Powiedz jak możemy Ci pomóc

Jacek Buczko

Kraków

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Jestem fizjoterapeutą z powołania. Moją specjalnością jest terapia manualna szyi oraz pozostałych części kręgosłupa. Rehabilitacja pourazowa oraz opieka nad pacjentami geriatrycznymi to mój chleb powszedni.

Zapraszam! :)

Branża

Obszar działania

Małopolskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

8 opinii

Pozytywna (8)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Maja B. 12 maja 2021
Zlecę terapię manualną, terapię fizykoterapeutyczną szyi, 31-40 lat, Kraków
Pozytywna opinia

Pan Jacek jest super profesjonalistą. Bardzo miły i uśmiechnięty. Czułam się swobodnie. Wizyta była u mnie w domu, a Pan Jacek przywiózł swoje łóżko. Mam problem z odcinkiem szyjnym i miałam silne bóle głowy oraz szyi. Pan Jacek najpierw uważnie przeczytał opis RTG, później wykonał skrupulatny masaż leczniczy, mam wrażenie, wszystkich mięśni szyi. Opowiedział co może się dziać później, wspomniał tzw., odczynie po masażu. Dziś czyje się dużo lepiej. Nie wszystko przeszło, ale przy tak spiętych mięśniach nie oczekiwałam 100% rezultatu od razu. Dostałam także instrukcje do wykonania ćwiczenia samodzielnie. Jestem przekonana, że skorzystam z usług Pana Jacka jeszcze nie raz. Z całego serca polecam.

Julia S. 26 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Masaże u Jacka bardzo mi pomogły, wizyty są profesjonalne, a atmosfera bardzo miła. Jacek wie co robi i jest w tym naprawdę dobry. Na pewno jeszcze kiedyś do niego zajrzę. Polecam go wszystkim, którzy mają potrzebę odwiedzić fizjoterapeutę.

Miloslav S. 26 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Zaproszylem Jacka do siebie do domu. Masaz profesionalny, na profesionalnym lozku. Super masaz! Bardzo polecam!

Jan S. 26 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Podczas treningu nadwyrężyłem bark i szyje, nie mogłem przez następne dni ruszać bezboleśnie szyją, miałem znacznie ograniczony zakres ruchu. Po pierwszej wizycie dolegliwości ustąpiły.

Aleksandra S. 26 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Głowa bolała mnie około 27/28 dni w miesiącu przez ostatni czas. Pan Jacek uwolnił mnie od tego bólu masażem i poradaami na temat spania/leżenia.

Agata P. 26 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Niesamowita wiedza, połączona z niewiarygodnie profesjonalnym podejściem. Serdecznie z calego serca polecam.

Adrian M. 26 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt, szybkie terminy. Po wizycie przestały boleć mnie plecy jak i zniknęły bóle mięśni. Polecam.

Paulina Z. 26 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Polecam ! Ten wspaniały człowiek uwolnij mnie od bólu i zrobił wszystko abym mogła w końcu się wyspać :)

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Jacek Buczko
Co chcesz zlecić lub kupić?

Powiązane produkty i usługi: FirmyFirmy Kraków, MasażRehabilitantFizjoterapeuta

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Złoty Róg 50, Kraków

Telefon

518 ••• ••• Pokaż numer

WhatsApp

518 ••• ••• Pokaż numer