Montaż nawiewników okiennych, Warszawa


Cena do uzgodnienia

Oferujemy profesjonalny montaż nawiewników okiennych. Zapewniamy pomoc w doborze odpowiedniego modelu nawiewnika. Pracujemy na produktach firmy AERECO (są sprawdzone i bezawaryjne).

Używamy profesjonalnego sprzętu. Otwory wycinamy frezarką, tylko taki montaż gwarantuje odpowiedni przepływ powietrza, a tym samym prawidłowe działanie nawiewnika.

Montaż wykonujemy w oknach PCV, drewnianych oraz aluminiowych.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny i rabaty przy montażu większej ilości sztuk.

Nawiewniki usuwają skutki słabej wymiany powietrza - skraplania się wody na szybach, rozwoju pleśni i grzybów, wilgoci. Zadzwoń i ciesz się świeżym powietrzem już dziś!

Czym są nawiewniki okienne?
Nawiewniki okienne (określane też czasem jako nawietrzaki okienne) to niewielkie urządzenia, których zadaniem jest zapewnienie stałego, kontrolowanego napływu powietrza zewnętrznego bez konieczności otwierania okien. Urządzenia te mogą być montowane w budynkach wyposażonych w systemy wentylacji grawitacyjnej, mechanicznej wywiewnej lub hybrydowej. Nawiewnik okienny może być wprawiony w każdy rodzaj okien.

Nawiewniki, ze względu na sposób sterowania, dzieli się na ręczne lub automatyczne (higrosterowane, ciśnieniowe i dwusystemowe). Montujemy każdy rodzaj, w zależności preferencji klienta i wskazań.

Zalety nawiewników:
• zapewnienie stałego i kontrolowanego przepływu powietrza,
• ograniczanie i usuwanie skutków słabej wymiany powietrza (skraplania się wody na szybach, rozwoju pleśni i grzybów),
• usprawnienie działania systemu wentylacji i poprawa jakości powietrza,
• stosunkowo bezinwazyjny montaż oraz brak kosztów eksploatacji,
• możliwość instalacji zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach,
• modele sterowane automatycznie nie wymagają ingerencji użytkownika (dają jednak możliwość ręcznego przymknięcia nawiewnika),
• wysoka precyzja sterowania modeli ciśnieniowych (dynamicznie reagujących na zmiany ciśnienia wynikające z wahania temperatury i warunków atmosferycznych),
• praca modeli ciśnieniowych dostosowuje się do siły ciągu wentylacji, co pozwala im działać skutecznie niezależnie od piętra,
• możliwość zastosowania filtrów powietrza, filtrów antysmogowych oraz okapów akustycznych tłumiących hałas,
• nowoczesne modele nawiewników nie szpecą okien (co bywało problemem w przeszłości),
• budowa okapu uniemożliwia przedostawanie się owadów.

Sposób montażu nawiewników
W oknach PCV i aluminiowych nawiewnik montowany jest w górnej części skrzydła okna, a okap w ramie okiennej. W oknach drewnianych zarówno nawiewnik jak i okap montuje się w skrzydle okna.

Montaż wykonujemy na terenie poniższych miast i ich okolic: Warszawa, Marki, Ożarów Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Brwinów, Błonie, Sochaczew, Łowicz, Skierniewice, Płock, Gąbin, Płońsk, Żyrardów.

Współpracujemy z Klientami Indywidualnymi, Deweloperami, Spółdzielniami, Wspólnotami Mieszkaniowymi, Firmami Wykończeniowymi, Salonami Sprzedaży Okien oraz Architektami.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Polska, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 232