Strona internetowa system rezerwacji,noclegi, hotele, hostele, apartamenty, pokoje, domki., Warszawa


Cena do uzgodnienia

Przedmiotem oferty jest całkowite wykonanie Twojej oferty od zera a mianowicie:

1. Stworzenie strony internetowej (serwer,domena) na podstawie przesłanych przez Ciebie danych, oraz na materiałach własnych.

2. Osobiste wykonanie przez nas sesji fotograficznej wszystkich pomieszczeń (do 20 pokoi lub apartamentów) znajdujących się w obiekcie, oraz części wspólnych i okolic obiektu.

3. Zoptymalizowanie całego systemu rezerwacji, połączenie go z największymi partnerami w Polsce i na świecie, odpowiednie skonfigurowanie z zewnętrznymi kanałami sprzedaży.

4. Napisanie oferty, regulaminu, polityki prywatności, zilustrowanie oferty na stronie www i systemie rezerwacji, w tym tłumaczenie tekstu na stronie i w systemie rezerwacji na jeden dowolny język obcy (oprócz polskiego)

5. Zintegrowanie strony www wraz z systemem rezerwacji (implementacja w stronie), dostosowanie miejsc umieszczenia kodów systemu, kontrola działania i współpracy strony z systemem rezerwacji.

6. Zsynchronizowanie wszelkich kalendarzy ze wszystkich źródeł dotychczasowego pozyskiwania Klienta, do jednego głównego systemu rezerwacji, oraz jeżeli konieczne przepisania ręcznego tych rezerwacji, celem uniknięcia tzw. overbookingu.

7. Dostosowaniu strony do procesu dalszego pozycjonowania jej w wyszukiwarkach (bezpłatnie doradzimy skuteczną firmę pozycjonującą strony www).

8. Przeprowadzenia szkolenia na rzecz Zlecającego z obsługi systemu rezerwacyjnego, obsługi zaplecza strony internetowej, w tym za pomocą telefonu komórkowego.

9. Negocjacji najkorzystniejszych warunków na rynku Polskim odnośnie współpracy z podmiotem zewnętrznym, oferującym usługę dzierżawy przenośnego terminala płatniczego.

10. Udzielamy ciągłego codziennego wsparcia technicznego w razie potrzeby-jesteśmy dla Ciebie!

Polska, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 14