Integracja systemów IT Katowice - Najlepsi w 2021

Integratorzy Systemów IT w Katowicach, 2021

50 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 50 firm
w kategorii Integracja systemów IT

Integracja systemów IT Katowice

TG Coders

 • Katowice
Robert S.

Rekomenduje i zaświadcza umiejętności firmy w tworzeniu serwisów oraz aplikacji mobilnych. Projekt wykonany na czas poza drobnymi poprawkami, które firma wdrożyła w bardzo krótkim okresie czasu nie mam żadnych uwag. Świetny kontakt oraz bardzo dobre wsparcie po realizacji. Na uwagę zasługuje fakt, że po oddaniu projektu do użytku nie było konieczności wprowadzania jakichkolwiek zmian z powodu nie działania funkcji czy rozwiązań. W tej branży to naprawdę rzadkość. Z pewnością wrócimy do Państwa w przyszłości.

A&A Sp. z o. o. - Integracja systemów IT Katowice

A&A Sp. z o. o.

 • Katowice
Krystian D.

Przyznam że trafiłem na Oferteo pierwszy raz i nie wiedziałem dokładnie jak to działa, jednak postanowiłem spróbować. Wystawiłem ogłoszenie poszukując firmy, która pomoże mi stworzyć stronę internetową. W przeciągu kilku minut otrzymałem wiele wiadomości jednak to firma A&A wykazała się największym profesjonalizmem ze wszystkich firm. Kontakt ze strony A&A był natychmiastowy, otrzymałem wiadomość jak i telefon. Pan przez telefon był bardzo miły, konkretny i przedstawił mi wszystkie ceny oraz zasady działania firmy. Bardzo mi się to spodobało, gdyż wstawiłem ogłoszenie, a w 5 minut już ktoś do mnie zadzwonił. To jeszcze nie wszystko, następnego dnia zadzwonił do mnie ten Pan raz jeszcze pytając o moja decyzje. Prosiłem o kontakt kolejnego

WOBEE DESIGN LAB SP Z O.O. - Integracja systemów IT Katowice
Gerlach S.A.

Zespół Wobbe Design, to młodzi, utalentowani ludzie, dla których tworzenie kompletnych serwisów internetowych, to nie tylko praca ale również pasja i bardzo profesjonalne podejście do klienta. Wrażenie robią ogromna wiedza i łatwość z jaką potrafią ją wykorzystywać, dopasowując narzędzia do klienta oraz ogromna ilość rad i sugestii, które zdecydowanie pomagają zwiększyć efektywność firmy. W czasach łatwo dostępnych na rynku gotowców stron i firm wdrażających je bez umiejętności programistycznych, oferta Wobee Design zdecydowanie wyróżnia się na rynku.

Qbitic - Integracja systemów IT Katowice

Qbitic

 • Katowice
Mateusz G.

Tworzymy oprogramowanie dedykowane dla firm, dostosowane pod potrzeby klienta.

Arlek.pl

 • Katowice
PIOTR J.

Szybko tanio i profesjonalnie. wykonanie bez problemu, polecam pana Pawła.

Dołącz do naszych Specjalistów od Integracji Systemów IT w Katowicach

Działasz na rynku jako Specjalista od Integracji Systemów IT i szukasz nowych Klientów z Katowic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Adam Piątek

 • Katowice

Telcor Usługi Teletechniczne - Integracja systemów IT Katowice

Zakład Usług Teletechnicznych Telcor z siedzibą w Katowicach przy ulicy Japońskiej 9 jest firmą prywatną która powstała w 1981roku. Firma Telcor specjalizuje się w zakresie dystrybucji,montażu,serwisu i konserwacji: -systemów telekomunikacyjnych z uwzględnieniem technologii VoIP - branża wiodąca -systemów alarmowych -systemów monitoringu -systemów kontroli dostępu -sieci teleinformatycznych Firma Telcor zapewnia stały nadzór,serwis i konserwację zainstalowanych systemów. Zapraszam do współpracy Janusz Burzyński /Właściciel Firmy/

Vladyslav Radchenko - Integracja systemów IT 40-014

I am young passionate front end developer. Using empathy, curiosity and creativity to make cool websites. I worked as a web developer on many inspiring projects, with talented people. I am crazy about challenges and creating digital experiences with an impact on users lives.

Spółka świadczy usługi w zakresie wsparcia informatycznego dla małych i średnich firm. Zapewniamy stałą opiekę informatyczną, szybką reakcję na zgłoszenia problemów i awarii. Doradzamy w zakresie organizacji i zabezpieczeń struktur IT, pomagamy w budowie wydajnych i bezpieczny systemów informatycznych.

IT-Business.pl

 • Katowice

CASS Sp. z o.o. - Integracja systemów IT Chorzów

CASS Sp. z o.o.

 • Chorzów
 • 7 km od Katowice

Jesteśmy firmą informatyczną z Chorzowa oferującą usługi i sprzedaż produktów IT w poniższych specjalizacjach: 1. Outsourcing IT - kompleksowa obsługa informatyczna firm 2. Projektowanie i wdrażanie infrastruktury IT 3. Projektowanie i wdrażanie chmury - Microsoft Azure i Microsoft 365 4. Zdalne wsparcie techniczne IT 5. Zdalna administracja siecią, serwerami i chmurą 6. Bezpieczeństwo i monitoring IT 7. Projektowanie i wdrażanie pracy zdalnej 8. Konsulting IT Zapraszamy do kontaktu!

MSP IT Sp. z o. o.

 • Siemianowice Śląskie
 • 7 km od Katowice

Global Solutions Sp. z o.o. - Integracja systemów IT Siemianowice Śląskie

Global Solutions Sp. z o.o.

 • Siemianowice Śląskie
 • 7 km od Katowice
Marcin W.

Profesjonalna firma. Bardzo dobry kontakt. Rzetelna pomoc. Kompetentni i godni polecenia.

Multi Design Studio - Integracja systemów IT Mysłowice

Multi Design Studio

 • Mysłowice
 • 9 km od Katowice
Foto Video Studio

Z Multi Design Studio współpracuje od wielu lat. Polecam wszystkim. Profesjonalnie, rzetelnie i fachowo.

IT-SAVE Krzysztof Malara - Integracja systemów IT Mysłowice

IT-SAVE Krzysztof Malara

 • Mysłowice
 • 9 km od Katowice
Grzegorz M.

Sytuacja na rynku zmusiła nas do pracy zdalnej, a zabezpieczenie danych przed wyciekiem było dla nas bardzo delikatną i kluczową sprawą. Pan Krzysztof profesjonalnie wdrożył zmiany i rozwiązania, które pozwalają spać nam spokojnie. Bardzo polecam, osoba otwarta i kreatywna, widać doświadczenie, którego nie można podważyć. Dziękuję jeszcze raz.

Keysys Bartłomiej Kramorz - Integracja systemów IT Świętochłowice

Keysys Bartłomiej Kramorz

 • Świętochłowice
 • 9 km od Katowice

Wykonujemy zlecenia od 2018. Firma obsługuje województwo śląskie. Nasza branża to obsługa IT, projektowanie oraz wykonanie sieci lan/CCTV, tworzenie stron internetowych. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

GitKom - Integracja systemów IT Sosnowiec

GitKom

 • Sosnowiec
 • 12 km od Katowice

GitKom to zespół pasjonatów nowych technologii . Działamy na rynku IT już od ponad 10 lat . Z uwagi na fakt iż branża IT jest jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin gospodarki wychodzimy z założenia iż tylko ciągły rozwój pozwoli przedsiębiorcą utrzymać odpowiednie standardy funkcjonowania a nowoczesne technologie tylko to ułatwiają. Jako integrator staramy się optymalizować procesy biznesowe aby nakłady na dział IT nie były tylko kosztem a wymierną korzyścią . Nie pozwól aby twoja firma została w tyle za konkurencja . FUTURE IS NOW Zachęcamy do współpracy .

Qlikaj Marcin Pielizg - Integracja systemów IT Ruda Śląska

Qlikaj Marcin Pielizg

 • Ruda Śląska
 • 10 km od Katowice

Firma Qlikaj zajmuje się wdrożeniami rozwiązań analitycznych opartych na oprogramowaniu Qlik Sense oraz QlikView. Realizuje projekty dla małych i dużych firm zawierających od kilku tysięcy do kilkudziesięciu milionów pozycji. Wykonuje kompleksowe wdrożenia począwszy od analizy wymagań, tworzenia procesów ETL, wizualizacji danych, zarządzania środowiskiem do dedykowanych szkoleń użytkowników. Podczas projektów wykorzystuje często różnego rodzaju źródła danych: MSSQL, MySQL, SAP, Comarch, Excel, Google Analysis oraz konektorów API.

Milek IT Consulting - Integracja systemów IT Będzin

Milek IT Consulting

 • Będzin
 • 13 km od Katowice

Oferuję kompleksowe usługi informatyczne dla firm każdej wielkości. Posiadam wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu złożonych rozwiązań w zakresie infrastruktury, aplikacji, usług oraz wsparcia IT. Mogę się pochwalić całym wachlarzem ukończonych na czas i w budżecie projektów o bardzo różnej złożoności (od podłączenia sieci i drukarek w kilkuosobowym biurze, przez budowę pełnej infrastruktury IT dla prawie tysiąca użytkowników po migracje całych oddziałów dużych firm). Moje doświadczenie pozwala mi spojrzeć całościowo na potrzeby klienta i dostosować proponowane rozwiązania do jego strategii oraz budżetu. Wyrobione przez lata kontakty biznesowe z wiodącymi dostawcami sprzętu, usług i oprogramowania pozwalają mi również na wynegocjowanie

DevHybrid - Integracja systemów IT Ruda Śląska

DevHybrid

 • Ruda Śląska
 • 10 km od Katowice

Rozpoczęliśmy działalność od 2005. Terenem działalności naszej firmy jest Polska. Specjalizacja naszej firmy to usługi typy programowanie, grafika, multimedia, marketing. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Coima s.c.

 • Zabrze
 • 18 km od Katowice

IT Engineering Sławomir Gibas - Integracja systemów IT Zabrze

IT Engineering Sławomir Gibas

 • Zabrze
 • 18 km od Katowice
Andmar Mariusz Łągiewka

Super kontakt i profesjonalizm, nauczył obsługi w Wordpress, polecam każdemu, zwłaszcza że nie żąda opłat z góry. Strona wykonana bardzo profesjonalnie i czytelnie.

FOR-IF - Integracja systemów IT Radzionków

FOR-IF

 • Radzionków
 • 19 km od Katowice
AR-Gaz Waldemar Morka

Firma godna polecenia, wszystko sprawnie i bez problemów.

KSK Developments Sp. z o.o. - Integracja systemów IT Zabrze

KSK Developments Sp. z o.o.

 • Zabrze
 • 18 km od Katowice

Od 2014 roku specjalizacją firmy KSK Developments jest opracowanie i wdrażanie inteligentnych rozwiązań z dziedziny Internetu Rzeczy (IoT), elektroniki oraz tworzenie oprogramowania dla przemysłu Infrastruktury Ruchu Drogowego, Budownictwa Podziemnego i zakładów przemysłowych. Produkty firmy: Sensory parkingowe i detektory ruchu drogowego: czujniki elektromagnetyczne, przyciski dla pieszych, wykrywacz ruchu, czujnik skrętu kierownicy; Sondy temperatury, tlenu i wilgotności: czujnik tlenu i dwutlenku węgla, psychometr Assmana. Różne wielopłaszczyznowe rozwiązania IT. KSK Developments cały czas obserwuje rynek, bada inne możliwości i ciągle udoskonala swoje projekty, żeby dopasować je do zmian zachodzących na świecie i rosnących wymogów

IMOBIT Sp. z o.o. - Integracja systemów IT Gliwice

IMOBIT Sp. z o.o.

 • Gliwice
 • 25 km od Katowice
W O.

Współpraca bez zarzutu i zlecenie wykonane zgodnie z wytycznymi. Firma godna polecenia.

IPTECO IP Technology Consulting - Integracja systemów IT Gliwice

IPTECO IP Technology Consulting

 • Gliwice
 • 25 km od Katowice

IPTECO – wspieramy MiŚ oraz duże przedsiębiorstwa, firmy międzynarodowe oraz administrację publiczną i placówki edukacyjne. Oferujemy: konsulting IT outsourcing IT zarządzanie infrastrukturą i aplikacjami klienta wdrażanie polityk IT zarządzanie projektami monitoring szkolenia IPTECO – migracja do chmury, lub do nowej serwerowni. Przenieś swoje systemy do niezawodnej serwerowni. Nowsze, szybsze serwery zagwarantują stabilną prace aplikacji. Oferujemy: migracja i zarządzanie usługami w chmurze migracja i zarządzanie usługami w nowej serwerowni

Positive Power

 • Gliwice
 • 25 km od Katowice

Smart Industrial Solutions Marek Bonk, Antoni Zegartowski Spółka Cywilna - Integracja systemów IT Gliwice

Smart Industrial Solutions Marek Bonk, Antoni Zegartowski Spółka Cywilna

 • Gliwice
 • 25 km od Katowice

Firma Smart Industrial Solutions powstała w 2019 roku. Tworzy ją zespół absolwentów automatyki i robotyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach i specjalizuje się w rozwoju oprogramowania dla przemysłu. Znajomość technologii informatycznych, nowoczesnych języków programowania i potrzeb rynku pozwala nam na opracowanie rozwiązań, które oszczędzają czas i pieniądze naszych klientów, a także optymalizują i automatyzują ich pracę. Oferujemy: - zaplanowanie procesu developmentu prowadzącego do wdrożenia Twojego rozwiązania, - kompleksową realizację projektu (opracowanie założeń aplikacji, interfejsu użytkownika, implementacja, wdrożenie systemu, wsparcie techniczne, przygotowanie dokumentacji i materiałów szkoleniowych), - tworzenie aplikacji

adminero - Integracja systemów IT Orzesze

adminero

 • Orzesze
 • 20 km od Katowice

Linuxiarz, geek czyli informatyk z dwudziestoletnim stażem zawodowym - pamiętam czasy "pluskwy milenijnej", systemu DOS i Win 3.1 oraz sieci Fido - kiedy namiastką internetu były BBSy :) (nie przejmuj się jeśli nie wiesz o czym mówię) Obecnie ogarniam nowe technologie i pilnuję żeby działały te stare - biorę udział w projektach tworzących najszybszy na świecie blockchain (EOSIO) oraz administruję infrastrukturą sieciową i serwerową w kilku zaprzyjaźnionych firmach. Raczej stałe kontrakty, ale nie wykluczam krótkich zleceń.

Engineering Testing Dynamics

 • Jaworzno
 • 20 km od Katowice

Witam serdecznie, Zajmujemy się kompleksową budową stanowisk badawczo-rozwojowych w oparciu o wszystkie technologie firm National Instruments oraz Beckhoff. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie budowy dedykowanego oprogramowania (LabVIEW, .NET, C/C++, Python) oraz sterowania serwo-hydraulicznego jak i serwo-elektrycznego. Każde stanowisko posiada certyfikat jakości potwierdzający spełnienie wymagań klienta (MSA vg AIAG lub VDA). Każde rozwiązanie jest optymalnie skrojone pod względem funkcjonalności i budżetu. Termin wdrożenia rozwiązania jest priorytetem wiodącym. Zachęcamy do kontaktu.

Firma DuKom - Integracja systemów IT Dąbrowa Górnicza

Firma DuKom

 • Dąbrowa Górnicza
 • 24 km od Katowice
LOG-IT

Szybka reakcja - profesjonalne podejście do zdiagnozowanej usterki i jej usunięcie - pozytywna ocena dla firmy.

TECHNISOFT

 • Miedźna
 • 28 km od Katowice

FHU Seven Stars - Integracja systemów IT Zbrosławice

FHU Seven Stars

 • Zbrosławice
 • 27 km od Katowice
Krystian K.

Pełen profesjonalizm. Firma wdrożyła system CRM. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystkie zmiany które chcieliśmy zostały dodatkowo dopisane przez programistów. Zachodnie standardy prowadzenia wdrożenia. Polecamy!

Tax-Soft Sp. z o. o. - Integracja systemów IT Pszczyna

Tax-Soft Sp. z o. o.

 • Pszczyna
 • 28 km od Katowice

Jesteśmy partnerem Sage. Sprzedajemy oprogramowanie Sage Symfonia wraz z wdrożeniem oraz późniejszą opieką i serwisem. Na życzenie klienta przeprowadzamy wstępne szkolenie z obsługi programów. Zajmujemy się również ochroną danych. Pełnimy funkcję zewnętrznego inspektora ochrony danych oraz pomagamy dostosować infrastrukturę i dokumentację pod obowiązujące przepisy krajowe oraz "RODO". Zachęcamy do kontaktu !

Kontur.IT Sp. z o.o.

 • Gliwice
 • 25 km od Katowice

Jesteśmy dla Ciebie, jeśli poszukujesz ofert na tworzenie oprogramowania. Realizujemy prace od 2003. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru całego kraju. Zachęcamy do kontaktu.

F.H.U. ITEXPERT Patryk Kionka - Integracja systemów IT Gliwice

F.H.U. ITEXPERT Patryk Kionka

 • Gliwice
 • 25 km od Katowice
Michał G.

Polecam Wykonawcę. Profesjonalnie, szybko i skutecznie. Usługi serwisowe telefonów na najwyższym poziomie jaki widziałem dotychczas.

Creative Developer Studio Sp. z o.o.

 • Żory
 • 31 km od Katowice

Prywatny

 • Trzebinia
 • 32 km od Katowice

MLIX, Mariusz Lis - Integracja systemów IT Łazy

MLIX, Mariusz Lis

 • Łazy
 • 33 km od Katowice
Korba Auto-Gaz Karol Koterba

Serdecznie polecam. Fachowe podejście do tematu. Przedstawione było kilka wariantów, każdy omówiony i wybrany najdogodniejszy wraz z aplikacją na telefonie. Monitoring działa idealnie, nie wiesza się, obraz płynny i przejrzysty. Gość zna się na tym co robi. Polecam.

ALT-E.EU Przemysław Knycz - Integracja systemów IT Czechowice-Dziedzice

ALT-E.EU Przemysław Knycz

 • Czechowice-Dziedzice
 • 35 km od Katowice

Rozpoczęliśmy działalność w 2005 roku. Nasza specjalność to budowa i nadzór sieci komputerowych, w szczególności: - tworzenie sieci informatycznych przewodowych kablowych oraz światłowodowych (Metro, xPON), - tworzenie sieci informatycznych bezprzewodowych w oparciu o sprzęt OSBRiDGE, Repeatit, MikroTik, Ubiquiti, - wdrożenia systemów uniksowych, - wdrożenia systemów telekomunikacyjnych (centrale VoIP, PSTN), - administracja routerami brzegowymi (BGP, OSPF) oraz węzłami agregacyjnymi, - rozwój i optymalizacja peeringów międzyoperatorskich, - projektowanie i usprawnianie szkieletu sieci (10Gbps), - systemy HOTSPOT, - utrzymywanie środowiska wirtualnego wysokiej dostępności opartego o system Proxmox, - prowadzenie szkoleń technicznych, -

Chillblast Polska - Integracja systemów IT Rybnik

Chillblast Polska

 • Rybnik
 • 37 km od Katowice
Seweryn W.

Firma jest wzorem kompetentnego kontaktu z klientem. Szczegółowe informacje o całym procesie, innowacyjna modyfikacja systemu, bieżące informacje telefoniczne o przebiegu usługi, miły kontakt osobisty, życzliwe podejście. Z całą stanowczością polecam Chillblast wszystkim, którzy chcieliby złożyć lub zmodyfikować komputer klasy PC.

IT TOP Sp. z o.o. - Integracja systemów IT Jastrzębie-Zdrój

IT TOP Sp. z o.o.

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 37 km od Katowice

IT TOP Sp. z o.o. tworzy zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy kompleksowo obsługują firmy i instytucje w zakresie IT. Tworzymy i wdrażamy nowoczesne oraz funkcjonalne rozwiązania. Nasze usługi są najwyższej jakości. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, proponując szeroki wachlarz usług i produktów dopasowanych do jego potrzeb. Współpraca z nami gwarantuje niższe koszty operacyjne i satysfakcję. W naszej ofercie znajdują sią rozwiązania, które pozwolą wypromować Twoją firme, odróżnić ją od konkurencji i osiągnąć realne korzyści finansowe.

IQ-SOFT Wiktor Roś - Integracja systemów IT Jastrzębie-Zdrój

IQ-SOFT Wiktor Roś

 • Jastrzębie-Zdrój
 • 43 km od Katowice
BELUX Rafał Belski

Zleciliśmy stworzenie sklepu internetowego, i też taki powstał. Propozycja IQ-SOFT Wiktor Roś dotycząca rozwiązań sklepu internetowego oraz jego „estetyczna” strona wiązała się z bardzo wysokim zaufaniem do zleconego zadania. Wymiana uwag i kilka spotkań zaowocowało powstaniem sklepu, który w chwili obecnej prosperuje bardzo dobrze, nie otrzymaliśmy od naszych klientów żadnej uwagi powodującej utrudnienia w zakupach.

SoniqSoft JRMM sp. z o.o., sp.k. - Integracja systemów IT Radlin

SoniqSoft JRMM sp. z o.o., sp.k.

 • Radlin
 • 45 km od Katowice
AO Services

W kontaktach i współpracy cenię sobie przede wszystkim elastyczność i indywidualne podejście do klienta, zespół firmy SoniqSoft JRMM zapewnił nam wsparcie podczas dopasowywania i wdrażania oprogramowania. Co jest dla naszej firmy bardzo istotne, po wdrożeniu, pracownicy spółki zapewniali obsługę na równie wysokim poziomie.

Pawel Pieczkowski

 • Mszana
 • 45 km od Katowice

Nasza firma świadczy usługi w zakresie Linux, vmware, redhat, centos, Ubuntu. Realizujemy prace od 2014. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie całej Polski. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

DGTS Marian Dyrda Jerzy Gałuszka Spółka Cywilna

 • Bielsko-Biała
 • 46 km od Katowice

INTELION s.c. - Integracja systemów IT Bielsko-Biała

INTELION s.c.

 • Bielsko-Biała
 • 46 km od Katowice
AMAG

Usługa wykonana profesjonalnie i sprawnie. Polecam!

NAWRATRONIK Eugeniusz Stopa Sp. z o.o. - Integracja systemów IT Bielsko-Biała

NAWRATRONIK Eugeniusz Stopa Sp. z o.o.

 • Bielsko-Biała
 • 46 km od Katowice

Nawratronik Sp. z o.o. zapewnia klientom solidną infrastrukturę teleinformatyczną, pełną komunikację wewnątrz organizacji, bezpieczeństwo środowiska sieciowego oraz usługi, których jakość może potwierdzić rzesza zadowolonych klientów. Nasz zespół składa się z certyfikowanych w ramach oferowanych rozwiązań inżynierów oraz specjalistów w dziedzinie projektowania sieci. Każdy, większy lub mniejszy projekt IT, wymaga szczegółowej analizy ze względu na to, jak dynamiczny jest to rynek. Wszystkie koncepcje funkcjonalne muszą osiągnąć kompromis z budżetem, który możemy przeznaczyć na zagadnienie. Tworzymy najbardziej efektywne idee rozbudowy i doposażenia infrastruktur w zakresach: Planowanie i wdrażanie systemów Contact Center, komunikacja

Moniti sp. z o.o.

 • Bielsko-Biała
 • 46 km od Katowice

Ranking Specjalistów od Integracji Systemów IT obejmuje również takie miejscowości jak: Katowice, Mikołów. więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.