Usługi elektryczne Poznań - Pomiary Montaż Awarie Odbiory, Poznań


Nasza firma zajmuje się kompleksowym wykonywaniem usług elektrycznych, oraz elektro-instalacyjnych na terenie Poznania oraz w jego obrębie.
Przez wiele lat nabytej praktyki wyspecjalizowaliśmy się w wykonywaniu następujących prac.

- Projektowaniem instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz instalacji antenowej telewizji naziemnej DVB-T, telewizji kablowej DVB-C a także instalacją anten satelitarnych DVB-S lub DVB-S2. Posiadamy równierz doświadczenie z zakresu wykonywania indywidualnych stacji czołowych dla budownictwa wielorodzinnego.

- Montażem instalacji elektrycznych zarówno w domach jednoradzinnych, wielorodzinnych jak i w obiektach użyteczności publicznej i przemysłowej.

- wykonywaniem sieci instalacji domofonowych oraz bardziej rozbudowanych instalacji videofonowych z wykożystaniem zarówno tych prostych jak i tych bardziej skomplikowanych rozwiązań technicznych

- wykonywaniem sieci instalacji alarmowych i montażem rozwiązań kontroli dostępu i nadzoru.

- Planowaniem oraz montażem sieci monitoringu

- Serwisowaniem oraz naprawą instalacji elektrycznych we wszelkich rodzajach obiektów.

Ponadto zakres świadczonych przez nas usług obejmuje również wykonywanie pomiarów instalacji elektrycznych, a także załatwianie za klienta wszelkiego rodzaju dokumentacji począwszy od złożenia wniosku o wydanie t.z.n. Warunków Przyłączenia do sieci energetycznej aż po końcowy montaż opraw oświetleniowych gniazd wtykowych itp.

Polska, Poznań
 
 


Liczba wyświetleń strony: 360