Instalacje sanitarne Warszawa - Najlepsi w 2023

Najlepsze Oferty na Instalacje Sanitarne w Warszawie, czerwiec 2023

1 770 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Instalacje sanitarne Warszawa - Ranking Najlepsi 2023

Już 1770 Specjalistów od Instalacji Sanitarnych z Warszawy złożyło 88181 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od instalacji sanitarnych może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Instalacji Sanitarnych w 2023 r. z Warszawy.

Średnia ocena specjalistów od instalacji sanitarnych w Warszawie to 4.90 (na podstawie 1693 opinii).

Promowane firmy
Instalacje sanitarne Warszawa
Promowany

Najlepszy Monter Instalacji Sanitarnych Warszawa

 • Warszawa
 • Volodymyr Prokopchuk SaniClimaTech

Dbałość o dokładność i estetykę wykonywanej pracy !!! Doradzamy najlepsze rozwiązania w przypadku błędów projektowych !!!

Wszystkie firmy
Home&Garden - Instalacje Wod-kan Legionowo
best badge
Krzysztof Szymański

Firma Home & Garden Marcin Obidziński realizowała dla mnie zlecenie polegające na kompleksowym wykonaniu instalacji c.o pod kocioł gazowy, montażu kotła gazowego i komina do tego kotła oraz na kompleksowym wykonaniu instalacji wodno- kanalizacyjnej w domu jednorodzinnym. Szybko otrzymałem wycenę za materiały i robociznę, firma w ustalonym terminie rozpoczęła pracę, zlecenie zostało wykonane profesjonalnie i terminowo, obaj Panowie służyli radą i proponowali sprawdzone rozwiązania, które usprawniły realizację tego zlecenia. Każdemu inwestorowi życzę tak rzetelnego i profesjonalnego wykonawcy jak firma Home & Garden Marcin Obidziński, polecam Krzysztof Szymański.

Piotr Starzyk

Cały „TEAM” z Panem Marcinem na czele wykonują swoją pracę niesamowicie rzetelnie i profesjonalnie a co najważniejsze terminowo i szybko tak jak to było uzgodnione i obiecane a do tego w bardzo przystępnej i konkurencyjnej cenie! Systemy nawadniania jakie mi wykonali w ogrodzie są niewiarygodnie efektywne, żałuję jedynie że trafiłem na nich tak późno, bo powinienem zrobić to wiele lat wcześniej. Polecam ich usługi z ogromną przyjemnością i co istotne z pełną odpowiedzialnością.

Iga Mackiewicz

Firma Home&Garden zrealizowała u mnie kompleksowo pełną instalację hydrauliczną, oraz instalację ogrzewania podłogowego w nowo budowanym budynku. Pan Marcin i Pan Darek to super profesjonaliści. Punktualni, sumienni, pomocni, otwarci na rozwiązywanie problemów, które bądźmy szczerzy zawsze się pojawiają. Czułam się zaopiekowana i spokojna, że wszystko w moim domu będzie wykonane w porządku. Poza tym rozsądna cena i wielka otwartość na wszelkie zmiany i ustalenia. To również niezawodni profesjonaliści, którzy są ponadto mili, kulturalni i mają poczucie humoru - a jak ktoś przeżył budowę, to wie jaka to wspaniała odmiana. Polecam serdecznie, a sama mam nadzieję jeszcze z Panami współpracować przy okazji chociażby systemu nawadniania ogrodu. Dzięki Home & Garden.

5.0 (30 opinii)
BINgo BUD Nataliia Romaniuk - Monter Instalacji Sanitarnych Warszawa
best badge
Monika Przybylska

Przyłącze kanalizacyjne wykonane bardzo sprawnie i szybko. Duży plus za załatwienie wszystkich formalności, a jeszcze większy za pozostawiony porządek po wykonanym zleceniu. Gorąco polecam.

Grzegorz Tomaszewski

Bardzo solidna firma, doskonała współpraca. Podłączenie kanalizacji wykonane ekspresowo i estetycznie. Teren po realizacji uprzątnięty, kostka odbudowana jakby nic się nic się nie działo. Przystępne koszty. Polecam.

5.0 (7 opinii)
avatar icon best badge
Adrian K.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Wyciek był zlokalizowany i szybko naprawiony. Polecam.

4.38 (13 opinii)
FIORNA Sp.z.o.o - Firma Wod-kan Warszawa
best badge
Patryk M.

Profesjonalne podejście do klienta, pompa ciepła zamontowana dokładnie tak jak chciałem bez dodatkowych rurek szpecących pomieszczenie. Serdecznie polecam.

5.0 (5 opinii)
INSTALSET Sebastian Szczepanik - Przyłącza Wodociągowe Dąbrówka
best badge
Marek B.

Profesjonalne podejście do tematu opracowania przyłącza wodnego. Współpraca przebiegała sprawnie, po wstępnej rozmowie i przekazaniu wymaganych materiałów opracowanie dokumentacji projektowej przebiegało sprawnie. Godny polecenia.

5.0 (4 opinie)
Eko-Woda Artur Bien - Monter Instalacji Sanitarnych Jedlnia-Letnisko
best badge
Dariusz Skrętowski

Moja współpraca z P. Arturem jest na wysokim poziomie, doradztwo jak montaż oczyszczalni przebiegał bez zakłóceń. Eko-Woda Artur jest firmą godną polecenia, po pracach montażowych pan Artur w każdej chwili służy pomocą przy konserwacji i przeglądach, nie znika po wykonanej robocie. Oby takich więcej na rynku, polecam fachowiec na szóstkę.

Angelika Markowska

W miarę szybka wycena i realizacja usługi. Wykonana obudowa studni i doprowadzenie wody do budynku. Jednak po zleceniu wyceny dalszego ciągu robót instalacji wykonawca przestał odpowiadać na telefony.

5.0 (3 opinie)
Zakład Instalacji Sanitarnych, Wodno-kanalizacyjnych, C.O. i Gazowych Marek Sierota - Przyłącza Wodociągowe Łomianki
best badge
Ewelina K.

Naprawa cieknącej kabiny prysznicowej została wykonana profesjonalnie, terminowo i w umówionym budżecie. Nie musiałam kupować uszkodzonego syfonu ani innych rzeczy niezbędnych do wykonania naprawy. Polecam.

5.0 (2 opinie)
JWELEKTRO - Monter Instalacji Sanitarnych Legionowo
best badge
Tomasz Z.

Bardzo dobry kontakt, terminowo, solidnie. Kanalizacja podposadzkowa.

5.0 (2 opinie)
KANO-INSTAL - Przyłącze Wod-kan Poświętne
best badge
Dariusz P.

Pełna profeska, Pan Przemysław konkretny, zna się na swojej pracy. Posiada profesjonalne narzędzia, więc prace poszły bardzo szybko i sprawnie, jestem bardzo zadowolony z usługi. Mogę polecić nikt się nie zawiedzie.

5.0 (1 opinia)
CREATIVE WORLD ART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Monter Instalacji Sanitarnych Warszawa
best badge
Jarosław Orłowski

Przedmiotem naszej współpracy była łazienka. Samo dogadanie się co do ceny i terminu przebiegło bezproblemowo. Rozpoczęcie prac nastąpiło zgodnie z umowa, Pan Artur był niezwykle szybki. Jak obiecał, że w tydzień będzie łazienka gotowa, tak zrobił. W przeciwieństwie od innych zajmował się w tym czasie tylko moją łazienką, a nie 3-4 innymi. Ważne, że w trakcje wykonywania prac reagował na sugestie oraz sam proponował rozwiązania lepsze niż wynikało to z przygotowanego projektu. Polecam Pana Artura jako super fachowca od łazienek w tym również od hydrauliki i elektryki. Jak będę coś miał jeszcze do zrobienia, na pewno zadzwonię do Pana Artura.

Małgorzata Marcinkowska

Jestem ogólnie zadowolona z pracy ekipy Pana Artura i jej efektów. Ekipa punktualna, prace szły bardzo szybko. Elektryka, gaz, kładzenie glazury i malowanie - firma zajęła się wszystkim, Pan Artur jest dokładny i zwraca uwagę na szczegóły, chociaż akurat z glazurą na ścianie w kuchni nie wyszło idealnie. Połączenie płyt wielkoformatowach wypadło w najbardziej rzucającym się w oczy miejscu - nad kuchenką - chociaż wcale nie musiało. Nie ma natomiast problemu z drobnymi poprawkami po zakończeniu prac, jeśli zachodzi taka konieczność. Jest też kulturalnie i sympatycznie, co nie bez znaczenia. Trochę szkoda, że firma nie przedstawia szczegółowego kosztorysu prac, na którym można się oprzeć a rozliczenie przekroczyło ostatecznie nieco zapowiadane koszty. Z tymi paroma zastrzeżeniami polecam jednak ekipę Creative World jako solidną i wywiązującą się ze zleconych prac w wyznaczonym czasie i z ogólnie satysfakcjonującym efektem

Maciej Manejkowsiki

Zdecydowanie polecam, usługa (biały montaż) wykonana szybko i estetycznie (jestem wymagającym klientem). Termin umówiony, pan Artur przyjechał punktualnie, miał ze sobą dobrze wyposażony warsztat. Udzielił fachowej porady i wszystko zainstalował jak należy. Zostawił po sobie porządek. Opinie wystawiam po 2m-cach od wykonanej pracy, wszystko działa bez zarzutu, a łazienka cieszy wyglądem i użytecznością.

4.2 (5 opinii)

Więcej Specjalistów od Instalacji Sanitarnych z Warszawy

INOVATECH Sp. z o.o. - Firma Wod-kan Warszawa

Ta solidna firma wod-kan z terenu Warszawy to prawdziwi fachowcy, z którymi warto współpracować, gdyż mają solidne doświadczenie. Zachęcamy do kontaktu.

5.0 (4 opinie)
WaterComplex - Sieci Wod-kan Warszawa

WaterComplex

 • Warszawa

Planujesz wybrać rzetelnego specjalistę do realizacji swoich planów? WaterComplex z Warszawy będzie najszybszą drogą. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (1 opinia)
Instalacje Sanitarne i Gazowe Stanisław Kowarski - Instalacje Wod-kan Warszawa

Znakomite Instalacje Wod-kan Warszawa

 • Warszawa
 • Instalacje Sanitarne i Gazowe Stanisław Kowarski
Krzysztof Firląg

Gorąco polecam Państwa Kowarskich. Jest to rodzinna firma dbająca o jakość i terminowość. Zawsze są gotowi do pomocy i proponują najlepsze rozwiązania. Państwo Kowirscy wykonywali u mnie wszystkie prace hydrauliczne przy budowie domu jednorodzinnego. Pracę przebiegały sprawnie i w określonych ramach czasowych. Państwo Kowirscy to pewny wybór! Polecam.

Michał Raczkiewicz

Zlecałem Panom wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej i dalej podłogówki, Panowie w pełni godni polecenia. Zarówno wycena przedstawiona była klarowna i nie było żadnych "ukrytych" kosztów jak i wykonana praca była bez zastrzeżeń. Panowie prezentowali wzorowe podejście do klienta. Kontakt był bardzo dobry. W razie konieczności służyli radą i doświadczeniem. Na duży plus zdecydowanie mogę zaliczyć dotrzymywanie słowa i terminowość. Polecam!

Filip Błasiak

Firma godna polecenia. Rzetelne i profesjonalne podejście do klienta. Mimo krótkiego czasu na organizacje i wykonanie, firma wykazała się dużym zaangażowaniem. Dodatkowo usługa w przystępnych cenach.

5.0 (7 opinii)
Akra Sp. z o.o. - Firma Wod-kan Warszawa

Perfekcyjna Firma Wod-kan Warszawa

 • Warszawa
 • Akra Sp. z o.o.

Namierzenie perfekcyjnej firmy wod-kan nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się Akra Sp. z o.o. - to prawdziwi fachowcy działający w rejonie Warszawy, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Firma istnieje od 2008 r. Zajmujemy się: Budową PRZYŁĄCZY WODOCIĄGOWYCH do domków jednorodzinnych jak i sieci kanalizacyjnych do domów wielorodzinnych. KANALIZACJA Deszczowa, Sanitarna(budowa sieci i przyłączy) Odwodnienia ulic i placów Instalacje wewnętrzne Separatory Studnie kanalizacyjne - wymiana , naprawa DRENAŻE MELIORACJE BRUKARSTWO USUWANIE AWARII WOD-KAN NAPRAWA ISTNIEJĄCYCH INSTALACJI wewnętrznych i zewnętrznych PROJEKTOWANIE Zaopatrzenie magistrali, sieci wodociągowej, przyłącza wody w dodatkowe urządzenia\budowle takie jak studnia wodomierzowa, komory zasuw, komory eksploatacyjne. Zaopatrzenie sieci kanalizacyjnej w dodatkowe urządzenia\budowle takie jak: zbiorniki retencyjne, separatory tłuszczów, separatory koalescencyjne,

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Specjalistów od Instalacji Sanitarnych w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Instalacji Sanitarnych i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

avatar icon

MatBud7

 • Warszawa

Wykonawstwo - instalacje sanitarne wewnętrzne - pełny zakres - uprawnienia branżowe , nadzór , odbiór instalacji gazowej i wod-kan

5.0 (2 opinie)
IK-HYDROPLUS IGOR KULIKOWSKI - Przyłącza Wodociągowe Warszawa

Świetne Przyłącza Wodociągowe Warszawa

 • Warszawa
 • IK-HYDROPLUS IGOR KULIKOWSKI
Alabaster Gallery

Świetnie zaznajomiony w branży. Poza zleconymi pracami, wykonał dodatkowe, wykazując się przy tym obszerną wiedzą. Punktualny, solidny, godny polecenia.

5.0 (2 opinie)
PT-H Termopartner Ryszard Przytulski - Instalacje Wod-kan Warszawa
Wspólnota Mieszkaniowa Budynku

Firma rzetelna, sprawna, komunikatywna. Działa terminowo.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od sieci wod-kan? Wykorzystaj kompetencje Pat-Kop. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (7 opinii)
Grupa Investrem - Instalacje Wodno-kanalizacyjne Warszawa
Adam Raudo

Arlux wykańczał kompleksowo dom 200 m kw. na Mazurach. Od instalacji elektrycznej, wod.-kan., ogrzewanie wraz z kominkiem po ścianki działowe i malowanie. Są zespołem ludzi energicznych, fachowych oraz uczciwych. Jestem bardzo zadowolony nie tylko z efektów, ale również atmosfery współpracy podczas realizacji. Szukają rozwiązań a nie problemów. Polecam i dziękuję.

Kasia null

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy która opierała się na bardzo dobrej komunikacji, juz od momentu nawiązania kontaktu, przez wycenę, doradztwo i wykonawstwo zleconych prac. Nie było żadnych przykrych niespodzianek co jest dość powszechnym zjawiskiem okołoremontowym, całość współpracy w dobrej profesjonalnej atmosferze. Prace wykonywane przez przesympatycznego współpracownika, pana Tolka przebiegały w dobrym tempie, czysto, dokładnie. Jesteśmy zadowoleni z efektu. Wycena realizacji sporządzona dla nas bardzo jasna. Polecamy! Kasia i Kamil.

Sebastian P.

Bardzo porządna ekipa fachowców. Mieszkanie 56m2 do generalnego remontu zostało zrobione na tip top. Oddane tydzień po terminie, ale nie wymagało żadnych poprawek. Bardzo dobry kontakt z panem Arkiem, fachowe i konkretne rady, profesjonalizm w każdym calu! W dzisiejszych czasach to rzadkość, wiec naprawdę firma godna polecenia!

5.0 (49 opinii)

Porównanie cen i kosztów w Warszawie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów instalacji sanitarnych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści od instalacji sanitarnych z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

PHU Mags - Pogotowie Wod-kan Warszawa

PHU Mags

 • Warszawa
Jerzy Kołecki

Jestem bardzo zadowolony z usługi firmy Mags. Zamówiłem w firmie wymianę starego kotła gazowego, który uległ awarii. Pan Grzegorz po przeanalizowaniu przedstawił mi ofertę z kilkoma rozwiązaniami i dokładnie wyjaśnił sposób sterowania instalacją. Wybrałem kocioł kondensacyjny Wolf. Wymiana była zrealizowana błyskawicznie co w okresie zimowym i brakiem ogrzewania było istotną sprawą. Kocioł działa bez najmniejszych zarzutów. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

JOLANTA WIDOMSKA

Z ogromną przyjemnością wystawiam pozytywną opinię dla firmy MAGS. Gdyby wszystkie firmy świadczyły swoje usługi na tak wysokim poziomie, nikt nie miałby stresu podczas budowy domu. Oferta firmy od początku przejrzysta, uczciwie wyceniona, bez ukrytych kosztów i w uzgodnionym terminie wykonana. Doskonały kontakt podczas wykonywania usługi, jak i po jej zakończeniu. Pan Grzegorz, jak i Pan Szymon poza swoim profesjonalizmem podczas wykonywania swoich usług, posiadają jeszcze coś bardzo miłego i cennego dla inwestorów budujących swoje, często pierwsze i ostatnie zarazem domy, a mianowicie życzliwość, spokój i całe mnóstwo empatii. Miałam szczęście, że trafiłam na tę właśnie firmę, zwłaszcza, że usługa kompleksowej usługi hydraulicznej - wszystkich przyłączeń wodno - kanalizacyjnych, ogrzewania podłogowego z rozprowadzeniem w podłodze, dodatkowo grzejniki w niektórych pomieszczeniach oraz wykonanie całej kotłowni to jest naprawdę duże wyzwanie, ogrom pracy i duża znajomość tematu podczas podłączania tego wszystkiego.Zwłaszcza, że w tych urządzeniach jest sporo elektroniki. Dziś w moim domu jest już ciepło:-) Usługa wykonana zgonie ze sztuką budowlaną, cały system działa sprawnie, za co bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam FIRMĘ PHU MAGS! 15.11.2019 Żabia Wola Jolanta Widomska

Tomasz Janowski

Firma Pana Grzegorza instalowała u mnie piec gazowy wraz ze zbiornikiem na ciepłą wodę. Panowie całość przywieźli, powiesili, postawili, podłączyli bez najmniejszych kłopotów. Widać, że wiedzą co robią i że znają się na rzeczy. Całość prac wykonali zgodnie z umową, terminowo i zaskakująco szybko.

5.0 (12 opinii)
Dariusz Szaferski - Instalacje, Wykończenia i Remonty - Instalacje Wodno-kanalizacyjne Warszawa
Aleksander Szterlic

Przez wiele tygodni zbieraliśmy z żoną oferty od wykonawców na instalacje w naszym wymarzonym domu na warszawskim Wilanowie. Odbyliśmy wiele spotkań z różnymi firmami. W końcu zdecydowaliśmy się na Pana Dariusza ponieważ wzbudził w nas największe zaufanie i wykazał się dużą wiedzą na temat instalacji hydraulicznych. Cenowo też nam odpowiadało, chociaż oferta nie była najtańsza. Z praktyki mamy doświadczenie żeby nie wybierać tanich ofert. Prace zostały wykonane bardzo dobrze. Skorzystaliśmy też z dodatkowych usług wykończeniowych i też zostały wykonane prawidłowo. Polecamy Pana Dariusza jako dobrego wykonawcę.

Dariusz Gierek

Polecam bardzo firmę Pana Dariusza. Wszystkie prace zostały solidnie wykonane zgodnie z moim zamówieniem. Firma wykonywała u mnie kompleksowe wykończenie domu wraz z instalacjami.

Jerzy Krajza

Solidna firma, którą polecam do współpracy. Miły i fachowy kontakt, wiedza na temat wykonywanych prac. Doradztwo i pomoc w zakresie technicznym oraz w wyborze materiałów. Polecam wszystkim.

5.0 (3 opinie)
EKO 2020 Franciszek Raciborski - Monter Wod-kan Warszawa

Najwyższej Klasy Monter Wod-kan

 • Warszawa
 • EKO 2020 Franciszek Raciborski
Maciej Rzentarzewski

Bardzo fachowe podejście do inwestycji. Rzeczowe doradztwo od samego początku do końca. Profesjonalna pomoc w wyborze urządzenia, projekt modyfikacji instalacji, fachowy montaż i uruchomienie kotłowni. Firma zapewnia też szybkie wsparcie w razie problemów w użytkowaniu. Gdybym miał inwestować w kotłownię ponownie wybrałbym właśnie tą firmę.

Radosław Kurpiewski

Wzorowa realizacja, począwszy od fachowego doradztwa przy modernizacji kotłowni, po realizację i wsparcie przy uzyskaniu dofinansowania. Praca wykonana szybko, estetycznie oraz z dbałością o najmniejsze szczegóły. W domu nareszcie wygoda i komfort dzięki zastosowaniu nowoczesnego kotła na pellet (RED Selecta 15Q). Rzadko spotyka się tak uczciwą firmę, polecam gorąco wszystkim którzy chcieliby odmienić swoją kotłownie a nie bardzo wiedzą jak to zrobić. Z mojej strony same plusy dla EKO2020, naprawdę warto Im zaufać ;)

Dariusz Żelechowski

Super, dobrze, czysto, szybko i fachowo, obsługa miła i kompetentna. Wszystko dokładnie zaplanowane terminy ustalone i dotrzymane, P Ania niezastąpiona. Jesteśmy bardzo zadowoleni z czystym sercem, polecamy usługi firmy EKO 2020 - 100% satysfakcji.

5.0 (16 opinii)
SANITKAN Sylwester Iwanicki - Przyłącza Wodociągowe Warszawa
Łukasz S.

Pozytywnie. Sprawnie za rozsądne pieniądze. Duży plus za własny odkurzacz i porządek po wykonanej pracy. Polecam

5.0 (4 opinie)
Zarządca Sp. z o.o. - Przyłącze Wod-kan Warszawa

Doskonałej Jakości Przyłącze Wod-kan

 • Warszawa
 • Zarządca Sp. z o.o.
Paweł Wójcik

Firma robiła dla mnie pomiary instalacji elektrycznej w domu jednorodzinnym na potrzeby odbioru budynku do PINBUD. Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja bez jakiejś zbędnej paplaniny że co to za czynności są w zakresie i jakie to odpowiedzialne i trudne (a nasłuchałem się od innych którzy odpowiadali na moją ofertę takich bajek żę jakie to oni specjalistyczne czynności wykonują i jakie to krytyczne). Elektryk który u mnie był, bardzo miły, kulturalny, nie nabrudził mi w domu. Widać że facet ma bardzo dużą wiedzę i chętnie odpowiadał na pytania w trakcie pracy. Sumiennie zmierzył mi wszystkie gniazda i porobił testy, podpowiedział jak prawidłowo dbać o instalację aby służyła długo. Jeden z najlepszych fachowców jaki przewinął się przez moją budowę, a było ich sporo. Ja bardzo zwracam uwagę na kontakt, a tu była pełna kulturka. Na koniec faktura, a nie lewizna jak u większości. W urzędzie dokument zaakceptowany bez uwag, także gorąco polecam.

Jolanta Malinowska

Bardzo polecam współpracę z firmą Zarządca Sp. z o.o. Profesjonale podejście do klienta, rozliczenia na czas, wspaniały kontakt z Administratorem, zawsze serdeczni i pomocni. Barwo!

Joanna Pawlikowska

Bardzo polecam firmę. Zaangażowanie w sprawy wspólnoty, szybkość działania, czytelna kartoteka, właściciele powiadomieni o wszystkich sprawach związanych z remontami czy planowanymi wydatkami. Bardzo sympatyczne osoby, które obsługują naszą nieruchomość.

5.0 (8 opinii)
Ranking Specjalistów od Instalacji Sanitarnych obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt.
więcej...
Podobne zlecenia: Geodezja Warszawa

Poradniki o instalacjach sanitarnych

Bez ogrzewania, wody i prądu dom nie będzie nadawał się do użytku. Zakup i montaż instalacji to ok. 13% wszystkich wydatków przeznaczonych na budowę domu. Sprawdzamy, jak optymalnie dobrać instalacje, które nie nadwerężą naszego budżetu w trakcie budowy i długo po niej.