Aplikacje webowe, aplikacje mobilne iOS Android, tworzenie oprogramowania - iMakeable, Wrocław - Oferta nr180718 - Oferteo.pl
 

Aplikacje webowe, aplikacje mobilne iOS Android, tworzenie oprogramowania - iMakeable, Wrocław


Cena brutto: 100.00 PLN
do uzgodnienia

Jesteśmy firmą zajmującą się tworzeniem dedykowanego oprogramowania na zlecenie. Oferujemy zaprojektowanie oraz wdrożenie aplikacji, które znacząco przyspieszą procesy pracy w Twoim przedsiębiorstwie.

Jako iMakeable współpracujemy z klientami z wielu branż. Nasza praca skupia się na tworzeniu spersonalizowanych, "uszytych na miarę" narzędzi informatycznych dla Twojego biznesu. Możemy zapewnić, że zrozumiemy Twoje potrzeby i znajdziemy odpowiednie rozwiązania. Jednym z naszych atutów jest rozbudowany zespół, który ma doświadczenie w różnych branżach - od tworzenia oprogramowania, procesów HR, po symulacje zjawisk fizycznych w nanoskali! Mamy ponad 5 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych i ukończyliśmy do tej pory kilkadziesiąt projektów.

W ramach naszej działalności oferujemy usługi programistyczne tj. tworzenie aplikacji mobilnych, webowych (otwieranych za pomocą przeglądarki internetowej), desktopowych (na komputery) oraz na inne urządzenia (np. skanery magazynowe).

Oferujemy również "wypożyczanie" programistów lub innych specjalistów IT (np. testerów, projektantów UX/UI, Project Managerów itp.) na godziny lub do wybranego projektu. Jest to doskonała forma współpracy w sytuacji, gdy klient potrzebuje do swojego projektu profesjonalistów, ale chce mieć większy wpływ na zarządzanie zespołem.

Nasz główny stack technologiczny to:

1) Frontend:
- React/Next.js
- Angular 2+
- Vue.js/Nuxt.js

2) Backend:
- Node.js (Express/Nest)
- Python (Django)
- Java (Spring-Boot)
- MongoDB/PostgreSQL

3) DevOps:
- AWS
- Docker / Kubernetes
- Linux

4) Mobile:
- React Native / Expo
- Swift
- Kotlin

5) Desktop:
- C# (Window Forms)
- Electron.js

6) UX/UI:
- Adobe XD/Figma/Sketch
- Adobe Photoshop/Adobe Illustrator

Jeśli nie mają Państwo pomysłu w jaki sposób można zautomatyzować lub usprawnić procesy w firmie, zachęcam do darmowej konsultacji telefonicznej (601 727 193), e-mail (sales@imakeable.com) lub stronę internetową - www.imakeable.com.

Polska, Wrocław
 
 


Liczba wyświetleń strony: 9