Automatyka budynkowa, inteligent dom, monitoring, alarm, instalacje elektryczne, Wrocław - Oferta nr188847 - Oferteo.pl
 

Automatyka budynkowa, inteligent dom, monitoring, alarm, instalacje elektryczne, Wrocław


Cena do uzgodnienia

www.iehome.pl

FIRMA IEHome - Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta.
• Połączenie pasji, wykształcenia i ambicji z pracą pozwala na osiągnięcie bardziej efektywnych i innowacyjnych rezultatów.
•Punktualność oraz szybkość w realizacji projektów, ekspresowe konsultacje z klientem.
•Stosujemy politykę umiarkowanych cen. Oferujemy najlepszy stosunek jakości świadczonych usług do ich cen.

Świadczymy usługi w zakresie:

• Instalacje elektryczne:
Zapewniamy profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które wyróżniają się niezawodnością, a przede wszystkim bezpieczeństwem. Cały czas jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi normami prawnymi w Polsce. W profesjonalny sposób wykonujemy przyłącza elektryczne, a także instalacje oraz części do nich. Montujemy instalacje elektryczne, które są energooszczędne oraz efektywne.

• Monitoring:
Zadbaj o bezpieczeństwo siebie i swoich bliskich. Dopasujemy nowoczesny system kamer do Twoich potrzeb. Zyskaj pełną kontrolę nad swoim domem czy biznesem z każdego zakątku świata, w każdym momencie.

• Alarm:
System, który zapewnia bezpieczeństwo w Twoim inteligentnym domu składa się z wielu współpracujących komponentów – alarmu, kontroli dostępu, monitoringu, rolet antywłamaniowych, czujników przeciwpożarowych, przeciwzalaniowych, czy stężenia szkodliwych substancji w powietrzu.

• Inteligentny dom:
Systemy automatyki budynkowej pozwalają na zdalne lub automatyczne sterowanie roletami, żaluzjami, oświetleniem, systemem grzewczym czy klimatyzacją. Przy pomocy jednej aplikacji w smartfonie możemy mieć kontrolę nad monitoringiem, alarmem, videodomofonem, zintegrowanym systemem audio, a nawet inteligentnym podlewaniem ogrodu. Brzmi wspaniale? A gdy poszczególne komponenty instalacji budynku komunikują się między sobą bez integracji mieszkańców? Maksymalna kontrola na wyciągnięcie ręki!

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: www.iehome.pl

Zapraszamy do kontaktu!

Polska, Wrocław
 
 


Liczba wyświetleń strony: 8