Hibinimus Sebastian Krześniak Łódź - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Hibinimus Sebastian Krześniak nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Hibinimus Sebastian Krześniak

O specjaliście

Twoją konsultację przeprowadzi doświadczony,
najwyższej próby lekarz kliniczny, dla którego zdrowie
i dobro pacjenta są najważniejsze.

Misją i głównym założeniem portalu lekarzonline.eu jest połączenie fachowej wiedzy doświadczonego lekarza z możliwościami, jakie daje pacjentom rozwój technologii i cyfryzacji.
Wprowadzenie możliwości wystawienia i realizowania e-recepty znacznie ułatwiło pracę personelowi medycznemu i farmaceutom. Stworzenie portalu który pozwala pacjentom na konsultację z lekarzem, a następnie zamówienie i wygenerowanie e-recepty w dowolnym momencie i miejscu to oszczędność czasu i … zdrowia.

Branża

InternistaChirurgGinekologLaryngologNeurolog

Obszar działania

Łódzkie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Hibinimus Sebastian Krześniak

Oferta

KONTYNUACJA TERAPII
Polska - Łódź
100.00 złdo uzgodnienia

Kontynuacja terapii, także w przypadku chorób przewlekłych, często oznacza długotrwałe przyjmowanie leków. W naszym serwisie zamówisz e-receptę bez konieczności stania w kolejce.

ANTYKONCEPCJA AWARYJNA
Polska - Łódź
100.00 złdo uzgodnienia

Nieprzewidziane i ryzykowne sytuacje nie muszą oznaczać nerwów bez względu na to, gdzie jesteś. Chcesz skorzystać z antykoncepcji awaryjnej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

POGOTOWIE RECEPTOWE
Polska - Łódź
100.00 złdo uzgodnienia

Potrzebujesz e-recepty? Jesteś w najlepszym miejscu. Nasz serwis prosto i intuicyjnie pozwoli Ci skorzystać z usługi telemedycznej i zamówić receptę na preparat, którego potrzebujesz bezpiecznie i dyskretnie.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Jakubów 15, 05-610 Goszczyn, Łódź

NIP

797-169-06-08

Telefon

668****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Sebastian Krześniak