Otrzymaj oferty od specjalistów jak Health 12 nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Health 12

1

O specjaliście

We współpracy z podopiecznymi kierujemy się holistycznym podejściem opartym na nauce i wiedzy medycznej, traktując zbilansowaną dietę jako lekarstwo dnia codziennego. Tworzymy smaczne, proste jadłospisy składające się z łatwo dostępnych produktów. Dzięki badaniom naukowym i doświadczeniu znamy substancje oraz ich połączenia, które najlepiej sprawdzą się podczas spalania tkanki tłuszczowej, w poprawie samopoczucia, czy w walce z chorobami autoimmunologicznymi, tj. Hashimoto.

Branża

Dietetyk, Medycyna naturalna, Opieka medyczna, Medycyna naturalna, Prywatne kliniki

Obszar działania

Małopolskie, Warmińsko-mazurskie, Mazowieckie, Dolnośląskie, Opolskie, Podlaskie, Kujawsko-pomorskie, Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, Podkarpackie, Pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Świętokrzyskie, Śląskie

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

15 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Mateusz K. 19 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo fajne podejście do pacjenta. Wyjaśnione wszelkie wątpliwości, dieta dobrana jest bardzo smaczna, syta i najważniejsze zniknęły problemy z jelitami z pewnością polecę dalej!

Kinga S. 10 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Świetna współpraca - efekty zachwycające, a kontakt szybki i profesjonalny. Wysoki poziom!

Kamil W. 9 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Wiedza przekazywana podczas współpracy jest ogromna i dzięki temu w jaki sposób Paweł ją przekazuje można ją chłonąć jak gąbka. Wszechstronne pojęcie, kreatywność i sympatyczne podejście. Dlatego bardzo polecam.

Basia S. 8 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Przede wszystkim profesjonalizm i podejście. pełne zaangażowania. Polecam.

Sasza M. 7 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Mega! Polecam z całego serca. Współpraca to czysta przyjemność.

Grażyna G. 7 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Super, mega obsługa bardzo miły i terminowy Pan. Polecam serdecznie, bo warto.

Grażyna K. 7 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Miła, profesjonalna obsługa, duża wiedza na temat odżywiania, na każde zadane moje pytanie otrzymałam wyczerpującą, zadawalającą mnie odpowiedź, polecam.

Basia O. 7 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalnie i skutecznie. Mogę polecić z czystym sumieniem na 100 procent.

Piotr P. 7 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Paweł prowadzący Health 12 w trakcie współpracy wykazuje się naprawdę dużą kreatywnością i nietuzinkowym podejściem w kwestii rozwiązywania problemów czy to zdrowotnych czy szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Wiele zmienił w moim życiu i z czystym sumieniem polecam.

Liliana B. 7 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z całego przebiegu współpracy. Posiłki nie są monotonne, a już na pewno nie jałowe i obróciły moje myślenie o diecie o 180 stopni. Paweł z którym współpracowałam rozwiał wszystkie wątpliwości, a nawet niekiedy mój lekki sceptycyzm wobec pewnych produktów. Bardzo, bardzo wszystkim polecam :)

Vanessa W. 5 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Fachowa pomoc i odpowiedzi na zaskakująco dużo pytań. Niezwykłe połączenie wielu aspektów terapii i ogromna dawka wiedzy w zakresie dietetyki. Naprawdę gorąco polecam!

Marcelina C. 4 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Szybki i łatwy kontakt umilił współpracę. Plan żywieniowy dobrany do osobistych potrzeb i rzetelnie przedstawiony.

Kasia L. 4 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Indywidualne podejście, posilki smaczne i urozmaicone, super efekty ❤️ Polecam wszystkim!

Kasia M. 4 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Paweł to bardzo dobry dietetyk, pełen pasji do zawodu i chęci do pomocy swoim pacjentom. Stały kontakt podczas całego okresu współpracy. Gorąco polecam!

Zuzanna P. 4 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Z całego serca polecam! Pan konkretny, dokładny, świetnie tłumaczy i opowiada. Odpowiada na wszystkie pytania w sposób wyczerpujący. Polecam diety, które są szybkie i smaczne, a co najważniejsze dopasowane do stylu życia i finansów. Kontakt na 6! Cała współpraca owocna posiadając inslinopornosc udało mi się zrzucić 15 kg w zdrowy smaczny i sycący sposób

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Health 12

Oferta

Współpraca miesięczna
Polska - Rokitki
do uzgodnienia

Ciesz się wszystkimi korzyściami wynikającymi z pełnej współpracy i czerp wiedzę z najrzetelniejszych źródeł żywieniowych przekazywanych podczas stałego kontaktu. ✔ Indywidualnie opracowany jadłospis, dopasowany do twojego stylu życia, stanu zdrowia i preferencji. ✔ Stały kontakt i wsparcie dietetyka gdziekolwiek...  

Współpraca na 3 miesiące
Polska - Rokitki
do uzgodnienia

Ciesz się wszystkimi korzyściami wynikającymi z pełnej współpracy i czerp wiedzę z najrzetelniejszych źródeł żywieniowych przekazywanych podczas stałego kontaktu. ✔ Indywidualnie opracowany jadłospis, dopasowany do twojego stylu życia, stanu zdrowia i preferencji. ✔ Stały kontakt i wsparcie dietetyka...  

Współpraca na 2 miesiące
Polska - Rokitki
do uzgodnienia

Ciesz się wszystkimi korzyściami wynikającymi z pełnej współpracy i czerp wiedzę z najrzetelniejszych źródeł żywieniowych przekazywanych podczas stałego kontaktu. ✔ Indywidualnie opracowany jadłospis, dopasowany do twojego stylu życia, stanu zdrowia i preferencji. ✔ Stały kontakt i wsparcie dietetyka...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Polana Leśna 21, Rokitki

WWW

www.health12.pl

Telefon

505****** Pokaż numer