Projektowanie wnętrz, Kraków


Zastanawiasz się, czy stać Cię na zatrudnienie architekta wnętrz?

A zastanawiałeś się , czy stać Cię, aby nie skorzystać z takiej usługi?

Dobrze wykonany projekt to duża oszczędność czasu, spokój w trakcie budowy oraz często oszczędność pieniędzy. Prawidłowo obliczona ilość materiałów, zestawienia kosztowe powodują, że będziesz miał kontrolę nad wydatkami. Nie zamówisz zbyt dużo materiałów, które nie zawsze można zwrócić do sklepu. Architekt zrobi wszystko, co w jego mocy, aby wnętrze było ergonomiczne, piękne i ponadczasowe - w ramach założonego wcześniej przez Ciebie budżetu. Reasumując powyższe aspekty, cena jaką zapłacisz za kompleksowy projekt, często jest całkowicie niwelowana przez oszczędności podczas realizacji, a Ty zachowasz spokój, kontrolę nad kosztami, zaoszczędzisz czas, który będzie mógł zostać spożytkowany na rzeczy dla Ciebie najważniejsze.

Oferujemy szeroką gamę propozycji :począwszy od koncepcji, wirtualnego spaceru 3D po Twoim wnętrzu, fotorealistycznych wizualizacji, przez zestawienia zakupowe materiałów, projekty mebli, skończywszy na dopracowanym projekcie wykonawczym dla ekipy oraz nadzorze autorskim na miejscu inwestycji. A wszystko w ramach założonego budżetu! Indywidualne podejście oraz umiejętność słuchania klienta pozwala na wykonanie aranżacji przestrzeni, w której będziesz czuć się dobrze. Chcemy spełnić Twoje oczekiwania i marzenia o wnętrzu dostosowanym do Twoich potrzeb.
Nie jest nam obca również elektronika i nowinki techniczne - nasze studio specjalizuje się w projektowaniu zarówno inteligentnych domów, mieszkań, a także kin domowych.
Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi wykonawcami, stolarzami, konstruktorami, instalatorami oraz firmami zajmującymi się wykonywaniem systemów smart-home.

Zapraszamy do kontaktu!

Polska, Kraków
 
 


Liczba wyświetleń strony: 253