GERMAN SCHOOL - Nauka Języka Niemieckiego-Deutsch ist Plus und Genuss:)Wioletta Ratajczak

Konin

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Hallo:) Tschüss, auf Wiedersehen? Kein Problem:-) Witam,jestem absolwentką Filologii germańskiej na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicza w Poznaniu .
Zajęć dodatkowych z języka niemieckiego udzielam od około 8 lat na poziomie A1,A2,B1.B2,C1..:-) Oferuję również kursy specjalistyczne dla wyjeżdżających do pracy m.in jako elektrycy , opiekunowie osób starszych ,w charakterze pracownika administracyjnego...itp. Pomagam w tłumaczeniach i sprawach urzędniczych oraz pisaniu odwołań do urzędów . Zapraszam do kontaktu :)

Deutsch ist kein Problem:)
Deutsch ist Plus und Genuss:)
Wioletta

Branża

Obszar działania

Podlaskie, Wielkopolskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie, Podkarpackie, Warmińsko-mazurskie, Kujawsko-pomorskie, Łódzkie, Mazowieckie, Dolnośląskie, Lubelskie, Małopolskie, Opolskie, Niemcy

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

13 opinii

5 5
(13)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Sandra K. 27 lutego 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pani Wioleta widać, że lubi nauczać i pomagać innym. Wspaniała osoba z ogromną wiedzą gramatyczną! Naprawdę polecam, w dodatku ceny są przystępne.

Damian  4 października 2023
opinia niepotwierdzona
Potrzebuję nauczyciela języka niemieckiego, p.średniozaawansowany, wiek 38-44 lat, Racibórz
Pozytywna opinia

Bardzo miła i spokojna atmosfera, profesjonalne podejście do ucznia. Jestem pewien że pani Violetta podchodzi indywidualnie do moich lekcji. Zawsze punktualna i przygotowana, nie ukrywam, że zawsze pyta na początku lekcji. Bardzo mi się też podoba elastyczność w planowaniu terminów lekcji i oczywiście efekty w nauczaniu. Serdecznie polecam.

Adam A. 21 sierpnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pani Wioletta jest zawsze przygotowana do zajęć, ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać. Zawsze znajdzie odpowiedz na dodatkowe pytania z innego zakresu niż ten, który akurat jest przerabiany. Jest osobą punktualną oraz zorganizowaną, od początku zajęć ustaliliśmy plan zajęć i konsekwentnie jest to realizowane. Polecam.

Marcin K. 30 maja 2023
opinia niepotwierdzona
Poszukuję nauczyciela niemieckiego, p.średniozaawansowany, wiek 45-64 lata, Kępno
Pozytywna opinia

Jestem w pełni zadowolony z lekcji z Wiolettą. Po kilku nieudanych próbach w końcu znalazłem korepetytora, który dostosował plan zajęć do moich potrzeb. Rzeczowa i kompetentna, tego oczekiwałem.

Iza Z. 22 maja 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Wioletą. Zawsze zaangażowana i przygotowana do zajęć, wysyła różne ciekawe materiały do nauki, zawsze sprawdza skrupulatnie zadania domowe i tłumaczy zawiłości językowe.

Katarzyna K. 28 lutego 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo polecam Panią Wiolettę! Przemiła osoba, która przekazuje ogrom wiedzy gramatycznej, lekcje przebiegają w bardzo przyjaznej jak i bezstresowej atmosferze. Bardzo dobrze tłumaczy, od samego początku zaczęłam już w małym stopniu się komunikować i rozumieć ten język, ale to dopiero początki i nie koniec naszych spotkać i na pewno osiągnę swój cel z Panią Wioletta! Jak najbardziej polecam Panią Wiolettę jeżeli chcesz szybko i sprawnie mówić po niemiecku!

Ana M. 8 lipca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Zajęcia prowadzone są z wielką pasją i zaangażowaniem, dzięki temu panuje zawsze przemiła atmosfera. Kolejnym najważniejszym plusem zajęć u pani - jest przede wszystkim wszystko dobrze i konkretnie wytłumaczone. Polecam!

GERMAN SCHOOL - Nauka Języka Niemieckiego-Deutsch ist Plus und Genuss:)Wioletta Ratajczak, 9 lipca 2022

Dziękuję za opinię.

Michał W. 6 czerwca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo przyjemne zajęcia, Pani Wioletta ma bardzo dobre podejście do uczniów, i świetnie potrafi wytłumaczyć zawiłości języka niemieckiego. Szczerze polecam.

GERMAN SCHOOL - Nauka Języka Niemieckiego-Deutsch ist Plus und Genuss:)Wioletta Ratajczak, 6 czerwca 2022

Dziękuję za opinię.

Dominik K. 1 czerwca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam naukę języka niemieckiego u Pani Wiolety. Super podejście do ucznia i ogromna cierpliwość wraz z dobrym przekazaniem wiedzy sprawia, że nauka języka staje się przyjemna, nauczyciel z powołania. Gorąco polecam.

Dominik B. 1 czerwca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Zajęcia z Panią Wioletta przebiegają w przemiłej atmosferze z super podejściem do ucznia. Nauczyciel znający się na swoim fachu z dużą cierpliwością, potrafiący wszystko objaśnić. Polecam.

GERMAN SCHOOL - Nauka Języka Niemieckiego-Deutsch ist Plus und Genuss:)Wioletta Ratajczak, 6 czerwca 2022

Dziękuję i pozdrawiam.

Sylwia R. 1 czerwca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jestem zadowolona, z czystym sumieniem mogę polecić.

Aleksandra W. 1 czerwca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam Serdecznie! Dla młodszych jak i dla starszych zajęcia.

Sylwia K. 16 maja 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Panią Wiolettę mogę polecić z całego serca! Pomogła mi wielokrotnie zrozumieć najbardziej zawiłe nie jasne języka niemieckiego, a takich na poziomie B2+/C1 jest mnóstwo, Pani Wioletta posiada swoje metody bardzo trafnych skojarzeń na każdy gramatyczny problem i efektywne metody nauki, dlatego polecam każdemu współpracę z tą Panią, zarówno na etapie początkującym jak i zaawansowanym!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak GERMAN SCHOOL - Nauka Języka Niemieckiego-Deutsch ist Plus und Genuss:)Wioletta Ratajczak
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Tłumaczenie tekstów,pisanie odwołań z języka niemieckiego na polski i na odwrót

od 35 do 70 zł

Wycenę tekstu podaje po ogólnym wglądzie do dokumentu, w zależności ile znaków się znajduje w danym tekście. Dodatkowo obrabiane tekstu w formacie PDF lub Word

Nauka języka niemieckiego na na poziomach od A1 do B2+/C1

od 60 do 85 zł

Zajęcia online ,u nauczyciela bądź z dojazdem Poniższe ceny obejmują nauczanie online i stacjonarne. 50 min/60zł oraz 60 min/65 -poziom podstawowy 60 min /65-75 zł Poziom B1-B2- ceny zależne od długości współpracy :) 60 min/85 zł ---Poziom C1 lub wyższy Cena zależna od poziomu zaawansowania znajomości języka niemieckiego). UWAGA ! Są równie...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Dworcowa, 5, 62-510 Konin

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Skype

live:.cid.4b275af4001f9f97

WhatsApp

724 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy GERMAN SCHOOL WIOLETA RATAJCZAK
Imię (pierwsze) WIOLETA
Nazwisko RATAJCZAK
Data rozpoczęcia działalności 2022-07-02
NIP 6652907930
Regon 301395511

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat Konin
Gmina Konin
Miejscowość Konin
Kod pocztowy 62510
Ulica ul. Dworcowa
Numer nieruchomości 5
Numer lokalu 16

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2022-06-29
Data powstania 2022-07-02
Data rozpoczęcia działalności 2022-07-02

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
8559A NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.