Profesjonalne odnawianie parkietów oraz schodów drewnianych, Ciechanów - Oferta nr190630 - Oferteo.pl
 

Profesjonalne odnawianie parkietów oraz schodów drewnianych, Ciechanów


Cena brutto: 70.00 PLN
do uzgodnienia

Odnawianie parkietów i schodów w rękach profesjonalistów.

Świadczymy usługi:

- Bezpyłowego cyklinowania podłóg drewnianych oraz schodów - Parkiet oraz schody drewniane to inwestycja na całe życie, dzięki naszej firmie podłogi odzyskają dawny blask, a schody będą ozdobą Twojego domu.

- Wymiany balustrad, nieodwracalnie uszkodzonych stopni, uszkodzonych klepek itp. - Piesek gdy był mały narobił szkód i plam na parkiecie? Podczas remontu schody zostały zniszczone, a poręcz się kiwa na boki ? Skontaktuj się z nami i pozwól abyśmy to my korzystając ze zdobywanego latami doświadczenia zadbali o wygląd i bezpieczeństwo Twoje i całej rodziny.

- Lakierowanie lub olejowanie oraz zmiana koloru podłogi lub schodów - Znudził Cię kolor podłogi, na który patrzysz już od X lat ? A może chcesz aby podłoga zyskała elegancki połysk lub subtelną satynową poświatę ? Szeroki wachlarz olejów, bejc oraz najwyższej klasy lakiery sprawią, że podłoga zostanie zabezpieczona na wiele lat, a kolor będzie cieszył oczy zarówno Twoje jak i gości.

- Cyklinowanie deski barlineckiej oraz innych podłóg warstwowych- chcesz odnowić podłogę warstwową, która nie wygląda już tak atrakcyjnie jak kiedyś, ale boisz się żeby nie uległa zniszczeniu ? Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak delikatnie trzeba obchodzić się z takimi podłogami. Maszyny najwyższej klasy i doświadczenie pozwala zachować spokój i pewność, że podłoga zostanie prawidłowo odnowiona.

Doradztwo - Wiele lat w branży, tysiące wycyklinowanych metrów, dziesiątki odnowionych schodów. Dzięki doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do klienta dobierzemy wspólnie idealne rozwiązanie dla drewna, które gości w Twoim domu.

Szeroki wachlarz produktów oraz profesjonalny sprzęt - Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem Berger-Seidle, Maximus oraz Lagler w Polsce. Oferujemy lakiery ekologiczne dwuskładnikowe, jednoskładnikowe, poliuretanowe, chemoutwardzalne, oleje, twarde woski olejne, mydła oraz inne środki do pielęgnacji podłogi i wiele, wiele innych. Pracujemy na sprzęcie z najwyższej półki, każda maszyna ma worek lub podpięcie do odkurzacza przemysłowego dzięki czemu zachowujemy maksymalną czystość pracy.

Współpracujemy z architektami, projektantami wnętrz oraz świadczymy usługi podwykonawcze innym firmom. Zaufało nam już setki klientów, wiele urzędów, szkół oraz innych placówek państwowych gdzie mogliśmy wykazać się zdolnościami i doświadczeniem świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Sprawdź nas !

Polska, Ciechanów
 
 


Liczba wyświetleń strony: 5