Ekspozytory na słodkie stoły, cukiernie, bary, restauracje - wykonam, nawiążę współpracę, Milówka - Oferta nr165246 - Oferteo.pl
 

Ekspozytory na słodkie stoły, cukiernie, bary, restauracje - wykonam, nawiążę współpracę, Milówka


Cena brutto: 129.00 PLN
do uzgodnienia

Nawiążę współpracę z hurtownikami, sklepami cukierniczymi, dystrybutorami.

W ostatnim roku w Polsce przyszła moda na słodkie stoły, candy bary przy rożnych imprezach typu wesela, baby shower, imprezy branżowe, pracownicze, inne. W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku stworzyliśmy ofertę niepowtarzalnych, drewnianych stojaków ekspozytorów.
Nie tylko branża cukiernicza potrzebuje tego typu produktów. Ale również rękodzielnicy , wsytawcy, itp.

Ekspozytor jest idealnym rozwiązaniem do prezentacji i sprzedaży produktów spożywczych, kosmetycznych i tekstylnych.
Stand/ Ekspozytor jest nowością na polskim rynku. Został zaprojektowany z myślą, by jak najpiękniej wyeksponować Państwa produkty.
Zrobiony ze świerkowych desek, heblowanych i szlifowanych. Konstrukcja wzmacniana jest kątownikami, dzięki czemu jest solidny i stabilny, jednocześnie nie tracąc swojej lekkości.
Państwa produkty są wyeksponowane w ładnej oprawie, zachęcając biesiadników do degustacji deserów lub klientów do kupna Państwa produktów.
Prostota w budowie oraz zastosowanie drewna nadaje mu specyficzny i atrakcyjny charakter.
Ekspozytor/Stand malujemy farbami akrylowymi certyfikowanymi dla produktów mających styczność z żywnością, lakiery w przypadku wyboru koloru naturalnego drzewa lub opalane są również certyfikowane na bazie wody i naturalnych wosków. na zdjęciach mamy przyjemność zaprezentować aranżacje naszych klientów przy pomocy naszych ekspozytorów.

Zapraszamy do kontaktu by poznać cała nasza ofertę.
Dla hurtowników, dystrybutorów oraz sprzedawców atrakcyjne rabaty.

Polska, Milówka
 
 


Liczba wyświetleń strony: 13