Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień

10

O specjaliście

Jestem magistrem socjologii w zakresie relacji międzyludzkich, psychologiem doradztwa zawodowego a także specjalistą psychoterapii uzależnień.
Jestem w trakcie certyfikacji na specjalistę psychoterapii uzależnień w Krajowym Biurze ds Przeciwdziałania Narkomanii...
Oferuję usługi psychoterapii uzależnień od substancji psychoaktywnych (alkohol, leki, narkotyki, substancje wziewne), jak również uzależnień behawioralnych (hazard, siecioholizm, zakupoholizm, inne)
W swojej pracy opieram się głownie na dwóch nurtach: podejściu humanistycznym na przemian z podejściem behawioralno - poznawczym.
Zapraszam serdecznie do kontaktu. Jeśli masz problem lub czujesz, że życie wymyka Ci się spod kontroli zadzwoń do mnie a razem ustalimy jak Ci pomóc.
Klient jest dla mnie najważniejszy a także jego dobro oraz poradzenie sobie z uzależnieniem.
Odbyłem wiele szkoleń i warsztatów w zakresie terapii uzależnień chemicznych i czynnościowych, dialogu na linii pacjent - terapeuta. Mam wieloletnie doświadczenie w temacie terapii uzależnień
W swojej pracy stosuję nacisk na poznanie siebie, problemu uzależnienia, diagnozę i wspólną pracę opartą na wzajemnym zaufaniu i dialogu. Pamiętaj, że wspólnie zawsze jest łatwiej pokonać problem.
Nie zwlekaj więc z decyzją i kontaktuj się ze mną a ja pomogę Tobie.
...Jednym z najważniejszych problemów natury psychicznej, znanym ludzkości od bardzo dawna jest uzależnienie od alkoholu. Przez całe stulecia z lepszym lub gorszym skutkiem, próbowano nieść pomoc ludziom dotkniętym alkoholizmem. Dwudziesty wiek przyniósł rozwiązanie – sięgnięto po psychoterapię...
Zapraszam serdecznie

Branża

Terapia uzależnień, Psycholog, Opieka medyczna, Przychodnie

Obszar działania

Pomorskie, Zachodniopomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

17 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Grażyna M. 20 października 2021
Pozytywna opinia

Empatyczne podejście do pacjenta, rzetelne i konkretne informacje, wysoka kultura osobista.

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień, 20 października 2021

Dziękuję bardzo, miłe słowa to potwierdzenie, że jestem na właściwym miejscu. W pomocy ludziom, w pracy terapeuty satysfakcja klienta to uśmiech nie tylko na twarzy. Trzymam kciuki.

Mikołaj B. 3 sierpnia 2021
Pozytywna opinia

Zaangażowanie sumienność zetelnosc precyzyjnosc

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień, 5 sierpnia 2021

Dziękuję bardzo za miłe słowa. Życzę powodzenia.

Krzysztof R. 31 lipca 2021
Pozytywna opinia

Człowiek który swoim życiem jest wzorem. Jego podejście i chęć zgłębienia problemu sprawia że za każdym razem czuje się jakbym rozmawiał z bliska mi osoba. Serdecznie polecam tego Anioła w ciele człowieka ❤️

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień, 31 lipca 2021

Staram się robić to co lubię i co kocham. Najbardziej pomagać człowiekowi, który tej pomocy potrzebuje. Skoro za to, zasłużyłem na tak miłe słowa to bardzo dziękuję i wiem, że chcę nieść pomoc tam gdzie jej potrzebują bo warto pomagać ludziom. Warto być dobrym i dobro rozdawać. Trzymam kciuki Krzysztof.

Andrzej P. 27 lipca 2021
Pozytywna opinia

Pan Piotr to profesjonalista, oferuje niezwykle fachową pomoc. Wspaniały terapeuta i miły człowiek 😊

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień, 27 lipca 2021

Dziękuję bardzo za miłe słowa. Życzę wszystkiego dobrego i trzymam kciuki za powodzenie. Pozdrawiam serdecznie.

Emil K. 13 maja 2021
Pozytywna opinia

Szczerość i wzbudzenie poczucia zaufania. Solidność i prawda. Pomocne i bardzo wartościowe porady. Człowiek nie myśli wtedy o problemie, myśli jak może być lepiej i w ten sposób problem okazuje sie, że znika... Dzięki pracy. Pozdrawiam wszystkich. Emil

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień, 14 maja 2021

Bardzo dziękuję Emilu za dobre słowo. W pracy terapeutycznej nie tylko terapeuta ms głos. Twoje zaangażowanie, szczerość, oraz chęć pracy nad problemem to droga w kierunku sukcesu. Dlatego wiele zależy od chęci życia i pokonania problemu, jakkolwiek był by on trudny. Wszystkiego dobrego.

Nina M. 27 marca 2021
Pozytywna opinia

Pan doktor dał mi inny pogląd na życie .Na początku myślałam że się nie uda ,nie wierzyłam w to wszystko .Dzięki niemu moje spostrzeżenie co do ludzi ,świata zmieniło się o 100%.Dziękuje z całego serca ,i polecam wszystkim. Pozdrawiam Serdecznie

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień, 4 kwietnia 2021

Pani Nino! Cieszę się, że zmieniłem Pani wiarę w człowieka. Bez tej wiary ta praca terapeuty nie miała by sensu. Zawsze trzeba wierzyć w człowieka, w dobro, bo zło niszczy ale ze złej drogi zawsze można zawrócić ale trzeba chcieć. Ja wierzę, że wszystko będzie dobrze i trzymam kciuki za Was. Pozdrawiam serdecznie.

Małgorzata N. 14 marca 2021
Pozytywna opinia

Prowadzący wykonywał swoje obowiązki z należytą sumiennością, zaangażowaniem i dużą odpowiedzialnością. Pragnę podkreślić szczególne walory prowadzonych zajęć, atrakcyjne metody pracy, kompetencje i umiejętności. Dał się poznać jako wiarygodny i rzetelny trener prezentujący przy tym wysoki poziom przygotowania i profesjonalizm.

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień, 15 marca 2021

Małgosia, dziękuję serdecznie za opinię. Miło usłyszeć, że zajęcia grupowe podobały się Tobie i że tak odbierasz mnie jako terapeutę. Taka jest moja rola, a właściwie misja pomocy. Życzę powodzenia i trzymam kciuki. Wszystkiego dobrego.

Ejlak M. 1 marca 2021
Pozytywna opinia

Niezwykle empatyczne, kompetentne podejście. Szczerze polecam. Zawsze wiem, że Pan doktor jest przygotowana do mojej wizyty, pamięta nasze poprzednie spotkania - to dla mnie niezwykle ważne.

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień, 1 marca 2021

Bardzo dziękuję Pani Magdo za dobre słowo, polecam się i trzymam kciuki. W razie potrzeby proszę o kontakt. Pozdrawiam.

Agnieszka E. 27 lutego 2021
Pozytywna opinia

Polecam pana Piotra, to bardzo dobry fachowiec. Cierpliwy, spokojny ale konsekwentny. Największym atutem pana Piotra jest rozmowa - rozmową da się załatwić każdą życiową trudność. Uczciwie polecam i cieszę się że spotkałam pana na swojej drodze!

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień, 27 lutego 2021

Dziękuję za dobre słowo. Pani Agnieszko, cieszę się, że mogłem pomóc. To niezwykle motywujące słowa i budujące na przyszłość. Polecam się i życzę wszystkiego co najlepsze i oczywiście aby wszystkie sprawy ułożyły się po Pani myśli.

Hanna L. 27 lutego 2021
Pozytywna opinia

Polecam ,profesjonalne podejście do każdego, godne polecenia .

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień, 27 lutego 2021

Bardzo dziękuję Pani Haniu, miło usłyszeć takie słowa. Wszystkiego dobrego, wiele radości, uśmiechu i pozytywnej energii.

Marta K. 26 lutego 2021
Pozytywna opinia

Bardzo szybki kontakt, profesjonalne podejście i ludzka życzliwość...

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień, 26 lutego 2021

Dziękuję bardzo za miłe słowa. Życzę wiele pozytywnej energii, wiele optymizmu, uśmiechu, radości i wiary w dobro i ludzi. Pozdrawiam serdecznie.

Grzegorz K. 15 lutego 2021
Pozytywna opinia

Indywidualne podejście połączone z olbrzymią wiedzą terapeuty zapewnia wysoką skuteczność terapii. Serdecznie Polecam!

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień, 15 lutego 2021

Dziękuję bardzo za wystawienie opinii. Pozdrawiam serdecznie i polecam się. Powodzenia i wszystkiego dobrego.

Sebastian S. 13 lutego 2021
Pozytywna opinia

Po stracie pracy popadłem w alkoholizm. Trwało to dobre kilka tygodni, aż w końcu zacząłem szukać pomocy i znajoma poleciła mi Pana Piotra. Pan Piotr jest osobą bardzo empatyczną i profesjonalnie podchodzi do każdego klienta. Terapia z Piotrem, pomogła mi wyjść z nałogu i stanąć na nogi. Moje życie się bardzo zmieniło. Teraz mam stabilną pracę, jestem szczęśliwy, że zdecydowałem się na terapię. Polecam każdemu spotkanie z Piotrem, kto ma jakikolwiek problem w życiu. Dziękuję bardzo za wsparcie. Szczerze polecam!!

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień, 13 lutego 2021

Dziękuję bardzo za opinie i polecam się na przyszłość. Miło usłyszeć takie słowa. Trzymam kciuki.

Sylwia S. 30 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna,efektywna pomoc . Miła rozmowa,pełne wsparcie,zrozumienie i cierpliwość.Gorąco polecam i bardzo ,bardzo dziękuję .Sylwia

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień, 30 stycznia 2021

Pani Sylwio. Bardzo dziękuję za dobre słowo. Zawsze staram się zaangażować na tyle maksymalnie aby najbardziej skorzystali potrzebujący tej pomocy. Słuchanie jest zdecydowanie ważniejsze niż mówienie więc staram się. Ja też dużo korzystam bo wiele uczę się od Państwa. Powodzenia Pani Sylwio i trzymam kciuki.

Teresa R. 28 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Witam. Z czystym sumieniem polecam udział w terapii która prowadzi Piotr. Sama osobiście miałam zaszczyt i szczęście uczestniczyć w terapii. Byłam po smierci córki uzależniona od leków. Ze wzgledu na odległość Korzystałam z terapii online i odnioslam dzieki Piotrowi ogromny sukces. Uwolniłam się. P.Piotr wkłada w swą pracę całe serce ale przede wszystkim swoje doświadczenie i kompetencje. Jeżeli ktos z Was ma problemy z uwolnieniem się z jakiegokolwiek nałogu to stanowczo polecam terapię z P.Piotrem i zapewniam że nikogo nie zostawi samego ze swoim problemem..Pozdrawiam serdecznie. Teresa Rudkiewicz. PS.Zaznaczam że zbieżnośc nazwisk jest przypadkowa.

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień, 28 stycznia 2021

Witam Teresko i ogromnie z serca dziękuję za tak miłe słowa pod moim adresem. Do tej pory cieszę się, że mogłem pomóc i to dla mnie jest najważniejsze i z tego cieszę się ogromnie. Powodzenia i trzymam kciuki i wszystkiego dobrego. Dziękuję pięknie!

Joanna G. 27 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Najważniejsze dla mnie było nie tylko wsparcie mentalne ze strony Piotra, ale również praktyczne wskazówki, wyjaśnienia krok po kroku. Czułam się bezpieczna, wiedząc, że w chwilach słabości mój opiekun zawsze mnie wesprze, wiedziałam, że nie jestem sama ze swoimi problemami. Nawet po zakonczeniu terapii wiem, że w każdej chwili mogę na niego liczyć. Jeśli człowiek ma na celu dobro drugiej osoby, a nie tylko zysk finansowy, wtedy angażuje się całym swoim ja, by tej drugiej osobie pomóc. Dzięki naszej współpracy nauczyłam się postrzegać świat w zupełnie inny sposób - właśnie to było kluczem do zmiany starych, niszczących nawyków.

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień, 27 stycznia 2021

Asiu, dziękuję całym sercem za tyle ciepłych słów. W życiu, są rzeczy ważne i ważniejsze, sprawy trudne i problematyczne, zawsze spędzają sen z powiek, ale jeśli można komuś poświęcić swój czas i energię wiedząc, że to się obróci w dobro, że czyjeś życie stanie się lepsze to warto, naprawdę warto i rzeczywiście, pieniądze nie są tu najważniejsze. Ważniejszy jest czyjś uśmiech.

Lidka K. 26 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Extra podejście, duża doza empatii, świetna umiejętność wschłuchania się w problemy i przyjacielskie nastawienie. Otwarty na pomoc. Życzliwy. Wlał we mnie dużo nadzieji na zmiany. W łatwy sposób pokazał inne strony życia. Każdy kontakt jest wielkim przeżyciem i bardzo budujący. Serdecznie polecam!

Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień, 26 stycznia 2021

Bardzo dziękuję Pani Lidio, cieszę się, że mogę pomóc i właśnie w taki sposób Pani odbiera moją pomoc, to bardzo miłe. Trzymam kciuki za Panią. Pozdrawiam.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Gabinet Psychoterapii i Terapii Uzależnień

Powiązane produkty i usługi: Baza firmZlecenia dla firmBaza firm SłupskZlecenia dla firm Słupsk,  Terapia indywidualna online, Terapia z dojazdem do klienta, Terapia grupowazapraszam do kontaktu

Oferta

Psychoterapia Uzależnień
Polska - Słupsk
120.00 zł

Indywidualna Psychoterapia Uzależnień Konsultacja w nowo otwartym gabinecie terapeutycznym możesz opowiedzieć o swoich problemach i kłopotach a także gdzie otrzymasz fachową pomoc i ukierunkowanie co dalej... Ja zagwarantuję Tobie miłą i przyjazną atmosferę miejsca, ciepło wnętrza i palącego się kominka a Ty z...  

Indywidualna psychoterapia z dojazdem do klienta
Polska - Ustka
150.00 zł

W dobie Pandemii koronawirusa, chcąc wyjść na przeciw Twoim potrzebom, została stworzona usługa terapii z dojazdem do klienta. Czas w którym otacza nas mnóstwo zmian, obostrzeń i innych restrykcji, nie musi być złym czasem dla Ciebie. Usługa z dojazdem do klienta, jest...  

indywidualna psychoterapia online
Polska - Ustka
120.00 zł

Terapia w związku z panującą pandemią, gdzie ograniczamy kontakt osobisty, ale prowadzimy terapię zdalnie. Metoda kontaktu video rozmowa, inna forma komunikatora wybrana przez klienta lub wspólnie. Terapia uzależnień od substancji psychoaktywnych jak również terapia od uzależnień behawioralnych...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kołłątaja 30 pokój 4 , Słupsk

Telefon

605****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/indywidalnaterapiauzaleznien

Instagram

https://www.instagram.com/piotr_rutkiewicz_ustka/

Skontaktuj się