Wypróbuj nasz produkt Nuga Best NM200, Warszawa


Cena do uzgodnienia

Testuj urządzenie Nuga Best absolutnie za darmo, bez żadnych zobowiązań do zakupu!
Zmieniamy się dla Was rozszerzając naszą ofertę poprzez dodatkowe udogodnienia. Teraz możesz wypróbować naszę stymulujące urządzenia do masażu i przekonać się w ich walorach w domowych warunkach. Testuj urządzenie Nuga Best absolutnie za darmo, bez żadnych zobowiązań do zakupu. Wybieraj dowolny produkt w zależności od indywidualnych preferencji.

Nuga Best NM-200 kompaktowy projektor do masażu.

Jego unikalny zakrzywiony kształt maksymalizuje odczucia efektu masażu, termoterapii i korzystnych właściwości długich fal podczerwonych.

Ergonomiczny projektor z dwoma płytami z Bioceramiki turmanium przeznaczony do użytku lokalnego.

Dlaczego Projektor Nuga Best NM 200 jest tak popularny?

Kompaktowy: mieści się w jednej ręce.
Lekki: waga tylko 1,5 kg.
Prosty i wydajny: wystarczy podłączyć go do sieci, ustawić wybraną temperaturę z zakresu od 30 do 700 С – bez dodatkowych manipulacji.
Bezpieczny: aby uniknąć poparzeń podczas wykorzystywania przy wysokiej temperaturze, załączony jest specjalny pokrowiec. Prócz tego, urządzenie posiada 2-gą klasę ochrony przed porażeniem prądem.
Ekonomiczny: maksymalny pobór prądu 25 W.

Charakterystyka techniczna:

Typ: Turmalinowy projektor NUGA BEST
Model: NM-200
Waga – 1,5 kg
Napięcie – 220 V, 50-60 Hz.
Pobór prądu – 25 W
Zakres temperatur 300-700С
Automatyczne wyłączenie po 8 h pracy.
Producent – Nuga Medical Co., Ltd, Коrеa.

Bioceramika Turmanium (numer rejestracyjny 10-0907656 07.07.2009, data rejestracji 12.11.2010 nr 009184821) to rodzaj ceramiki powstałej z kryształów zmieszanego turmalinu, germanu, elwanu i wulkanitu itp.
Turmalin jako minerał przynależny do układu heksagonalnego
Cząstki turmalinu emitują długie fale podczerwone 4-14 mikronów (μm) i stale wytwarzają bioprąd o słabym natężeniu 0.06 mA.
German (Germanium) jest dobrze znany w komunikacji masowej, został także uznany przez Korea Food & Drug Administration za znaczącą dla immunologii substancję. Znane są także w Korei oraz poza jej granicami wyniki badań świadczących o świetnych rezultatach w różnych chorobach wieku dorosłego i wpływie na poprawę w chorobach nowotworowych. Na german mówi się także tlenoodporny lub pożeracz tlenu ponieważ w zależności od budowy łączy się z 34 cząsteczkami tlenu.
Elwan jako skała należąca do porfirów kwarcu w grupie skał wulkanicznych, elwan znajduje zastosowanie w m.in. wzroście organizmu, regulowaniu cyklu miesięcznego, podtrzymywaniu energii komórek, przyspieszeniu wzrostu. Takie efekty elwanu dają się łatwo zaobserwować w życiu codziennym.
Turmanium zostało wyprodukowane po przejściu przez następujące etapy: po poddaniu etapowi wytwarzania z turmalinu, skał wulkanicznych, serycytu i elwanu odłamków z każdego z osobna o wielkości ziaren 350-700 i po etapie umieszczenia w młynie kulowym uzyskanych na wcześniejszym etapie elwanu, serycytu, skał wulkanicznych i turmalinu, dodaniu do nich wody i drobnego ich zmielenia na grubość ziarnek o wielkości 1000-3000, następnie po etapie poddania ich działaniu powietrza w celu uformowania granulatu z uzyskanych wcześniej drobnozmielonych ziaren wysuszonych przy użyciu suszarki rozpyłowej, następnie umieszczeniu w formie uzyskanego materiału w postaci granulatu oczyszczonego powietrzem i poddaniu go formowaniu ciśnieniowemu, następnie składniki poddane formowaniu ciśnieniowemu poddano obróbce cieplnej w temperaturze 900-1200°C przez 10 do 24 godzin, następnie polerowano powierzchnię uzyskanego w drodze obróbki cieplnej przedmiotu plastycznego. Turmanium zostało wyprodukowane i poddane testom w firmie Nuga Medical oraz umieszczone na podłożu hodowlanym z kultur komórkowych wystawione na temperaturę 37°C.

Według patentu nr 10-1602798, data rejestracji: 07 marca 2016r.

Mazowieckie, Warszawa
2 lata
Korea Południowa
NUGA MEDICAL CO., LTD
 
 


Liczba wyświetleń strony: 466