Firmy inżynieryjne Wołomin - Najlepsi w 2021

Najlepsze Firmy Inżynieryjne w Wołominie, 2021

81 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Firmy inżynieryjne Wołomin

1. UNOSTAL

Cezary K.

Firma Unostal oferuje szeroki zakres usług dotyczących kompleksowego wykonania konstrukcji stalowych oraz aluminiowych. KONSTRUKCJE STALOWE Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI W branży konstrukcji stalowych działamy od roku 1998. Od początku stawiamy w niej na najwyższą jakość wykonanych prac oraz pełną terminowość. Naszym celem jest spełnianie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów i dostarczenie im produktów najwyższej jakości w korzystnej cenie. Stawiamy hale przeznaczone do użytku - magazynowego, - warsztatowego, - produkcyjnego, - gospodarczego i rolniczego. W skład naszej firmy wchodzą zespół produkcyjny oraz montażowy, które na przestrzeni lat zrealizowały dziesiątki hal na terenie całej Polski. Nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie oraz wiedzę, a przy tym stale dokształcają się pod kątem najnowszych rozwiązań technologicznych. Dbamy również o profesjonalną współpracę z naszymi klientami, o czym świadczy zdobyty przez nas w roku 2019r. Certyfikat Rzetelna Firma. JAKOŚCIOWE I INDYWIDUALNE PODEJSCIE DO KAŻDEGO ZLECENIA Jesteśmy otwarci na zlecenia dotyczące konstrukcji nawet do 1,500t. Oprócz hal stawiamy również doskonałej jakości kurniki oraz pieczarkarnie. W zakres naszych usług, oprócz produkcji i postawienia konstrukcji, wchodzi również wykonanie projektu warsztatowego, dostarczenie elementów na miejsce prac oraz montaż płyt warstwowych z uprzednim demontażem starej okładziny. Oferujemy także renowację istniejących konstrukcji oraz wynajem sprzętu budowlanego. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i każde w ten sposób wyceniamy. Bez względu na wielkość prac oraz panujących okoliczności, zawsze trzymamy się wcześniej ustalonych i określonych na umowie terminów realizacji. Nasz zespół doświadczonych pracowników przez cały czas trwania prac służy fachowym wsparciem merytorycznym i jest w stanie dotrzeć do każdego miejsca w Polsce. Oferujemy naszym klientom bezpłatną wycenę prac. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

Więcej profesjonalistów

DrogowySerwis.pl - Firmy inżynieryjne Nowe grabie

DrogowySerwis.pl

 • Nowe grabie
 • 3 km od Wołomin

Doskonałe budownictwo inżynieryjne to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w fachu inżyniera budownictwa. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

Biuro Projektów Budowlano-Inżynieryjnych - Firmy inżynieryjne Radzymin

Inżynier Budownictwa

 • Radzymin
 • 10 km od Wołomin
 • Biuro Projektów Budowlano-Inżynieryjnych
Natalia i.

Pan Mariusz jest w 100% profesjonalny w wykonywaniu swojej pracy, otrzymaliśmy wiele cennych wskazówek dotyczących adaptacji jak i przyszłej realizacji naszego projektu. Pan Mariusz posiada bardzo dużą wiedzę, jak i doświadczenie oraz współpracuje z ludźmi którzy są niezbędni do załatwienia wszelkich formalności. Pan Mariusz załatwił za nas całą formalność związaną z otrzymaniem pozwolenia na budowę. Polecamy!

INWEST-ART Biuro Realizacji Inwestycji. - Firmy inżynieryjne Marki

Dobra Firma Inżynieryjna

 • Marki
 • 10 km od Wołomin
 • INWEST-ART Biuro Realizacji Inwestycji.
Jan W.

Pan Piotr Janiec z firmy INWEST-ART jest osobą bardzo rzetelną, pilnującą jakości i bezpieczeństwa budowy domu. Dba również o to, żeby budowa była przeprowadzana w taki sposób, żeby użytkowanie budynku było tańsze pod kątem ogrzewania. Bardzo dobrze się z nim rozmawia, dobrze doradzi. Gorąco polecam.

W.T.H.R. KOMPLEX Robert Olkowski - Firmy inżynieryjne Marki

Doskonałe Usługi Inżynieryjne

 • Marki
 • 10 km od Wołomin
 • W.T.H.R. KOMPLEX Robert Olkowski
Kamil M.

Nasza oferta obejmuje: ROBOTY ROZBIÓRKOWE obiektów przemysłowych ,kubaturowych , konstrukcji stalowych i innych. ROBOTY ZIEMNE-przygotowanie terenu pod budowę , wykopy , niwelacje terenu , wymiana gruntu , podbudowy, nasypy ,podnoszenie terenu , budowa dróg technologicznych itp. TRANSPORT – niskopodwoziowy maszyn , wywrotki czteroosiowe , zestawy ciągnik + naczepa WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO: koparki gąsienicowe , kołowe, ładowarki , koparko ładowarki , ładowarki teleskopowe , spychacze ,kruszarki , przesiewacze , wywrotki . RECYKLING- Kruszenie betonu , przesiewanie kruszyw oraz ziemi. SPRZEDAŻ KRUSZYW- kruszywa naturalne , kruszywa z recyklingu (betonowe , ceglano-betonowe ), ziemia ogrodowa ,piach ,pospółka .

G.R.BRUK-BUD GRZEGORZ RADZIO - Firmy inżynieryjne Wołomin

Budownictwo Inżynieryjne

 • Wołomin
 • G.R.BRUK-BUD GRZEGORZ RADZIO
Krzysztof F.

Usługi ogólnobudowlane i instalacyjne, budowa domów pod klucz, usługi brukarskie i drogowe, wykonywanie ogrodzeń. Działamy w obrębie woj. mazowieckiego. Świadczymy usługi dla inwestorów prywatnych i instytucji państwowych. Firma działa od 1998 roku z przerwami, firma średniej wielkości. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, to tylko kwestia czasu i kasy.

Dołącz do naszych Firm Inżynieryjnych w Wołominie

Działasz na rynku jako Firma Inżynieryjna i szukasz nowych Klientów z Wołomina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

PRACOWNIA INŻYNIERSKA KAROL ROWICKI - Firmy inżynieryjne Zielonka

PRACOWNIA INŻYNIERSKA KAROL ROWICKI

 • Zielonka
 • 7 km od Wołomin

Namierzenie dobrej firmy inżynieryjnej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się PRACOWNIA INŻYNIERSKA KAROL ROWICKI - to prawdziwi specjaliści w kwestii budownictwa inżynieryjnego działający na terenie Wołomina, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

HTA-Biuro Projektowe - Firmy inżynieryjne Marki

HTA-Biuro Projektowe

 • Marki
 • 10 km od Wołomin
Radosław K.

Od początku istnienia biura zajmujemy się projektowaniem instalacji sanitarnych. Wykonujemy projekty techniczne instalacji sanitarnych do różnych obiektów budowlanych, począwszy od budownictwa mieszkaniowego typu jedno- i wielorodzinnego, obiektów użyteczności publicznej lub do budowli przemysłowych. Nasz zakres działalności obejmuje również projektowanie odpowiednich sieci sanitarnych na terenach zabudowy. Przy wykonywaniu projektów zwracamy szczególną uwagę na proste i racjonalne rozwiązania techniczne zapewniające projektowanym urządzeniom ich sprawne i oszczędne funkcjonowanie w czasie ich eksploatacji. Przy doborze elementów instalacji kierujemy się cechami i parametrami tych elementów odpowiadającymi założeniom projektowym. Zapewnia to neutralność i optymalne dostosowanie koniecznych podzespołów niezależnie od reklam producentów. Wykonując konieczne obliczenia i rysunki zgodnie z aktualnym prawem budowlanym i obowiązującymi normami posługujemy się specjalistycznymi branżowymi programami komputerowymi. Projektowanie w technologii 3D pozwala już w trakcie koncepcyjnej fazy projektu na wyłapanie ewentualnych kolizji między branżami. Wykonanie rysunków techniką 3D pozwala na tworzenie wizualizacji poszczególnych segmentów projektowanych lub kompletnych instalacji, co z koleji znacznie zwiększa czytelność projektu i ułatwia firmom wykonawczym orientację na terenie budowy. Posiadane uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie na terenie kraju i UE oraz członkowstwo w PIIB zapewnia rzetelność i terminowość wykonywanych przez nas usług.

Wilczyński Architektura I Budownictwo - Firmy inżynieryjne Radzymin

Wilczyński Architektura I Budownictwo

 • Radzymin
 • 10 km od Wołomin

Ten inżynier budownictwa działa w branży od lat i jest specjalistą gotowym do podjęcia nowego zlecenia - Wilczyński Architektura I Budownictwo to doskonały fachowiec dla Ciebie. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Firma Spaw - Firmy inżynieryjne Ząbki

Świetne Usługi Inżynieryjne

 • Ząbki
 • 14 km od Wołomin
 • Firma Spaw
Radosław J.

Firma Spaw Stanisław Humeniuk istnieje na rynku od 1991 roku. Firma Spaw specjalizuje się w produkcji, montażu i renowacji wszelkiego rodzaju elementów i konstrukcji stalowych dla potrzeb budownictwa kubaturowego – konstrukcji hal i dachów, budownictwa przemysłowego – instalacji technologicznych i konstrukcji wsporczych. Podstawą naszej działalności jest wieloletnie doświadczenie oraz stosowanie systemów zarządzania zgodnych ze europejskimi standardami. Dzięki temu możemy spełnić najsurowsze wymagania związane z jakością i bezpieczeństwem przy jednoczesnym ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko. • Oferujemy najwyższą jakość realizowanych projektów dla firm • Naszym priorytetem jest profesjonalizm w działaniu i wykonywaniu usług • Elastyczność naszej firmy przejawia się liberalną polityką cen • Nasi pracownicy posiadają specjalistyczne uprawnienia spawalniczo-monterskie • Realizacja wykonywanych usług oparta jest na rzetelności i terminowości. Specjalizujemy się w dziedzinach: 1. Konstrukcje stalowe 2. Obudowa płytą wielowarstwową hal produkcyjno-magazynowych 3. Obiekty handlowo-usługowe 4. Montaż okien, drzwi 5. Bramy, kraty, ogrodzenia 6. Schody Czynnie współpracujemy z firmami: 1. Skanska 2. Kajima 3. Marwokat 4. Konstrukcje-Żywiec 5. Mir-Bud 6. Budner Zapraszamy do korzystania z naszych usług

FLORCZAK Patryk - Firmy inżynieryjne Stare grabie

Usługi Inżynieryjne

 • Stare grabie
 • 5 km od Wołomin
 • FLORCZAK Patryk

Pragniesz znaleźć godnego zaufania fachowca od wyjątkowych usług inżynieryjnych z Twojego rejonu, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma FLORCZAK Patryk jest do Twojej dyspozycji. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Porównanie cen i kosztów w Wołominie

Szukasz cen firm inżynieryjnych, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Wołominie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Wołomina sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
OMEGA Maszyny&Transport Sp. z o.o. - Firmy inżynieryjne Zagościniec

OMEGA Maszyny&Transport Sp. z o.o.

 • Zagościniec
 • 3 km od Wołomin
DROKAN Sp. z o.o.

Firma zrealizowała transport ziemi z korytowania pod drogę. Firma profesjonalna. Mogę polecić innym Zleceniodawcom. DROKAN Sp. z o.o.

WYSZYŃSKI - Firmy inżynieryjne Kobyłka

WYSZYŃSKI

 • Kobyłka
 • 4 km od Wołomin

Usługi inżynieryjne w wykonaniu WYSZYŃSKI to istny majstersztyk. To wysokiej klasy inżynier budownictwa. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

PARC architekci - Firmy inżynieryjne Marki

PARC architekci

 • Marki
 • 10 km od Wołomin
Przemysław S.

Działalność naszej pracowni obejmuje projektowanie w zakresie architektury, oraz wnętrz. Dokładamy wszelkich starań aby nasze projekty charakteryzowały się autorskimi rozwiązaniami jak i wysoką jakością, a podejmowane zadania wykonujemy z dokładnością i zaangażowaniem. Nasz zespół składa się z kreatywnych, młodych architektów, którzy na przestrzeni lat pracowali nad projektami z zakresu mieszkalnictwa, budynków komercyjnych, użyteczności publicznej, lokali usługowych i wielu innych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz sprawnej współpracy z branżystami jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie począwszy od projektowania a skończywszy na nadzorowaniu prac wykonawczych.

Green Serwis - Firmy inżynieryjne Radzymin

Green Serwis

 • Radzymin
 • 10 km od Wołomin
"PANORAMA OBIEKTY SPORTOWE" Sp z o.o.

Bardzo miły i sprawny kontakt, firma green serwis w pełni profesjonalna.

Adam Radzki RADAM - Firmy inżynieryjne Wołomin

Wyjątkowe Usługi Inżynieryjne

 • Wołomin
 • Adam Radzki RADAM
Stanisław Z.

Od 1985 roku z powodzeniem zajmujemy się zaopatrywaniem rynku masowego oraz indywidualnego w materiały budowlane typu: balustrady, ogrodzenia, bramy garażowe, automatyka do bram oraz wszelkiego rodzaju konstrukcje stalowe. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo na stronie: www.radam.com.pl www.okna.radam.com.pl Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów a także chcąc wykorzystać zdobyte w branży bardzo duże doświadczenie postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o sprzedaż okien oraz drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. (a także usługi związane z ich montażem). Wierzymy, iż rozszerzony asortyment (wachlarz towarów i usług) a także możliwość współpracy tylko z jednym wykonawcą pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i nerwy zwykle występujące podczas współpracy z wieloma firmami. Firma Radam to gwarancja uczciwości, solidności oraz wysokiego poziomu świadczonych usług. Zapraszamy do współpracy!

Silva System - Firmy inżynieryjne Ząbki

Silva System

 • Ząbki
 • 14 km od Wołomin

Rozpocznij współpracę z Silva System jeśli szukasz dobrych inżynierów budownictwa oferujących swoje usługi na terenie Wołomina i w sąsiednich miastach. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Kerst Sp.z o.o. - Firmy inżynieryjne Marki

Perfekcyjne Budownictwo Inżynieryjne

 • Marki
 • 10 km od Wołomin
 • Kerst Sp.z o.o.

Eksperci z Kerst Spz oo to specjaliści w swoim fachu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży perfekcyjnego budownictwa inżynieryjnego. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

O2P ARCHITEKCI S.C. - Firmy inżynieryjne Ząbki

O2P ARCHITEKCI S.C.

 • Ząbki
 • 14 km od Wołomin

Usługi inżynieryjne nie mają dla O2P ARCHITEKCI SC żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

HallBUD - Firmy inżynieryjne Wołomin

Dobra Firma Inżynieryjna

 • Wołomin
 • HallBUD

To jedna z najlepszych firm inżynieryjnych zatrudniających inżynierów budownictwa z tak dużym doświadczeniem, świadczących usługi inżynieryjne na terenie miejscowości Wołomin i w całym powiecie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Hydro-Spaw - Firmy inżynieryjne Kobyłka

Dobra Firma Inżynieryjna

 • Kobyłka
 • 4 km od Wołomin
 • Hydro-Spaw

To jedna z najlepszych firm inżynieryjnych zatrudniających inżynierów budownictwa z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących w miejscowości Wołomin i w okolicy. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Opinie i porady najlepszych firm inżynieryjnych

Jeśli interesują Cię opinie na temat firm inżynieryjnych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wołomina. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Proszę o wycenę

Rewelacyjny Inżynier Budownictwa

 • Radzymin
 • 10 km od Wołomin
 • Usługi Dźwigowe Niś Jerzy. Dźwig

Każdy, kto planuje kupno usługi inżynieryjnej powinien niezwłocznie zgłosić się do tego inżyniera budownictwa i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz oferowaną jakość. Nie czekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

Pierwszorzędna Firma Inżynieryjna

 • Ząbki
 • 14 km od Wołomin
 • Adrian Kolbus

Chcesz powierzyć prace, a jeszcze nie znalazłeś firmy inżynieryjnej? Adrian Kolbus to wspaniały wybór. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

KBM PROJECT

 • Poświętne

Ta najwyższej klasy firma inżynieryjna z Wołomina to prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają doświadczenie. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Firma Inżynieryjna

 • Kobyłka
 • 4 km od Wołomin
 • RMK Projekt
Bernard P.

FASTI - Usługi dźwigowe - Firmy inżynieryjne Tłuszcz

FASTI - Usługi dźwigowe

 • Tłuszcz
 • 14 km od Wołomin

Firma FASTI - Usługi dźwigowe to eksperci od budownictwa inżynieryjnego, świadczący usługi dla Klientów z Wołomina i pobliskich powiatów. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

DIAMENT - Firmy inżynieryjne Wołomin

DIAMENT

 • Wołomin

Ta rzetelna firma inżynieryjna z miejscowości Wołomin to prawdziwi specjaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

A-Trans sp. z o.o. - Firmy inżynieryjne Warszawa

Dobra Firma Inżynieryjna

 • Warszawa
 • A-Trans sp. z o.o.

Firma transportowa , działająca na rynku od 2013 roku. Transport towarowy na terenie całej Europy. Nowoczesny tabor ciągników siodłowych oraz naczep chłodniczych i płandek.

Az-Bud Adam Humeniuk

 • Ząbki
 • 14 km od Wołomin

Inżynier budownictwa z wyjątkową wiedzą w kwestii najwyższej klasy usług inżynieryjnych wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Stal gaz prof

 • Kobyłka
 • 4 km od Wołomin

Sprawdź Stal gaz prof jeśli szukasz wybitnych inżynierów budownictwa działających w miejscowości Wołomin i w okolicy. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Usługi dźwigowe Przewóz towarów Arkadiusz Tlaga

 • Tłuszcz
 • 14 km od Wołomin

Jeśli jeszcze szukasz doskonałego inżyniera budownictwa, to zerknij na firmę Usługi dźwigowe Przewóz towarów Arkadiusz Tlaga. Realizuje bogaty zakres usług inżynieryjnych w bezkonkurencyjnych cenach. Nie czekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

BRS USŁUGI

 • Ząbki
 • 14 km od Wołomin

Starasz się odnaleźć dobrego profesjonalistę od profesjonalnych usług inżynieryjnych z Wołomina do realizacji zaplanowanych działań? Firma BRS USŁUGI jest do Twojej dyspozycji. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

Livingbetter Polska MP-Play Paweł Sztark - Firmy inżynieryjne Kobyłka

Usługi Inżynieryjne

 • Kobyłka
 • 4 km od Wołomin
 • Livingbetter Polska MP-Play Paweł Sztark

MP-Play to producent sprzętów i urządzeń na place zabaw i linaria oraz dystrybutor modułowych systemów do budowy placów zabaw i urządzeń street workout. Dostarczamy wysokiej jakości urządzenia na place zabaw, takie jak: siedzisko do huśtawki typu Bocianie gniazdo, trampolina ziemna, karuzela, hamak linowy i lamelkowy, różnego rodzaju przeplotnie linowe, piramidy linowe, tunele linowe oraz liny i akcesoria z plastiku lub złączki z aluminium. W naszej ofercie znajdą Państwo również akcesoria i elementy montażowe niezbędne przy konstruowaniu bezpiecznego placu zabaw i linarium z lin zbrojonych: zaślepki, uchwyty, kausze do lin, łączniki krzyżakowe i kulowe, gniazda, szczebelki itp. Wszystkie oferowane przez nas elementy produkowane są przez

OLS DESIGN Piotr Olszewski - Firmy inżynieryjne Ząbki

Inżynier Budownictwa

 • Ząbki
 • 14 km od Wołomin
 • OLS DESIGN Piotr Olszewski

Szukasz solidnego wykonawcy realizującego usługi inżynieryjne? Ci inżynierowie budownictwa są wyjątkowi w mieście Wołomin. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

KORPalpin Robert Radwan-Pytlewski - Firmy inżynieryjne Kobyłka

KORPalpin Robert Radwan-Pytlewski

 • Kobyłka
 • 4 km od Wołomin

Oferuję wszelkiego rodzaju prace wysokościowe. Posiadam własną działalność gospodarczą, wieloletnie doświadczenie w pracach wysokościowych, wystawiam faktury VAT. działalność preferowana województwo mazowieckie, w razie potrzeby dzłamy również na terenie całej Polski. Oferta znajdująca się poniżej skierowana jest dla firm, spółdzielni mieszkaniowych oraz klientów indywidualnych Wycena prowadzona jest na miejscu podczas kontaktu z Państwem i dostosowywana jest dla Państwa potrzeb. PRACE WYSOKOŚCIOWE Oferta: • mycie okien i elewacji • ciśnieniowe mycie elewacji • udrażnianie rynien i rur spustowych • montaż i naprawa rynien i rur spustowych • prace budowlane • malowanie elewacji i konstrukcji stalowych • ekspertyzy • montaż odstrasza czy

Dar-tech produkcja, uslugi - Firmy inżynieryjne Kobyłka

Budownictwo Inżynieryjne

 • Kobyłka
 • 4 km od Wołomin
 • Dar-tech produkcja, uslugi

Jesteśmy na rynku od 2003 roku. Nasza specjalność to wyroby metalowe, balustrady, zadaszenia, wykrawanie blach cnc, lakierowanie proszkowe, cynkowanie detali, na terenie Warszawa.

Wybitny Inżynier Budownictwa

 • Kobyłka
 • 4 km od Wołomin
 • TOP-JUR Sp. z o. o.

Zwróć się do TOP-JUR Sp z o o jeśli szukasz wybitnych inżynierów budownictwa oferujących swoje usługi na terenie Wołomina lub w sąsiednich miastach. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Firma Inżynieryjna

 • Ząbki
 • 14 km od Wołomin
 • Roboty Ziemne Lubański Kamil

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz ofert w zakresie takim jak transport, roboty ziemne. Zajmujemy się naszą działalnością od 2017. Nasze usługi świadczymy w takiej lokalizacji jak Warszawa i okolice. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

2Sigma sp. z o.o. - Firmy inżynieryjne Zielonka

Firma Inżynieryjna

 • Zielonka
 • 7 km od Wołomin
 • 2Sigma sp. z o.o.

Ta godna zaufania firma inżynieryjna to prawdziwi specjaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają duże doświadczenie. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

KORBRUK - Firmy inżynieryjne Poswietne

KORBRUK

 • Poswietne

UKLADANIE KOSTKI BRUKOWEJ -GRANIT -KAMIEN NATURALNY DREWNOBRUK-ITP DRENAZE ODWODNIENIA ZAKLADANIE TRAWNIKOW NIWELACJA TERENU 784567838

Balinstal

 • Ząbki
 • 14 km od Wołomin

Firma BALINSTAL specjalizuje się wszelkimi usługami spawalniczymi, głownie produkcją balustrad ze stali nierdzewnej, balustrad szklanych oraz schodów samonośnych. Wszystkie nasze produkty charakteryzuje wysoka staranność wykonania oraz atrakcyjna cena. Realizujemy zlecenia według indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oferujemy państwu: Balustrady ze stali nierdzewnej Balustrady ze stali kwasoodpornej Balustrady szklane Poręcze i pochwyty przyścienne Schody stalowe samonośne Zadaszenia szklane Bramy i ogrodzenia Meble i galanteria Inne konstrukcje wg. projektu klienta

Michodex

 • Wołomin

Doskonały inżynier budownictwa oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Wołomin i w pobliskich miastach. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

NITRID Sp. z o.o. - Firmy inżynieryjne Ząbki

Inżynier Budownictwa

 • Ząbki
 • 14 km od Wołomin
 • NITRID Sp. z o.o.

Lutowanie to wcale nie taki prosty proces, jak mogłoby się wydawać. Podczas tego procesu mogą powstawać różnego rodzaju odpryski, które mogą skutecznie utrudniać czy wręcz uniemożliwiać pracę chociażby silnika. Dlatego tez każdy szanujący się zakład mechaniczny wie, że do procesu lutowania należy wykorzystywać azotek boru. Jest on odporny na działanie wysokich temperatur, dzięki czemu skutecznie chroni lutowane i spawane powierzchnie. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej w temacie, już teraz zajrzyjcie na naszą stronę http://nitrid.eu.

OLTRA Piotr Olszewski

 • Wołomin

Klient, który poszukuje znakomitej usługi inżynieryjnej musi już dziś zgłosić się do tego inżyniera budownictwa i poznać niskie ceny oraz oferowaną jakość. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Inżynier Budownictwa

 • Urle
 • 31 km od Wołomin
 • Domako

Jeśli wciąż nie wybrałeś inżyniera budownictwa, to zwróć uwagę na firmę Domako. Oferuje bogaty zakres usług w atrakcyjnych cenach. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

Transport Drogowy Roboty Ziemne i Drogowe

 • Marki
 • 10 km od Wołomin

Firma Transport Drogowy Roboty Ziemne i Drogowe zajmuje się prowadzeniem działań w sektorze budowlanym prowadzimy prace ziemne każdego rodzaju, przygotowujemy tereny pod nowe inwestycje, wykonujemy również rozbiórki. W ciagu 13 lat wykonalismy olbrzymia ilosć prac ziemnych i rozbiórek. Jestesmy w stanie podjać się najbardziej skomplikowanych prac wyburzeniowych, połaczonych z wywozem i recyclingiem gruzu. Nasza kadre tworzy zgrany zespół specjalistów z dużym doswiadczeniem, wykonujaca wszystkie prace solidnie i terminowo. Dysponujemy własnym specjalistycznym sprzętem - jestesmy firma, która ogranicza koszty prowadzonych prac, co w rezultacie daje nam przewagę nad i

Jacek K

 • Tłuszcz
 • 14 km od Wołomin

Chesz znaleźć wartego zaufania specjalistę od perfekcyjnych usług inżynieryjnych z Twojego rejonu do realizacji zaplanowanych działań? Firma Jacek K jest gotowa Ci pomóc. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Pierwszorzędna Firma Inżynieryjna

 • Kobyłka
 • 4 km od Wołomin
 • Steel Masters

Jesteśmy na rynku od 2001 roku. Nasza specjalność to Spawanie metali,obróbka stali,produkcja mebli metalowych ,stalowych, Wykonujemy balustrady balkonowe i schodowe.Wykonujemy usługi ze stali nierdzewnej czarnej i aluminium na terenie Mazowiecke.

Firma "Spaw" Stanisław Humeniuk - Firmy inżynieryjne Ząbki

Doskonałe Usługi Inżynieryjne

 • Ząbki
 • 14 km od Wołomin
 • Firma "Spaw" Stanisław Humeniuk

Konstrukcje stalowe * Balustrady * Kraty * Drabiny dachowe - włazowe * Schody * Konstrukcje stalowe * Antresole, ramy * Bram otwierane, przesuwane Płyty warstwowe * Sprzedaż płyt warstwowych * Montaż płyt warstwowych * Hale produkcyjne * Pawilony * Magazyny Ogrodzenia * Sprzedaż * Wynajem * Produkcja * Montaż Usługi budowlano - remontowe * Ogrodzenia * Ocieplanie dachów * Ścianki działowe * Montaż okien i drzwi * Układanie kostki brukowej * Montaż płyt Rigips

Solidne Budownictwo Inżynieryjne

 • Kobyłka
 • 4 km od Wołomin
 • Biuro Usług Projektowych "DKprojekty" Danuta Kalisiak

Stworzona z zamiłowania do budownictwa inżynieryjnego firma świadczy solidne usługi inżynieryjne na terenie Wołomina, jak również okolicznych miast i powiatów. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

PS s.c. - Firmy inżynieryjne Radzymin

Firma Inżynieryjna

 • Radzymin
 • 10 km od Wołomin
 • PS s.c.

Ofertą przedsiębiorstwa PS Namioty Halowe z Radzymina koło Warszawy są namioty halowe wysokiej jakości. Przedsiębiorstwo jest sprawdzonym i zaufanym producentem z wieloletnim stażem, prowadzi bowiem swoją działalność nieprzerwanie od 1996 roku. Klienci mogą liczyć na zakup namiotów halowych oraz hal namiotowych nowych i używanych, dostępne są ponadto namioty magazynowe. Firma zajmuje się też wynajmem namiotów. Usługi/Produkty: - hale namiotowe - hale magazynowe - namioty przemysłowe

Ranking Firm Inżynieryjnych obejmuje również takie miejscowości jak: Wołomin, Marki, Ząbki, Radzymin, Kobyłka, Zielonka, Tłuszcz, Słupno, Klembów, Poświętne, Wola Rasztowska, Nadma, Stare Załubice, Ostrówek, Jadów, Dąbrówka, Kuligów, Ciemne, Zagościniec, Józefów. więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.