Firma konsultingowa Legionowo - Najlepsi w 2020

Najlepsze Firmy Konsultingowe w Legionowie, 2021

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 52 firm
w kategorii Firma Konsultingowa

Firma konsultingowa Legionowo

HRMpromo

Jabłonna, 4 km od Legionowo

GŁÓWNE CELE HRMpromo TO:  WSPIERANIE ROZWOJU POLSKICH PRZEDSIĘBIORSTW,  WSPOMAGANIE PROCESU ZARZĄDZANA W PRZEDSIĘBIORSTWACH,  WSPOMAGANIE ROZWOJU SPOŁECZNO- GOSPODARCZEGO OBSZARÓW WIEJSKICH,  WSPIERANIE, NADZOROWANIE I WDRAŻANIE ZMIAN W PRZEDSIĘBIORSTWACH NA SZCZEBLU ZARZĄDZANIA. OFERUJEMY KOMPLEKSOWE USŁUGI Z ZAKRESU: 1. BUDOWANIA I ZARZĄDZANIA BIZNESPLANEM; 2. BADAŃ I ANALIZY RYNKU; 3. ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI; 4. MARKETINGU; 5. BUDOWANIA I REALIZOWANIA ANKIET; 6. WYKONYWANIA PROJEKTÓW NA ZAMÓWIENIE. WSPOMAGAMY POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW, WSPÓŁPRACUJEMY ZARÓWNO Z KLIENTAMI INDYWIDUALNYMI JAK I Z PRZEDSTAWICIELAMI KORPORACJI. NASZYM CELEM JEST TAKŻE WSPÓŁPRACA Z GMINAMI, POWIATAMI I WOJEWÓDZTWAMI. POPRZEZ WSPÓLNE DZIAŁANIA NA RZECZ

Janusz Gryziecki - Firma konsultingowa Legionowo

Specjalista z list biegłych sądowych Sądów Okręgowych w Warszawie z zakresu wyceny akcji, udziałów, działalności gospodarczych prowadzonych w pozostałych formach prawnych. Realizacja zleceń sądów i organów sądowych oraz zleceń prywatnych. Analiza sprawozdań finansowych, współpraca z rzeczoznawcami majątkowymi, sporządzenie opinii - oszacowanie wartości przedsiębiorstwa na dzień wyceny lub na dni w przeszłości. Ustalanie czasu właściwego dla złożenia wniosku o upadłość.

SK Financial Advisers

Jabłonna, 4 km od Legionowo

Firma SK Financial Advisers to eksperci od doradztwa gospodarczego, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Legionowo i okolicznych powiatów. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Biuro Rachunkowe Dekret - Firma konsultingowa Radzymin

Perfekcyjne Doradztwo Gospodarcze

Radzymin, 16 km od Legionowo

Biuro Rachunkowe Dekret

Osoby z Biuro Rachunkowe Dekret to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z branży perfekcyjnego zarządzania strategicznego. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Cyfrowaksiegowość.pl - Firma konsultingowa Czosnów

Zarządzanie Strategiczne

Czosnów, 14 km od Legionowo

Cyfrowaksiegowość.pl
Floral Design Katarzyna Domagała

Polecam biuro księgowe. Rzetelnie, terminowo i kreatywnie. Pani Monika niezastąpiona. Dziękuję

Dołącz do naszych Doradców Gospodarczych w Legionowie

Działasz na rynku jako Doradca Gospodarczy i szukasz nowych Klientów z Legionowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Maroni - Firma konsultingowa Blizne łaszczyńskiego

Profesjonalne Doradztwo Biznesowe

Blizne łaszczyńskiego, 19 km od Legionowo

Maroni

Eksperci z Maroni zaproponują Ci bezkonkurencyjną ofertę doradztwa w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

VATAX WOJCIECH GUT - Firma konsultingowa Ząbki

Doskonałe Doradztwo w Zakresie Prowadzenia Działalności Gospodarczej

Ząbki, 22 km od Legionowo

VATAX WOJCIECH GUT
PROSURE BUSINESS

Fachowe doradztwo oraz nowoczesna, z automatyzowana współpraca z VATAX, zdecydowanie wyróżnia to biuro rachunkowe na tle konkurencji. Absolutnie polecam.

SIGMA FINANCE Spółka zo.o - Firma konsultingowa Warszawa

Profesjonalne Przygotowanie Dokumentacji Przetargowej

Warszawa, 21 km od Legionowo

SIGMA FINANCE Spółka zo.o
Daniel A.

Firma Sigma Finance spółka z o.o. od ponad 10-ciu lat wspiera przedsiębiorców, rolników, zakłady sektora rolno-spożywczego, osoby fizyczne w aplikowaniu o fundusze europejskie na inwestycje i rozwój firmy. Wspieramy starania o DOTACJE UE w ramach regionalnych programów operacyjnych - dotacje dla przedsiębiorców, w ramach PROW- dotacje dla rolników i zakładów branży rolno-spożywczej ), sporządzamy Biznes Plany i Studia Wykonalności. Świadczymy stałe doradztwo biznesowe, wpieramy i wspomagamy przygotowanie inwestycji w zakresie OZE ( elektrownie wiatrowe i słoneczne), opracowujemy due dilligence, prowadzimy dział usługowej księgowości ( księgowość pełna i uproszczona). Wspomagamy przygotowanie dokumentacji w zakresie pożyczek ( w tym na uruchomienie działalności oraz na inwestycje). Naszymi klientami są osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz firmy MŚP. Obsługujemy klientów głównie z województw : mazowieckie, lubelskie, podlaskie oraz śląskie. Spółka na stałe współpracuje ze specjalistami w wielu branżach o korzysta z wiedzy : audytorów, księgowych, kancelarii prawnej itp. Zapewniamy szeroki obszar współpracy w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Monitorujemy realizację bieżących inwestycji i wspieramy naszych klientów w prawidłowym rozliczaniu otrzymanych dotacji. Warunki współpracy dopasujemy zawsze do potrzeb klientów. Od lat skutecznie wdrażamy innowacyjne rozwiązania w przedsiębiorstwach. Napiszemy również TWÓJ sukces.

Profesjonalni Doradcy Gospodarczy

Warszawa, 21 km od Legionowo

Pracownia Badań Rynków Zagranicznych

Przez zapewnianie znakomitej usługi konsultingowej Pracownia Badań Rynków Zagranicznych przewyższa konkurentów. Markę oddają opinie zachwyconych zleceniodawców. Aby poznać ofertę skontaktuj się - warto.

Znakomite Usługi Konsultingowe

Warszawa, 21 km od Legionowo

Jolanta Jakubczyk

Planujesz znalezienie biura doradztwa gospodarczego z okolic Legionowa, ale nie chcesz przepłacać? Jolanta Jakubczyk oferuje wykonanie usługi w niskiej cenie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Porównanie cen i kosztów w Legionowie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów firm konsultingowych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Legionowie? Złóż zapytanie, a specjaliści firm konsultingowych z Legionowa sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

W jakiej dziedzinie potrzebujesz doradztwa?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

EMBC

Warszawa, 21 km od Legionowo

Stworzona z zamiłowania do zarządzania strategicznego firma oferuje solidne usługi konsultingowe na terenie Legionowa, jak również pobliskich miast i powiatów. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

GERC CONSULTING Maciej Gerc - Firma konsultingowa Warszawa

GERC CONSULTING Maciej Gerc

Warszawa, 21 km od Legionowo
Włodzimierz P.

Jesteśmy butikiem badawczo-doradczym. Podstawową ideą leżącą u podłoża filozofii działania naszej firmy jest przekonanie, że obszary badań, szkoleń i coaching’u przenikają się wzajemnie i są ze sobą nierozerwalnie związane. Oferujemy Państwu: 1. Badania marketingowe i społeczne Badania naukowe oraz quasi-naukowe - Eksperymentalne - Korelacyjne (kwestionariuszowe) - Badania marketingowe i opinii społecznej (jakościowe i ilościowe) - Testy produktów, konceptów - Badania postaw i zachowań - Badania satysfakcji klientów, konsumentów - Badania efektywności kampanii reklamowych - Badania kondycji i wizerunku marki - Badania społeczne dotyczące postaw i zachowań określonych grup demograficznych - Desk Research 2. Doradztwo marketingowe Pomożemy Państwu zbudować kompleksową i efektywną strategię marketingową wpisującą się w strategię Państwa organizacji. Doradztwo Gerc Consulting obejmuje: - Analizę strategiczną, analizę SWOT - Strategie marketingowe, planowanie strategiczne marketingu - Strategie pozycjonowania marki, strategie komunikacji - Plany marketingowe, plany sprzedaży, plany promocji, media plany - Badania i analizy rynku, badania marketingowe, audyt marketingowy - Biznes plany - inne usługi doradcze w zakresie marketingu 3. Szkolenia Oferta proponowanych szkoleń, warsztatów oraz indywidualnych konsultacji obejmuje szeroki obszar kompetencji psychologicznych odnoszących się do trzech wymiarów funkcjonowania: - zawodowego - społecznego - indywidualnego Przykładowe tematy szkoleń i warsztatów: - Zarządzanie czasem - Trening umiejętności menedżerskich - Komunikacja i autoprezentacja - Stres w organizacji i jego optymalizacja - Wytrwałość i efektywność w działaniu – jak skutecznie stawiac sobie i realizować cele - Techniki wpływu społecznego - Asertywność i komunikacja - Optymalizacja stresu i zarządzanie nastrojem - Zdrowy styl życia – myślenie, odżywianie i aktywność fizyczna jako podstawa dobrostanu Zapewniamy Państwu: - Indywidualne podejście do każdego zagadnienia - Dopasowanie optymalnych narzędzi - Zaangażowanie w pracę - Wysoką jakość oferowanych produktów w konkurencyjnej cenie Zapraszamy do współpracy!!!

Agencja detektywistyczna Detektywi.net - Prywatny Detektyw Warszawa - Firma konsultingowa Warszawa

Agencja detektywistyczna Detektywi.net - Prywatny Detektyw Warszawa

Warszawa, 21 km od Legionowo

Gdy szukasz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Agencja detektywistyczna Detektywinet - Prywatny Detektyw Warszawa są dla Ciebie stworzeni. Zapraszamy do zadawania pytań.

Poland & Emirates - Firma konsultingowa Warszawa

Pierwszorzędne Doradztwo Gospodarcze

Warszawa, 21 km od Legionowo

Poland & Emirates

Nasza firma Poland & Emirates od kilku lat proponuje swym klientom fachową pomoc w zakresie zakładania firm i spółek oraz ich przenoszenia do Zjednoczonych Emiratach Arabskich. To jednak nie wszystko, gdyż proponujemy organizację eventów, tragów na terenie ZEA, szkolenia dot. Kultury prowadzenia biznesu w krajach Bliskiego Wschodu. Stawiamy zawsze na indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalizm. Oferowane usługi/produkty: - Wizy do Dubaju | Dubai Visa - Szkolenia biznesowe - Wiza pracownicza do Dubaju - Wizy do Omanu - Spółka w Dubaju - Targi i Eventy - Badanie rynku - Karta tymczasowego pobytu - Legalizacja dokumentów - Spółki z o.o. dla obcokrajowców

Modern Corp Zbigniew Lazar - Firma konsultingowa Warszawa

Dobra Firma Doradcza

Warszawa, 21 km od Legionowo

Modern Corp Zbigniew Lazar

Oczaruje Cię profesjonalne działanie Modern Corp Zbigniew Lazar w miejscowości Legionowo. Ta firma konsultingowa ma doświadczonych pracowników, więc możesz być pewny, że przygotowanie dokumentacji przetargowej zostanie wykonane dokładnie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

Rzetelna Firma Konsultingowa

Warszawa, 21 km od Legionowo

G&E sp. z o.o.

Oferuje usługi konsultingowe od kilku lat, głównie na obszarze miejscowości Legionowo, ale także okolicznych powiatów. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

InterWork Sp. z o.o.

Warszawa, 21 km od Legionowo

Oferuje usługi z zakresu doradztwa strategicznego od kilku lat, głównie na obszarze miejscowości Legionowo, ale także okolicznych powiatów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

MG PRIVATE ADVISING Doradztwo Prywatne Marcin Gerton - Firma konsultingowa Warszawa

Pierwszorzędne Doradztwo Strategiczne

Warszawa, 21 km od Legionowo

MG PRIVATE ADVISING Doradztwo Prywatne Marcin Gerton

Pierwszorzędny doradca gospodarczy z wyjątkową wiedzą z zakresu doradztwa gospodarczego cieszący się uznaniem wśród Klientów. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Biuro Księgowo Podatkowe sp. z o.o.

Warszawa, 21 km od Legionowo

Działamy na rynku od 1996. Teren działania firmy to Warszawa. Dla Klientów zapewniamy prowadzenie ksiąg rachunkowych i innych usług związanych z księgowością, sprawozdawczością korporacyjną, podatkową, ZUS, GUS itp. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Profesjonalne Zarządzanie Strategiczne

Warszawa, 21 km od Legionowo

Paszport do Eksportu Sp. z o.o.

Rzetelna firma konsultingowa świadcząca swoje doświadczenie na terenie Legionowa oraz w pobliskich powiatach. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Opinie i porady firm konsultingowych

Jeśli interesują Cię opinie firm konsultingowych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Legionowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Rzetelna Firma Konsultingowa

Warszawa, 21 km od Legionowo

TAB

Nie wątp w kompetentną kadrę TAB. Ta renomowana firma konsultingowa jest ceniona w branży na terenie Legionowa za całościowe realizowanie usług konsultingowych. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Dobra Firma Konsultingowa

Warszawa, 21 km od Legionowo

BON VIVANT ADVISORY

Poszukujesz profesjonalisty realizującego usługi konsultingowe? Ci doradcy gospodarczy są wyjątkowi wśród firm konsultingowych z Legionowa. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kłodzińskiego - Firma konsultingowa Warszawa

Firma Konsultingowa

Warszawa, 21 km od Legionowo

Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kłodzińskiego

Odszukaliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną ofertę biura doradztwa gospodarczego. Specjaliści z Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kłodzińskiego zaplanują i całościowo wykonają zadanie. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Law&Business Group - Firma konsultingowa Warszawa

Law&Business Group

Warszawa, 21 km od Legionowo

Powierz zadanie przygotowania dokumentacji przetargowej profesjonalistom firmy LawBusiness Group z miejscowości Legionowo. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. Na terenie Legionowa są jednymi z najlepszych. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Multicontact Call Center - Firma konsultingowa Warszawa

Profesjonalne Przygotowanie Dokumentacji Przetargowej

Warszawa, 21 km od Legionowo

Multicontact Call Center

*Nasza działalność rozpoczęła się w 2006 roku. *Świadczymy usługi od 14 lat. *Projekty obsługiwane w trybie 24/7 *4 Telecentra, rozmieszczone w Polsce. *Możliwość realizowania projektow w trybie zdalnym. *Nasz kadra to około 280 Konsultantów plus osoby koordynujące. *Menadżerowie z wieloletnim doświadczeniem oraz Trenerzy sprzedaży, którzy dostosowują rozwiązania do oczekiwań Partnerów biznesowych. *Działamy na zasadzie WIN-WIN dostarczając opłacalne cenowo usługi jakie zwiększają sprzedaż. *Prowadzimy projekty w Polsce, Kanadzie, Szwajcarii oraz Angli

Bezpieczeństwo przemysłowe - Firma konsultingowa Warszawa

Utalentowany Doradca Gospodarczy

Warszawa, 21 km od Legionowo

Bezpieczeństwo przemysłowe

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy "Bezpieczeństwo przemysłowe". Oferujemy usługi w zakresie ochrony danych osobowych i informacji niejawnych w firmie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym wykazem świadczonych usług: Bezpieczeństwo przemysłowe. Świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego. Ochrona informacji niejawnych. Ochrona informacji przedsiębiorstwa. Ochrona danych osobowych, przetwarzanie danych osobowych. Szkolenia dot ochrony danych osobowych i informacji niejawnych, pomoc prawna. Więcej o bezpieczeństwie przemysłowym, ochronie i przetwarzaniu danych osobowych i informacji na stronie: http://www.bezpieczenstwoprzemyslowe.com.pl Świadczymy usługi w zakresie ochrony informacji i danych osobowych w firmie:

EVOLVERE Business Solutions - Firma konsultingowa Warszawa

Profesjonalne Biuro Doradztwa Gospodarczego

Warszawa, 21 km od Legionowo

EVOLVERE Business Solutions
ORDO Mariusz Doniec

Dobry regularny kontakt zapewniający prawidłowe funkcjonowanie. Szybka realizacja koniecznych czynności.

LBS Logistic Sp.z o.o.

Warszawa, 21 km od Legionowo

Dlaczego jeszcze nie wybrałeś biura doradztwa gospodarczego? LBS Logistic Spz oo to doskonały wybór. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Mastery of Management Sp. z o.o. - Firma konsultingowa Warszawa

Wyjątkowe Biuro Doradztwa Gospodarczego

Warszawa, 21 km od Legionowo

Mastery of Management Sp. z o.o.

Chesz znaleźć godnego zaufania specjalistę z zakresu wysokiej klasy przygotowania dokumentacji przetargowej z Legionowa, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Mastery of Management Sp z oo jest Twoim rozwiązaniem. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

BREAKWATER FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Firma konsultingowa Warszawa

BREAKWATER FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Warszawa, 21 km od Legionowo

Jeśli szukasz dobrej firmy doradczej z Legionowa to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia BREAKWATER FINANCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

DaVinci Izabela Anuszewska - Firma konsultingowa Warszawa

DaVinci Izabela Anuszewska

Warszawa, 21 km od Legionowo

Nazywam się Izabela Anuszewska i cieszę się, że jesteś na tej stronie. Prowadzę firmę DaVinci i od 14 lat realizuję projekty dla wspaniałych ludzi, którym pomogłam założyć ponad 300 firm. Napisałam lub konsultowałam setki projektów współfinansowanych z funduszy europejskich i krajowych. Chciałabym Cię zaprosić do współpracy, pomogę TOBIE jak będę umiała najlepiej. Koniecznie poznaj moją ofertą biznesową i obszarami w których mogę Tobie pomóc. Zapoznaj się z przykładowymi projektami jakie zrealizowałam, opiniami na mój temat. Zapraszam Cię też do polubienia i obserwowania moich profili w social mediach. Zacznij ze mną już teraz Twój nowy projekt! www.da-vinci.com.pl/kontakt Follow me: www.linkedin.com/in/izanuszewska

Pracownia Projektów Pomocowych - Firma konsultingowa Warszawa

Godna Zaufania Firma Doradcza

Warszawa, 21 km od Legionowo

Pracownia Projektów Pomocowych

Pracownia Projektów Pomocowych jest firmą doradczą kompleksowo obsługującą przedsiębiorców w zakresie pozyskiwania środków z Unii Europejskiej i innych zewnętrznych źródeł finansowania - przede wszystkim na inwestycje. Najwyższym dla nas priorytetem jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego: -wyjaśniamy wszelkie wątpliwości dotyczące zawiłych procedur dotacyjnych, - decyzję o zakresie pomocy (przygotowanie dokumentacji czy również rozliczanie projektu) pozostawiamy Klientowi, -monitorujemy rynek pod kontem możliwości pozyskania środków na indywidualne potrzeby Klienta - w przypadku popełnienia błędu zwracamy pobraną opłatę wstępną. W razie pytań prosimy o kontakt.

Torero Solutions - Firma konsultingowa Warszawa

Doskonałe Doradztwo Biznesowe

Warszawa, 21 km od Legionowo

Torero Solutions

Ten doradca gospodarczy działa w rejonie Legionowa i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałego doradztwa gospodarczego. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Kopeć - Firma konsultingowa Warszawa

Doskonałe Doradztwo Gospodarcze

Warszawa, 21 km od Legionowo

Kancelaria Radcy Prawnego Marta Kopeć

Kancelaria Radcy Prawnego Marty Kopeć specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego i gospodarczego. Nasz zespół na czele z Radcą Prawnym Martą Kopeć reprezentuje klientów w procesach sądowych. Niemniej jednak staramy się doradzać klientom tak, aby do procesu sądowego nie doszło, dlatego w sporządzanych umowach zabezpieczamy interesy klientów, ale też staramy się uwzględnić słuszny interes kontrahentów, aby były ekwiwalentne i nie prowadziły do sporów. Radca Prawny Marta Kopeć jest ekspertem TVN BiŚ oraz współpracuje ze Stowarzyszeniem Dekarzy w Polsce, zasiada w Radzie Nadzorczej jednej ze spółek jako Przewodnicząca. Doświadczenie, skrupulatność, profesjonalizm oraz krótki czas oczekiwania na

Juicy Relations

Warszawa, 21 km od Legionowo

Pragniesz znaleźć dobrego specjalistę od tanich usług konsultingowych z Legionowa, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Juicy Relations jest gotowa Ci pomóc. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

ZwM Paweł Żyliński

Warszawa, 21 km od Legionowo

Oferta Zarządzaniewmedycynie.pl skierowana jest przede wszystkim do właścicieli, kadry zarządzającej podmiotów leczniczych oraz lekarzy, pielęgniarek prowadzących prywatne gabinety i indywidualne praktyki. Zapewniam praktyczne doradztwo i porady na różnych etapach funkcjonowania począwszy od planowania i rejestracji działalności przez bieżące zarządzanie po restrukturyzację i wdrażanie procesów naprawczych.

Piotr Gielec - Firma konsultingowa Warszawa

Doradztwo Gospodarcze

Warszawa, 21 km od Legionowo

Piotr Gielec

Znakomici pracownicy Piotr Gielec spełnią Państwa wymagania w temacie doradztwa strategicznego. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Mssa Trade Sp.zoo

Warszawa, 21 km od Legionowo

Sprawdź kompetentną kadrę Mssa Trade Spzoo. Ta znana firma doradcza jest szanowana w branży w okolicy Legionowa za kompletne wykonywanie usług konsultingowych. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

HRIC - Firma konsultingowa Warszawa

Firma Doradcza

Warszawa, 21 km od Legionowo

HRIC

HR Internal Consultants to zespół doświadczonych konsultantów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Nasza firma specjalizuje się w projektach rekrutacyjnych wyższej kadry menedżerskiej, kadry średniego szczebla i ekspertów wąskich specjalności przy wykorzystaniu poszukiwań bezpośrednich (metody direct search) oraz własnej bazy danych i systemu rekrutacyjnego. HR Internal Consultants oferuje ponadto profesjonalne wsparcie i doradztwo w zakresie całego obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Posiadamy doświadczenie w projektach outplacementu, audytu personalnego, assessment & development center, audytu wynagrodzeń, wartościowania stanowisk, coachingu i szkoleń. Firma działa od 1998 r. z sukcesem realizując projekty na terenie Europy

YELLOW MEDIA GROUP - Firma konsultingowa Warszawa

Znakomite Usługi Konsultingowe

Warszawa, 21 km od Legionowo

YELLOW MEDIA GROUP

Utalentowani pracownicy YELLOW MEDIA GROUP spełnią Państwa oczekiwania w temacie zarządzania strategicznego. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

Elżbieta Wolińska - Firma konsultingowa Warszawa

Elżbieta Wolińska

Warszawa, 21 km od Legionowo

Odnaleźliśmy specjalnie dla Ciebie bezkonkurencyjną ofertę biura doradztwa gospodarczego. Eksperci z Elżbieta Wolińska zaplanują i kompleksowo zakończą zlecenie. Jeśli chcesz otrzymać ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

FinancialCraft - Firma konsultingowa Warszawa

FinancialCraft

Warszawa, 21 km od Legionowo

FinancialCraft świadczy usługi doradcze o tematyce finansów przedsiębiorstw dla podmiotów działających niemal w każdej branży i znajdujących się na każdym etapie działalności. Nasze usługi to przede wszystkim: wycena przedsiębiorstw, wycena własności intelektualnych (znak towarowy, technologia, know-how i inne), wycena wierzytelności, kompleksowa obsługa fuzji i przejęć, restrukturyzacja przedsiębiorstw, strategiczne analizy biznesowe, księgowość. Działamy na terenie całego kraju.

Doskonałe Doradztwo Biznesowe

Warszawa, 21 km od Legionowo

Krzysztof

Pochłonie Cię sprawne działanie Krzysztof w miejscowości Legionowo. Ta firma doradcza posiada sprawnych pracowników, więc możesz być pewny, że przygotowanie dokumentacji przetargowej zostanie zakończone szybko. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Malinowski - Firma konsultingowa Warszawa

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Malinowski

Warszawa, 21 km od Legionowo
Elżbieta S.

Dziękuję adwokatowi Panu Marcinowi za profesjonalne i skuteczne reprezentowanie mnie przed Sądem. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy prawnej i reprezentacji przed Sądami do korzystania z usług Kancelarii Adwokackiej Marcina. Polecam! Z poważaniem, Elżbieta S.

Warszawska Grupa Szkoleniowo - Doradcza Paweł Bednarski - Firma konsultingowa Warszawa

Pierwszorzędne Przygotowanie Dokumentacji Przetargowej

Warszawa, 21 km od Legionowo

Warszawska Grupa Szkoleniowo - Doradcza Paweł Bednarski

Doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i niuanse z tego wynikające przestaną być dla Ciebie zagadką, jeśli wybierzesz ofertę Warszawska Grupa Szkoleniowo - Doradcza Paweł Bednarski. Wykwalifikowani specjaliści z branży doradztwa w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej pomogą Ci stworzyć najlepsze rozwiązanie. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

BR Aisse Monika Diallo-Adamkowska - Firma konsultingowa Warszawa

BR Aisse Monika Diallo-Adamkowska

Warszawa, 21 km od Legionowo
Verticali-DOM

Zdecydowanie polecam. Doskonały kontakt, terminowość i rzetelność. Odważnie, ale rozsądnie. Kolejny rok współpracy i nie myślę o zmianie. Naprawdę polecam.

Biuro Rachunkowe MATRIX - Firma konsultingowa Warszawa

Dobre Biuro Doradztwa Gospodarczego

Warszawa, 21 km od Legionowo

Biuro Rachunkowe MATRIX

Nie wątp w fachowość Biuro Rachunkowe MATRIX. Ta renomowana firma doradcza jest ceniona w branży w rejonie Legionowa za drobiazgowe wykonywanie usług konsultingowych. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Acuarius Consulting Sp. z o.o. - Firma konsultingowa Warszawa

Znakomita Firma Doradcza

Warszawa, 21 km od Legionowo

Acuarius Consulting Sp. z o.o.

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą doradczą wspierającą przedsiębiorstwa w rozwoju działalności zagranicznej. Świadczymy kompleksowe usługi, odpowiednio dopasowane do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dzięki znajomości poszczególnych rynków i szerokim kontaktom z miejscowymi podmiotami, jesteśmy w stanie zapewnić adekwatną informację, zaproponować strategię działania, wyszukać partnerów biznesowych, zorganizować działalność firmy, przygotować materiały promocyjne oraz zapewnić inne niezbędne usługi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami w celu omówienia Państwa potrzeb i zainteresowań związanych z rozwojem zagranicznym.

TAXWISE Michał Zdyb - Firma konsultingowa Warszawa

TAXWISE Michał Zdyb

Warszawa, 21 km od Legionowo

Dobra firma doradcza oferująca swoje usługi konsultingowe na terenie Legionowa oraz na obszarze Legionowa. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

ARFI Sp. z o.o. - Firma konsultingowa Warszawa

ARFI Sp. z o.o.

Warszawa, 21 km od Legionowo

Szukający doradztwa w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej winien już dziś zgłosić się do ARFI Sp z oo i poznać świetne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Perfekcyjne Doradztwo Biznesowe

Warszawa, 21 km od Legionowo

BETASTAR BEATA STARCZEWSKA

Doradztwo biznesowe na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

Kancelaria PIT - Accounting and Legal Services Sp. z o.o.

Warszawa, 21 km od Legionowo

Namierzenie dobrej firmy doradczej nie jest proste, dlatego polecamy Ci Kancelaria PIT - Accounting and Legal Services Sp z oo - to prawdziwi specjaliści w kwestii doradztwa gospodarczego działający w rejonie Legionowa, którzy znają się na swojej pracy. Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Krubin Rembelszczyzna Rynia Rajszew Beniaminów Kania nowa Łacha Dąbkowizna Zalesie borowe Janówek pierwszy Dąbrowa chotomowska Góra Zabłocie Chotomów Cupel Nieporęt Gąsiorowo Wólka radzymińska Bolesławowo Legionowo Poniatów Michałów-Grabina Serock Guty Ludwinowo zegrzyńskie Izabelin Jachranka Kania polska Skrzeszew Karolino Olszewnica stara Sikory Dosin Wierzbica Izbica Ludwinowo dębskie Stanisławów pierwszy Zegrze Południowe Dębinki Jadwisin Szadki Michałów-Reginów Poddębe Kąty węgierskie Wola smolana Aleksandrów Stasi las Stanisławowo Wola aleksandra Bagno Białobrzegi Stanisławów drugi Józefów Łajski Marynino Borowa góra Olszewnica nowa Topolina Skubianka Wieliszew Zegrze Jabłonna Kałuszyn Wola kiełpińska Święcienica Dębe Komornica Nowa wieś więcej...
W jakiej dziedzinie potrzebujesz doradztwa?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.