Finitus Niegowić - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Finitus nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Finitus

O specjaliście

Finitus to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Specjalizuje się w suchej zabudowie, malowaniu natryskowym, gładziach.
Działa na terenie Krakowa i okolic.

Opinie

Gwiazdki opinii 4 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Finitus?

Dodaj swoje referencje!

14 kwietnia 2018
Pozytywna opinia

Firma FINITUS realizowała u mnie ocieplenie poddasza wraz z obiciem płytą GK i szpachlowaniem. Wszystko wykonane jest solidnie. Wykonawca ma duże doświadczenie. Polecam tego wykonawcę

25 marca 2018
Pozytywna opinia

Bardzo solidna ekipa remontowa. Działająca sprawnie, proponują dobre rozwiązania, a współpraca przebiega gładko. U nas wykonywali wykończenie prawie całego mieszkania (gładzie, płytki, wyburzenie ściany, zmiany instalacji hydraulicznych i CO, przenoszenie grzejników, montaż kabiny i WC, malowanie natryskowo, akrylowanie pod sufitem). Wszystkie prace zakończyły się satysfakcjonująco, a tam gdzie mieliśmy uwagi zostały one usunięte. Dzięki Paweł za współpracę i do następnego :)

14 lipca 2017
Pozytywna opinia

Świetny, solidny, słowny i bardzo sprawny zespół. Urządzaliśmy z panem Pawłem mieszkanie od stanu surowego. Od samego początku komunikacja była doskonała - w odpowiedzi na nasz ogólnie zarysowany plan dostaliśmy szczegółowy budżet z objaśnieniem, z czego wynikają koszty. Mieliśmy kilka nietypowych pomysłów i we wszystkich sytuacjach pan Paweł służył rzeczową radą i podpowiadał, które rozwiązania będą lepsze w naszym wypadku, wyjaśniał plusy danych materiałów i w razie potrzeby organizował dodatkowych specjalistów do pomocy. Po remoncie odebraliśmy mieszkanie posprzątane, w bardzo dobrym stanie. Pracec przebiegały bardzo sprawnie i nie przeciągały się poza ustalony na początku harmonogram. Serdecznie polecamy!

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz

Adres

Gdów, 505, Niegowić

NIP

000-000-00-00

Osoba kontaktowa

Paweł Łaski

Telefon

606******  Pokaż numer