Drzwi GERDA TT PLUS Milano 6, Warszawa


Cena do uzgodnienia

Drzwi GERDA TT PLUS to drzwi zewnętrzne, wejściowe do budynków mieszkalnych, stalowe o dobrych parametrach izolacyjności cieplnej. Skrzydło o grubości 58 mm z wypełnieniem z ekologicznej płyty z polistyrenu spienionego EPS, ościeżnica PERFOTHERM, podwójne uszczelnienie, dwa atestowane zamki, trzy regulowane zawiasy. Atest antywłamaniowy klasy RC2, tłumienie akustyczne 31dB, współczynnik przenikania ciepła 1,15 W/m2K. Szeroka gama wzorów drzwi pełnych i przeszklonych zapewnia możliwość wyboru drzwi dostosowanych do własnych preferencji.

W skład kompletu drzwi wchodzi: skrzydło drzwiowe grubości 58 mm, z dwoma zamkami wpuszczanymi (zamek główny - klasa 7, zamek dodatkowy - klasa 4), ościeżnica laminowana składana FA - Perfotherm, komplet zawiasów, uszczelki na skrzydle i ościeżnicy, próg Perfotherm.

Opatentowana konstrukcja ościeżnicy GERDA PERFOTHERM wykorzystuje znakomite właściwości izolacyjne powietrza. Perforacja w ościeżnicy w formie labiryntu otworów stanowi barierę dla przepływu ciepła wykorzystując powietrze jako naturalny doskonały izolator cieplny. Cechy te czynią z ościeżnicy PERFOTHERM świetny produkt zapobiegający utracie ciepła poprzez otwór drzwiowy. Jednocześnie perforacja w ościeżnicy umieszczona jest w tzw. osi obojętnej, co powoduje, że tylko w minimalnym stopniu wpływa na parametry wytrzymałościowe. Przeprowadzone testy wykazały tylko 3-procentową różnicę w sztywności w stosunku do ościeżnicy tradycyjnej, zapewniając znakomite parametry izolacyjności cieplnej.

Drzwi GERDA TT Plus występują w wielu wzorach i kolorach, jako drzwi pełne lub przeszklone.

Podana cena obejmuje:
- drzwi GERDA TT PLUS przeszklone - wzór MILANO 2 - jak na zdjęciu(skrzydło z zamkami, ościeżnica, uszczelki, zawiasy, próg, szyba z ramką INOX)
- podatek VAT 23%

Oferujemy również drzwi z autoryzowanym montażem.
Usługi wykonuje w Warszawie i okolicy.

Polska, Warszawa
GERDA TT PLUS
24 miesiące
TAK
Polska
GERDA
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1706