F.P.H.U. DACH KOMPLEKS Czesław Górowski

Wieliczka

2

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Firma F.P.H.U DACH KOMPLEKS działa nieprzerwanie od 2001 roku.

W tym okresie wykonaliśmy szereg inwestycji dla Inwestorów indywidualnych oraz firm.

Nasze atuty to:
- niewielka firma - niższe ceny usług,
- legalnie działająca firma wykonująca usługi budowlane z materiałem Inwestora lub własnym(8%VAT w przypadku budownictwa jednorodzinnego),
- pracownicy - stała kadra wykwalifikowanych ludzi, którzy znają się na tym, co robią,
- doświadczenie - zdobyte w jedenastoletnim okresie działalności,
- solidność (referencje z wykonanych robót),
- terminowość (wszystkie zlecenia zostały wykonane w umówionym okresie),
- elastyczność (zawsze dostosowujemy się do wymagań Klienta zarówno pod względem technologicznym, jak również finansowym).

Bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonane roboty (gwarancje na wykonane prace)Wystawiamy faktury VAT, co jest szczególnie istotne w przypadku budownictwa jednorodzinnego (bardzo duże oszczędności na zakupionych materiałach).

Szeroki zakres naszych usług pozwala nam wykonać inwestycje w całości - obniża to koszty dla Inwestora i gwarantuje spokojny przebieg procesu inwestycyjnego.

JEDNA DOŚWIADCZONA FIRMA - NIŻSZA CENA - ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA CAŁOŚĆ INWESTYCJI POTWIERDZONA PISEMNĄ GWARANCJĄ

Zakres naszych usług:
- budowa budynków od podstaw - stany surowe,
- docieplenia budynków (styropian, wełna),
- zabudowy poddaszy mieszkalnych,
- zabudowy G-K,
- gładzie gipsowe,
- malowanie,
- układanie płytek, klinkieru, kamienia,
- montaż stolarki okiennej i drzwiowej,
- układanie podłóg,
- wykańczanie łazienek,
- pokrycia dachowe w systemach pap termozgrzewalnych.

Zachęcam do skorzystania z naszych fachowych usług!

Branża

Obszar działania

Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.92 / 5
Gwiazdki opinii

49 opinii

5 5
(48)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(1)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Pawel P. 18 lutego 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pisząc o współpracy z Panem Czesławem na pewno mógłbym wspomnieć o jego wieloletnim doświadczeniu w branży, gdzie od pierwszej rozmowy po prostu je widać. Również o tym że pracują dla niego świetnie i komunikatywni specjaliści dla których nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia, że sam proces wykańczania mieszkania był zdecydowanie lżejszy i przyjemniejszy niż spodziewaliśmy się słysząc różne historie, ale najważniejsze dla nas jest to, że dzięki Panu Czesławowi i jego ekipie udało stworzyć się mieszkanie takie jakie sobie wymarzyliśmy.

Karol W. 2 lutego 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z Panem Czesławem współpraca od samego początku przebiegała w porządku. Po ustalonym zakresie prac (wykończenie pod klucz, z wykluczeniem kilku pozycji) ustalona cena była podtrzymana, a jedynie dodatkowe czynności były rozliczane. W kwestii samej pracy od momentu złożenia zamówienia w sklepie, większość obowiązków spoczywała na wykończeniowcach - pilnowanie dostępności towaru, odbiór zamówienia, pomoc przy wymianie wadliwego towaru, domówienie brakujących kwestii oraz ewentualny zwrot. Nie ze wszystkim oczywiście, były mniejsze zamówienia realizowane przeze mnie, jednak przy naprawdę wielu kwestiach można liczyć na wsparcie. Pan Czesław koordynuje prace kilku pracowników na kilku budowach, co jest o tyle pomocne że w razie potrzeby pilniejszego ukończenia jednego z etapów, jest możliwość tak pozmieniać plany, żeby akurat u nas wszystko było na czas. W pozostałym czasie tempo prac oceniłbym na odpowiednie - jest wiele ekip które potrafią wręcz spać w mieszkaniu i wykończyć mieszkanie w 2 tygodnie - tutaj na coś takiego liczyć nie można, ale też i w drugą stronę się to na pewno nie przeciąga. Podsumowując - polecam współpracę, szczególnie osobom które cenią sobie oddelegowanie części zadań przy remoncie i potrzebują pomocy w decyzji przy poszczególnych etapach prac. W naszym przypadku remont odbył się bez projektanta, udało się wszystkie prace pogodzić w taki sposób aby i technicznie było poprawnie, i efekt końcowy cieszył oko.

F.P.H.U. DACH KOMPLEKS Czesław Górowski, 3 lutego 2023

Panie Karolu, Dziękuję za wiarygodną opinię, oraz dołączone zdjęcia z wykonanych u Państwa prac. Uznanie w oczach naszych Klientów motywuje nas do dalszego rozwoju i utwierdza w przekonaniu, że warto być solidnym i terminowym w swoich działaniach. Z wyrazami szacunku.

Paulina Ł. 16 stycznia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Czesław to znakomity specjalista, który zawsze pilnuje jakości wykonywanych przez siebie prac. W trakcie współpracy czuliśmy się z mężem dobrze zaopiekowani. Jesteśmy zadowoleni z efektu finalnego, dodatkowo, zarówno Pan Czesław jak i jego ekipa, to sami przesympatyczni i pomocni ludzie. Mieliśmy pełne zaufanie do tego co i jak było wykonywane, teraz takich fachowców to ze świecą szukać.

Maciej K. 21 grudnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Chciałbym gorąco polecić firmę Dach Kompleks. Firma została polecona mi przez moich, zadowolonych ze współpracy, znajomych. Firma wykończyła mi mieszkanie na Ruczaju w Krakowie. Współpraca z Panem Czesławem Górowskim przebiegła bardzo płynnie i bez żadnych problemów. Pan Czesław zaproponował nam bardzo konkurencyjną i uczciwą ofertę. Dostaliśmy wszelką możliwą fachową pomoc przy wyborze odpowiednich materiałów dostosowanych pod ustalony budżet. Prace zostały wykonane zgodnie z terminem (byłem zaskoczony, że Pan Czesław nie miał problemów z przesuwającymi się, z winy dewelopera, terminami oddania mieszkania), fachowo i porządnie. Nie znalazłem żadnych wad po zakończeniu prac, co więcej Pan Czesław nie miał problemu, że extra podjechać i poprawiać usterki, które wyniknęły z winy monterów mebli (odbite ściany itd.). Zakres prac obejmował kompleksowe wykończenie mieszkania (gładzie, malowanie, podłogi, elektryka, hydraulika i zrealizowanie łazienki zgodnie z dostarczonym projektem, zakup wszelkich potrzebnych materiałów wykończeniowych). Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego, dostałem zdecydowanie więcej, niż się spodziewałem.

Michał M. 9 listopada 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firmę Dach Kompleks znalazłem na Oferteo. Firma Pana Czesława wyremontowała mi praktycznie całe mieszkanie. Z całej usługi jak i współpracy jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni. Wszystko przebiegało sprawnie terminowo w świetnej jakości. Bardzo konkretna rzetelna rozmowa, żadnych ukrytych kosztów doliczania każdej wywierconej dziury, punktu świetlnego czy kosztorysu na 2 strony w excelu. Remont zakończony dokładnie z terminem w dokładnie takiej jak było umawiane cenie i świetnej jakości. Dzisiaj w związku z bumem budowlanym bardzo ciężko znaleźć ekipę która jest słowna terminowa fachowa i nastawiona pro-kliencko, bez czarowania, naciągania na ukryte koszta. Tak że firmę Dach kompleks polecam z czystym sumieniem. Załączam zdjęcia dwóch łazienek, ściany z betonu, drzwi ukrytych robionych przez Dach Kompleks

F.P.H.U. DACH KOMPLEKS Czesław Górowski, 16 listopada 2022

Panie Michale Referencje jakie otrzymałem od Pana są dowodem uznania dla mojej Ekipy i dla mnie. Osoby pracujące w moim zespole to są fachowcy z najwyższej półki, wiele wysiłku kosztowało mnie, aby skompletować taki zespół ludzi. Mając taką Ekipę jestem w stanie sprostać wymaganiom Klientów. Cały czas rozwijamy się biorąc udział w szkoleniach branżowych, dysponujemy odpowiednią wiedzą i zapleczem sprzętowym. Dlatego jesteśmy w pełni przygotowani do realizacji powierzonych projektów. Serdecznie dziękuję.

Mateusz G. 27 października 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma Dach Kompleks wykańczała mój dom, począwszy od ocieplenia poddasza i zabudowy GK, poprzez gładzie, malowanie, łazienki na układaniu podłóg i montażu drzwi kończąc. Każda kolejna ekipa wykazywała się profesjonalizmem jak i dużą kulturą osobistą. Już po pierwszej rozmowie, widać że Pan Czesław (właściciel) z nie jednego pieca chleb jadł, zna się na swoim fachu jak i służy wieloma cennymi poradami. Prace wykonane zawsze terminowo, ceny zawsze zgodne z ustaleniami (umową), bez żadnego narzekania, że podrożały materiały itp. Polecam każdemu na remont lub wykończenie od A do Z - nie trzeba zajmować się logistyką (większość materiałów dostarczone było przez firmę Dach Kompleks, mimo że sam je zamawiałem np. drzwi, panele, płytki) i umawianiem terminów kolejnych ekip budowlanych - wszystko jest ustalane z Właścicielem.

F.P.H.U. DACH KOMPLEKS Czesław Górowski, 16 listopada 2022

Panie Mateuszu Dziękuję za docenienie naszej pracy. Najważniejsze, że wszystko udało się zrobić na czas i w ustalonym terminie co wcale nie było łatwe przy tak rozbudowanym zakresie robót. Z poważaniem.

Tomasz S. 6 marca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Rzetelna i uczciwa firma, prace przebiegały zgodnie z ustaleniami i zostały zakończone w umówionym terminie. Fachowe i cenne porady. Na koniec szczegółowe i przejrzyste rozliczenie wszystkich wykonanych prac zgodnie z umówionym cennikiem. Polecam każdemu kto chce uniknąć stresu i nerwów podczas wykańczania lub remontu mieszkania.

Iwona K. 1 stycznia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Gorąco polecam firmę Dach Kompleks. Pierwszy raz mieliśmy okazje wykańczać mieszkanie, dzięki fachowemu podejściu Pana Czesława uzyskaliśmy efekt o jakim marzyliśmy. W trakcie całego procesu wykończenia mogliśmy liczyć na rzetelną poradę odnośnie doboru i zakupu materiałów, jak również samego wykończenia mieszkania. Prace zakończone w ustalonym terminie, a końcowe rozliczenie przebiegło bez niespodzianek, wszystko zgodne z wcześniejszymi ustaleniami. Jeszcze raz serdecznie polecam - ciężko o takich fachowców na rynku.

F.P.H.U. DACH KOMPLEKS Czesław Górowski, 2 stycznia 2022

Pani Iwono dziękuje za wystawione Referencje. Słowa uznania płynące od naszych Klientów dają mi dodatkową motywację do dalszych działań, dlatego jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę Państwu wszystkiego najlepszego w nowym 2022 roku. Z wyrazami szacunku - Czesław.

Artur F. 31 grudnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Gorąco polecam współpracę z firmą Dach Kompleks Czesław Górowski. Podpisałem umowę z firmą na kompleksowe wykończenie domu - ściany, łazienki, schody, podłogi, scianki działowe itd. Wszystkie prace zostały wykonane z najwyższą starannością. W trakcie pracy Pan Czesław zawsze służył fachową i rzeczową poradą. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt uczciwego rozliczenia wszystkich prac, w 100% zgodnego z umową.

F.P.H.U. DACH KOMPLEKS Czesław Górowski, 1 stycznia 2022

Panie Arturze, serdecznie dziękuję za wystawione Referencje. Życzę Państwu wszystkiego najlepszego w nowym 2022 roku, niech Dom jaki dla Państwa wykończyliśmy stanie się miejscem radości, spokoju i odpoczynku. Z wyrazami szacunku.

Monika M. 8 listopada 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam F.P.H.U DACH KOMPLEKS jako sprawdzoną i terminową ekipę budowlaną która wykonała mi remont 3 pokojowego mieszkania.

Dominik B. 30 października 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma wykańczała moje mieszkanie w Krakowie. Współpraca przebiegała bezproblemowo, a wszystkie roboty zostały wykonane ekspresowo, a co najważniejsze solidnie.

F.P.H.U. DACH KOMPLEKS Czesław Górowski, 1 listopada 2021

Panie Dominiku. Dziękuję za opinię. Zawsze dokładamy wszelkich starań do jakości naszej pracy. Cenimy czas naszych Klientów dlatego jesteśmy samodzielni i terminowi.

Marcin K. 30 października 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalne podejście, terminowość a nade wszystko jakość na najwyższym poziomie. Gorąco polecam!👌

F.P.H.U. DACH KOMPLEKS Czesław Górowski, 1 listopada 2021

Panie Marcinie. Uznanie w oczach naszych Klientów jest siłą napędową do dalszych działań. Dlatego serdecznie dziękuję za opinię.

Marcin M. 28 października 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma wykonała u mnie remont mieszkania. Wszystko zgodnie z wytycznymi oraz terminowo. Na końcu dostałem przejrzyste zestawienie kosztów (robicizna plus materiały). Firma udzieliła gwarancję na wykonaną pracę.

F.P.H.U. DACH KOMPLEKS Czesław Górowski, 1 listopada 2021

Panie Marcinie. Działamy legalnie podpisując umowy i dając gwarancje na wykonane przez nas prace, nie zaskakujemy naszych Klientów dodatkowymi kosztami ,,z sufitu". Pana opinia tylko to potwierdza, dlatego dziękuję za wystawione referencje.

Łukasz C. 27 października 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, wszystkie prace zostały wykonane bardzo dobrze, w ustalonym terminie. Bardzo dobry kontakt, fachowe porady, zarówno w kwestii doboru i zakupu materiałów jak też samego wykończenia. Pan Czesław i Pan Zbigniew (współpracujący elektryk) doradzili wiele naprawdę dobrych rozwiązań. Polecam!

F.P.H.U. DACH KOMPLEKS Czesław Górowski, 1 listopada 2021

Panie Łukaszu. Dziękuję za słowa uznania. Życzę Państwu samych dobrych i radosnych chwil w upragnionym mieszkaniu.

Paweł C. 27 października 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Solidna, uczciwa firma ! Terminy, mimo pandemii - dotrzymane ! Prace wykonane z należytą starannością oraz zgodnie z założeniami. Fachowa pomoc i doradztwo w trudnych i skomplikowanych sprawach, które wychodzą w trakcie prac wykończeniowych.

F.P.H.U. DACH KOMPLEKS Czesław Górowski, 1 listopada 2021

Panie Pawle. W tym roku minęło 20 lat działalności mojej firmy, aby utrzymać się na rynku i ciągle rozwijać dokładam wszelkich starań do jakości i terminowości naszych prac. Dlatego tym bardziej cenne są słowa uznania płynące od naszych Klientów.

Wiola O. 25 października 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Rzetelna firma, w sposób profesjonalny wykonująca swoje usługi i wywiązująca się ze swoich zobowiązań, serdecznie polecam, jestem bardzo zadowolona.

F.P.H.U. DACH KOMPLEKS Czesław Górowski, 26 października 2021

Pani Wiolu zawsze dokładamy wszelkich starań aby jakość naszych usług była na wysokim poziomie. Dziękuję za słowa uznania.

Bartosza G. 25 października 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Genialna ekipa, bardzo słowna i szybka. „Będzie Pan zadowolony” to nie puste słowa rzucone na wiatr. Z całego serca polecam!

F.P.H.U. DACH KOMPLEKS Czesław Górowski, 26 października 2021

Dziękuję Państwu za docenienie naszych starań. Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo profesjonalnie, dlatego 99% naszych Klientów to są Osoby z polecenia.

Anna G. 25 października 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wszystko zrobione bardzo profesjonalnie i w umówionym terminie, polecam wszystkim!

F.P.H.U. DACH KOMPLEKS Czesław Górowski, 26 października 2021

Pani Anno dziękuję za docenienie naszej pracy. Pomimo tak dużego zakresu prac wszystko zostało skończone w terminie, a o jakości naszych prac zaświadczyła Pani wystawiając Referencję. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Dorota O. 25 października 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z firmą Pana Czesława. Pełen profesjonalizm, piękne wykonanie, przydatne porady. Dziękujemy. Polecam wszystkim !!!!👍👌

F.P.H.U. DACH KOMPLEKS Czesław Górowski, 26 października 2021

Pani Doroto serdecznie dziękuję za opinię. Referencje z wykonanych prac bardzo często są decydującym czynnikiem w wyborze Wykonawcy. Dlatego zawsze dokładam starań, aby nasza praca była na najwyższym poziomie.

Łukasz W. 25 października 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobrze wykonana praca w rynkowej cenie.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak F.P.H.U. DACH KOMPLEKS Czesław Górowski
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Wykańczanie mieszkań i domów ,montaż drzwi, montaż podłóg ,zabudowa poddaszy

Polska

kompleksowe roboty wykończeniowe nowych domów i mieszkań, remonty ,układanie kamienia,zabudowa kominków, montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych,montaż podłóg,parapetów, listew wykończeniowych, adaptacja i zabudowa poddaszy,budowa ścianek działowych i sufitów podwieszanych.

Wykańczanie łazienek, układanie płytek, mozaiki, klinkieru, kamienia

Polska

Realizacja wykończeń łazienek i kuchni na podstawie dostarczonego projektu, układanie płytek wewnątrz i na zewnątrz budynku - schody, balkony tarasy, montaż i zabudowa kominków, pieców, wykonywanie izolacji podpłytkowych, układanie kamienia ozdobnego, montaż parapetów itp.

Budowa domów , stany surowe ,wykańczanie pod klucz

Polska

Budowa domów od podstaw , organizacja i przygotowanie placu budowy, rozbiórki istniejących obiektów przed budową,plantowanie ,pomiary geodezyjne,nadzór,wykańczanie budynków pod klucz,izolacje wodoszczelne fundamentów ,drenaże zewnętrzne, adaptacje poddaszy ,zabudowy GK, układanie płytek,kamienia ,klinkieru ,wykańczanie łazienek ,montaż drzwi, monta...

Rozwiń

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Sułków 291, 32-020 Wieliczka

WWW

www.kompleksdach.com

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWA "DACH-KOMPLEKS" CZESŁAW GÓROWSKI
Imię (pierwsze) CZESŁAW
Drugie imię JANUSZ
Nazwisko GÓROWSKI
Data rozpoczęcia działalności 2001-03-01
NIP 7341460806
Regon 492697273

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat wielicki
Gmina Wieliczka
Miejscowość Sułków
Kod pocztowy 32020
Poczta Wieliczka
Numer nieruchomości 291

Kontakt

Email czeslav56@wp.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2001-02-14
Data rozpoczęcia działalności 2001-03-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
Przeważające PKD
4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
4313Z WYKONYWANIE WYKOPÓW I WIERCEŃ GEOLOGICZNO-INŻYNIERSKICH
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4331Z TYNKOWANIE
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4673Z SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA, MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYPOSAŻENIA SANITARNEGO
4752Z SPRZEDAŻ DETALICZNA DROBNYCH WYROBÓW METALOWYCH, FARB I SZKŁA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.