Paintball Warszawa, Gra w Paintball w Warszawie, Paintball Leśny,, Warszawa


Cena do uzgodnienia

Paintball jest sportem uprawianym przez ludzi dowolnego zawodu i stylu życia. Jest sportem, w którym nie odgrywa żadnej roli płeć ani wiek. W paintball liczy się inteligencja i szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja, a nie siła, prędkość, czy zwinność.

Posiadamy 60 kompletnych zestawów do gry oraz 120 mundurów, jesteśmy w stanie przeprowadzić rozgrywki jednocześnie dla 120 osób dbając o bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Do gry wykorzystujemy elementy pirotechniczne "granaty hukowe oraz dymne" a dodatkową atrakcją jest nagłośnienie i oświetlenie co umożliwia rozgrywki nocne.

Przykładowe scenariusze:

ochrona VIPa
zdobycie bazy przeciwnika
wybicie
flagi
jeńcy, ect
Dysponujemy własnym terenem do gry w paintball o powierzchni 4 ha znajdującym się w okolicach Nieporętu i Zalewu Zegrzyńskiego z naturalnymi przeszkodami jak również stworzonymi specjalnie na potrzeby gry, na którym znajduje się altana grillowa oraz palenisko na ognisko. Istnieje możliwość wynajęcia terenu do gry w paintball własnym sprzętem a także zorganizowania wyjazdowej gry na terenie zasugerowanym przez Państwa.

Polska, Warszawa
 
 


Liczba wyświetleń strony: 163