SZYBKI TEST DO WYKRYWANIA MARKERA USZKODZENIA MIĘŚNIA SERCOWEGO TROPONINY I, Szczecin - Oferta nr153034 - Oferteo.pl
 

SZYBKI TEST DO WYKRYWANIA MARKERA USZKODZENIA MIĘŚNIA SERCOWEGO TROPONINY I, Szczecin


Cena brutto: 140.40 PLN
do uzgodnienia

Roche TROP T ® czuły test do szybkiej diagnozy wystąpienia zawału mięśnia sercowego. Pacjentów z ostrym zespołem wieńcowym można teraz zdiagnozować z powodu uwolnienia markera biochemicznego specyficznego dla mięśnia sercowego, takiego jak martwica mięśnia sercowego. Nawet jeśli brakuje charakterystyczne zmiany w zapisie EKG, ma pozytywny Roche TROP T ® czuły test do non-ST-elevation myocardial serca (NSTEMI), znamienny może być szybkie leczenie decyzje są obsługiwane.

Jakościowe wykrywanie troponiny w pełnej krwi żylnej o działaniu przeciwzakrzepowym (EDTA lub heparyna).
Czas reakcji: 15 minut.
Pozytywny wynik z wartości granicznej większej niż 0,1 ng / ml.
Test czułości Roche TROP T ® jest łatwy w użyciu i czytaniu. Nie ma potrzeby specjalnego szkolenia. Wynik testu można odczytać w oknie testu 15-20 minut po nałożeniu próbki krwi.

zasada testu
Test zawiera dwa przeciwciała monoklonalne specyficzne dla troponiny sercowej T, z których jedno jest znakowane złotem, a drugie biotynylowane. Dwa przeciwciała tworzą kompleks kanapkowy z troponiną T. Po usunięciu erytrocytów plazma przepływa przez strefę wykrywania, na której sygnał dodatni jest widoczny jako czerwonawa linia poprzez dodanie znakowanych złotem kompleksów kanapkowych troponina-T. Nadmiar przeciwciał znakowanych złotem wiąże się z linią kontrolną. Pojawienie się paska kontrolnego wskazuje na prawidłowe funkcjonowanie testu.
Poręczny pasek testowy - łatwy w użyciu, można go używać w dowolnym miejscu, niezależnie od urządzenia.
Specyficzny marker serca - dodatni wynik wskazuje na uszkodzenie mięśnia sercowego.
Szybki wynik - czytelny po 15–20 minutach
Sprawdzona technologia test paskowy - Roche TROP T ® wrażliwy jest wysokiej jakości i dobrze walidacji produktu od Roche Diagnostics GmbH Niemcy.
Możliwy mały rozmiar opakowania - TROP T ® wrażliwy jest również dostępny w 5-pak.

Zachodniopomorskie, Szczecin
 
 


Liczba wyświetleń strony: 85