Pompy Ciepła


W Energy Power Group świadczymy usługi z zakresu projektowania i montażu pomp ciepła oraz instalacji fotowoltaicznych na terenie całej Polski. Pomagamy naszym klientom dobrać optymalne rozwiązania grzewcze, a także wydajne, sprawdzone urządzenia. Zapewniamy profesjonalny serwis oraz stałe wsparcie techniczne.

http://www.energypowergroup.pl/

Gwarantujemy najwyższą jakość komponentów:
pracujemy na:
- panelach Jinko Solar z ogniwem typu P oraz ogniwem typu N w różnych wersjach wykończenia ramy i szyby czołowej,
- panelach RISEN, TALESUN, ASTRO ENERGY z ogniwem typu P .
- falownikach: SOLAX POWER, SOFAR SOLAR, FOXESS, FRONIUS oraz SOLAREDGE
-W swojej ofercie posiadamy pompy ciepła SAMSUNG EHS w wersji MONOBLOCK, SPLIT oraz ALL-IN-ONE, które jako jedne z niewielu są w klasie energetycznej A+++ oraz posiadają 5-letnią gwarancję producenta. (Na indywidualne życzenie mamy w ofercie pompy firmy Panasonic, STIEBEL ELTRON oraz VIESSMANN).

Zapewniamy fachowy i terminowy montaż oraz pełną obsługę po-sprzedażową.

W przypadku montażu pompy ciepła SAMSUNG EHS gwarantujemy montaż w terminie do 14 tygodni.

Każda instalacja PV oraz pompa ciepła jest szyta na miarę potrzeb oraz oczekiwań. Audyt, dobór mocy oraz konsultację techniczną opieramy na najnowocześniejszych programach do tego przeznaczonych.

Oferujemy również dedykowane kredyty z bardzo niskim oprocentowaniem z możliwością bez-kosztowej spłaty przedterminowej.

Zapraszamy do współpracy i polecamy zapoznać się z naszą galerią zdjęć z wybranych realizacji wykonanych przez nasz Zespół!

 
 


Liczba wyświetleń strony: 72