Kosmetyki ze śluzem ślimaka marki SNAILS GARDEN, Pasłęk


Cena do uzgodnienia

Zapraszamy do współpracy salony i gabinety kosmetyczne.

Warto wzbogacić ofertę o kosmetyki które uwielbiają właśnie wasze klientki, a dzięki którym na pewno wyróżnisz swój gabinet na tle konkurencji.
Klientki indywidualne, także kupią prosto ze źródła - czyli z Farmy Ślimaków SNAILS GARDEN. Zapraszamy do sklepu firmowego on-line...
https://www.sklepslimaka.pl/

Podobne życie, zaczyna się po 40-stce! Snails Garden - na straży Twojego piękna - Naszą misją jest tworzyć dla Was najlepsze kosmetyki, więc dziś o wyjątkowych, naturalnych surowcach kosmetycznych. Jeszcze kilka lat temu w najśmielszych snach nikt by nie pomyślał, że kosmetyki (prosto z farmy ślimaków) z użyciem BIO śluzu ślimaka, staną się tak popularne.

Głównym przedmiotem działalności firmy Snails Garden jest produkcja oraz sprzedaż kremów ze śluzu ślimaka, które są najwyższej jakości. Oferowane przez nas kosmetyki świetnie nadadzą się w walce z różnego rodzaju problemami skórnymi. Podczas produkcji kosmetyków korzystamy z naszych własnych receptur, dlatego mogą być Państwo pewni, że są one w pełni bezpieczne dla skóry.

Organizujemy eventy ze szkoleniami!
• Certyfikat potwierdzający - "udział w zabiegu z wykorzystaniem BIO śluzu ślimaka, kawioru białego oraz żywych ślimaków"

Przedstawimy Państwu metody pozyskiwania śluzu i kawioru ślimaka z wykorzystaniem w kosmetyce. Profesjonalny kosmetolog wykona dla Państwa zabieg z wykorzystaniem śluzu ślimaka, kawioru białego oraz żywych ślimaków. Zabieg może dotyczyć wybranej części ciała. Jesteśmy pierwszą farmą, która wyznaczyła standardy certyfikowanego chowu ślimaków metodą EKO w Polsce i od 2019r. - jedyną na Warmii i Mazurach z certyfikatem potwierdzającym zgodność, nie tylko na żywe ślimaki, ale także na śluz i jaja ( kawior) ślimaków.

Zaopatrujemy wybrane salony SPA, gabinety kosmetyczne i kliniki medycyny estetycznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą...

Polska, Pasłęk
"Produkt Warmia Mazury"
SNAILS GARDEN
 
 


Liczba wyświetleń strony: 614