Nauka i edukacja Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Firmy Edukacyjne w Bydgoszczy, 2021

250 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 250 firm
w kategorii Nauka i edukacja

Nauka i edukacja Bydgoszcz

British School

 • Bydgoszcz
Agata K.

Sprawna organizacja, nauczanie na bardzo wysokim poziomie, a przy tym wszystkim luźna atmosfera na zajęciach. Spełnili moje oczekiwania.

Alliance Francaise

 • Bydgoszcz
CORMed

Polecam naukę w tej szkole. Przemiła lektorka. Dostosowuje tempo nauki indywidualnie. Szkoła godna polecenia.

Szkoła jazdy ELKRYS Krzysztof Grabowski - Nauka i edukacja Bydgoszcz
Jacek

Znakomicie prowadzone zajęcia. Panowie cierpliwie tłumaczą i cały czas wymagają wytężania uwagi, co jest świetną metodą. Przejeździłem z nimi kilka godzin i dało mi to więcej niż cały kurs plus dodatkowe godziny u instruktorów w Warszawie, szczególnie u pewnego pana instruktora z Wołomina.

Centrum Edukacji Nowodworska „BIRET” Sabina Kwiatkowska-Giemza - Nauka i edukacja Bydgoszcz

W CENTRUM EDUKACJI NOWODWORSKA BYDGOSZCZ - BIRET Sabina Kwiatkowska-Giemza prowadzone są kursy językowe w mieście Bydgoszcz i w Toruniu. Dzięki naszemu profesjonalizmowi dzieci, młodzieży oraz dorośli znajdują odpowiednie dla siebie kursy lub korepetycje. Staramy się tworzyć zespoły maksymalnie 3-6 osobowe. Dzięki temu każdy będący na zajęciach ma przede wszystkim możliwość czynnego udziału w nich. Przede wszystkim ma to na celu zachowanie wysokiego poziomu nauczania. Dzięki czemu w 2021 roku dwie nasze uczennice uzyskały tytuł laureata konkursu kuratoryjnego z języka francuskiego. Należy zaznaczyć, że kursy odbywane są zarówno stacjonarnie jak i online. Wykorzystujemy platformy classroom, meet, skype. Ponadto zapraszamy do skorzystania z

Szkoła Tańca Tempo - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Okres naszej działalności rozpoczął się w 1996. Działamy na terenie Bydgoszczy, Solca Kujawskiego, Sępólna Krajeńskiego, Świecia, Grudziądza, Inowrocławia. Nasze pole działania to nauka tańca użytkowego, tańca towarzyskiego, zumba, salsa, hip-hop, jazz, balet. Wszystkie formy tańca. Zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

Dołącz do naszych Specjalistów od Nauki i Edukacji w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Specjalista od Nauki i Edukacji i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
English House Twoja Szkoła Językowa Marta Szatkiewicz - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Zapraszamy do English House na naukę języków angielskiego,niemieckiego i hiszpańskiego dzieci,młodzież i dorosłych. English House to więcej niż szkoła językowa. To miejsce, w którym nasi kursanci nie tylko uczą się języka, ale również poznają jego kulturę, zwyczaje i historię. To szkoła, w której uczymy praktycznej nauki języka na każdym poziomie. Zdobyta u nas wiedza z pewnością poszerza horyzonty i otwiera wiele drzwi. Jednym z naszych największych atutów jest metodyka. Nauka w naszej szkole opiera się na metodzie komunikatywnej – jak sama nazwa wskazuje dążymy do tego, by każdy z naszych kursantów jak najszybciej mógł samodzielnie komunikować się w języku docelowym. Rozwinięcie sprawności mówienia jest naszym priorytetem,a doświadczenie

Centrum Szkoleń Transportowych - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Centrum Szkoleń Transportowych w Bydgoszczy organizuje szkolenia przeznaczone dla szeroko rozumianej branży transportowej. Najwyższe kwalifikacje zarówno kierownictwa ośrodka jak i wykładowców skutkują bardzo wysokim wskaźnikiem zdawalności uczestników naszych kursów. Kierujemy się wysokimi standardami zarówno jeżeli chodzi o warstwę organizacyjną jak i merytoryczną. Uczestnicy organizowanych przez nas szkoleń mogą liczyć na bardzo dobre warunki szkolenia, niezbędne materiały edukacyjne a przede wszystkim na najlepszych specjalistów w dziedzinach związanych z transportem.

Hanna Zięba - język angielski - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Uczę języka angielskiego z pasją. Specjalizuję się w pracy w osobami dorosłymi i firmami. Najważniejsze dla mnie są skuteczność, indywidualne podejście i przyjazne relacje. Uczę stacjonarnie i online. OFERUJĘ: LEKCJE INDYWIDUALNE I W MAŁYCH GRUPACH Zajęcia na których głównie kładziemy nacisk na słownictwo i mówienie ale przy okazji ćwiczymy też gramatykę, pisanie i inne równie ważne umiejętności. KONWERSACJE Zajęcia których celem jest przełamanie bariery językowej lub rozwoju umiejętności mówienia w j.angielskim. Wykorzystuję indywidualnie dobrane materiały autentyczne oraz specjalnie zaprojektowane przeze mnie ćwiczenia rozwijających płynne mówienie w j. angielskim ANGIELSKI W PRACY Zajęcia na których uczymy się jak używać języka

Maria Zarzycka - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Maria Zarzycka

 • Bydgoszcz

Wykonujemy prace od 2019. Firma świadczy usługi na terenie takim jak Bydgoszcz, Szczecinek. Oferowane przez naszą firmę usługi to tłumaczenia z angielskiego i niemieckiego. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

Concret sp. z o.o. - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Concret sp. z o.o.

 • Bydgoszcz

Chcesz się nauczyć języka w 6 miesięcy albo przeskoczyć z niższego poziomu na wyższy? Zrobisz to dzięki szkole Szybki Angielski, w której uczymy metodą brytyjskiego psychologa Colina Rose. Co nas wyróżnia? · Uczymy naturalnie, tak jak uczy się dziecko. · Zajęcia z trenerem raz w tygodniu, 100% komunikacji. · Praca na autorskiej platformie stymulującej mózg. · Podstawą naszej pracy są badania nad półkulowością mózgu oraz Teoria Inteligencji Wielorakich. · Możliwość nauki na sali bądź online. · Ofert dla osób indywidualnych i dla biznesów. Oferujemy kursy języka angielskiego i języka hiszpańskiego.

Innovative English - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Innovative English

 • Bydgoszcz

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2017. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie Bydgoszczy. Nasza firma realizuje zajęcia indywidualne, kursy grupowe, przygotowanie do egzaminów. Zapraszamy do zadawania pytań.

Your English Trainer - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Your English Trainer

 • Bydgoszcz

Działamy na rynku od 2003. Firma obsługuje Bydgoszcz. Wachlarz usług firmy obejmuje kursy angielskiego dla dorosłych i młodzieży z native speakerem. Zależy nam na zadowoleniu Klientów.

Smile School Dorota Kościerska - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Smile School Dorota Kościerska

 • Bydgoszcz

Studium Języków Obcych Supernova - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Studium Języków Obcych Supernova

 • Bydgoszcz

Klub Dziecięcy "Majaland"

 • Bydgoszcz

Niela

 • Bydgoszcz

Jesteśmy na rynku od 2000 roku. Nasza specjalność to angielski nauka i tłumaczenia, na terenie Bydgoszcz.

Hi5 Centrum Językowe

 • Bydgoszcz

Usługi Turystyczne Zbigniew Galiński

 • Bydgoszcz

Stowarzyszenie

 • Bydgoszcz

Monika Albertyńska

 • Bydgoszcz

Malwina Figat

 • Bydgoszcz

Karolina Frankiewicz

 • Bydgoszcz

EasyEnglish

 • Bydgoszcz

QDC

 • Bydgoszcz

Henryk Cichacki Szkoła Jazdy ARKA - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Henryk Cichacki Szkoła Jazdy ARKA

 • Bydgoszcz

Nasza oferta jest skierowana do kierowców zawodowych oraz osób ich zatrudniających. Szkolenia kierowców zawodowych w naszej szkole to wybrane i specjalistyczne kursy, takie jak kurs przewozu rzeczy lub osób. Dzięki naszym szkoleniom kierowcy będą doskonale przygotowani do pracy zawodowej. Nasza oferta jest skierowana do kierowców zawodowych oraz osób ich zatrudniających. Szkolenia kierowców zawodowych w naszej szkole to wybrane i specjalistyczne kursy, takie jak kurs przewozu rzeczy lub osób. Dzięki naszym szkoleniom kierowcy będą doskonale przygotowani do pracy zawodowej. Nasza oferta jest skierowana do kierowców zawodowych oraz osób ich zatrudniających. Szkolenia kierowców zawodowych w naszej szkole to wybrane i specjalistyczne kursy,

Abren Nieruchomości Andrzej Bączkowski - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Abren Nieruchomości Andrzej Bączkowski

 • Bydgoszcz

ABREN dynamicznie rozwijającą się firmą nie tylko na Polskim rynku. Nasze branże; 1. Pośrednictwo w nieruchomościach. 2. Reklama i marketing. 3. Studio fotograficzne. 4. Tworzenie stron internetowych. Współpracujemy z wieloma międzynarodowymi firmami w różnych branżach. Spośród tysięcy podobnych firm wyróżnia nas to, że jesteśmy firmą wystarczająco prężną i nowoczesną, by skutecznie obsługiwać transakcje wszelkiego typu na rynku nieruchomości, zapewniając klientom pełne bezpieczeństwo zawieranych transakcji; ale również jesteśmy firmą na tyle niedużą, by każdego klienta traktować w sposób indywidualny, by uważnie słuchać jego potrzeb i pragnień. Pełna satysfakcja klienta jest naszym priorytetem.

International House Grzegorz Chruszcz Sp. k. - Nauka i edukacja Bydgoszcz

International House Grzegorz Chruszcz Sp. k.

 • Bydgoszcz

Grupy dziecięce tworzone są w niezwykle staranny sposób w oparciu o kryterium wieku i poziom zaawansowania, który oceniany jest przez naszych lektorów na podstawie testu i rozmowy z nauczycielem. Uczenie dzieci jest tak odmienne od nauczania młodzieży i dorosłych, że w praktyce stanowi odrębną specjalizację i może być przeprowadzane tylko przez nauczycieli, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje pedagogiczne, doświadczenie i co najważniejsze, lubią pracę z dziećmi. Jest ona dla nich nie tylko wykonywaniem zawodu ale i pasją. Oferta firmy: - Kursy standardowe - Kursy przygotowujące do egzaminów - Kurs dla dzieci 5 i 6 letnich - Kursy dla firm i osób indywidualnych - Kursy On-line

Profesjonalne szkolenia - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Profesjonalne szkolenia

 • Bydgoszcz

Jesteś zawodową kosmetyczką i planujesz poszerzyć swoje kompetencje? A może interesuje Cię wyuczenie nowego zawodu? W obu przypadkach świetnie sprawdzą się szkolenia kosmetyczne, które oferujemy. Z nami przejdziesz profesjonalny kurs manicure czy makijaż permanentny. Szkolenie odbędzie się w mieście Bydgoszcz, kujawsko pomorskie i jest gwarancją zdobycia kwalifikacji od najlepszych specjalistów. Interesuje Cię microblading, stylizacja żelem lub podolog? Nie zwlekaj dłużej i wejdź na naszą stronę, żeby zapoznać się ze szczegółami oferty.

Play&Fun Ł Wierczewski M Nowicki M Kociniewska S.C. - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Szkoła Jogi Mandala - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Fitness Fordon - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Fitness Fordon

 • Bydgoszcz

Kujawsko Pomorski Związek Brydża Sportowego - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Stowarzyszenie Sportów Ekstremalnych Freestyle - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Melonik i Welonik Konsultant Ślubny Justyna Białousewicz Suczyńska - Nauka i edukacja Bydgoszcz

ZIELONA KRAINA - Nauka i edukacja Bydgoszcz

ZIELONA KRAINA

 • Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne Pod Akacjami Jolanta Borecka - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne Skrzat Redlińska Magdalena - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne Alf Hanna Marszał Grażyna Lutowska S.C. - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne Kolorowe Nutki - U Babci Ani - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Przedszkole Niepubliczne Przedszkolna Chatka - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Angielski dla dzieci Edukado - Nauka i edukacja Bydgoszcz

British School Szkoła Języków Obcych - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Szkoła Języków Obcych Empik School Sp. z o.o. - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Helen Doron Early English - Angielski dla dzieci - Bydgoszcz - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Szkoła Języka i Literatury im. Williama Whartona - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Szkoła Języka Rosyjskiego - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Almendra Magdalena Amtmann - Nauka i edukacja Bydgoszcz

English Business Class. Angielski, szkoła językowa - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Business Language Center - Nauka i edukacja Bydgoszcz

Bydgoszcz więcej...
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.