Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

ECOPIANEX

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

NAJSKUTECZNIEJSZA IZOLACJA
Ocieplenie, docieplenie poddasza – to wyzwanie i próba solidności dla wykonawców. Wykonanie efektywnego ocieplenia przy użyciu materiałów tradycyjnych takich jak wełna czy styropian wbrew pozorom nie jest prostym zadaniem. Poddasze jest szczególnie narażone na niewłaściwe wykonanie izolacji termicznej. Przy zastosowaniu materiałów tradycyjnych, największych problemów dostarcza docinanie i odpowiednie ich spasowanie, przekładające się na późniejszą efektywność termoizolacji poddasza. Dość często występujące skomplikowane konstrukcyjnie dachy, przepełnione wykuszami, lukarnami czy oknami połaciowymi posiadają ogromna ilość połączeń konstrukcyjnych będących trudnymi miejscami do zaizolowania.
Dlatego chcemy zaproponować Państwu system natryskowy pianką poliuretanową idealnie nadający się do izolowania wszelkiego rodzaju poddaszy i nie tylko. W warunkach klimatycznych, które wbrew pozorom są dość wymagające z powodu dużych skoków i różnic temperatur oraz wilgotności zależnie od pory roku. Chcąc zapewnić cieple poddasze w zimie i przyjemnie chłodne w lecie przy niskich nakładach na energie potrzebną do wytworzenia odpowiedniego klimatu, trzeba zastosować efektywny materiał termoizolacyjny o niskim poziomie infiltracji oraz wysokich parametrach izolacyjnych. Pianka poliuretanowa spełnia te wymagania oraz daje pewność trzymania parametrów przez dziesięciolecia. Dzięki sztywnej strukturze oraz wysokiej adhezji nie ulega pyleniu, osuwaniu czy obwieszaniu. Pianka nie zmienia gabarytów w czasie nie kurczy się nie ulega procesowi utleniania się, wiec „nie znika” tak jak niektóre materiały tradycyjne. Niezależnie od skomplikowania konstrukcji więźby dachu, pianka przy natrysku powiększa swoja objętość 150 razy wnikając we wszystkie najmniejsze szczeliny i wypełnia je dając pewność, ze nie mamy mostków cieplnych. Infiltracja zjawisko często bagatelizowane przez producentów wełny mające istotny wpływ na izolacyjność termiczna materiału. Wentylowanie (infiltracja) materiałów włóknistych, która jest koniecznością prowadzi również do generowania strat ciepła. Dzięki strukturze komórkowej, pianki poliuretanowej problem ten nie dotyczy. Efektywność izolacyjna materiałów włóknistych uzależniona jest od wilgotności panującej w przegrodzie i jest ona tym gorsza im wyższa jest wilgotność.
Pianki poliuretanowe mogą być stosowane zarówno wewnątrz budynków, jak i do ochrony konstrukcji zewnętrznych. Membrany z pianki PUR to nie tylko doskonałe izolacje w zakresie budownictwa, ale także dobre rozwiązanie dla innych branż. Poliuretan to substancja całkowicie obojętna chemicznie, nietoksyczna i bezwonna, dlatego też materiał ten z powodzeniem używany jest w przemyśle spożywczym i może mieć bezpośredni kontakt z żywnością.
Wykonujemy termo i hydro izolacje, izolacje akustyczne: poddaszy, poddaszy użytkowych,poddaszy i ścian domów szkieletowych, fundamentów, dachów, podłóg, pomieszczeń użytkowych(chłodnie, piwnice), magazynów, hal, stajni, kurników itp.
"SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY"
Warszawa, Piaseczno, cały kraj ;

Branża

Ocieplanie poddaszy

Obszar działania

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

1 opinia

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Adam A. Piaseczno, 21 maja 2012
Pozytywna opinia

Bardzo dobra współpraca. Do firmy dotarłem właśnie poprzez Oferteo. Panowie bardzo profesjonalnie zrealizowali uzgodniony zakres, co ważne bardzo dokładnie, w określonym czasie i budżecie. Szczerze polecam, poniważ teraz po kilku tygodniach od ocieplenia/izolacji w domu czujemy znaczącą różnicę.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak ECOPIANEX
Jakim materiałem chcesz ocieplić poddasze?

Powiązane produkty i usługi: IzolacjaFundamentTermoizolacjaIzolacja PiasecznoFundament PiasecznoTermoizolacja Piaseczno,  Piana, Pianka, pur, Poddasze,  Szkieletowe, ChłodnieMagazyny,  Natrysk, Poliuretanowa, Ocieplanie, Hydroizolacja

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Piaseczno, Piaseczno

WWW

www.ecopianex.pl

Telefon

607 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

NIP 1230912917

Siedziba

Kraj Polska

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się