Budowa domu na zamówienie - podwyższony standard deweloperski, Kraków


Oferujemy budowę domu w zdrojówkach - podwyższony standard deweloperski.

Cena: 425 000 PLN

Cena obejmuje podwyższony standard deweloperski wraz z materiałami; ściany nośne, strop, schody, kominy, stolarkę zewnętrzną oraz konstrukcję i pokrycie dachu oraz instalacje, elektryczne rolety zewnętrzne, wewnętrzne wykończenie powierzchni na biało (tynki, gładzie), zagospodarowanie terenu wokół budynku, opaska z kostki brukowej.

Budujemy w lokalizacjach wybranych przez Państwa!

W trosce o środowisko, naszym celem jest budowa domów energooszczędnych w oparciu o innowacyjne systemy ekologiczne, dzięki zastosowaniu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, rekuperacji oraz budowie szamb bio-hybrydowych. Działamy kompleksowo, zapewniamy darmową wycenę, doradztwo oraz transport materiałów.

Prowadzimy budowy na terenie całej Polski. Posiadamy wszelkie niezbędne urządzenia oraz zasoby ludzkie potrzebne do kompleksowej realizacji projektu począwszy od prac ziemnych wraz z możliwością wykończenia wnętrz pod klucz.

W ramach współpracy oferujemy wsparcie geodety, projektanta wnętrz oraz kierownika budowy, jak i inspektora nadzoru budowlanego. Dla naszych klientów oferujemy wsparcie w przygotowaniu pełnej dokumentacji budowlanej.

Świadczymy usługi na podstawie projektów przygotowanych przez naszego partnera biznesowego Archon+, a także realizujemy indywidualne projekty naszych Klientów.

Dbając o najwyższą jakość naszych usług, zlecenia wykonujemy przy zastosowaniu innowacyjnych systemów budowlanych oraz certyfikowanych materiałów, co pozwala nam na udzielenie Państwu 15-letniej pisemnej gwarancji.

Przedmiotem niniejszej oferty jest budowa domu według załączonego projektu.

Funkcjonalne rozwiązania przestrzenne zastosowane w projekcie gwarantują mieszkańcom komfortowe użytkowanie niedużego domu. Prosta i zwarta bryła, dwuspadowy dach umożliwią szybką realizację budynku. Nowoczesny charakter wykończenia elewacji podkreśla stonowana kolorystyka tynku, efektowne narożne przeszklenie oraz praktyczne portfenetry na poddaszu. Front budynku został zaakcentowany funkcjonalnym podcieniem, który tworzy zadaszenie nad wejściem.

Strefa dzienna jest bardzo dobrze doświetlona. Ozdobą salonu jest duże, narożne okno, a nastrojowy klimat w zimowe wieczory zapewni kominek. Część jadalna została usytuowana w efektownie przeszklonym narożniku i otwarta na zadaszony taras, który jest idealnym miejscem na kącik kawowy.

W częściowo zamkniętej kuchni można zaaranżować wygodną przestrzeń do pracy, z równoległym układem szafek. Jej funkcjonalność podnosi spiżarnia. Atutem kuchni jest także możliwość bezpośredniego wyjścia na taras. W pobliżu schodów znajduje się toaleta, a przez garaż można przejść do kotłowni.

Bardzo praktycznie zaprojektowane poddasze mieści wygodną sypialnię rodziców z własną garderobą, dwie sypialnie dla dzieci oraz gabinet. Komfortowa, jasna łazienka mieści pełny program użytkowy, a dwie umywalki z pewnością usprawnią poranną toaletę. Na poddaszu znajduje się także pralnia.

Powierzchnia netto domu bez kotłowni, garaż: 109,46 m²
Powierzchnia garażu: 19,01 m²
Powierzchnia kotłowni: 4,39 m²
Powierzchnia zabudowy: 108,08 m²
Powierzchnia podłóg: 151,96 m²
Powierzchnia całkowita: 206,55 m²
Kubatura: 682,92 m³
Powierzchnia dachu: 189,5 m²
Wysokość budynku: 8,31 m
Minimalne wymiary działki: 20,0 x 17,2 m
Minimalne wymiary po adaptacji: 19,8 x 16,0 m

Konstrukcja zgodna z normami Eurokod.
Propozycje materiałowe zastosowane w projekcie:
ściany: bloczek z betonu komórkowego H+H 24 cm, styropian Termo Organika 20 cm, tynk
strop: płyta żelbetowa
ścianka kolankowa: 102 cm
dach: dwuspadowy, nachylenie 40 st. , więźba drewniana, dachówka ceramiczna, okno dachowe FAKRO

Zapraszamy do współpracy. U nas każdy Klient traktowany jest indywidulanie.

Biuro Eco Style
tel.: 22 479 57 85

Polska, Kraków
 
 


Liczba wyświetleń strony: 241