DROKANBUD SP Z O.O. Katowice - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak DROKANBUD SP Z O.O. nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

DROKANBUD SP Z O.O.

O specjaliście

Firma dostarcza produkty w branżach Układanie kostki brukowej, Instalacje sanitarne, Roboty ziemne, Kierownik budowy, Układanie kostki granitowej, Studnie głębinowe, Nadzór budowlany, Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

na obszarze województwa Śląskie

oraz na terenie kraju Czechy, Niemcy

Opinie

Gwiazdki opinii 9 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

Anna P., 14 marca 2019
Zlecę ułożenie kostki przy domu, 101-200m2
Negatywna opinia

Firma Drokanbud nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę. Gwarancje na ułożenie kostki wg umowy dają na 3 lata, po czym kontakt się urywa. Pan M. B. telefonów nie odbiera. Kostka na tarasie i wykonanych przez firmę Drokanbud chodniczkach się zapada. Nie wspomnę już o zabraniu "przez pomyłkę" naszych narzędzi, które miały zostać oddane, no cóż, tak się nie stało... Zdecydowanie nie polecam.

Zbigniew M., 28 września 2017
Zlecę ułożenie kostki, 72m2 i wykonanie odprowadzenia deszczówki
Negatywna opinia

Stanowczo nie polecam tej firmy. Firma wykonała dla mnie studnię chłonną oraz kostkę brukową na podjeździe i tarasie. Nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę. Podam tylko fakty, ocenę pozostawiam państwu. W czasie prac ziemnych: przerwano dwa przewody: zasilający 200V oraz sygnałowy 12 żyłowy, pomimo dokładnego pokazania gdzie lecą przewody – naprawę musiałem wykonać we własnym zakresie. Uszkodzono dwukrotnie studzienkę ściekową. Całkowicie została rozbita pokrywa oraz tunel studzienki. Studzienkę naprawiono, jednak wskutek kilkukrotnego najechania koparki na studzienkę została ona wbita głębiej, powodując obecnie brak właściwego spadku kanalizacji i zaleganie w studzience ścieków. Dodatkowo studzienka została niewłaściwie zamocowana, jest ruchoma – tunel został przykręcony tylko na jednej (zamiast trzech śrubach). Po wykonaniu korytowania na podjeździe, stwierdzono, że za dużo użyto by kamienia i cześć wybranej ziemi wsypano z powrotem pod podjazd. Wskutek czego już po miesiącu od samego chodzenia kostka brukowa się zapadła. Pomimo jednej naprawy nadal kostka brukowa jest zapadnięta zarówno na podjeździe jak i tarasie. Bardzo różne odstępy między kostkami, liczne kostki wystają lub są wbite głębiej od pozostałych. Powierzchnia kostki jest bardzo nierówna. Studnia chłonna była poprawiana trzykrotnie. Na początku była wykonana za płytko, woda nie spływała. Do jej zasypania nie użyto żwiru ani piasku stąd po pierwszych deszczach powstała wyrwa w ziemi na głębokość ponad 2 m. Kontakt z firmą jest utrudniony. Obecnie firma nie odpowiada na moją kolejną reklamację dot. wyrównania kostki brukowej.

Tomasz K., 17 sierpnia 2017
Negatywna opinia

Zleciłem prace firmie DROKANBUD SP Z O.O. Wykonanie podjazdu oraz schodów z kostki brukowej. Na tę chwilę wszystko się wali. Na podjeździe woda stoi, a kontaktu z firmą brak. Pan Marek B . nie odpowiada na sms oraz nie odbiera telefonu. Nie polecam tej firmy.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak DROKANBUD SP Z O.O.

Powiązane produkty i usługi: Zgrzewanie rurProjekty domów z płaskim dachemOcieplenie domu styropianem cena,  Projekty domow kanadyjskich, Domy gotowe projekty, Projekty domów nowoczesnych jednorodzinnych, Zgrzewanie rur KatowiceProjekty domów z płaskim dachem KatowiceOcieplenie domu styropianem cena Katowice,  Projekty domow kanadyjskich Katowice, Domy gotowe projekty Katowice, Projekty domów nowoczesnych jednorodzinnych Katowice

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Pukowca 15 , Katowice

Telefon

664****** Pokaż numer

Telefon

032****** Pokaż numer

Fax

032****** Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy DROKANBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2012-05-22
NIP 6342809771
Regon 242939037

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat m. Żory
Gmina M. Żory
Miejscowość Żory
Kod pocztowy 44240
Poczta Żory
Ulica ul. Boczna
Numer nieruchomości 6

Kontakt

Telefon kontaktowy 664127110

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data wpisu do bazy REGON 2012-05-29
Data wpisu do rejestru ewidencji 2012-05-29
Data powstania 2012-05-22
Data rozpoczęcia działalności 2012-05-22

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4211Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ DRÓG I AUTOSTRAD
Przeważające PKD
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4213Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ MOSTÓW I TUNELI

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.