Doradztwo, pośrednictwo Łódź - Najlepsi w 2020

Doradztwo, pośrednictwo w Łodzi, 2020

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 53 firm
w kategorii Doradztwo, pośrednictwo

Doradztwo, pośrednictwo Łódź
Good Cars

Rzetelne informacje i porady, znajomość rachunkowości w stopniu zaawansowanym, przestępna cenowo księgowość. Dla mnie duży plus za zaangażowanie i dociekliwość w zmieniających się dynamicznie przepisach.

Doradztwo, pośrednictwo Łódź
Makeone Jakub Jendrasiak

Uprzejma i fachowa obsługa księgowa. Personel na bieżąco śledzi zmiany w przepisach księgowo-rachunkowych. Zdalne zarządzanie przy pomocy "chmury" sprawia, że usługi Savingtax są w mojej ocenie wygodniejsze i konkurencyjne. Dzięki temu Savingtax niewątpliwie należy do czołówki nowoczesnych biur księgowych.

Doradztwo, pośrednictwo Łódź
Foto Express Kujaszewski sp. z o.o

Polecam tę firmę, z którą rozpocząłem współpracę w czerwcu 2019 od założenia spółki z o.o. Pełen profesjonalizm w załatwianiu spraw, bezpośredni kontakt z księgową, która obsługuje moją firmę. Bardzo szybka reakcja na wszelkie problemy i pytania z mojej strony. Przez 32 lata prowadziłem działalność gospodarczą na ogólnych zasadach, mam jakieś doświadczenie we współpracy z księgowością. W obecnej chwili jest bardzo dobrze i profesjonalnie. Polecam. Polecam także PIK do założenia spółki z o.o, a następnie doprowadzenia księgowości.

Doradztwo, pośrednictwo Łódź
T&F

Zdecydowanie pozytywna opinia dla ACOSYS Doradztwo rachunkowości Iwona Rudnicka. Profesjonalna i fachowa obsługa. Jestem w pełni zadowolony ze świadczonej usługi. Polecam.

Doradztwo, pośrednictwo Łódź
Marta A.

Pan Tomasz bardzo dokładnie wytłumaczył nam jak wygląda proces ubiegania się o kredyt i odpowiedział szczegółowo na wszystkie pytania. Przedstawił też bardzo szeroki wachlarz ofert kredytów hipotecznych z uwzględnieniem wszystkich dodatkowych kosztów. Poza tym świetny i sprawny kontakt. Serdecznie polecam!

Dołącz do naszych Doradców i Pośredników Finansowych w Łodzi

Działasz na rynku jako Doradca i Pośrednik Finansowy i szukasz nowych Klientów z Łodzi lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Doradztwo, pośrednictwo Łódź
Hebetechnik

Firma rzetelna, godna polecenia. Pani Magda to osoba poukładana, dbająca o najmniejsze szczegóły, skrupulatna, sumienna, pomocna, nie ma problemu z wytłumaczeniem rożnych rzeczy swoim klientom. Polecam!

Tomasz S.

Szybki kontakt. Firma zaproponowała satysfakcjonującą ofertę i podjęła niezwłocznie działania. Polecam!

GRENEVO

Szybki kontakt, profesjonalne działanie, kompleksowa obsługa, wiedza i doświadczenie.

Kancelaria Doradczo-Finansowa PRO-LEX - Doradztwo, pośrednictwo Łódź
Wspólnota Mieszkaniowa

Bardzo dobry kontakt, wyczerpujące informacje. Polecam.

Wachlarz usług firmy obejmuje m&a, venture capital, wyceny, opinie eksperckie, restrukturyzacje. Świadczymy usługi na rynku od 2012. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie całej Polski. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Home Garden Nieruchomości

Łódź

Zajmujemy się pośrednictwem, doradztwem oraz inwestowaniem w nieruchomości. Chętnie pomożemy Państwu przy zakupie, sprzedaży czy wynajmie nieruchomości. Współpracujemy z deweloperami na rynku pierwotnym oraz z właścicielami prywatnymi na rynku wtórnym w Łodzi i okolicach. Nasza oferta obejmuje sprzedaż oraz wynajem domów, mieszkań, lokali komercyjnych czy działek. Proponujemy usługę zarządzania najmem, dzięki której będą Państwo zarabiać pasywnie na nieruchomości. Do naszych zadań należy: przygotowywanie nieruchomości do wynajmu szukanie i selekcjonowanie najemców kontakt z najemcami organizowanie napraw przygotowywanie umów i protokołów przygotowywanie miesięcznych opłat rozliczanie i odbiór nieruchomości Zarządzanie najmem nie musi być

Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Biuro Rachunkowe Michał Lipski

Łódź

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu do każdego Klienta podchodzimy w indywidualny sposób, ponieważ wiemy, że tylko w ten sposób przyniesie wynik w postaci oczekiwanych przez obydwie strony efektu, czyli usług księgowych prowadzonych na najwyższym poziomie. Nasze usługi księgowe opieramy o indywidualnie dobrane rozwiązania, które są w pełni dopasowane do charakterystyki i profilu działalności Państwa firmy. Dzięki temu możemy zagwarantować, że każda usługa będzie unikalna i taka jakiej Państwa firma potrzebuje w danym momencie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług księgowych nawet wtedy, gdy potrzebują Państwo wyjątkowo nietypowego rozwiązania – z przyjemnością je przygotujemy, ponieważ dla nas nie ma zadań

Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Benefaktor Mariola Korzeniewska

Łódź

Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Biuro Rachunkowe Halszka Halina Wnuk

Łódź

Biuro Rachunkowe Halszka działa na rynku od 1995 roku. Nasze biuro znajduje się w Łodzi na Bałutach, w bliskiej okolicy hali Rynku Bałuckiego. Rozliczamy wszystkie formy podatkowe przewidziane dla osób fizycznych prowadzących działalność: - karta podatkowa - ryczałt - książka przychodów i rozchodów - spółki osobowe nie wymagające ksiąg rachunkowych A także dla osób prawnych: - spółki kapitałowe (z o.o., akcyjne) - stowarzyszenia, fundacje - inne wymagające ksiąg rachunkowych Ponadto oferujemy: - rozliczanie płac i ZUS-u za pracowników - prowadzenie akt osobowych - tworzymy również inną potrzebną dokumentację np. umowa zlecenie - rozliczamy dotacje ze środków Unijnych, i innych publicznych, i koszty z niej poniesione - rozliczamy PFRON

Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Partner Finansowy

Łódź

KREDYTY, LEASING, INWESTYCJE, UBEZPIECZENIA Partner Finansowy świadczy usługi z zakresu finansów zarówna dla osób indywidualnych jak i firmowych. Posiada w ofercie produkty instytucji finansowych oraz banków. Kredyty · wybrać najlepszy kredyt spośród ofert banków, · zwrócić uwagę na różnice w poszczególnych ofertach, · wypełnić wnioski i dokumenty, · podpisać umowę z bankiem, · zmienić obecny kredyt na nowy, dużo tańszy, · skonsolidować wszystkie dotychczasowe kredyty w jeden tańszy, Leasing · wybrać odpowiednie produkty leasingowe, · przeprowadzić analizę potrzeb, · dobrać odpowiedni okres leasingu, · wynegocjować preferencyjne warunki, Inwestycje · wybrać odpowiednie formy lokowania i inwestowania pieniędzy, · określić strategię

Doradztwo, pośrednictwo Łódź

POLSKI INSTYTUT KSIĘGOWOŚCI Sp. z o.o. S.K.

Łódź

Jakakolwiek aktywność finansowa musi być prowadzona zgodnie z regułami prawa oraz prawami księgowymi. Tak więc na koniec każdego roku fachowcy przygotują szereg sprawozdań pieniężnych - potwierdza to POLSKI INSTYTUT KSIĘGOWOŚCI Sp. z o.o. S.K.. Takie protokoły tworzy się zawsze w języku kraju, w jakim prowadzona jest aktywność. Wyjątek tworzą filie lub agencje zagranicznych przedsiębiorstw. Takie protokoły zawsze powinny być sporządzone w stosownej walucie - w Polsce sporządza się je w złotówkach krajowych. Sprawozdania powinny przygotowywać wszystkie jednostki - oraz publiczne takie jak szkoły lub przedszkola oraz prywatne, czyli firmy funkcjonujące na rynku.

Navya Sp. z o.o.

Łódź

Jesteśmy rodzinną formą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej w pełnym zakresie. Posiadamy certyfikat ministerstwa finansów oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Wśród naszych klientów znajdują się zarówna osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą jak i duże spółki. Nasza działalność rozpoczęła się w 2000 roku, ale związek z księgowością mieliśmy dużo wcześniej pracując na etatach w dużych firmach. Nasza specjalność to obsługa księgowo-kadrowa oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na terenie Łodzi i okolic. W obrocie nieruchomościami zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży budynków wielorodzinnych do remontu, pomagamy znaleźć najlepsze inwestycje na rynku

KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO BIURO RACHUNKOWE NAVIGO

Łódź

Moja kancelaria specjalizuje się w obsłudze dużych firm produkcyjnych od branży spożywczej, przez produkcje z tworzyw sztucznych, maszyn rolniczych na systemach produkcyjnych dla przetwórstwa spożywczego kończąc. Obsługuje również firmy handlowe i usługowe, spółki prawa handlowego i jednoosobowe działalności gospodarcze. Moje kwalifikacje potwierdzone są nie tylko kierunkowym wykształceniem i certyfikatem Ministerialnym na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych czy tytułem doradcy Podatkowego, ale również wieloletnią praktyką zawodową. Autem mojego zespołu jest to, że nie tylko doradzimy rozwiązanie z zakresu podatków , czy rachunkowości ale przedstawimy rozwiązania podatkowe nakierowane na Państwa potrzeby. Dajemy gwarancje kompleksowej

Doradztwo, pośrednictwo Łódź

kredytyipozyczki

Łódź

Współpracuję z większością banków na rynku, mam możliwość negocjacji cenowych w zależności od danej sytuacji klienta. Co oferuję: *Analizę sytuacji finansowej *Pomoc w wyprostowaniu trudniejszych historii kredytowych *Pomoc w kompletowaniu dokumentacji *Reprezentowanie klienta w wybranych bankach *Obsługę po kredytowa Doświadczenie w branży 10 lat.

Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Biuro Rachunkowe Łódź - Księgowy L. Kazimierczak

Łódź

Biuro rachunkowe którego właścicielem jest Pan Kazimierczak funkcjonuje od ponad 20 lat. Ogromne doświadczenie w branży nie powoduje jednak iż spoczęliśmy na laurach, ciągle nabywamy nowe kwalifikacje które umożliwiają nam jeszcze lepiej współpracować z klientami, którzy przekazali nam własną księgowość. Propozycja biura jest kompletna i zajmuje się w niej wszystko to co jest zespolone z księgowym zarządzaniem niewielkich, standardowych jak i dużych działalności.

Żuku Corp.

Łódź

Firma jest wielobranżowym przedsiębiorstwem zajmującym się kompleksową obsługą krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Branże objęte naszym zakresem działalności: 1. szerokopojęte doradztwo dla firm, pomagające w prowadzeniu przedsiębiorstwa, reorgazniacji działalności, przekwalifikowaniu kadry oraz uzyskaniu dofinansowań na dalszy rozwój. 2. produkcja i dystrybucja pelletu drzewnego, oraz innych odnawialnych żródeł energii. 3. pakowanie produktów sypkich takich jak eko-groszek, pellet, drewno opałowe, węgiel etc. 4. sporzadzanie, tłumaczenie oraz negocjowanie umów z klientami zagranicznymi i krajowymi. Jeżeli posaidasz firmę, lub chcesz ją założyć, nie masz pomysłu jak lub czasu na to aby się za to zabrać; jeżeli Twoja firma ma

Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Benek. Kantor wymiany walut, lombard, skup złota

Łódź

Jesteśmy uczciwym, łódzkim lombardem. Gwarantujemy z naszej strony legalne przeprowadzenie wszystkich transakcji i atrakcyjne, konkurencyjne ceny usług. Zapewniamy bezpieczeństwo w przeprowadzanych transakcjach w naszym lombardzie, także mogą liczyć Państwo na pełną dyskrecję.

Doradztwo Finansowe MAG-TAX Agnieszka Mikulska - Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Doradztwo Finansowe MAG-TAX Agnieszka Mikulska

Łódź

Świadczymy profesjonalne usługi w branży doradztwa finansowego. Początki naszej firmy sięgają 1999 roku, kiedy jako pierwsi w Polsce zajmowaliśmy się świadczeniem zagranicznych rozliczeń. Specjalizujemy się głównie w odzyskiwaniu nadpłaconych podatków u osób pracujących zagranicą. Aktualnie obsługujemy klientów pracujących między innymi w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, USA i Niemczech, a także kilku innych europejskich krajach. Gwarantujemy szybką i solidną obsługę, dyskrecję i pełne zadowolenie! Oferta: - kalkulacja szacunkowego zwrotu dla klienta w oparciu o przedłożoną dokumentację - przygotowanie i wysyłka deklaracji podatkowej do właściwego urzędu skarbowego - przygotowywanie wyjaśnień wymaganych przez urząd

Finanse dla Ciebie

Łódź

Działamy w branży od 2011 roku. Nasza specjalność to kredyty dla firm, leasingi, kredyty gotówkowe, na terenie woj. Łódzkie, Mazowieckie, Kujawsko-Pomorskie.

Aleksandra Lamorska 4 Finance

Łódź

Ambulans Kredytowy

Łódź

Zajmujemy się kredytami dla firm również na stracie czy braku dochodu działamy w całej polsce Dojazd do klienta profesjonalna szybka obsługa decyzja w 5 minut do 500000

Rzeczoznawca Majątkowy Katarzyna Klimczak

Łódź

Usługi w zakresie wyceny nieruchomości mieszkalnych, komercyjnych, inwestycyjnych jak też analizy rynku nieruchomości na terenie Łodzi i okolic. Ceny świadczonych usług ustalane są indywidualnie z każdym klientem. Zapraszam do kontaktu.

Doradztwo, pośrednictwo Łódź

GetPlace Biuro Nieruchomości Nina Zawada

Łódź

GetPlace prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na terenie Łodzi i jej okolic. Oferta biura obejmuje sprzedaż, najem/wynajem mieszkań, domów, działek, lokali i obiektów komercyjnych, zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. Mając na względzie komfort i satysfakcję naszych klientów zajmujemy się pośrednictwem w wyszukiwaniu nieruchomości, jak również wszelkimi formalnościami, niezbędnymi w trakcie realizacji transakcji. Troszczymy się o klientów od momentu podpisania umowy pośrednictwa, aż do dnia przeniesienia własności. W tym czasie sprawdzamy nieruchomość pod względem prawnym, pomagamy w uzyskaniu kredytu, uzgadniamy warunki zawarcia umowy i kompletujemy dokumenty.

New Money

Łódź

Anna Tucharz

Łódź

Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Conquro sp. z o.o.

30-213 Kraków

Firma outsourcingowa CONQURO sp. z o.o. zajmuje się dostarczaniem pracowników ze Wschodu (głównie z Ukrainy) do przedsiębiorstw w całej Polsce. Poszukujemy zleceń od zakładów produkcyjnych, hali magazynowych, centrów logistycznych i dystrybucyjnych. Posiadamy także wyspecjalizowanych elektryków budowlanych/elektromonterów Specjalizujemy się w branżach: produkcyjnych, automotive, magazynowych i budowlanych. Załatwiamy wszystkie dokumenty związane z legalizacją pobytu pracowników wraz z badaniami lekarskimi, BHP zapewniając przy tym pełną obsługę kadrową i organizacyjną. Poszukujemy uczciwych Polskich pracodawców, którzy mają zwiększone zapotrzebowanie na pracowników i szukają wsparcia w zakresie ich dostarczania. Podpisujemy umowę o

Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Sławomir Bielawski RE/MAX Peak Nieruchomości

Łódź
Małgorzata O.

Dwukrotnie korzystałam z pomocy Pana Sławomira przy sprzedaży domu i działki budowlanej. Kontakt dostałam z polecenia i nie żałuję. Bardzo rzetelny pośrednik, wszystko sprawnie. Polecam.

Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Ecofin sp zoo

04-088 Warszawa

KARTA Z LIMITEM DO 2 MLN ZŁ! NA OŚWIADCZENIE O DOCHODACH, Z ZABEZPIECZENIEM WEKSLOWYM!!! ZADZWOŃ 603434995 karta przedpłacona z limitem do 2 mln zł dla klientów indywidualnych i firm oprocentowanie 7,2% - jeśli spłata przed rokiem czasu to oprocentowanie 0% prowizja 11,5% opłata za produkcję, wydanie i przesyłkę karty 104 euro, płatna w ciągu 3 dni od podpisania umowy prowizja 1,47% od przyznanego limitu za rezerwację kursu bitcoina płatna w ciągu 3 dni od podpisania umowy podpisanie umowy kodem sms - umowa na mailu jedyne zabezpieczenie - weksel karta przychodzi do max 25 dni i wtedy dopiero można jej używać Weksel podpisuje tylko prezes. Zajmuje się kredytami od 18 lat. GLOWNIE KREDYTY FIRMOWE, SP ZOO, tzw. Trudne przypadki.

Doradztwo, pośrednictwo Łódź

FinGrey Studio Finansowe

Zgierz, 10 km od Łódź
Monika J.

Chciałam podziękować pani Agnieszce za dużą pomoc w załatwieniu kredytu hipotecznego. Mila obsługa i mimo małych trudności udało mi się otrzymać kredyt. Pani Agnieszka naprawdę się postarała wiec szczerze polecam tą firmę bo nie sadze, że sama mogłabym cokolwiek załatwić. Jeszcze raz dziękuje.

Doradztwo, pośrednictwo Łódź

WET Biuro Rachunkowe Doradców Podatkowych s.c.

Zgierz, 10 km od Łódź
Marcin J.

Nasze Biuro istnieje od 1991 r. w obecnej formie prowadzi działalność od 2005 r. Jesteśmy Doradcami Podatkowymi wpisanymi na listę doradców prowadzoną przez KIDP pod nr 04492 i 04493. Posiadamy ubezpieczenie OC Doradców Podatkowych. Sprawy naszych Klientów są chronione tajemnicą zawodową doradcy podatkowego. Typowym obszarem naszego działania jest województwo mazowieckie i łódzkie. Prowadzimy działalność w Warszawie oraz Zgierzu. Możliwość pracy zdalnej pozwala nam obsługiwać klientów z obszaru całej Polski. Profesjonalizm i nowoczesność w podejściu do naszego Partnera biznesowego są wyznacznikiem naszych działań. UŁATWIENIA DLA KLIENTÓW Odbiór dokumentów z siedziby klienta w uzgodnionym terminie Praca zdalna Reprezentacja klienta przed organami podatkowymi Przypominanie SMS o terminach płatności podatków, ZUS Przypominanie o terminach badań lekarskich, szkoleń BHP Internetowy panel klienta z prezentacją danych podatkowych i składek ZUS z możliwością wystawiania faktur Program rabatowy – Polecenia klienta Możliwość współpracy programu magazynowego z programem księgowym Pełna komunikacja mailowa w zakresie obsługi personelu Powiadomienia o zmianach przepisów

Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Invest Management

Zgierz, 10 km od Łódź

Firma Invest Management powstałą, by pomóc Państwu mądrze zarządzać kapitałem. Bez względu na to, czy chcą Państwo pomnożyć majątek, zabezpieczyć go prawnie, dokonać optymalizacji podatkowej czy zaplanować sukcesję zawsze dobieramy rozwiązania starannie dopasowane do Państwa potrzeb. Dzięki temu dostają Państwo gwarancję optymalnych rezultatów i najwyższego poziomu dyskrecji.

SLYFINANCE Sylwester Kowalski

Zgierz, 10 km od Łódź

Firma zajmuje się obsługą klientów którzy chcą zbierać kapitał lub inwestować określony kapitał. Oferta obejmuje krótki termin i średni. Firma zajmuje się krótkoterminowymi planami emerytalnymi.

Patryk Włodarczyk

Pabianice, 13 km od Łódź

Jesteśmy wykonawcą usług typu controlling - budowa koncepcji, założeń, rewizja systemu rachunkowości pod kątem controllingu, opracowywanie i wdrażanie narzędzi controllingowych. Rozpoczęliśmy działalność od 2011. Obszarem naszej działalności jest woj. łódzkie. Zachęcamy do kontaktu.

Centrum doradztwa finansowo - ekonomicznego w zakresie pozyskiwania dotacji europejskich. - Doradztwo, pośrednictwo Pabianice

Centrum doradztwa finansowo - ekonomicznego w zakresie pozyskiwania dotacji europejskich.

Pabianice, 13 km od Łódź

Tworzymy wnioski, biznes plany umożliwiające otrzymanie jednorazowych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej przez osoby bezrobotne. Wszelkie szczegóły zostały umieszczone na Naszej stronie firmowej: www.biznesplany24.com.pl

FONNET Systemy Teleinformatyczne

Pabianice, 13 km od Łódź

aximus SMT

Buczek, 17 km od Łódź

Świadczę usługi jako prywatny pożyczkodawca. Realizujemy zlecenia od 1998r. Obszar, na którym jesteśmy dostępni to woj. łódzkie. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

Doradca do spraw odszkodowań Jarosław Pielesiek - Doradztwo, pośrednictwo Kiełmina 63

Odszkodowania to nasza specjalność. Zgłoś wypadek, a my pomożemy w odzyskaniu odszkodowania.

Service24

Ozorków, 25 km od Łódź

SERVICE 24 Oferujemy kompleksowe rozliczanie podmiotów gospodarczych z Urzędem Skarbowym i ZUS wraz z dostarczaniem stosownych deklaracji. Prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowej, ewidencji VAT, kadry, płace, rozliczanie PIT. Odbieramy dokumenty od klienta na terenie powiatu zgierskiego. Celem naszej firmy "Service 24" jest zapewnienie Klientom optymalnego komfortu. Zajmujemy się pełną obsługą księgowo-kadrową, dzięki czemu każdy z naszych Klientów ma możliwość angażowania się w działania związane z tym, co naprawdę sprawia mu przyjemność. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i wieloletnie doświadczenie w księgowości. Ponadto firma świadczy usługi w

Doradztwo, pośrednictwo Łódź

Biuro Rachunkowe Monika Rzepka

Łask, 30 km od Łódź

Zakres świadczonych usług: * Prowadzenie ksiąg handlowych (osoby fizyczne i prawne), * Prowadzenie książek przychodów i rozchodów (KPiR), * Ryczałt ewidencjonowany, * Sporządzanie deklaracji podatkowych: JPK, VAT, VAT-UE, CIT, * Sporządzanie sprawozdań finansowych w tym bilans, rachunek zysków i strat, * Sporządzanie analiz finansowych, * Rozliczenia z US i ZUS * Obsługa kadrowo - płacowa. Zakres i warunki współpracy dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Zapewniamy odbiór jak i dostarczanie dokumentacji osobiście bądź za pośrednictwem kuriera.

Doradztwo Ubezpieczeniowe Marta Rychlińska

Głowno, 30 km od Łódź

Jestem agentem ubezpieczeniowym firmy MetLife. Życie bywa nieprzewidywalne, często przydarzają się sytuacje, które nie są od nas zależne i nie mamy na to żadnego wpływu. Jednakże istnieją sprawy o które możemy wcześniej się zatroszczyć i przygotować. Oferuję ubezpieczenia życia i zdrowia, ochrona dziecka, ubezpieczenia fla firm, prywatna emerytura. Do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny i uczciwy.

Biuro Podatkowe KITEL

Piotrków Trybunalski, 41 km od Łódź

Świadczymy usługi na rynku od 2012. Nasze pole działania to księgowość, kadry i płace, doradztwo podatkowe, bzines plany, dotacje. Teren działania firmy to woj. łódzkie. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

Centrum Finansowe "ALMA"

Piotrków Trybunalski, 41 km od Łódź

Nasza firma udziela kredytów konsolidacyjnych, gotówkowych, firmowych, hipotecznych, dla rolników, leasingów samochodowych, pożyczek bez BIK, kredytów oddłużeniowych pod zastaw nieruchomości, pożyczek na oświadczenie. Rozpoczęliśmy działalność od 2009. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru cała Polska. Zaufanie klientów to dla nas nadrzędna sprawa.

DORADZTWO BIZNESOWE

Piotrków Trybunalski, 41 km od Łódź

Oferujemy dopasowane rozwiązania finansowe dla osób prowadzących działalność gospodarczą, osób zatrudnionych na umowę o pracę/ kontrakt oraz osób pobierających świadczenia. Z zakresu kredytu: • Kwota kredytu do 200 000 zł • Szybka decyzja kredytowa • Elastyczny okres kredytowania do 10 lat • Minimum formalności / oferty na oświadczenie Z zakresu rachunków bieżących: • bezpłatne prowadzenie konta • bezpłatne bankomaty na terenie całego kraju • bezpłatne przelewy internetowe oraz dostęp do bankowości internetowej • oprocentowanie 2,5% Zapraszam do kontaktu. 501-063-211

Doradztwo, pośrednictwo Łódź

MB FINANSE

Piotrków Trybunalski, 41 km od Łódź
Franciszek P.

Pełne zadowolenie z realizacji usługi. Sprawna i terminowa współpraca.

PROFITS WOJCIECH BRYCZYŃSKI - Doradztwo, pośrednictwo ZDUŃSKA WOLA

PROFITS WOJCIECH BRYCZYŃSKI

ZDUŃSKA WOLA, 41 km od Łódź

POŻYCZKI BEZ BIK DO 2000 ZŁ BEZ ZAŚWIADCZEŃ. SIERADZ, ZDUŃSKA WOLA, ŁASK, WIELUŃ WIERUSZÓW, WIDAWA, PAJĘCZNO, BŁASZKI I OKOLICE

"KDC" DORADZTWO KREDYTOWE ANDRZEJ ZARĘBSKI

Bełchatów, 43 km od Łódź

Wychodząc naprzeciw potrzebom posiadania dostępu do rofesjonalnego Doradztwa kredytowego stworzyliśmy dla Ciebie miejsce, w którym pomożemy wybrać Ci najlepszą propozycję kredytowania z ofert 19 Banków. Posiadamy specjalistyczną wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie na rynku bankowym, znamy specyfikę i procesy udzielania kredytów, pomożemy określić i zaplanować Twoje potrzeby finansowe. Odpowiemy na wszystkie pytania, zadbamy o Twój czas, komfort i dyskrecję. Jesteśmy obiektywni i zdecydowani. Przekonaj się jak wygląda odpowiedzialne i profesjonalne doradztwo, które nic Cię nie kosztuje. Zajmujemy się zarówno kredytami firmowymi jak i kredytami hipotecznymi, gotówkowymi, konsolidacyjnymi i samochodowymi. To nie tylko Nasza praca ale

Doradztwo, pośrednictwo Łódź

PolUP Nina Bielecka

Grabica, 45 km od Łódź

Dla Klientów realizujemy kredyty, ubezpieczenia, nieruchomości. Rozpoczęliśmy działalność od 2011. Działamy na terenie całej Polski. Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu zaufania wśród klientów.

Płatności Online Sp. z o.o. - Doradztwo, pośrednictwo Tomaszów Mazowiecki

Płatności Online Sp. z o.o.

Tomaszów Mazowiecki, 46 km od Łódź

Płatności Online umożliwia realizację zakupów w serwisach internetowych w sposób szybki i bezpieczny. To profesjonalne rozwiązania dla firm oraz osób fizycznych. Obsługujemy bankowe płatności online, Premium SMS oraz kartami płatniczymi. Swoje usługi kierujemy zarówno do firm jak i osób prywatnych. Wyróżnia nas przede wszystkim prostota współpracy z Partnerami. Kierujemy się ideą „zero formalności”. Oznacza to brak konieczności przesyłania sterty dokumentów aby rozpocząć z nami współpracę. Zakładasz konto i działasz. Prościej się nie da.

Natolin Dobieszków Niecki Wódka Teolin Byszewy Lipiny Wiączyń dolny Głogowiec Moskwa Borki Grabina Stare skoszewy Kopanka Janów Borchówka Ksawerów Dąbrowa Dąbrówka Kalonka Boginia Bukowiec Plichtów Nowe skoszewy Łódź więcej...
W jakiej dziedzinie potrzebujesz doradztwa?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.