Doradztwo, pośrednictwo Leszno - Najlepsi w 2021

Doradztwo, pośrednictwo w Lesznie, 2021

56 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 56 firm
w kategorii Doradztwo, pośrednictwo

Doradztwo, pośrednictwo Leszno
Profi tynk

Polecam firmę Mobilna księgowości. Biuro Rachunkowe Oliwia Skonieczna. Wszystko super konkretnie i na temat, szybko i skutecznie.

Marta P.

Polecam współpracę z Hanną Kmiecik. Zawsze przygotowana, cechuje ją profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. W pełni skupiona na potrzebach klienta, by w możliwie najlepszy sposób go zabezpieczyć.

 • Oferteo.pl
 • Jacek K.

  Firma godna zaufania, każdy pracownik kompetentny, polecam w 100%.

  Waldemar G.

  Oboje z żoną mieszkamy na stale w USA i mimo tej odległości sprzedaż naszego domu w Boszkowie odbyła się bardzo sprawnie, bez żadnych problemów i praktycznie przez telefon. To tylko dzięki P. Krystyny Dworniczak profesjonalnej wiedzy, zaradności, pełnego poświecenia się klientowi, i przede wszystkim bardzo milej atmosfery. Znajomość rynku i głębokie doświadczenie w obrocie nieruchomościami P. Krystyny doprowadziło do sprzedaży naszego domu w rekordowym czasie - pierwsza rodzina co przyszła oglądać dom kupiła go (bardzo efektywny marketing P. Krystyny). Oboje z żoną bardzo jesteśmy zadowoleni ze współpracy z P. Krystyna i bardzo polecamy jej usługi. Super mile traktowanie klienta. Ewa i Waldemar Gonsiorek, New Jersey, USA.

  Nasze Biuro Rachunkowe świadczy kompleksowe usługi w zakresie księgowości i kadr dla osób prawnych oraz osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Nasza oferta obejmuje: - Księgi rachunkowe - Podatkowe księgi przychodów i rozchodów - Ewidencje podatkowe ryczałtu ewidencjonowanego - Dokumentacja i ewidencja personalna pracowników - Prowadzenie dokumentacji ZUS - biznes plany, dotacje UE Nadrzędnym celem naszej działalności jest zadowolenie klientów. Zapewniamy profesjonalną i rzetelną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na prowadzeniu własnej działalności. Powierzając nam obsługę rachunkową swojej firmy zapewniają Państwo sobie komfort i spokój, dzięki czemu

  Dołącz do naszych Doradców i Pośredników Finansowych w Lesznie

  Działasz na rynku jako Doradca i Pośrednik Finansowy i szukasz nowych Klientów z Leszna lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  Oferuję  Biznes Plany dla przedsiębiorców, dla osób rozpoczynających własny biznes starających się o dofinansowanie, a także dla start-up'ów. Konkurencyjne ceny uzależnione od stopnia zaawansowania narzędzi analitycznych,szybki czas realizacji. Pomagam w przygotowaniu wniosku o dotację oraz inwestowanie z funduszy unijnych. Zapraszam na stronę: www.wpconsulting.mozello.com

  Ubezpieczenia i finanse

  Finanse Natalia Kościółko

  • Sława
  • 35 km od Leszno
  Monika N.

  Najlepsza konsultanta finansowa jaki tylko mógł być! Wspaniała osoba, zawsze można było liczyć na pomoc. Osoba z wysoką kulturą osobistą, bardzo dobry kontakt. Doradca godny polecenia! Jestem w pełni zadowolona ze współpracy.

  TRZOS USŁUGI FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWE

  • CZEMPIŃ
  • 36 km od Leszno

  Bartosz Rybczyński

  • Puszczykowo
  • 33 km od Leszno

  CLEVER BUSINESS Maciej Pietrula

  • Gostyń
  • 30 km od Leszno

  Jesteśmy firmą konsultingową specjalizującą się w doradztwie strategicznym i operacyjnym. Łączymy wieloletnie doświadczenie z różnych branż, aby pomagać klientom optymalizować i rozwijać wybrane obszary działalności oraz tworzyć ich nową przyszłość. Oferujemy usługi doradcze m.in. w poniższym zakresie: – tworzenia i przebudowywania struktur organizacyjnych, w tym budowania i doskonalenia dystrybucji oraz sprzedaży, – definiowania założeń strategicznych, – restrukturyzacji i transformacji organizacji, w tym zarządzania zmianą i optymalizacji form prawnych działalności, – optymalizacji procesów w tym „szczupłych” organizacji i ciągłego doskonalenia, – wsparcia procesów rekrutacyjnych, – „Interim management”, – zarządzania projektami, –

  Robert

  • Rawicz
  • 32 km od Leszno

  PPHU MAFO-BIS

  • Rawicz
  • 32 km od Leszno

  Firma PPHU MAFO-BIS prowadzi od 2006 r. działalność w zakresie wyceny nieruchomości. Oferujemy wycenę nieruchomości o różnym przeznaczeniu m.in. : - działki niezabudowane, - domy, - lokale mieszkalne i usługowe, - obiekty przemysłowe (magazynowe, produkcyjne), - obiekty komercyjne, - rolne i leśne, - ograniczone prawa rzeczowe (użytkowanie, służebność), - inne. Sporządzamy wycenę nieruchomości dla różnych celów m.in.: - kupna, sprzedaży, zamiany, zniesienia współwłasności - zabezpieczenia kredytu bankowego - podatkowo – skarbowych - postępowań sądowych i komorniczych - ustalenia wysokości podatku od spadku lub darowizny - aktualizacji opłat za użytkowanie wieczyste - opłat planistycznych - zwrotów wywłaszczonych nieruchomości dla byłych

  Finesko

  • Głogów
  • 39 km od Leszno

  Doradztwo kredytowo-ubezpieczeniowe w zakresie udzielania pożyczek i sprzedaży produktów ubezpieczeniowych Głogów, Polkowice, Lubin, Legnica i okolice Firma istnieje od 2010 roku

  Nest

  • Łódź
  • 35 km od Leszno

  Jesteśmy na rynku od 2014 roku. Nasza specjalność to finanse, inwestycje, lokowanie środków, nieruchomości, na terenie Cała Polska.

  Etaxo Sp. z o.o.

  • Grodzisk Wielkopolski
  • 45 km od Leszno
  ZPH Anna Jakubowska

  Przemiła i fachowa obsługa, profesjonalna i rzetelna firma, potrafią odpowiedzieć na każde zagadnienie odnośnie księgowości, polecam wszystkim.

  Magdalena Kucyrka BIURO UBEZPIECZEŃ

  • Polkowice
  • 51 km od Leszno
  Danuta T.

  Szybkość i wysoki profesjonalizm. Przedstawiono mi kilka opcji. Elastyczność w podejściu do klienta.

  Alimar

  • Krosinko
  • 48 km od Leszno

  Marcin Buśka

  • Mosina
  • 48 km od Leszno

  Rozpoczęliśmy działalność w 2010 roku. Nasza specjalność to warunki zabudowy, na terenie Trzcianka.

  Joanna

  • Mosina
  • 48 km od Leszno

  Naszą firmę tworzą specjaliści różnych dziedzin takich jak finanse, rachunkowość, ekonometria, informatyka, marketing i zarządzanie kadrami. Biznes Plany, analizy finansowe, statystyczne i ekonometryczne sporządzamy od 2005 roku. Doświadczenie zdobyliśmy współpracując z firmami (między innymi z branż takich jak: budownictwo, gastronomia, turystyka i hotelarstwo, transport i logistyka, edukacja, handel i e-commerce, rozrywka, reklama i wiele innych) oraz instytuacjami państwowymi. Przy naszej pomocy wiele firm, instytucji i osób fizycznych pozyskało kapitał w postaci kredytu bądź dotacji na rozwój działalności gospodarczej. Jako firma doradcza działamy od lutego 2006 roku dzięki pozyskaniu funduszy europejskich w programie ZPORR i wygranej

  Mariusz Jacyszyn

  • Lubin
  • 55 km od Leszno

  Nasza firma świadczy usługi typu kredyty dla firm. Działamy na rynku od 2016 roku Terenem naszej działalności jest Wrocław. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu.

  MultiTop Ubezpieczenia Sp. z o.o. Sp.k.

  • Lubin
  • 55 km od Leszno
  Bartosz Ł.

  Mamy zaszczyt zaproponować Państwu usługi spółki MultiTop Ubezpieczenia - owoc wieloletnich przemyśleń i analiz jej udziałowców. Posiadamy sieć Agentów w całej Polsce. Kierunkiem działania Spółki jest zarówno pomoc w sferze wyboru optymalnej ochrony ubezpieczeniowej, jak również prężne prowadzenie działalności edukacyjnej związanej z możliwościami oferowanymi przez rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Należy podkreślić, że proponowane przez spółkę usługi, starannie przygotowane programy ochronne, to także efekt zrozumienia i kooperacji naszych partnerów ubezpieczeniowych dla rosnących potrzeb Klientów oraz chęć dostosowania produktów do stale ewoluującego rynku ubezpieczeniowego. Naszym klientom proponujemy wybór szerokiego wachlarza ubezpieczeń: od ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i życiowych, po ubezpieczenia majątkowe firm. Ideą Wspólników MultiTop jest również poszukiwanie wspólnej płaszczyzny i tym samym podejmowanie współpracy z innym uczestnikami rynku, chcącymi rozszerzać swoją wiedzę i działalność o najlepsze wg naszej opinii programy ubezpieczeniowe. A zatem: Misją firmy MultiTop Ubezpieczenia jest budowanie pozytywnych relacji z klientem i dobór odpowiednich produktów na szeroko rozumianym rynku ubezpieczeń poprzez tworzenie profesjonalnego zespołu Ekspertów opartego o jasne i precyzyjnie określone zasady współpracy. MultiTop Ubezpieczenia to nowa, unikatowa multiagencja na rynku ubezpieczeń! MultiTop Ubezpieczenia to multiagencja, pod której parasolem znajdziesz oferty kilkunastu Towarzystw Ubezpieczeniowych! MultiTop Ubezpieczenia to szeroki wybór ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych, dla osób indywidualnych jak i dla firm! MultiTop Ubezpieczenia to oferta „grupy otwartej” - ubezpieczeń grupowych w formie indywidualnej! MultiTop Ubezpieczenia to szeroki wybór ubezpieczeń grupowych dla naszych klientów!

  MTC Advice Limited

  • Lubin
  • 55 km od Leszno

  Wiemy jak ważne są fachowość, rzetelność i doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń finansowych. Znamy się na tym co robimy. Nasze usługi księgowe są dla Ciebie, niezależnie czy prowadzisz własną firmę w UK czy potrzebujesz wsparcia w sprawach imigracyjnych. Twoją gwarancją, że otrzymasz usługę księgową jakiej potrzebujesz na czas i zgodną z prawem są nasze angielskie kwalifikacje księgowe. W zespole mamy specjalistów AAT i ICB. Jesteśmy oficjalnym agentem Brytyjskiego Urzedu Skarbowego, Rejestru Spolek. Posiadamy Certyfikat Ochrony Danych Osobowych (Data Protection Act). Przestrzegamy zasad Money Laundering Regulation. Nasze biura i wszelkie dokumenty w nich przechowywane są ubezpieczone. Optymalizacja ZUS •Składka na ZUS to ponad 1000 zł !

  PNB

  • Lubin
  • 55 km od Leszno

  Profesjonalne przedmiary / obmiary tynków, posadzek, elewacji. Duże doświadczenie. Praca na programie AutoCAD, obmiary w programie Excel. Koszt wykonania przedmiar / obmiaru jedynie 20gr/m2. Wystawiam fakturę.

  Doradztwo finansowo ubezpieczeniowe Joanna Juchacz

  • Grodzisk Wielkopolski
  • 45 km od Leszno

  Witam, Jestem doradcą d.s. ubezpieczeń na życie oraz doradcą kredytowym. Moja praca związana z ubezpieczeniami polega na dobraniu odpowiednich zabezpieczeń na życie oraz zdrowie. Poprzez rozmowę z klientem jestem w stanie przeanalizować obecną sytuację na co klient powinien szczególnie zwrócić uwagę i przedstawić najlepszą dla niego ofertę. Zajmuję się również zmniejszeniem kosztów w kredytach hipotecznych oraz gotówkowych. Zapraszam również do kontaktowania się w sprawie kredytów hipotecznych. Pracuję : -online, -telefonicznie, - osobisty kontakt z klientem w miejscu zamieszkania lub u siebie w biurze. Zapraszam do kontaktu. Działam na terenie : Poznań, Kościan, Grodzisk Wlkp., Wolsztyn , Stęszew.

  RTG Consulting

  • Osola
  • 58 km od Leszno

  Jeżeli… • Potrzebujesz nowych służb finansowych, które oprócz prowadzenia spraw księgowo – podatkowych dostarczą Ci również informacje zarządcze oraz zajmą się kompleksowo sprawami finansowo – administracyjnymi, • Zakładasz spółkę i potrzebujesz biura rachunkowego oraz wsparcia w organizacji procesów finansowo – administracyjnych, • Potrzebujesz biznes planu, audytu finansowego lub procesów, żeby dowiedzieć się co w Twoje firmie może działać lepiej …skontaktuj się z nami.

  TOBIS Nieruchomości

  • Dopiewo
  • 58 km od Leszno
  Konrad K.

  Pełen profesjonalizm poparty dużym doświadczeniem i aktualną wiedzą o rynku nieruchomości, przepisach, księgach, mapach i wszystkich tych tematach do których nie mam głowy. Korzystaliśmy z usług firmy już dwukrotnie i gdy będzie kolejna okazja to bez wahania wykręcimy numer biura. Polecam.

  Emilia Janasik Safety Support

  • Robakowo
  Protex Ppoz i Bhp.pl

  Kompleksowo, profesjonalnie, konkurencyjnie. Polecam firmę "Usługi BHP i PPOŻ Emilia Jansik".

  Biuro Księgowe JAR Sp z o.o.

  • Gądki
  Katarzyna M.

  Pełen profesjonalizm. Polecam! Współpraca od kilku lat. Jest profesjonalnie, standard obsługi klienta wysoki. Polecam zdecydowanie.

  Fiore

  • Gądki

  Doradztwo i Zarządzanie

  • Zbąszyń

  W branży finansowej działam od kilku lat, działam na zasadzie pośrednictwa finansowego czyli współpracuję nie z jedną firmą, ale z całą gamą firm, więc nie przypasowuję na siłę klienta do jednej konkretnej oferty, ale szukam odpowiednich rozwiązań do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Kredyty, konsolidacje, zadłużenia i spłaty, w każdej z tych spraw związanych z finansami chętnie pomogę żebyśmy poszukali najlepszego rozwiązania. Z pośród wszystkich doradców finansowych wyróżnia mnie to, że ludzi którzy przychodzą do mnie po pomoc nie traktuję jak klientów, ale jak partnerów. Działam głównie na terenie woj. Lubuskiego i Wielkopolskiego, ale jestem też w stanie dotrzeć do klienta w woj. Dolnośląskim i Zachodniopomorskim.

  Money Tree

  • Poznań

  Jesteśmy specjalistami w dziedzinie usług finansowych, więc jeśli potrzebujesz kredytu lub pożyczki, to świetnie trafiłeś. Doradca przedstawia tylko najkorzystniejszą ofertę dla klienta. Pożyczka do 5000 zł bez BIK nawet dla osób z zadłużeniem komorniczym! -Szybko i uczciwie -Wysokie kwoty -Długi okres kredytowy

  nieruchomosci biechonski wisniewska

  • Poznań

  Jesteśmy firmą wykonującą usługi typu kupno-sprzedaż i wynajem mieszkań oraz domów. Realizujemy prace od 1998. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak województwa wielkopolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług.

  Biuro Rachunkowe Fiskus Krzysztof i Eugeniusz Wytrzyszczak

  • Krotoszyn

  Specjalizacja naszej firmy to usługi księgowe. Okres naszej działalności rozpoczął się w 1995. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak Wielkopolska. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług.

  Artur Bodzek

  • Krotoszyn

  Rozpoczęliśmy działalność w 2016 roku. Nasza specjalność to pieniadze i tyle, na terenie Warszawa.

  Biuro Rachunkowe OFFICIUM mgr Katarzyna Majnert

  • Krotoszyn
  Marta G.

  Szanowni Państwo, Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mniejszych i większych firm przedstawiamy Państwu kompleksową ofertę usług księgowych oraz finansowania dla firm dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów. Świadczymy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczenia ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz ZUS i obsługi kadrowo-płacowej. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla przedsiębiorstw prowadzonych w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek osobowych oraz spółek handlowych. Służymy także pomocą osobom chcącym rozpocząć działalność gospodarczą oraz firmom stawiającym pierwsze kroki na rynku poprzez bezpłatne konsultacje. Atutem naszego biura rachunkowego jest długoletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności księgowo-doradczej oraz dbałość o klienta w postaci bieżącego doradztwa. Wszystkie usługi świadczymy z dołożeniem należytej staranności oraz z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta. Dzięki współpracy z naszym biurem rachunkowym, możecie Państwo skupić się na prowadzeniu firmy a obsługę księgową pozostawić nam. Zapraszamy do współpracy. Nasza oferta: 1. Obsługa rachunkowo - księgowa, prowadzenie: * ksiąg rachunkowych * podatkowej księgi przychodów i rozchodów * ewidencji przychodów zryczałtowanych, karty podatkowej * rejestrów VAT * metody kasowej itp. * sporządzanie wszystkich wymaganych deklaracji i zestawień podatkowych * szerokopojęta pomoc przy kontrolach podatkowych 2. Kadry i płace: * sporządzanie wszelkich dokumentów kształtujących stosunek pracy, umów cywilno-prawnych * prowadzenie ewidencji czasu pracy * sporządzanie sprawozdań dla GUS * naliczanie wynagrodzeń, z uwzględnieniem premii i nadgodzin * sporządzanie i wysyłanie informacji do właściwego organu podatkowego PIT-11, PIT-8B, PIT-40 itp. 3. Rozliczenia z ZUS, PFRON: * rejestrację przedsiębiorców oraz pracowników do ubezpieczeń społecznych, zdrowotnych * sporządzanie comiesięcznych deklaracji rozliczeniowych z ZUS * rozliczanie obciążeń, dofinansowań oraz refundacji z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) * doradztwo w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz pozyskiwaniu dofinansowań na stanowiska pracy * pełna obsługa SODiR 4. Doradztwo gospodarcze: * wszelka pomoc przy rejestrowaniu własnego biznesu * fachowe wypełnianie wniosków dotyczących dotacji z PUP, PFRON, innych funduszy pomocowych * analiza sytuacji finansowej przedsiębiorstwa * sporządzanie biznes planów * sporządzanie wniosków kredytowych oraz współpraca z bankiem 5. OPTYMALIZACJA PODATKOWA Przedsiębiorcy mogą legalnie płacić niższe podatki wykorzystując możliwości jakie dają przepisy podatkowe. Korzystanie z optymalizacji podatkowej pozwala obniżyć obciążenia podatkowe, a co za tym idzie prowadzi do poprawy wyniku finansowego. Kluczowe jest w tym przypadku opracowanie odpowiedniej analizy oraz stworzenie na jej podstawie strategii podatkowej, która pozwoli w legalny sposób minimalizować obciążenia na rzecz fiskusa. Ważne jest minimalizowanie ryzyka związanego z zastosowaniem określonych rozwiązań- należy weryfikować wykładnie obowiązujących przepisów podatkowych przez organy skarbowe, orzecznictwo sądów administracyjnych (zarówno WSA jak i NSA) oraz Trybunału Konstytucyjnego. Istnieje kilka prostych rozwiązań, których zastosowanie zoptymalizuje obciążenia podatkowe. Jeśli chcesz obniżyć podatki w swojej firmie, jeśli chcesz zainwestować zaoszczędzone pieniądze w rozwój firmy.Postaw na doświadczony zespół. Mamy wielu zadowolonych klientów

  Safe Accounting Sp. z o.o.

  • Poznań

  Nasza firma świadczy usługi w zakresie księgowości, podatków, kadr i płac. Wykonujemy prace od 2016. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie woj. wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, łódzkiego. Wystarczy, że skontaktujesz się, a otrzymasz ofertę.

  MAGUS Agencja Leasingowa

  • Poznań

  Oferujemy leasing: - samochodów osobowych, ciężarowych do 3,5t i homologowane, - samochodów ciężarowych pow 3,5t, ciągników siodłowych, naczep, przyczep, - samochodów dostawczych, samochodów specjalnych, - transportu szynowego, - ciągników rolniczych, - autobusów, - motocykli, quadów, - wózków widłowych, koparek, ładowarek, - maszyn i urządzeń, - linii technologicznych, - maszyn drogowych i budowlanych, - maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, - maszyn i urządzeń piekarniczych oraz cukierniczych, - maszyn poligraficznych, - maszyn do obróbki metalu, - maszyn do obróbki drewna, - rusztowań budowlanych, - urządzeń medycznych, - komputerów, mebli Posiadamy w swoje ofercie leasing dla podmiotów rozpoczynających

  ORBI FINANSE Sp. z o.o.

  • Poznań

  W Orbi Finanse pracują ludzie z doświadczeniem w branży usług finansowych już od 1991 roku. Właśnie dzięki temu wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w najlepszych Bankach i instytucjach finansowych mamy możliwość zaproponowania najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas największą satysfakcją z pracy, którą wykonujemy. Szybko, skutecznie i dyskretnie reagujemy na zmieniającą się sytuację finansową naszych Klientów.

  Finance

  • Poznań

  Biuro Rachunkowe i Doradztwo

  • Poznań

  Biuro Rachunkowo-Księgowe oraz doradztwo w zakresie działalności gospodarczej. Obsługiwane podmioty zasady ogólne, ryczałt, księgi handlowe oraz kadry i płace. Usługa wykonywane przez osoby z dużym doświadczeniem w sektorze podatków, solidnie, i terminowo. Obsługujemy firmy nie tylko z Poznania i okolic, ale również z całej Polski - możliwośc przekazywania dokumentów elektronicznie, za pomocą kuriera. Oprócz usług księgowoych zapewniamy stały kontakt z klientem w bieżących sprawach. Świadczymy usługi również na zasadzie outsourcingu.

  Easy Finance

  • Poznań

  EASY-FINANCE - NIEZALEŻNY EXPERT FINANSOWY Przykładowy produkt dedykowany działalności gospodarczej: FINANSOWANIE POD OBROTY DO 10.000.000 PLN BEZ ZABEZPIECZEŃ RZECZOWYCH I OPROCENTOWANIEM OD 3.06 %* PRODUKT PRZEZNACZONY JEST GŁÓWNIE NA DZIAŁALNOŚĆ BIEŻĄCĄ, ALE MOŻE POSŁUŻYĆ JAKO ZAMIENNIK OBECNYCH ZOBOWIĄZAŃ W CELU ZMNIEJSZENIA MIESIĘCZNEGO OBCIĄŻENIA FIRMY. Nowość !!! Kredyt na spłatę zaległości wobec ZUS i US z oprocentowaniem 10,40 % w skali roku. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i mamy możliwość zorganizowania finansowania na bardzo atrakcyjnych warunkach wynegocjowanych specjalnie dla Państwa. Zajmujemy się także doradztwem gospodarczym i restrukturyzacją przedsiębiorstw!

  Doradca finansowy Piotr Karkosz

  • Poznań
  Łap Nuty

  Szybko, profesjonalnie oraz tanio. Firma godna polecenia.

  Remedium Pro Sp zoo

  • Poznań

  Oferujemy pomoc przy rejestracji pojazdów. Załatwiamy wszelkie formalności. Odbieramy dokumenty z domu/firmy, a następnie dostarczamy je pod wskazany adres. Działamy profesjonalnie i w dobrej atmosferze.

  Logro Sp. Z o.o.

  • Wysogotowo

  Sprzedaż nieruchomości w rejonie wielkopolski. Nowe oferty od deweloperów jak i oferty z rynku wtórnego. Posiadamy dużo nieruchomości, których oferty nie zawsze da się znaleźć w internecie dzięki temu szybko można skojarzyć ze sobą dwie strony transakcji. Obsługa sprzedających w pełnym zakresie jak i poszukujących nieruchomości w znalezieniu odpowiedniej oferty.

  Grażyna Chuda-Dyderska

  • Poznań

  Oferujemy profesjonalne doradztwo kredytowe za równo osobą prywatnym jak i firmą. Posiadamy długoletnie doświadczenie w doborze najlepszej oferty dopasowanej do potrzeb i możliwości Państwa. Jednocześnie nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Pomagamy w skompletowaniu wszystkich wymaganych dokumentów oraz w wypełnieniu wniosków. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz partnerskie relacje przy jednoczesnym świadczeniu usług na najwyższym poziomie. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych, pożyczek pozabankowych, kredytów firmowych także na start oraz kredytów hipotecznych.

  MK & Partners Marta Kaczmarek

  • Poznań
  AS Photography

  Wybrałam MK & Partners, gdyż oferują księgowość online, co pozwala mi mieć wgląd do dokumentów przez 24h/dobę z dowolnego miejsca na świecie. Rzetelna firma, z fachową obsługą klienta! Polecam! Rezultaty będą mówiły same za siebie.

  Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

  • Dąbrowa

  Naszym priorytetem są interesy zarówno pracodawcy jak i pracownika. Odpowiednio dopasowujemy pracownika, który jest na etapie poszukiwania zatrudnienia z pracodawcą, który poszukuje odpowiednio wykwalifikowanych osób do pracy i łączymy ich poprzez podpisanie umowy. Nasza agencja koncentruje się na znalezieniu odpowiedniej pracy dla osoby, która jej poszukuje oraz na zapewnieniu pracodawcy wysokiej jakości fachowców. Ponadto nasi menadżerowie doradzą Ci w każdej sprawie absolutnie za darmo. Dzięki zgromadzonej bazie pracowników, która jest codziennie odświeżana i uzupełniana, nasza agencja może usprawnić proces rekrutacji pracowników z każdej branży. Mogą to być zarówno osoby młode poszukujące doświadczenia jak i wykwalifikowani specjaliści.

  Karolina Krysińska

  • Poznań
  Supportic

  Polecam usługi p. Karoliny Krysińskiej w zakresie sporządzania biznes planów do kredytów inwestycyjnych i deweloperskich. Wielokrotnie korzystałam z jej usług. Prognozy finansowe sporządzone bardzo dokładnie. Zasady współpracy proste i przejrzyste, bardzo dobra komunikacja - polecam!

  Manor House Nieruchomości Kredyty Ubezpieczenia

  • Poznań
  Piotr G.

  MANOR HOUSE to rodzinna firma działająca na rynku od 2010 roku. Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza w sprzedaży i doboru ofert kredytów hipotecznych pozwala nam na profesjonalną obsługę i doradztwo dla naszych klientów. Dzięki temu że jesteśmy firmą niezależną zawsze przedstawiamy najlepszą ofertę dla klienta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy działalność o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz doradztwo ubezpieczeniowe. Naszą misją jest kompleksowe i bezpieczne przeprowadzenie klientów przez proces poszukiwania nieruchomości, dopasowania najlepszego finansowania kończąc na finalizacji transakcji. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, elastyczność i chęć pomocy. Zespół MANOR HOUSE to osoby podążające za nowościami rynkowymi. Dzięki czemu możemy przedstawić najnowsze trendy lokalizacyjne i wnętrzarskie. Dbając o zadowolenie oraz interesy naszych klientów zdobyliśmy licencje zawodowe i potrzebne szkolenia. Należymy do WSPON, PFRN. MANOR HOUSE posiada wymagane ubezpieczenie OC. Nasi klienci mają możliwość skorzystania z BEZPŁATNEGO doradztwa kredytowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak dobrać najlepszą ofertę do potrzeb klienta. Współpracujemy z 25 bankami, dzięki czemu posiadamy bogaty wachlarz ofertowy. Działamy w sposób rzetelny, profesjonalny i przejrzysty. Dzięki możliwości skorzystania z doradztwa kredytowego i ubezpieczeniowego proces kupna nieruchomości i cała papierologia staje się łatwiejsza i szybsza. Jesteśmy doradcami mobilnymi dzięki czemu spotkanie może się odbyć w wybranym przez Państwa miejscu i czasie. W naszej ofercie posiadamy również produkty dla firm. Służymy pomocą w doborze odpowiedniego leasingu, kredytu obrotowego lub inwestycyjnego dla przedsiębiorstwa.

  KAMIL DYRTKOWSKI

  • 60-857 Poznań
  Joanna Ż.

  Rzetelność, kompleksowa obsługa, indywidualne podejście do klienta, wsparcie w podejmowaniu decyzji. Polecam!

  Aegon i Idea Bank

  • Poznań

  Nasza firma realizuje ubezpieczenia i finanse. Realizujemy zlecenia od 2015. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak Poznań. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

  Avida

  • Poznań

  Udzielamy: -kredyty inwestycyjne -kredyty gotówkowe -kredyty konsolidacyjne -programy inwestycyjne Kredyty firmowe obecnie w atrakcyjnej promocji - do 30 tys. bez ZUS I US

  Avida

  • Poznań

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2004 roku. Nasza specjalność to udzielanie kredytów, na terenie Polska.

  Find Staff Paulina Szarzyńska

  • Poznań

  Find Staff jest firmą, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w kraju. Specjalizujemy się w usługach związanych z pośrednictwem pracy (rekrutacją i selekcją kandydatów do pracy). Poszukujemy kandydatów do pracy w branży technicznej, logistycznej, IT, produkcyjnej usługowej oraz medycznej. Posiadamy odpowiedni certyfikat (nr 24008 ) zezwalający na realizację naszych usług, wydany przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Jest on również gwarancją rzetelności, solidności i wiarygodności naszej agencji.

  Biuro Nieruchomości Perfect House

  • Poznań
  Wiktor N.

  Profesjonalizm i zaangażowanie dotyczące naszej współpracy

  Ranking Doradców i Pośredników Finansowych obejmuje również takie miejscowości jak: Leszno, Wilkowice, Lipno, Lasocice, Święciechowa, Przybyszewo, Strzyżewice, Henrykowo, Kąkolewo, Pawłowice, Ogrody, Długie nowe, Borowa karczma, Długie stare, Książęcy las, Nowy świat, Trzebiny. więcej...
  W jakiej dziedzinie potrzebujesz doradztwa?