Doradztwo, pośrednictwo Katowice - Najlepsi w 2021

Doradztwo, pośrednictwo w Katowicach, 2021

55 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 55 firm
w kategorii Doradztwo, pośrednictwo

Doradztwo, pośrednictwo Katowice
NR Piotr

Kancelaria bardzo dobra dla klienta. Ja zarabiam nie wiele ale było mnie stać na poradę to już duży plus. Adwokaci to konkretni ludzie. Sprawa załatwiona na medal. Jak weszłam do kancelarii i zobaczyłam ten luxus to trochę mnie poraziło, miałam obawy co do ceny prowadzenia sprawy, ale po poradzie okazało się, że ceny są bardzo dobre.

Kancelaria Księgowo-Prawna ALESTA - Doradztwo, pośrednictwo Katowice
Jolanta Z.

Oszczędziłam pieniądze firmy dzięki doradztwu podatkowemu Alesty , nowoczesne rozwiązania wyróżniają Aleste na tle innych konserwatywnych biur księgowych, przyjemny i szybki kontakt z opiekunem. Szczerze polecam !

MM Nieruchomości Katowice Marek Mryc - Doradztwo, pośrednictwo Katowice
Magdalena E.

Pełen profesjonalizm i wysokie zaangażowanie na każdym etapie prowadzonych rozmów, doskonała, rzeczowa obsługa i jednocześnie bardzo przyjazny i miły kontakt, zdecydowanie polecam współpracę z biurem nieruchomości Pana Marka !

BDC Beata Dudała - Doradztwo, pośrednictwo Katowice
lukmonter

Pani Beata bardzo dużo ( i przede wszystkim mądrze) pomogła mi w uruchomieniu mojej działalności gospodarczej, umie doradzić co jak, jakie dokumenty, gdzie załatwić; jak powinien wyglądać profesjonalny biznes plan, jak uzyskać dotację, umotywować zakupy, widać że posiada ogromną wiedzę w spawach finansowo biznesowych. Ogólnie współpracę z P. Beatą oceniam bardo dobrze i myślę, że na pewno jeszcze nie raz się do niej zgłoszę.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Rafał Kirsch - Doradztwo, pośrednictwo Katowice
Gracjan S.

Gorąco mogę polecić współpracę z Adwokatem Panem Rafałem K. Skrupulatność, profesjonalizm, dbałość o szczegóły w każdej formie, zawsze przygotowany i na czas. A to najważniejsze w tej branży, o której duża ilość osób zapomina. Prócz świetnej współpracy co najważniejsze skuteczność, z wysublimowanym smakiem, oraz odpowiednim taktem, i wyjątkowo dużą wiedzą. Dochodząc do konkluzji sprawa wygrana i gorąco każdemu polecam.

Dołącz do naszych Doradców i Pośredników Finansowych w Katowicach

Działasz na rynku jako Doradca i Pośrednik Finansowy i szukasz nowych Klientów z Katowic lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Kancelaria Doradców Podatkowych G. Pierchała, B. Widuch S.C. - Doradztwo, pośrednictwo Katowice
Robert G.

Możemy polecić współpracę z Kancelarią w zakresie doradztwa podatkowego. Współpraca nie budzi żadnych zastrzeżeń czy wątpliwości, oceniamy tę spółkę jako dobrego partnera do współpracy w zakresie usług księgowych i doradztwa podatkowego.

Libertus Group - Doradztwo, pośrednictwo Katowice

Libertus Group

 • Katowice
Mateusz L.

Wraz z żoną mieliśmy przyjemność współpracować z Panem Tomaszem Słupik. Mimo przeciwności losu, gąszczu dokumentów i złośliwości rzeczy martwych udało nam się dobrnąć do końca ze szczęśliwym finałem. Nasze pierwsze kroki to był kontakt bezpośrednio z bankiem. Niestety olewczy stosunek do klienta spowodował, że znaleźliśmy alternatywę tak naprawę przez przypadek. Szukając domu pół roku wcześniej otrzymaliśmy kontakt do Pana Tomasza od jednego z deweloperów. Postanowiliśmy zadzwonić i to był strzał w 10! Uprzejmość, ciągły kontakt, zainteresowanie klientem, doradztwo, przedstawienie kilku ofert z różnych banków, wyjaśnienie i w końcu wybranie tej najlepszej. Nawet na finiszu udało się jeszcze zmienić warunki kredytu na korzystniejsze!

UBEZPIECZENIA TOWARZYSTWA UBEZPIECZEŃ AVIVA S.A. - Doradztwo, pośrednictwo Katowice
Aneta J.

Polecam, sprawna i miła obsługa. Pan Wiesław bardzo sprawnie i precyzyjnie potrafi wytłumaczyć i odpowiedzieć na pytania, które pomogły mi sprawnie zakupić ubezpieczenie OC. Jestem bardzo zadowolona.

Profinanse

 • Katowice
Maria M.

Nasza specjalność to: Pożyczki gotówkowe Kredyty konsolidacyjne ( możliwość konsolidacji kilku drogich kredytów w jeden tani) - BEZ ZABEZPIECZENIA , do kwoty 250 TYS. PLN i okresie do 12 lat. Kredyty i pożyczki hipoteczne – MAX OKRES - do 30 lat. Kredyty obrotowe, inwestycyjne dla podmiotów gospodarczych i Spółek Faktoring Leasing OD NASZYCH KLIENTÓW NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT !!!! KAŻDORAZOWO DOSTOSOWUJEMY WARUNKI DO PAŃSTWA MOŻLIWOŚCI Tel: +48 798 871 015 e-mail: p.finansowe.katowice@gmail.com

Agencja Trekking Sport

Biorąc pod uwagę moje dotychczasowe doświadczenia, pragnę zarekomendować Kancelarię rachunkowość – Podatki Ewa Domagała Doradca Podatkowy jako firmę godną zaufania. Księga firmy powadzona jest rzetelnie, wszelkie zadania realizowane są terminowo, a współpraca przebiega w przyjaznej atmosferze. Istotnymi i ważnymi atutami Kancelarii są: przygotowanie merytoryczne, zaangażowanie, dyspozycyjność oraz otwartość Pracowników. Wszystkie powyżej wymienione aspekty pozwalają nie tylko na sprawną, bieżącą obsługę firmy, lecz również na uzyskanie rzetelnej, fachowej i kompleksowej obsługi w każdej sytuacji związanej z prowadzoną działalnością. Z przyjemnością rekomenduję Kancelarię Wszystkim, którzy poszukują solidnego i rzetelnego partnera w

Kancelaria Usług Księgowych Sp. z o.o. - Doradztwo, pośrednictwo Katowice

Kancelaria Usług Księgowych Sp. z o.o.

 • Katowice
M. S.

6 lat owocnej współpracy, pozdrawiamy i życzymy sukcesów.

Polskie Doradztwo Finansowe - Mateusz Czaszyński - Doradztwo, pośrednictwo Katowice

Polskie Doradztwo Finansowe - Mateusz Czaszyński

 • Katowice
Grzegorz W.

Pan Mateusz był bardzo pomocny przy podejmowaniu decyzji finansowych. Zawsze stała się znaleźć jakieś rozwiązanie które może w końcu będzie mi odpowiadać. Na wysoką ocenę zasługuje także sprawna responsywność, tak rzadko spotykana u ludzi z branży finansowej.

Kancelaria Prawa Podatkowego Doradca Podatkowy dr Agata Błaszczyk - Doradztwo, pośrednictwo Katowice

Kancelaria Prawa Podatkowego Doradca Podatkowy dr Agata Błaszczyk

 • Katowice
Sylwia S.

Kancelaria Prawa Podatkowego powstała z inicjatywy doradcy podatkowego dr Agaty Błaszczyk, której aspiracją było stworzenie miejsca przyjaznego podatnikom. Klienci kancelarii mogą liczyć nie tylko na pomoc w obronie swoich praw, ale także na wsparcie w zakresie egzekwowania obowiązków organów podatkowych względem podatników. Stale aktualizowana i poszerzana wiedza merytoryczna pracowników i partnerów kancelarii znajduje swoje zastosowanie nawet w najbardziej skomplikowanych rozwiązaniach prawno-podatkowych, które mają na celu wsparcie klientów zarówno indywidualnych, biznesowych, jak i tych, będących reprezentantami sfery budżetowej. Priorytetem wszystkich realizowanych przez kancelarię działań jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, przekładających się na wymierne korzyści dla klientów i interesariuszy. Sporządzane w ramach współpracy analizy i opinie stanowią gotowe do wdrożenia, optymalne rozwiązania prawno-podatkowe. Większość naszych klientów stanowią przedsiębiorstwa z branży budowlanej oraz handlowej, natmiast zapraszamy do współpracy wszyskich przedsiębiorców, którym sama obsługa księgowa nie wystarcza i którzy widzą potrzebę konsultowania swoich decyzji biznesowych z doradcą podatkowym, co pozwala na optymalizację kosztów prowadzenia firmy.

ADS Service Sp z o.o.

 • Katowice
Beata Ż.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z ADS Service . Cały proces przebiegł szybko i profesjonalnie z dbałością o szczegóły. Dziękuję . Joanna

Śląskie Centrum Finansowe Sp. z o.o. - Doradztwo, pośrednictwo Katowice

Śląskie Centrum Finansowe Sp. z o.o.

 • Katowice
Ryszard G.

USŁUGI KSIĘGOWE Elastyczna oferta dostosowana jest zarówno do małych firm, jak i dużych spółek, a także stowarzyszeń, fundacji i osób fizycznych.

Kancelarie Adwokackie w Katowicach

 • Katowice
Justyna M.

Rozmowa była konkretna, rzeczowa i jasna przede wszystkim dla odbiorcy, który może nie orientować się w sprawie. Polecam ciepło tę kancelarię, gdyż Pani adwokat Sandra Duch przyjęła mnie profesjonalnie i po mimo mojego niskiego statusu nie dała mi tego odczuć, wręcz podeszła do mnie jak do człowieka, który potrzebuje pomocy i wsparcia. W dzisiejszych czasach to duża zaleta!

Kancelaria Księgowo Podatkowa PRESTIGE - Doradztwo, pośrednictwo Katowice

Kancelaria Księgowo Podatkowa PRESTIGE

 • Katowice
Karolina M.

Oceniam współpracę na 5+ za profesjonalne podejście i dobrze wykonaną usługę doradczą związaną z pozyskaniem finansowania.

Filocha

 • Katowice

KMK

 • Katowice

Rozpoczęliśmy działalność w 2017 roku. Nasza specjalność to kredyty, Leasingi, Inwestycje, Ubezpieczenia, na terenie Śląskie, Małopolskie.

P.U.H ANDIX - Doradztwo, pośrednictwo Katowice

P.U.H ANDIX

 • Katowice

Witam Pomagam osoba zadłużonym w uzyskaniu kredytu. Jeżeli wpadłeś w spiralę chwilówek, kredytów, potrzebujesz dodatkowej gotówki, albo chcesz zrealizować swoje plany. Jesteśmy by Ci pomóc, przeprowadzamy bezpłatną analizę i pomagamy w uzyskaniu finansowania. Kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, firmowe dla rolników oraz na oświadczenie. Zapraszam do kontaktu chętnie pomogę. www.andixuslugifinansowe.pl

Polskie Doradztwo Finansowe Sp. z o.o. - Doradztwo, pośrednictwo Katowice

Polskie Doradztwo Finansowe Sp. z o.o.

 • Katowice

Jestem Profesjonalnym Doradcą Finansowym. Współpracuje zarówno z przedsiębiorcami jak i osobami prywatnymi. Zajmuje się budowaniem finansowego bezpieczeństwa i pomnażaniem majątku. W krajach wysoko rozwiniętych prawie każdy obywatel ma osobistego doradcę. Jest on nieodzownym konsultantem przy podejmowaniu wszystkich decyzji finansowych.Jest to działanie zupełnie naturalne, tak jak posiadanie własnego lekarza. PDF ma za zadanie przekonać Cię, że tak jak na zachodzie, posiadanie Indywidualnego Doradcy Finansowego przynosi wiele wymiernych korzyści. Wybierając dla siebie najkorzystniejszą opcję dotyczącą produktów finansowych najczęściej sięgasz po 2-3 różne oferty. Obecnie na rynku polskim znajduje się ponad: 60 różnych banków, 50 firm

Karolina Łapawa Pośrednictwo Finansowe - Doradztwo, pośrednictwo Katowice

Karolina Łapawa Pośrednictwo Finansowe

 • Katowice

Dynamicznie rozwijająca się firma na Polskim rynku Protego , zajmującą się pełną obsługą finansową. Siedziba Naszej firmy mieści się w nowoczesnym, biurze w Katowicach na terenie cieszącej się prestiżem byłej Fabryki Porcelany.

TO-MA sp. z o.o. - Doradztwo, pośrednictwo Katowice

TO-MA sp. z o.o.

 • Katowice

TO-MA Sp. z o.o. Kancelaria Księgowa w Katowicach prowadzi usługi księgowe i doradcze, m.in.: - Prowadzenie Książki przychodów i rozchodów - Ewidencje VAT - Ewidencje ryczałtowe - Pełna księgowość - Rozliczenia z Urzędem Skarbowym, ZUS, GUS, PFRON - Pomoc przy zakładaniu działalności - Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa - Szkolenia i usługi BHP - Rozliczenia roczne PIT Zapraszamy do współpracy. Zapytaj o indywidualną ofertę przesyłając zapytanie na adres mailowy. Dla naszych klientów 10% rabatu na usługi adwokackie, radcowskie lub doradcy podatkowego we współpracujących kancelariach adwokackich .

Perfect Property Michał Działabij - Doradztwo, pośrednictwo Katowice

Perfect Property Michał Działabij

 • Katowice

Od lat zajmujemy się kompleksową obsługą nieruchomości tj.: - zarządzanie - bieżąca obsługa techniczna - analiza nieruchomości przed zakupem - wycena nieruchomości - doradztwo biznesowe - inwestowanie w nieruchomości - pośrednictwo - prowadzenie całego procesu inwestycyjnego

pozabankowe.PRO - Doradztwo, pośrednictwo Katowice

pozabankowe.PRO

 • Katowice

Bank odmówił Ci kredytu? Wykorzystując 16 lat doświadczenia w branży finansowej: - pomagam pozyskać finansowanie tylko firmom na pełnej księgowości - sprawdzam powody odmowy bankowej - przygotowuję firmy do skutecznego wnioskowania o kredyt - doradzam w wyborze pozabankowych rozwiązań do szybkiej poprawy płynności lub skorzystania z okazji rynkowych

Coinbaq Business Solutions Sp. z o.o. - Doradztwo, pośrednictwo Katowice

Coinbaq Business Solutions Sp. z o.o.

 • Katowice

Naszym celem jest wspieranie procesów biznesowych przedsiębiorstw naszych Klientów. Dzięki kompleksowym rozwiązaniom w zakresie księgowości, kadr i płac zapewniamy stabilizację i bezpieczeństwo. Wyciągamy pomocną dłoń w obszarze podatkowym i prawnym, wykonując za Ciebie nieodzowne obowiązki, umożliwiając Ci sprawniejszy rozwój podstawowej działalności. Oferujemy profesjonalizm, poufność i wartościowe relacje biznesowe oparte na partnerstwie. Swoje usługi dedykujemy przede wszystkim podmiotom międzynarodowym, sektorowi średnich i małych przedsiębiorstw, jednoosobowym działalnościom gospodarczym, ale także fundacjom i stowarzyszeniom. Oferujemy usługi z zakresu prowadzenia: pełnej księgowości, książki przychodów i rozchodów, ryczałtu

Integral S.C - Biuro rachunkowe - Doradztwo, pośrednictwo Katowice

Integral S.C - Biuro rachunkowe

 • Katowice

Integral S.C Biuro rachunkowe świadczy profesjonalne usługi w zakresie księgowo-podatkowym. Nie ma znaczenia jak duża jest Państwa firma i jak duże jest pole jej działania - obsługujemy firmy każdego rodzaju. Każdy klient jest dla nas wyjątkowo ważny i do każdego podchodzimy w sposób indywidualny, tak, aby znaleźć rozwiązanie na zaistniały problem. Naszym priorytetem jest przede wszystkim świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Pragniemy, aby każdy nasz petent czuł się bezpiecznie i mógł w spokoju powierzyć nam kwestie swoich finansów. Wyróżniamy się sumiennością, terminowością powierzonych nam zleceń oraz profesjonalizmem. Nasza specjalistyczna kadra praktyków posiada bogate doświadczenie w branży. Stale inwestujemy w ich rozwój

MBG

 • Katowice

Jesteśmy na rynku od 2005 roku. Nasza specjalność to finansowanie zakupów surowców i półwyrobów na potrzeby produkcyjne. Działamy na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu.

P.P.ANPOL

 • Katowice

Usługi finansowe w zakresie kredyów dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Leasingi. doradztwo podatkowe.

Kredyty

 • Katowice

Doradca kredytowy. Kredyty dla klientów detalicznych oraz firmowych. Leasing i factoring z najlepszych banków. Brak oplat za pośrednictwo. Nie pobieram prowizji za doradztwo. Chcesz zbadac swoja zdolność kredytową? Chcesz sprawdzić swoją historią w BIK? Zadzwoń i zapytaj. 725535600

Instal Finanse Sp. z o.o.

 • Katowice

Wysoka jakość outsourcingu księgowo-płacowego. PEŁEN ZAKRES CZYNNOŚCI I PROCESÓW KSIĘGOWYCH WRAZ Z REPREZENTACJĄ KLIENTA PRZED URZĘDAMI I INSTYTUCJAMI PUBLICZNYMI JEST W KOMPETENCJI NASZEGO BIURA. Dogodny dojazd – nie trzeba się pchać do centrum Katowic. Kontakt telefoniczny: 728-985-951

Niezależne Biuro Kredytowe

 • Katowice

Działamy w branży od 2010 roku. Nasza specjalność to kredyty hipoteczne, kredyty firmowe, kredyty gotówkowe, leasingi, kredyty samochodowe, na terenie Całe województwo śląskie.

EuroKadra Expert Sp. z o.o. - Doradztwo, pośrednictwo Katowice

EuroKadra Expert Sp. z o.o.

 • Katowice

Doradca Kredytowy

 • Katowice

Jesteśmy na rynku od 2012 roku. Nasza specjalność to kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, na terenie śląskie.

Alior Bank partner

 • Katowice

SANDRA PIEKARSKA

 • Katowice

Menager Office

 • Katowice

Prudential Polska

 • Katowice

Infoportal Sp. z o.o.

 • Katowice

Upadłość Konsumencka

 • Katowice

Lucrum Adam Szczyrba

 • Chorzów
 • 7 km od Katowice

Edukacja i wiedza na temat pieniędzy - to nasz główny cel. Staramy się przekazywać wiedzę na temat mądrego zarządzania swoimi finansami. Nasza oferta skierowana jest do ludzi którzy chcą doprowadzić do sytuacji, kiedy to pieniądze będą pracować dla nich, a nie na odwrót - wiemy jak to zrobić. Pokazujemy nie tylko jak to osiągnąć, ale przede wszystkim stwarzamy możliwości rozwoju finansowego naszym klientom.

Lepsza Praca

 • Chorzów
 • 7 km od Katowice

Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp. z o.o. - Doradztwo, pośrednictwo Chorzów

Biuro Rachunkowe Wajsprych Sp. z o.o.

 • Chorzów
 • 7 km od Katowice
Mkn

Duża wiedza oraz bardzo miła obsługa.

Walkiria Ubezpieczenia i Finanse - Doradztwo, pośrednictwo Siemianowice Śląskie

Walkiria Ubezpieczenia i Finanse

 • Siemianowice Śląskie
 • 7 km od Katowice
Damian W.

Bardzo profesjonalna, miła obsługa zawsze doradzą i wybiorą najkorzystniejszą ofertę. Korzystam z ich usług od wielu lat👍

Strefa Finansów Aneta Gal-Pazera - Doradztwo, pośrednictwo Mysłowice

Strefa Finansów Aneta Gal-Pazera

 • Mysłowice
 • 9 km od Katowice
Agnieszka Palka

Pani Aneta jest osobą bardzo kontaktową, zawsze można się z nią porozumieć. Bardzo dobrze radzi sobie z problemami jakie napotyka przedsiębiorca. Poważnie podchodzi do tematów związanych z obsługą księgową firm. Polecam firmę Pani Anety!

BIURO RACHUNKOWE Edyta Woźniak

 • Mysłowice
 • 9 km od Katowice

Company Accountancy & Taxes Spółka z o.o.

 • Mysłowice
 • 9 km od Katowice

Akcept Finance S.A - Doradztwo, pośrednictwo Mysłowice

Akcept Finance S.A

 • Mysłowice
 • 9 km od Katowice

Spółka została założona 2 września 2009 roku pod nazwą AKCEPT Finance Spółka Akcyjna w ramach Grupy AKCEPT istniejącej na rynku od 1993 roku. Działalność operacyjna firmy rozpoczęła się w maju 2010 roku. W dniu 10 marca 2011 roku akcje serii C spółki trafiły do obrotu na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie, a od dnia 24.07.2012 obligacje Spółki notowane są na rynku Catalyst prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie. Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług finansowych, w szczególności usług faktoringu należności: faktoringu pełnego i faktoringu niepełnego. W obszar działalności AKCEPT Finance S.A. wchodzi również udzielanie pożyczek krótkoterminowych oraz

Prestito bankier

 • Tychy
 • 9 km od Katowice

GRAPE Sp. z o.o. - FINANSOWANIE BIZNESU - Doradztwo, pośrednictwo Tychy

GRAPE Sp. z o.o. - FINANSOWANIE BIZNESU

 • Tychy
 • 9 km od Katowice
pozabankowe.pro

Najlepsi specjaliści w obszarze kredytów bankowych dla spółek na pełnej księgowości, jakich spotkałem w ciągu 10 lat działania w branży finansowej. Nawet jeśli finansowanie nie jest możliwe w danym momencie to przedstawią pomysły do wdrożenia, żeby można się starać o kredyt w przyszłości.

Biuro Rachunkowe Credo Lex - Doradztwo, pośrednictwo Tychy

Biuro Rachunkowe Credo Lex

 • Tychy
 • 9 km od Katowice
P.W. ARALIA

Arek to wspaniały człowiek i ma pojęcie o tym, co robi. Gdy go o coś poproszę, to w sprawie dokumentów zawsze wytłumaczy. Poszpera, kiedy czegoś nie wiem i jest dobrze. Polecam jako księgowego Biuro Rachunkowe Credo Lex!

Multi Inicjatywa - Doradztwo, pośrednictwo Tychy

Multi Inicjatywa

 • Tychy
 • 9 km od Katowice

Brak zdolności, ryczałt, zaległości w ZUS i US, niski scoring w BIKu? To żaden problem ! Zadzwoń do mnie a znajdę dla Ciebie finansowanie w funduszach pożyczkowych z niskimi ratami. Okres kredytowania nawet do 60 miesięcy. Kwoty od 10-350 tyś zł. Oferty bez zaświadczeń z ZUS i US. Wymagane zabezpieczenie: -poręczyciel (np. współmałżonek), -środek trwały (np. samochód), -hipoteka.

HONESTY Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe

 • Tychy
 • 9 km od Katowice

HONESTY jest nowoczesnym biurem rachunkowym, założonym przez Annę Pedras i Katarzynę Żołna. Świadczy ono usługi rachunkowo-księgowe. Anna Pedras i Katarzyna Żołna są absolwentkami kilku prestiżowych polskich uczelni ekonomicznych i bankowych. Posiadają gruntowne wykształcenie w dziedzinie ekonomii, zarządzania finansami i rachunkowości oraz wieloletnie doświadczenie w doradztwie finansowym, rachunkowości i doradztwie podatkowym, i in. Obie posiadają także Certyfikat Księgowy, wydany przez Ministra Finansów, potwierdzający kwalifikacje oraz uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych.Biuro świadczy też usługi dotyczące kadr, płac i ZUS. W ofercie biura – także ryczałt ewidencjonowany oraz inne usługi.

Multiinicjatywa

 • Tychy
 • 9 km od Katowice

Jestem doświadczonym doradcą profesjonalnie przeanalizuję Twoją sytuację i całkowicie za darmo przygotuję rozwiązanie kredytowania, pomogłam w uzyskaniu kredytu kilkuset przedsiębiorcom. Nie ma dla mnie przypadku beznadziejnego - zawsze staram się znaleźć rozwiązanie. Brak zdolności, ryczałt, zaległości w ZUS i US, niski scoring w BIKu? To żaden problem ! Zadzwoń do mnie a znajdę dla Ciebie finansowanie w funduszach pożyczkowych z niskimi ratami. Okres kredytowania nawet do 60 miesięcy. Kwoty od 10-350 tyś zł. Oferty bez zaświadczeń z ZUS i US. Wymagane zabezpieczenie: poręczyciel (np. współmałżonek), środek trwały (np. samochód), hipoteka. Oferty również dla nowych firm od 1. dnia działalności. Zadzwoń do mnie a znajdę dla Ciebie

Biuro Rachunkowe FIDELIS Katarzyna Żołna-Ryguła

 • Tychy
 • 9 km od Katowice

Mikołów Katowice więcej...
W jakiej dziedzinie potrzebujesz doradztwa?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.