Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk - Najlepsi w 2020

Doradztwo, pośrednictwo w Gdańsku, 2020

54 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 54 firm
w kategorii Doradztwo, pośrednictwo

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

TEST-CONSULTING

Gdańsk
SPÓŁDZIELNIA NIEWIDOMYCH "SINOL"

Od kilku lat opieram się na opracowaniu autorstwa p. Jana Michalkiewicza, dotyczącym zarządzania nieruchomością SN "SINOL" w Gd.-Oliwie, z r. 2011. Mimo upływu kilku lat wszystkie tezy i wnioski zawarte w tym opracowaniu znajdują praktyczne zastosowanie, zarówno pod względem technicznym jak z punktu widzenia ekonomii. Opracowanie okazało się bardzo przydatne w rozwiązaniu istotnych problemów infrastrukturalnych, pozwoliło także na zoptymalizowanie wynajmu wolnej powierzchni użytkowej. Opracowanie świadczy o doświadczeniu i wysokim profesjonalizmie autora opracowania, p. Jana Michalkiewicza. Marek Lepiarz - Z-ca Prezesa SN "SINOL"

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

Premium Finanse

Gdańsk
Alina K.

Korzystaliśmy z usług Premium Finanse dwukrotnie i spotkaliśmy się z bardzo rzeczową obsługą. Pierwszy kredyt zaciągaliśmy przy bardzo skomplikowanej sytuacji prawnej budynku.Pani Beata realnie podchodzi do tematu, nie składa obietnic bez pokrycia. Zdecydowanie polecam - sprawnie i pomysłowo.

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk
Maria S.

Jak oceniam pracę z Panem Pawłem? Rewelacja! Najwyższa z możliwych punktacji i premii. :) Agent bardzo się starał, by sprzedać nasze mieszkanie w jak najkorzystniejszej cenie. Jestem zadowolona i przede wszystkim będę polecać współpracę z Państwa biurem, jak i Panem Pawłem.

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk
Aniela D.

Bardzo dobrze oceniam Panią która doradzała mi w sprawie ubezpieczenia. Przedstawiła mi kilka ofert i dokładnie wyjaśniła oferowane produkty . Uważam , że jest osobą kompetentną , miłą, cierpliwie tłumaczyła mi na zadane pytania .Polecam doradztwo tej osoby wszystkim zainteresowanym w sprawie ubezpieczeń.

Anna K.

Współpraca z Panią Edytą układała się bez żadnych zastrzeżeń. Otrzymaliśmy ofertę zgodną z naszymi potrzebami i możliwościami. Pani Edyta pośredniczyła w kontakcie z instytucjami, które okazały się niezbędne przy zakupie domu, dzięki czemu cały proces był dla nas bardzo komfortowy. Polecamy!

Dołącz do naszych Doradców i Pośredników Finansowych w Gdańsku

Działasz na rynku jako Doradca i Pośrednik Finansowy i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

FUTURE CONCEPT

GDAŃSK
FUH Grochowski

Współpraca z firmą Future Concept zaowocowała wysokiej jakości wnioskiem i bizneplanem. Dobrze przygotowani doradcy, dojeżdżają do klienta, dobierają dotacje pod potrzeby i sytuację firmy, wskazują możliwości. Najkorzystniejsza jednak jest dla nas stała opieka i wskazanie innych funduszy bezzwrotnych poza środkami unijnymi. Polecamy!

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk
Ewelina W.

Polecam w 100%! Cudowna, uśmiechnięta osoba. Doceniam za pomoc i doradztwo.

Katarzyna K.

Zdecydowałam się na Biuro Rachunkowe Macieja Godlewskiego i jestem zadowolona - wreszcie - dlatego wydaje mi się, że warto ich pochwalić publicznie.

Dariusz Jarocki

Gdańsk

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

Patrycja Masłowska

Gdańsk

Jestem ekspertem finansowym na stanowisku Dyrektora Regionalnego w Departamencie kredytowym. Doradzam klientom indywidualnym i biznesowym w zakresie kredytowania, inwestowania oraz ubezpieczeń. Moją domeną są kredyty hipoteczne. Dysponuję istotnym doświadczeniem i dobrym przeglądem rynku. Udzielam również porad prawnych związanych z oferowanymi produktami finansowymi. W swoim działaniu przede wszystkim dbam o korzyści moich klientów. Nie sprzedaję kredytów, tylko szukam najlepszych rozwiązań finansowych. Dokonuję selekcji dostępnych ofert z uwzględnieniem potrzeb i możliwości zleceniodawców. Tym, co determinuje moje działania nie jest wyznacznik uzyskiwanej prowizji, lecz satysfakcja i realizacja celów klienta. Dzięki takiemu podejściu

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

Twoje Centrum Finansów

Gdańsk

Już od 2 lat specjalizujemy się w doradztwie finansowym dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorstw. Zawsze szukamy rozwiązań dopasowanych do klienta, nie trzymając się sztywnych schematów, co owocuje tym że większość z nich wraca do nas po kolejne finansowania. Działamy zarówno stacjonarnie w Gdańsku, jak i mobilnie na terenie całej Polski. W naszej ofercie: - kredyty gotówkowe do 250 000 - kredyty bez BIK - finansowanie działalności gospodarczej - chwilówki i pożyczki - kredyty dla "białej branży"

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

PROTEGO Grażyna Kamrowska

Borkowo, 7 km od Gdańsk

Działam w branży ubezpieczeniowej od 2013 roku. Współpracuję z firmą PRUDENTIAL. Tworzę portfele oszczędnościowe klientom, podnoszę ich świadomość i bezpieczeństwo finansowe. Moja specjalność to: - ubezpieczenie życia i zdrowia; - oszczędzanie na przyszłość, w tym na emeryturę; - oszczędzanie dla dzieci; - zabezpieczenie rodziny na wypadek zdarzeń losowych; - zabezpieczenie dochodów płynących z działalności gospodarczej; - sukcesja i ubezpieczenia krzyżowe wspólników; - zabezpieczanie przed skutkami roszczeń pracowniczych; - benefity dla pracowników (obok PPK). Na spotkaniach z osobami staram się aby czuli się komfortowo, ofertę konstruujemy wspólnie w oparciu o potrzeby danej osoby, firmy czy rodziny. Wyróżnikiem propozycji

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szponar

Gdańsk

Adwokat Krzysztof Szponar ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego a następnie odbył aplikację adwokacką. Obecnie jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej. W pracy naukowej poruszał zagadnienia orzecznictwa Sądu Najwyższego oraz polisolokat. Z tego względu Kancelaria specjalizuje się w umowach ubezpieczenia (w szczególności w odszkodowaniach komunikacyjnych i polisolokatach), ale także w umowach kredytowych (tzw. "frankowych"). Przede wszystkim jednak Kancelaria prowadzi sprawy karne, cywilne (w tym spadkowe i rodzinne) oraz administracyjne. Adwokat Krzysztof Szponar posiada doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców, jak również osób fizycznych (klientów indywidualnych). Więcej informacji znajdziesz na

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

Biuro Nieruchomości GENTLEMAN

Gdańsk

Dlaczego Naszą firmę nazwaliśmy Gentleman? Jaka idea nam przyświecała? W dzisiejszych czasach pojęcie Gentleman zostało spłycone. Określamy tak mężczyznę, który jest elegancko i drogo ubrany oraz w sposób szarmancki traktuje kobiety. Prawda jest o wiele bardziej złożona. Jeśli cofniemy się historycznie wstecz oraz sięgniemy do materiałów źródłowych dowiemy się, że Gentleman to przede wszystkim zarówno w kontekście społecznym i biznesowym człowiek o olbrzymim szacunku do innych ludzi, a co za tym idzie do zasad społecznych, umów i ustaleń. Model ten z biegiem lat zatracił swoje elitarne cechy relacji między innymi ludźmi, czyli lojalności, solidarności czy honoru, które pozwalały wyznaczać standardy. W naszej pracy kładziemy nacisk na

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

FHU Michał Domaradzki

Gdańsk

Agent ds. ubezpieczeń MetLife TUnŻiR SA - Michał Domaradzki W ofercie posiadam wiele rozwiązań zarówno dla osób indywidualnych jak i firmowych (małe, średnie i duże przedsiębiorstwa). Zakres ubezpieczenia dostosowuje zawsze do potrzeb Klienta.

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

Free City Nieruchomości

Gdańsk

Jako biuro oferujemy szeroki zakres usług przy kompleksowym przeprowadzeniu transakcji sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Strategię marketingową dobieramy indywidualnie na potrzeby konkretnego Klienta. Wyróżnia nas kierunkowe wykształcenie oraz wiedza praktyczna w obrocie nieruchomościami. Mając na względzie wciąż zmieniający się rynek, staramy się dopasować do najnowszych trendów oraz nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w branżowych szkoleniach i webinarach. Nasz młody zespół jest pełen pomysłów i działań out-of-the-box. Obszar naszego działania obejmuje województwo pomorskie, począwszy od Pruszcza Gdańskiego po Półwysep Helski. Jeśli natomiast masz nieruchomość wysuniętą poza ten obszar, daj znać, na pewno

AROGO SP. Z O.O. - Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

AROGO SP. Z O.O.

Gdańsk

Celem naszych działań jest odciążenie klientów od wszystkich spraw związanych z kontaktem z urzędem skarbowym i ZUS aby mogli oni zajmować się wyłącznie funkcjonowaniem i rozwojem swojej firmy. Dostosowujemy się do zróżnicowanych i indywidualnych potrzeb klientów. Księgowość dla firm prowadzona w sposób rzetelny i jasny zgodnie z Ustawą o Rachunkowości w siedzibie biura lub w siedzibie klienta. Prace księgowe, płacowe i kadrowe prowadzone są komputerowo w oparciu o wysokiej jakości programy. Przestrzegamy zasady poufności danych. Nasze biuro rachunkowe w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa jest dodatkowo ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Posiadamy Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów nr 36832/2010.

Jointly Sp. z o.o. - Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

Jointly Sp. z o.o.

Gdańsk

Jointly powstało z inicjatywy osób posiadających wieloletnie doświadczenie związane z funkcjonowaniem branży HR i szkoleniowej w Polsce. W codziennej pracy przekładamy swoją wiedzę i doświadczenie na realne rozwiązania w każdym obszarze funkcjonowania działów HR, kadr i szkoleń w firmach naszych klientów.

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

PKO BP

Gdańsk

Rozpoczęliśmy działalność od 2014. Nasz obszar działania to Gdańsk. Dostępne w naszej firmie usługi to kredyty gotówkowe i konsolidacyjne. Zapraszamy do współpracy.

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

StartWork

Gdansk

Okres naszej działalności rozpoczął się w 2018. Nasza firma realizuje usługi typu pośrednictwo pracy, podwykonawca. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak Gdańsk. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

Rafał Ziółkowski Usługi finansowe

Gdańsk

Przedstawiciel ubezpieczeniowo - finansowy Nationale Nederlanden. Nasza specjalność to ubezpieczenia na życie, zdrowie, ubezpieczenia grupowe, oraz ubezpieczenia nieruchomości. Działamy na terenie całej Polski. Zapraszam do kontaktu.

PATRYCJA BARAN

Gdańsk

Specjalizujemy się w sprzedaży usług finansowych dla każdego segmentu rynku, zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Jako firma stawiamy sobie za cel doradztwo finansowe na najwyższym poziomie, dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Działamy mobilnie nie tylko w największych miastach na terenie Polski przez co zapewniamy efektywność, ale i najwyższą jakość.

Bartosz Rytel

Gdańsk

Finansowa Parabola

Gdańsk

Chwilówki przez Internet to oferty bardzo korzystne i dostępne właściwie dla każdego. Warto więc dowiedzieć się, w jaki sposób można się o nie ubiegać i w jakich przypadkach są najbardziej korzystne. Z pewnością wiemy, że kredyt w banku wcale nie jest tak łatwo dostać. Oczywiście nie wszyscy możemy ubiegać się o zobowiązanie kredytowe w bankach, bowiem przed kredytobiorcami stawiane są różne wymagania, związane m.in. ze stałym zatrudnieniem. Ponad to, na konieczne środki trzeba dość długo czekać, jak również przedstawić w banku bardzo dużą ilość różnych dokumentów, co także nie jest takie proste. Doskonałą alternatywą okazują się produkty instytucji pozabankowych, takie jak chwilówki przez Internet. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony

Anna Bąk

Gdańsk

Dostępne w naszej firmie usługi to kredyty gotówkowe i firmowe. Wykonujemy prace od 2019. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak woj. pomorskie. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług.

PABRA Biuro Rachunkowe Anna Jończak - Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

PABRA Biuro Rachunkowe Anna Jończak

Gdańsk

Kompleksowa obsługa rachunkowo - księgowa małych i średnich firm. Prowadzenie ewidencji księgowo - rachunkowej, rozliczeń podatkowych, kadry i płace. Prowadzenie księgowości pełnej i uproszczonej, KPiR, ryczałt, karta podatkowa, rozliczenia VAT, ZUS. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa. Dojeżdżamy do klienta.

Mirosław Breczko

Gdańsk

SIMOPARTNERS

Gdańsk

Firma SIMOPARTNERS zajmuje się pozyskiwaniem dotacji dla firm z funduszy UE. Przygotowujemy aplikacje dla wszystkich dostępnych w Polsce programów operacyjnych. Wszyscy nasi pracownicy i współpracownicy są praktykami z doświadczeniem w instytucjach zajmujących się wdrażaniem i zarządzaniem funduszami w Polsce. Gwarantujemy ocenę formalną projektów. Wysoka skuteczność merytoryczna przygotowywanych przez nas projektów! ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Tomasz Rykaczewski

Gdańsk

Działamy w branży od 2017 roku. Nasza specjalność to szkolenia, doradztwo, na terenie Cała Polska.

Metrohouse

Gdańsk

Jesteśmy na rynku od 2018 roku. Nasza specjalność to rynek wtórny, na terenie Gdańsk.

MULTIGROSZ

Gdańsk

Stanisław Leśniak

Gdańsk

Pośrednictwo Finansowe Agnieszka Konopka

Gdańsk

Jesteśmy na rynku od 2010 roku. Nasza specjalność to kredyty hipoteczne, gotówkowe oraz ubezpieczenia na życie i nieruchomości, na terenie Gdynia, Gdańsk.

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

SAVASANA

Gdańsk

Zapraszam Cię na indywidualne konsultacje w zakresie psychologii pracy. Pomagam Klientom w pokonywaniu trudności na tle zawodowym i biznesowym. Zajmuję się doradztwem i consultingiem w zakresie szeroko pojętej psychologii pracy na każdym jej etapie. Klient jest dla mnie najważniejszy, a każdy problem wymaga odpowiedniego rozwiązania. Dlatego do każdego z moich Klientów podchodzę indywidualnie, z uwzględnieniem jego potrzeb, rozeznaję problem tak, aby znaleźć najlepszy sposób jego rozwiązania i pomóc osiągnąć poczucie wewnętrznego spokoju. Co oferuję? - Profesjonalną pomoc popartą doświadczeniem zdobytym w praktyce - Naukę technik sprzedaży które sprawdzą się w Twojej pracy - Naukę metod efektywnej komunikacji, - Naukę używania

Paulina Rutkowska AXA

Gdańsk

Doradca Finansowy Trójmiasto - Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

GOB Consulting

Gdansk

Kamazo

Gdańsk

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

Małyszko Nieruchomości

Łęgowo, 15 km od Gdańsk
Agnieszka P.

Działamy w branży od 1997 roku. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, wyceny nieruchomości, wyceny maszyn i urządzeń, wyceny przedsiębiorstw oraz wyceny wartości niematerialnych i prawnych. Skutecznie rozwiążemy każdy Twój problem, związany z nieruchomościami i majątkiem. Czy będzie to sprzedaż/wynajem czy też wycena, możesz zawsze liczyć na efektywne i dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązania. Firmą kieruje Grzegorz Małyszko, Rzeczoznawca Majątkowy, uprawnienia nr 3769, Pośrednik w obrocie nieruchomościami, licencja nr 11472, inżynier budownictwa lądowego.

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

Biuro Rachunkowe Omega

Banino, 5 km od Gdańsk
Irmina C.

Biuro Rachunkowe Omega to rzetelna firma oferująca usługi na najwyższym poziomie. Miałam okazję współpracować z Panią Elżbietą i jestem zachwycona jej indywidualnym podejściem i otwartością.

Accounting Sp. z o.o. - Doradztwo, pośrednictwo Sopot

Accounting Sp. z o.o.

Sopot, 8 km od Gdańsk

Poznaj najlepsze biuro rachunkowe ACCOUNTING SP z.o.o., które zalicza się do tych jakie zawsze dba o pełne oraz kompleksowe wsparcie swoich potencjalnych klientów. Można powiedzieć, iż to nas nijako charakteryzuje w prowadzonej przez nas działalności, tym samym cieszymy się ich uznaniem oraz systematycznie realizujemy bieżące zadania. Jednym słowem współpraca z nami to same korzyści, niech twoja firma i ty przekonają się o tym.

CREDITO BIURO RACHUNKOWE - Doradztwo, pośrednictwo Pruszcz Gdański

CREDITO BIURO RACHUNKOWE

Pruszcz Gdański, 9 km od Gdańsk
Prower Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Bardzo profesjonalne podejście do powierzonych obowiązków. Polecam wszystkim CREDITO BIURO RACHUNKOWE.

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

CENTRUM NOWYCH INWESTYCJI MAŁGORZATA RUTKOWSKA

Pruszcz Gdański, 9 km od Gdańsk

Pośrednictwo sprzedaży nieruchomości

RK Rafał Kroczak

Pruszcz Gdański, 9 km od Gdańsk

Nasza działalność rozpoczęła się w 2011 roku. Nasza specjalność to analiza finansowa, wyceny przedsiębiorstw, na terenie Polska, Pomorskie.

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

Andrzej Jach

Straszyn, 10 km od Gdańsk

Remax - Polska biuro nieruchomości. Biuro o zasięgu międzynarodowym. Zajmujemy sie pośredniczeniem w sprzedaży i wynajmie nieruchomości. Zapraszam

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

MDS Nieruchomości

Straszyn, 10 km od Gdańsk

Jesteśmy rodzinną firmą specjalizującą się w pośrednictwie obrotem nieruchomościami. W naszej ofercie posiadamy nieruchomości z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami gruntowymi, terenami inwestycyjnymi, sprzedażą i najmie lokali i obiektów komercyjnych a także wynajmie lokali mieszkalnych. Zapraszamy również klientów, którzy potrzebują zasięgnąć porady w sprawie sprzedaży nieruchomości. W naszym zespole posiadamy wykwalifikowanych prawników, którzy pozwolą Państwu rozwiązać problemy natury pranej/faktycznej uniemożliwiające lub utrudniające sprzedaż nieruchomości. Jeżeli samodzielnie wynajmujesz lokale (mieszkalne/usługowe) i potrzebujesz jedynie dobrego wzorca umowy, który zabezpieczy twój

Biuro Rachunkowe Karbowska - Doradztwo, pośrednictwo Rokitnica / Pruszcz Gdański

Biuro Rachunkowe Karbowska

Rokitnica / Pruszcz Gdański

BIURO RACHUNKOWE-oferuje Państwu obsługę firmy w zakresie: -Podatkowej księgi przychodów i rozchodów. -Ryczałtu ewidencjonowanego. -Ewidencji środków trwałych i wyposażenia. -Ewidencji obrotu magazynowego. -Ewidencji do celów podatku VAT. -Obsługi ZUS. -Kadry i płace. -Rozliczeń PIT,CIT,VAT,Akcyzy. -Rozliczenie PIT osób pracujących za granicą. Z uwagi na zróżnicowane potrzeby i wymagania naszych klientów ,cena usługi jest indywidualnie negocjowana z Klientem przed podpisaniem umowy o świadczenie usług podatkowo-księgowych. -Posiadamy Certyfikat Księgowy Ministra Finansów Nr 38768/2010. -Jesteśmy ubezpieczeni. mgr Grażyna Ewa Karbowska Rokitnica / Pruszcz Gdański Bursztynowa 22 514055815 58 7321816

NDF grupa doradcza

Chwaszczyno, 15 km od Gdańsk

Jesteśmy firmą, która od dziewięciu lat zajmuje się pozyskiwaniem środków finansowych z Unii Europejskiej. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, a na swoim koncie mamy ponad 160 profesjonalnie przygotowanych oraz zrealizowanych projektów. Nasza oferta skierowana jest do firm ze wszystkich sektorów gospodarki, planujących realizację projektów z udziałem funduszy unijnych. W ramach swoich usług oferujemy kompleksowe przygotowanie dokumentacji związanej z ubieganiem się o dotację. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu bezzwrotnego finansowania ze źródeł wspólnotowych i krajowych. Podczas dotychczasowych realizacji zdobyliśmy praktyczną wiedzę i niezbędne doświadczenie, które w połączeniu z ciągłym rozwojem, pozwalają nam rzetelnie realizować

ECOP Sp. z o.o. - Doradztwo, pośrednictwo Gdynia

ECOP Sp. z o.o.

Gdynia, 17 km od Gdańsk

Dlaczego ECOP? Oferujemy szeroki wachlarz usług, obejmujący nie tylko stricte doradztwo i obsługę prawną, ale także wsparcie biznesowe i księgowo-finansowe. Pomagamy również naszym Klientom w pozyskiwaniu środków finansowych na swoją działalność, czy też w pozyskaniu nowych kluczowych kontrahentów, prowadząc jednocześnie w imieniu naszych Klientów negocjacje i rozmowy biznesowe. Zindywidualizowane podejście stanowi filar dla optymalizacji świadczonych usług, jednocześnie wyczerpując oczekiwania i potrzeby Klienta. Sposób dokonywania rozliczeń finansowych z naszymi Klientami uzależniony jest od zakresu i rodzaju świadczonych usług oraz indywidualnych ustaleń z Klientem. Rozumiejąc realia prowadzonego przez Klienta biznesu, rozliczenia

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk

smartconsulting sp. z o.o.

Gdynia, 17 km od Gdańsk
Marcin S.

www.edoradcakredytowy.pl www.pozyczkinastart.pl

Maxx Agnieszka Mecner-Popkowska

Gdynia, 17 km od Gdańsk

Pozabankowiec - Doradztwo, pośrednictwo Gdynia

Pozabankowiec

Gdynia, 17 km od Gdańsk

Dla większości z nas pożyczki i kredyty kojarzą się z bankami. Jak się jednak okazuje, ażeby ubiegać się o pomocną pożyczkę mamy znacznie więcej okazji. Istnieją organizacje pozabankowe, jakie chętnie przyznają kredyt i to o wiele szybciej i w łatwiejszy sposób. Skorzystaj z tej strony internetowej, bowiem została ona stworzona konkretnie po to, aby w przystępny sposób zebrać wszystkie najistotniejsze wiadomości związane z pożyczkami pozabankowymi. Interesujące artykuły, niezawodne rady oraz przydatne porównania różnorakich ofert – to wszystko możesz znaleźć wchodząc na tę stronę internetową.

Praca i pracownicy Katsiaryna Kukharenka

Gdynia, 17 km od Gdańsk

Leźno Gdańsk Jankowo gdańskie Nowy świat Czaple Kowale Borkowo Otomin więcej...
W jakiej dziedzinie potrzebujesz doradztwa?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.