Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk - Najlepsi w 2021

Doradztwo, pośrednictwo w Gdańsku, 2022

58 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk - Ranking Najlepsi 2022

Doradztwo, pośrednictwo Gdańsk
Karina G.

Radca prawny bardzo rzeczowo wytłumaczył mi jakie są korzyści i jakie ryzyka z pozwania banku i przedstawił rozwiązania. Od kilku tygodni nie płacę kredytu dzięki orzeczeniu z sądu. Serdecznie polecam profesjonalnie i skuteczne podejście!

Więcej Doradców i Pośredników Finansowych z Gdańska

Mateusz G.

Współpraca z Jackiem Misanem od razu zaiskrzyła. Już po pierwszej rozmowie telefonicznej wyczuwało się profesjonalizm i dojrzałość. Oględziny mieszkania odbyły się już dnia następnego. Prezentacja mieszkania wypadła doskonale. Przedstawiała samą prawdę o nieruchomości i nie była w żaden sposób naciągana. Świetny wizerunek, nienaganna kultura osobista Pana Jacka połączone z bardzo dobrą wiedzą wzbudziły zaufanie. Decyzja o zakupie oglądanego mieszkania zapadła już dnia następnego. I tu nastąpił ciąg dalszy profesjonalizmu Jacka Misana. Był do dyspozycji natychmiast i udzielił wszystkich potrzebnych informacji na temat dalszych procedur i formalności. Tłumaczył bardzo prosto i zrozumiale. Ponadto był obecny w ważnych momentach całego procesu

Monika M.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Estatic, a w szczególności z Panią Darią. Szybko udało nam się sprzedać moją kawalerkę. Transakcja przebiegła bezproblemowo. Pani Daria zawsze wspierała swoim profesjonalizmem.

 • Oferteo.pl
 • Paweł G.

  Dbałość o interesy klienta, wszechstronna pomoc z wieloma formalnościami. Bardzo dobry, stały kontakt, szczegółowe informacje o wszystkim na bieżąco. Rzeczowość i profesjonalizm.

  Premium Finanse

  • Gdańsk
  Alina K.

  Korzystaliśmy z usług Premium Finanse dwukrotnie i spotkaliśmy się z bardzo rzeczową obsługą. Pierwszy kredyt zaciągaliśmy przy bardzo skomplikowanej sytuacji prawnej budynku.Pani Beata realnie podchodzi do tematu, nie składa obietnic bez pokrycia. Zdecydowanie polecam - sprawnie i pomysłowo.

  Anita G.

  Jak najbardziej polecam! Sympatyczna, kontaktowa oraz pomocna osoba :)

  Dołącz do naszych Doradców i Pośredników Finansowych w Gdańsku

  Działasz na rynku jako Doradca i Pośrednik Finansowy i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  Maria S.

  Jak oceniam pracę z Panem Pawłem? Rewelacja! Najwyższa z możliwych punktacji i premii. :) Agent bardzo się starał, by sprzedać nasze mieszkanie w jak najkorzystniejszej cenie. Jestem zadowolona i przede wszystkim będę polecać współpracę z Państwa biurem, jak i Panem Pawłem.

  Anna K.

  Współpraca z Panią Edytą układała się bez żadnych zastrzeżeń. Otrzymaliśmy ofertę zgodną z naszymi potrzebami i możliwościami. Pani Edyta pośredniczyła w kontakcie z instytucjami, które okazały się niezbędne przy zakupie domu, dzięki czemu cały proces był dla nas bardzo komfortowy. Polecamy!

  Piotr B.

  To już mój drugi kontakt z tą agencją i Pani Grażyna to w pełni odpowiedzialna, kompetentna i zaangażowana pośredniczka. Wszystkim zajęła się sama i szybko sprzedała moje mieszkanie oraz znalazła nowe. Dziękuję I polecam!

  FUTURE CONCEPT

  • GDAŃSK
  FUH Grochowski

  Współpraca z firmą Future Concept zaowocowała wysokiej jakości wnioskiem i bizneplanem. Dobrze przygotowani doradcy, dojeżdżają do klienta, dobierają dotacje pod potrzeby i sytuację firmy, wskazują możliwości. Najkorzystniejsza jednak jest dla nas stała opieka i wskazanie innych funduszy bezzwrotnych poza środkami unijnymi. Polecamy!

  Katarzyna K.

  Zdecydowałam się na Biuro Rachunkowe Macieja Godlewskiego i jestem zadowolona - wreszcie - dlatego wydaje mi się, że warto ich pochwalić publicznie.

  Odszkodowanie za Wywłaszczenie Nieruchomości – Gdańsk

  • Gdańsk

  Odszkodowanie za wywłaszczenie nieruchomości to coraz częstsze dzisiaj zjawisko. Coraz więcej buduje się różnego rodzaju dróg publicznych, lotnisk, linii kolejowych itp. Zjawisko wywłaszczenia dotyka zatem coraz większej liczby osób. Jeżeli potrzebujesz pomocy w odszkodowaniu za wywłaszczenie, skorzystaj z usług kancelarii prawnej. Kancelaria specjalizuje się w prawie wywłaszczeniowym. Zespół doświadczonych prawników kancelarii pomaga uzyskać słuszne odszkodowanie. Więcej informacji na stronie: https://www.wywlaszczeniegdansk.pl/

  Bartosz Rytel

  • Gdańsk

  Adrianna Ukleja

  • Gdańsk

  Zajmuje się ubezpieczeniami na życie i zdrowie grupowymi oraz indywidualnymi. W swojej ofercie mamy również opiekę medyczną z dostępem do ponad 2500 tys. placówek w całej Polsce.

  Dariusz Jarocki

  • Gdańsk

  Krystian Micewicz

  • Gdańsk

  PARTNERZY Nieruchomości

  • Gdańsk

  PARTNERZY Nieruchomości - Lider wśród Agencji Nieruchomości! Agencja PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o. działa na rynku od 20 lat. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu jesteśmy obecnie jedną z największych agencji nieruchomości na Pomorzu, a także w całym kraju. Cechują nas przede wszystkim: profesjonalizm, unikatowość, kreatywność oraz innowacyjne podejście do Klienta. Dzięki tym zaletom tysiące Kontrahentów obdarzyło nas zaufaniem, a my przeprowadziliśmy tysiące udanych transakcji, udowadniając tym samym, że jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie i to właśnie z nami warto współpracować. Jesteśmy naprawdę wyjątkowi – pozwólcie nam podzielić się pasją i zaangażowaniem! Zapraszamy do współpracy! Dane kontaktowe -

  Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szponar

  • Gdańsk

  Adwokat Krzysztof Szponar ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego a następnie odbył aplikację adwokacką. Obecnie jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej. W pracy naukowej poruszał zagadnienia orzecznictwa Sądu Najwyższego oraz polisolokat. Z tego względu Kancelaria specjalizuje się w umowach ubezpieczenia (w szczególności w odszkodowaniach komunikacyjnych i polisolokatach), ale także w umowach kredytowych (tzw. "frankowych"). Przede wszystkim jednak Kancelaria prowadzi sprawy karne, cywilne (w tym spadkowe i rodzinne) oraz administracyjne. Adwokat Krzysztof Szponar posiada doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców, jak również osób fizycznych (klientów indywidualnych). Więcej informacji znajdziesz na

  Tekton Capital Sp. z o.o.

  • Gdańsk

  Tekton Capital funkcjonuje w obszarze inwestowania, obrotu nieruchomościami i konsultingu. Zmieniamy unikalne okazje w dochodowe transakcje. Pomoc naszych ekspertów w zakresie kredytów hipotecznych jest zupełnie darmowa. To banki nam płacą jednocześnie oszczędzając na kosztach obsługi po swojej stronie. Dzięki temu, że nasi eksperci są mobilni, to Ty decydujesz kiedy i gdzie porozmawiamy o Twoich finansach. Na jednym spotkaniu możemy porównać oferty kredytów hipotecznych 13 największych banków w różnych wariantach tak, wybrać z nich 2-3 najlepsze w Twojej sytuacji.

  NETOFFICE SP Z O.O.

  • Gdańsk

  Księgowość to dziedzina, w której liczy się terminowość oraz każdy, pozornie nawet najdrobniejszy detal. Działamy na rynku księgowym od 2009 roku. Dlatego warto ją przekazać w ręce ludzi dla których jest pasją. Zajmij się pracą a nam zostaw wszystkie nudne formalności. Poprowadzimy księgowość za Ciebie, skrupulatnie wypełniając wszelkie wymagane przez urzędy dokumenty. Dopilnujemy ich terminów wysyłki, a gdy zajdzie taka konieczność pomożemy Ci w korespondencji z urzędami. Zależy Ci na wygodzie? Nie chcesz jeździć z fakturami do biura rachunkowego? Chcesz mieć dostęp do sprawdzonych usług? Mamy dla Ciebie propozycję: pełną obsługę przez Internet. Kontaktujemy się mailem, telefonicznie przez komunikatory a jak zajdzie taka potrzeba

  Patrycja Masłowska

  • Gdańsk

  Jestem ekspertem finansowym na stanowisku Dyrektora Regionalnego w Departamencie kredytowym. Doradzam klientom indywidualnym i biznesowym w zakresie kredytowania, inwestowania oraz ubezpieczeń. Moją domeną są kredyty hipoteczne. Dysponuję istotnym doświadczeniem i dobrym przeglądem rynku. Udzielam również porad prawnych związanych z oferowanymi produktami finansowymi. W swoim działaniu przede wszystkim dbam o korzyści moich klientów. Nie sprzedaję kredytów, tylko szukam najlepszych rozwiązań finansowych. Dokonuję selekcji dostępnych ofert z uwzględnieniem potrzeb i możliwości zleceniodawców. Tym, co determinuje moje działania nie jest wyznacznik uzyskiwanej prowizji, lecz satysfakcja i realizacja celów klienta. Dzięki takiemu podejściu

  Twoje Centrum Finansów

  • Gdańsk

  Już od 2 lat specjalizujemy się w doradztwie finansowym dla klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorstw. Zawsze szukamy rozwiązań dopasowanych do klienta, nie trzymając się sztywnych schematów, co owocuje tym że większość z nich wraca do nas po kolejne finansowania. Działamy zarówno stacjonarnie w Gdańsku, jak i mobilnie na terenie całej Polski. W naszej ofercie: - kredyty gotówkowe do 250 000 - kredyty bez BIK - finansowanie działalności gospodarczej - chwilówki i pożyczki - kredyty dla "białej branży"

  Trygon Nieruchomości

  • Gdańsk

  Trygon Nieruchomości - jesteśmy profesjonalnym biurem nieruchomości, które specjalizuje się w realizacji kompleksowych usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami: sprzedaż, kupno, wynajem. To miejsce w którym pomagamy spełniać oczekiwania wszystkich naszych klientów. Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość obsługi, gwarancja bezpieczeństwa i skuteczność transakcji. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu i współpracy!

  PROTEGO Grażyna Kamrowska

  • Borkowo
  • 7 km od Gdańsk

  Działam w branży ubezpieczeniowej od 2013 roku. Współpracuję z firmą PRUDENTIAL. Tworzę portfele oszczędnościowe klientom, podnoszę ich świadomość i bezpieczeństwo finansowe. Moja specjalność to: - ubezpieczenie życia i zdrowia; - oszczędzanie na przyszłość, w tym na emeryturę; - oszczędzanie dla dzieci; - zabezpieczenie rodziny na wypadek zdarzeń losowych; - zabezpieczenie dochodów płynących z działalności gospodarczej; - sukcesja i ubezpieczenia krzyżowe wspólników; - zabezpieczanie przed skutkami roszczeń pracowniczych; - benefity dla pracowników (obok PPK). Na spotkaniach z osobami staram się aby czuli się komfortowo, ofertę konstruujemy wspólnie w oparciu o potrzeby danej osoby, firmy czy rodziny. Wyróżnikiem propozycji

  Magdalena Nitek Tamioła

  • Gdańsk

  Reprezentuję najlepszą agencję nieruchomości w Polsce Nowodworski Estates. Posiadam licencję pośrednika nieruchomości. Pracuję w gdańskim oddziale firmy Nowodworski Estates. Specjalizuję się w wynajmie i sprzedaży nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic. Wynajem i sprzedaż nieruchomości to moja specjalność. Współpracując ze mną stawiasz na profesjonalne działanie. Oferuję dużo więcej niż przyjmuje się za standard. Decydując się na współpracę ze mną zyskujesz pewność, że oferta wynajmu zostanie przygotowana przez profesjonalistę zgodnie z najlepszymi praktykami marketingu i dbałością o detale. Oznacza to dla Ciebie szybki wynajem, bezpieczeństwo, dostęp do szerokiego grona klientów, pewnego najemcę, wygodę, oszczędność czasu i jakość

  SAVASANA

  • Gdańsk

  Zapraszam Cię na indywidualne konsultacje w zakresie psychologii pracy. Pomagam Klientom w pokonywaniu trudności na tle zawodowym i biznesowym. Zajmuję się doradztwem i consultingiem w zakresie szeroko pojętej psychologii pracy na każdym jej etapie. Klient jest dla mnie najważniejszy, a każdy problem wymaga odpowiedniego rozwiązania. Dlatego do każdego z moich Klientów podchodzę indywidualnie, z uwzględnieniem jego potrzeb, rozeznaję problem tak, aby znaleźć najlepszy sposób jego rozwiązania i pomóc osiągnąć poczucie wewnętrznego spokoju. Co oferuję? - Profesjonalną pomoc popartą doświadczeniem zdobytym w praktyce - Naukę technik sprzedaży które sprawdzą się w Twojej pracy - Naukę metod efektywnej komunikacji, - Naukę używania

  OpenDirect

  • Gdańsk

  Open Finance S.A. jest firmą doradztwa finansowego, pomagającą klientom indywidualnym znaleźć optymalne rozwiązania finansowe. Firmę tworzą ludzie, którzy zbudowali w Polsce kategorię doradztwa finansowego. Naszym celem jest wykreowanie nowego spojrzenia na świat finansów osobistych. Chcemy zapewnić klientom możliwość świadomego i racjonalnego podejmowania decyzji finansowych. Osobom inwestującym pomagamy: - określić obecne i przyszłe potrzeby finansowe, - wybrać odpowiednie formy lokowania i inwestowania pieniędzy, - przygotować strategię inwestowania, - w łatwy sposób inwestować w fundusze inwestycyjne. Osobom szukającym kredytu pomagamy: - wybrać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy spośród ofert najlepszych banków, -

  GOLD FINANCE

  • Gdańsk

  Gold Finance jest firmą doradczą pomagającą Klientom wybrać najlepsze rozwiązania finansowe. Jesteśmy członkiem Związku Firm Doradztwa Finansowego, którego celem jest umacnianie właściwego wizerunku doradców oraz edukowanie społeczeństwa w zakresie zarządzania finansami. Posiadamy ofertę 25 banków jesteśmy w stanie dopasować idealne rozwiązanie dla potrzeb każdego Klienta. Usługi doradcy Gold Finance są dla Państwa w 100% bezpłatne, a fakt, iż Gold Finance nie jest powiązany kapitałowo z żadną instytucją finansową umożliwia mi prowadzenie usług niezależnego doradcy, działając zgodnie z potrzebami klienta, a nie potrzebami korporacji. Cenimy czas naszych Klientów dlatego spotkanie może odbyć się w siedzibie Gold Finance w Gdańsku - ul.

  Pośrednictwo Finansowe Agnieszka Konopka

  • Gdańsk

  Jesteśmy na rynku od 2010 roku. Nasza specjalność to kredyty hipoteczne, gotówkowe oraz ubezpieczenia na życie i nieruchomości. Działamy na terenie Gdyni oraz Gdańska. Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, a do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu, a znajdziemy rozwiązanie najlepsze dla Ciebie!

  Dorota Czaplińska

  • Gdańsk

  Moim priorytetem jest zadbanie o to, aby każdy mój Klient dostał kredyt na jakim mu zależy. Pracuję w firmie działającej od 7 lat na rynku i bardzo mocno rozwijającej się. Działam na terenie całej Polski, dzięki spotkaniom on-line. Zapraszam na konsultację by poznać szczegóły. :)

  FHU Michał Domaradzki

  • Gdańsk

  Agent ds. ubezpieczeń MetLife TUnŻiR SA - Michał Domaradzki W ofercie posiadam wiele rozwiązań zarówno dla osób indywidualnych jak i firmowych (małe, średnie i duże przedsiębiorstwa). Zakres ubezpieczenia dostosowuje zawsze do potrzeb Klienta.

  Dominika Błanek

  • Gdańsk

  Jestem specjalistą od ubezpieczeń życiowych, zdrowotnych oraz grupowych. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Nie pracuję na tzw. gotowcach, ofertę przygotowuję tylko po uprzedniej rozmowie - to daje klientowi gwarancję, że jest ona dopasowana do jego aktualnych potrzeb.

  Anna Borowiak

  • Gdańsk

  KREDYT dla FIRM bez dochodu (ze stratą)! Z brakiem zdolności ! Cała Polska! Nigdzie nie możesz uzyskać kredytu ze względu na brak dochodu?Prowadzisz firmę i potrzebujesz środków na jej rozwój? Zadzwoń do nas,a pomożemy Ci w uzyskaniu pieniędzy! Specjalizujemy się w kredytach dla firm: - bez dochodu (ze stratą) , z brakiem zdolności kredytowej- kredyt na oświadczenie,- kwota kredytu - 30 000 zł NA OŚWIADCZENIE! - z krótkim stażem – minimum 12 miesięcy, - nie wymagamy żadnych dokumentów finansowych (bez PITu i KPiR) - długi okres kredytowania – aż do 144 miesięcy,- bardzo niskie oprocentowanie od 3,9% - minimum formalności, - kredyt można przeznaczyć na dowolny cel , - bez zabezpieczeń majątkiem i poręczycieli, - obsługujemy Klientów z

  Oddłużanie firm i osób fizycznych - Kancelaria Restrukturyzacyjna

  • Gdańsk

  Kancelaria restrukturyzacyjna Lipiński i Wspólnicy kompleksowo obsługuje podmioty gospodarcze zagrożone utratą wypłacalności i działaniem komornika. W ramach usługi prawnej wchodzi doradztwo firm, które stoją m.in. przed decyzjami oddłużenia firmy, przeprowadzenia restrukturyzacji i ogłoszenia upadłości. Miejsce takie jak kancelaria doradcy restrukturyzacyjnego to przestrzeń zarówno dla dłużników, jak i wierzycieli. Kancelaria Lipiński i Wspólnicy podejmuje się Reprezentacji w upadłości konsumenckiej i prowadzenia negocjacji z wierzycielami w procesie restrukturyzacyjnym. Biura zlokalizowane są w miastach Gdańsk i Gdynia. Pomoc prawna realizowana jest jednak dla klientów z całego kraju.

  ALEX CORP A.S.

  • Gdańsk

  Świadczy usługi pośrednictwa i doradztwa inwestycyjnego na rynku nieruchomości w Trójmieście i okolicach. Wyróżnia mnie zaangażowanie, niestandardowe godziny pracy, wysoka skuteczność i zadowolenie klientów. Jestem z klientami od podpisania umowy pośrednictwa do przekazania lokalu i rozliczenia mediów, na każdym etapie służąc pomocą i wiedzą. Nie konkuruję ceną. Konkuruję jakością.

  Rafał Ziółkowski Usługi finansowe

  • Gdańsk

  Przedstawiciel ubezpieczeniowo - finansowy Nationale Nederlanden. Nasza specjalność to ubezpieczenia na życie, zdrowie, ubezpieczenia grupowe, oraz ubezpieczenia nieruchomości. Działamy na terenie całej Polski. Zapraszam do kontaktu.

  Jointly Sp. z o.o.

  • Gdańsk

  Jointly powstało z inicjatywy osób posiadających wieloletnie doświadczenie związane z funkcjonowaniem branży HR i szkoleniowej w Polsce. W codziennej pracy przekładamy swoją wiedzę i doświadczenie na realne rozwiązania w każdym obszarze funkcjonowania działów HR, kadr i szkoleń w firmach naszych klientów.

  BIURO EKSPERTÓW REKMAR SP.Z O.O.

  • Gdańsk

  Tomasz Bilik

  • Gdańsk

  Moja praca polega na przygotowaniu polisy, która zadziała w każdym przypadku i nie zabije twojego budżetu. Dlatego nie wyślę jakiejkolwiek oferty na maila, tylko poświęcę czas, żeby zająć się Twoją sprawą profesjonalnie. Jeżeli odpowiada Ci bycie potraktowanym indywidualnie i profesjonalna obsługa, to zapraszam. Jeżeli szukasz "czegokolwiek" i "byle taniej" to niestety, nie pomogę.

  PATRYCJA BARAN

  • Gdańsk

  Specjalizujemy się w sprzedaży usług finansowych dla każdego segmentu rynku, zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Jako firma stawiamy sobie za cel doradztwo finansowe na najwyższym poziomie, dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Działamy mobilnie nie tylko w największych miastach na terenie Polski przez co zapewniamy efektywność, ale i najwyższą jakość.

  StartWork

  • Gdansk

  Okres naszej działalności rozpoczął się w 2018. Nasza firma realizuje usługi typu pośrednictwo pracy, podwykonawca. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak Gdańsk. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

  Finansowa Parabola

  • Gdańsk

  Chwilówki przez Internet to oferty bardzo korzystne i dostępne właściwie dla każdego. Warto więc dowiedzieć się, w jaki sposób można się o nie ubiegać i w jakich przypadkach są najbardziej korzystne. Z pewnością wiemy, że kredyt w banku wcale nie jest tak łatwo dostać. Oczywiście nie wszyscy możemy ubiegać się o zobowiązanie kredytowe w bankach, bowiem przed kredytobiorcami stawiane są różne wymagania, związane m.in. ze stałym zatrudnieniem. Ponad to, na konieczne środki trzeba dość długo czekać, jak również przedstawić w banku bardzo dużą ilość różnych dokumentów, co także nie jest takie proste. Doskonałą alternatywą okazują się produkty instytucji pozabankowych, takie jak chwilówki przez Internet. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony

  Anna Bąk

  • Gdańsk

  Dostępne w naszej firmie usługi to kredyty gotówkowe i firmowe. Wykonujemy prace od 2019. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak woj. pomorskie. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług.

  PABRA Biuro Rachunkowe Anna Jończak

  • Gdańsk

  Kompleksowa obsługa rachunkowo - księgowa małych i średnich firm. Prowadzenie ewidencji księgowo - rachunkowej, rozliczeń podatkowych, kadry i płace. Prowadzenie księgowości pełnej i uproszczonej, KPiR, ryczałt, karta podatkowa, rozliczenia VAT, ZUS. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa. Dojeżdżamy do klienta.

  Kancelaria radcy prawnego Małgorzata Suchecka

  • Gdańsk

  Mirosław Breczko

  • Gdańsk

  SIMOPARTNERS

  • Gdańsk

  Firma SIMOPARTNERS zajmuje się pozyskiwaniem dotacji dla firm z funduszy UE. Przygotowujemy aplikacje dla wszystkich dostępnych w Polsce programów operacyjnych. Wszyscy nasi pracownicy i współpracownicy są praktykami z doświadczeniem w instytucjach zajmujących się wdrażaniem i zarządzaniem funduszami w Polsce. Gwarantujemy ocenę formalną projektów. Wysoka skuteczność merytoryczna przygotowywanych przez nas projektów! ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

  sdfsvbf dsdfavbvc

  • Gdańsk

  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  Kancelarią Twoje Finanse

  • Gdańsk

  Pośrednictwo finansowe oraz ubezpieczeniowe dla osób fizycznych jak i firm.

  Indygo

  • Gdańsk

  Stanisław Leśniak

  • Gdańsk

  Ranking Doradców i Pośredników Finansowych obejmuje również takie miejscowości jak: Gdańsk, Borkowo, Kowale, Leźno, Otomin, Czaple, Jankowo gdańskie, Nowy świat. więcej...
  W jakiej dziedzinie potrzebujesz doradztwa?