Domy Galla

Istebna

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Nasza firma buduje domy z drewna, zarówno w tradycyjnej technologii z bala (okrągłego lub o przekroju prostokątnym) jak i w konstrukcji szkieletowej drewnianej.

Materiałem najczęściej jest świerk, ale budujemy również z modrzewia, czy sosny lub świerka syberyjskiego. Oprócz drewna litego, stosujemy drewno klejone warstwowo BSH.

Oferujemy domy w różnych etapach budowania;
- do stanu surowego otwartego,
- do stanu surowego zamkniętego,
- do stanu deweloperskiego ( łącznie z kompletem instalacji).

Najczęściej budujemy domy jednorodzinne całoroczne, ale również domki letniskowe, budynki gospodarcze, obiekty gastronomiczne, wiaty itd.

Budowa z bali ręcznie struganych, naturalnie okrągłych z mszeniem wełną drzewną miedzy balami to tradycyjna, sprawdzona i znana od lat technologia budowy domów górali beskidzkich, którzy teraz przygotowują i składają nasze domy.

Do budowy najczęściej stosujemy świerk istebniański – odmianę świerka o świetnych parametrach technicznych, ale na życzenie Klienta budujemy również z modrzewia, czy sosny.

Domy z bali o przekroju prostokątnym to doskonała propozycja na ciepły, przyjazny, a jednocześnie praktyczny dom. Bale połączone są w narożach wieńcowo z ostatkami, najczęściej łączone ze sobą na własne pióro na całej długości, można również zastosować mszenie wełną drzewną między balami.
Wielbiciele drewna w czystej postaci mogą zdecydować się na ściany jednorodne z grubego bala – wtedy otrzymują drewno i na zewnątrz i wewnątrz domu – ściany zewnętrzne oddychają i regulują poziom wilgoci, a jednocześnie płaski profil ściany pozwala wykorzystać przestrzeń w stu procentach.

Można również postawić na uzyskanie lepszego współczynnika przenikania ciepła stosując ścianę warstwową – budujemy wtedy konstrukcję z cieńszych bali (od 12 – 20 cm grubości), z dociepleniem wełną skalną w płytach od wewnątrz i z wykończeniem wg swojego pomysłu na wnętrze; albo w drewnie – desce imitującej bal, lub w płytach gipsowo - kartonowych, jeżeli chcemy mieć wnętrza wykończone na biało.

Do budowy naszych budynków szkieletowych wykorzystujemy materiały wysokiej jakości zgodne z wszelkimi europejskimi normami, co gwarantuje inwestorom, że ich budynki będą trwałe, tanie w utrzymaniu oraz pozbawione wad wynikających z użycia niskiej klasy materiałów.

Do konstrukcji używamy certyfikowanego suszonego drewna świerkowego KVH*. Oczywiście na życzenie możliwe jest wykonanie konstrukcji z suszonego drewna świerkowego w klasie C24.

Oprócz budowy nowych obiektów, podejmujemy się remontów, przebudów, renowacji, wymian dachów, wymian stolarki otworowej itd.

Współpracując z projektantami specjalizującymi się w technologii budownictwa drewnianego oferujemy naszym Klientom, wykonanie indywidualnych projektów, od ustalenia wytycznych, jaki ma być Wasz wymarzony dom, poprzez wykonanie rysunków koncepcyjnych, kompletnego projektu architektonicznego, kończąc na adaptacji projektu do warunków lokalnych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Branża

Obszar działania

Łódzkie, Opolskie, Podkarpackie, Małopolskie, Lubelskie, Śląskie, Kujawsko-pomorskie, Świętokrzyskie, Czechy, Słowacja

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

13 opinii

5 5
(13)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Daniel K. 21 grudnia 2017
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Dziękujemy bardzo firmie Domy Galla i szefowi firmy, panu Przemysławowi za realizacje budowy domu z bali klejonych na terenie Czech w Czeskim Cieszynie. Budowa naszego domu (stan surowy otwarty bez bez więźby dachowej) mimo ekstremalnych warunków pogodowych (śnieg, deszcz, silny wiatr) trwała tylko 7 dni. Współpraca z firmą bezproblemowa i profesjonalna. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy gorącą firmę Domy Galla do budowy Waszych nowych domów. Velmi děkujeme firmě Domy Galla i jejímu majiteli, panu Přemyslavovi za realizaci stavby této roubenky z lepených hranolů v Českém Těšíně. Stavba našeho domu ( hrubá stavba bez konstrukce krovu) trvala i přes nepříznivé povětrnostní podmínky (sníh, déšť, silný vítr, těžký terén na stavbě) pouze sedm dní. Spolupráce s firmou probíhala bez problémů a byla na velmi profesionální úrovni. Jsme velmi spokojeni s provedením stavby a velmi tuto firmu doporučujeme ke stavbě Vašich nových domů.

Monika P. Chełm Śląski, 18 października 2017
opinia niepotwierdzona
Zlecę budowę domu szkieletowego do SSZ, 118m2, Chełm Śląski
Pozytywna opinia

Monika K. 13 września 2017
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Właściciel zaangażowany, kreatywny, kontaktowy. Oferty szczegółowe, konkretne. Realizacja w terminie, bardzo sprawnie, szybko oraz dokładnie, a materiały najwyższej jakości - zwłaszcza drewno. Współpraca to była prawdziwa przyjemność. DOMY GALLA polecamy w 100%.

Monika S. kielce, 16 listopada 2016
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma wyjątkowa pod każdym względem- kontakt, profesjonalizm, rzetelność. Jednym słowem standardy firm zachodnich. Jeżeli ktoś nie wierzy w możliwość bezstresowego prowadzenia budowy doradzam kontakt właśnie z tą firmą. Budowa mojego domu (bal prostokątny z pod konstrukcją szkieletową) o pow. ok 120m2 trwała od chwili przyjazdu ekipy do zakończenia wszystkich prac wykończeniowych mniej niż 6 mcy. Wszystkie etapy budowy realizowane były zgodnie z projektem w wyznaczonych terminach z zachowaniem wyjątkowej dbałości, terminowości i wg ustalonej ceny. Polecam gorącą i życzę satysfakcji z prowadzenia swojej budowy oraz poczucia bezpieczeństwa takiego jak ja miałam współpracując z tą firmą.

Robert L. Kraków, 17 sierpnia 2016
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Mimo, że nie udało się nam wspólnie realizować zamówienia - ofertę, kontakt oraz sposób załatwienia sprawy uznaję jako bardzo profesjonalną. Więcej takich wykonawców, a wszyscy będziemy zadowoleni

Katarzyna M. Kaniwola, 5 lipca 2016
opinia niepotwierdzona
Zlecę budowę domu szkieletowego, 70m2, Kaniwola
Pozytywna opinia

Agnieszka B. Aleksandrów Łodzki, 20 czerwca 2016
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Właściciel firmy bardzo rzetelnie przedstawił ofertę budowy naszego domu. Drogą mailową otrzymaliśmy szczegółowy kosztorys budowy. Dogłębnie wyjaśnił wszystkie nasze wątpliwości dotyczące szczegółów technicznych. Uważamy, że jest to firma, która zna się dobrze na technologii budowy domów szkieletowych.

Andrzej  G. Włoszczowa, 7 czerwca 2016
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo solidny i zaangażowany człowiek/szef firmy, Trudno tu oceniać potencjał firmy, bo w tej branży kwestia majątku trwałego, maszyn, technologii i ludzi nie da się łatwo zmierzyć, są referencje i tu wyglądało to nieźle. Polecam

Andrzej W. Łaziska Górne, 29 marca 2016
opinia niepotwierdzona
Zlecę budowę domu "pod klucz", z bali, 80-100m2
Pozytywna opinia

Urszula S. Wodzisław, 21 grudnia 2015
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt mailowy, telefoniczny itp staranność w przygotowaniu oferty, punktualność. Skłonność do negocjacji.

Zbigniew K. Myszkow, 21 października 2015
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo konkretne podejście do tematu budowy domu z drewna. Dobry kontakt. Firma Domy Galla wykonała kompletną wycenę kilkukrotnie z uwagi, iż dom okazał się zbyt drogi, aż znaleźliśmy kompromis cenowy. Szkoda tylko że planowana była budowa domu w systemie szkieletowym - a wyszedł murowany.

Paweł W. Kraków, 13 października 2015
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma Domy Galla przygotowała ofertę na realizację mojego domu jednorodzinnego w oparciu o projekt indywidualny w miejscowości Szyce pod Krakowem. Projekt obejmował zarówno drewnianą jak i żelbetową konstrukcję budynku. Firma jako jedna z nielicznych podeszła bardzo fachowo do procesu wyceny oraz doboru materiałów i rozwiązań technologicznych, dlatego szczerze polecam do współpracy.

Domy Galla, 13 października 2015

Dziękujemy za wystawioną opinię, rozmowy z Panem Pawłem w sprawie budowy jego domu były rzeczowe i konkretne, bezproblemowo kontaktowaliśmy się wielokrotnie omawiając naszą ofertę i dopasowując ją do potrzeb klienta.

Paulina K. Kamienica Polska, 21 lipca 2015
opinia niepotwierdzona
Zlecę budowę domu szkieletowego "pod klucz", pow. 98m2
Pozytywna opinia

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Domy Galla
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Więźby dachowe: sprzedaż, montaż lub kompleksowe wykonanie dachu -

Polska - Istebna

Montaże w województwie śląskim.

Renowacja elewacji drewnianych

Śląskie - Istebna

Odnawiamy wszelkie elewacje drewniane domów z bali, szkieletowych,obkładanych drewnem oraz wiat, altan, garaży itd. Szlifowanie i dwukrotna impregnacja wieloskładnikowymi impregnatami Remmers HK-Lasur, Remmers UV-Langzeit.

Domy z certyfikowanego bala klejonego warstowo BSH

Polska

Proponujemy domy z bala klejonego wartwowo BSH, jest to dobre połączenie naturalnego zdrowego surowca i współczesnej technologii gwarantującej komfort użytkowania i energooszczędność budynku. Świetnej jakości certyfikowany materiał sprowadzamy z Austrii. Domy z bala BSH oszczędzają Inwestorom kłopotów, które są bolączka domów z bali litych czyli:...

Rozwiń

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Istebna 1030, 43-470 Istebna

WWW

www.domygalla.pl

Telefon

888 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy DOMY GALLA Przemysław Waszut
Imię (pierwsze) PRZEMYSŁAW
Drugie imię KAZIMIERZ
Nazwisko WASZUT
Data rozpoczęcia działalności 2015-04-16
NIP 5482144704
Regon 361275585

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat cieszyński
Gmina Istebna
Miejscowość Istebna
Kod pocztowy 43470
Poczta Istebna
Numer nieruchomości 1030

Kontakt

Email biuro@domygalla.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2015-04-16
Data powstania 2015-04-15
Data rozpoczęcia działalności 2015-04-16

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
Przeważające PKD
1623Z PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW STOLARSKICH I CIESIELSKICH DLA BUDOWNICTWA
4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4511Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK
4673Z SPRZEDAŻ HURTOWA DREWNA, MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I WYPOSAŻENIA SANITARNEGO
7112Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.