O nas
Działamy na rynku zarządzania nieruchomościami od 13 lat. Nasze usługi prowadzimy kompleksowo, w wielu obszarach na które składają się czynności zarządcze i księgowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym pakietem usług.
Ze względu na szeroki zakres proponowanych usług oraz formę współpracy ostateczna wartość oferty uzależniona jest od zakresu zleconych czynności i jest indywidualnie negocjowana z właścicielami lokali dla danej Wspólnoty Mieszkaniowej.
Ze względu na szeroki zakres proponowanych usług oraz formę współpracy ostateczna wartość oferty uzależniona jest od zakresu zleconych czynności i jest indywidualnie negocjowana z właścicielami lokali dla danej Wspólnoty Mieszkaniowej.
Opinie
Na Oferteo od 3 lata
5 gwiazdek 33%
4 gwiazdki 0%
3 gwiazdki 0%
2 gwiazdki 0%
1 gwiazdka 66%
1030130
markValueNegative
Zbyszek
2025-08-25 13:35:18.038132
-1
false
Nie polecam tej firmy osoba Tomasz [Usunięte przez oferteo] nie jest uczciwa >>>
false
false
1023844
markValueNegative
DzsQkFRBvUQDnWMAYBA6
F
2025-08-04 09:35:50.929227
-1
false
Przedstawiam Państwu Oblicze prawdziwe Tomasza Dobrzanskiego który jest niesłowny i nierzetelny oraz jest oszustem. Tak mogę śmiało bez ogrudek takie określenia wpisać ze względu na to że nie dotrzymauje słowa oraz nie respektuje prawa w żaden sposób. Dowodem tego jest sprzedaż nieruchomości po ktòrej nie wywiazuje się z aktu notarialnego tylko konfiskuje sobie pieniądze bezprawnie i kontakt się urywa całkowicie, Pieniądze zgodnie z aktem powinny być przelane na konta współwłaścicieli prawnych tym czasem zniknęły i są zdeponowane w nieznanym miejscu bez oczywiście nakazu prawomocnego Sadu czyli samowolka Prosze nie wchodzic z tym człowiekiem w żadne interesy bo zostaniecie oszukani a dochodzenie bedzie trwało z tego co można się spodziewać dość sporo czasu, Aby uniknac kłopoty prsze o unikanie tego człowieka i jego firmy,, Sprawa trafiła już do prokuratury i Sądu z tego tytułu.
false
false
773573
markValuePositive
Aleksandra
S
2023-08-28 09:43:37.441163
-1
false
Spotkanie z właścicielem firmy pokazało, że firma posiada duże doświadczenie i wiedze o zarzadzaniu nieruchomościami.
Polecam Firmę, jest godnym partnerem do współpracy.
false
false
Specjaliści z Twojej okolicy
Oferty
Zarządzanie nieruchomościami
Co chcesz zlecić lub kupić?
Wybierz usługę, której potrzebujesz, aby złożyć zapytanie:
Finanse (1)
•
Zarządzanie nieruchomościamiUsługi porządkowe (2)
•
Sprzątanie po remontach•
Sprzątanie lokali komercyjnych
Powiązane produkty i usługi:
Malowanie biur, Montaż drzwi, Pranie dywanów, Szpachlowanie, Wykończenia łazienek, Wykończenia wnętrz Warszawa
O Firmie
Adres
Ulica
Husarii, 2Kod pocztowy
00-001Miasto
WarszawaNIP
796-248-16-50Godziny pracy
Brak informacji
Preferowana forma kontaktu
e-mail, telefon
Obszar działania
Mazowieckie
Dane rejestrowe
Firma
Nazwa firmy
Dommus Tomasz Dobrzański
Imię (pierwsze)
TOMASZ
Nazwisko
DOBRZAŃSKI
Data rozpoczęcia działalności
2010-06-12
NIP
7962481650
Regon
142425175
Siedziba
Kraj
Polska
Województwo
MAZOWIECKIE
Powiat
Warszawa
Gmina
Wilanów
Miejscowość
Warszawa
Kod pocztowy
02951
Ulica
ul. Husarii
Numer nieruchomości
2
Zakres działalności (PKD)
Kod PKD
Nazwa
6832Z
ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE
Przeważające PKD
8211Z
DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA
8130Z
DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI
8121Z
NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH
7810Z
DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSZUKIWANIEM MIEJSC PRACY I POZYSKIWANIEM PRACOWNIKÓW
7711Z
WYNAJEM I DZIERŻAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK
7420Z
DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA
7320Z
BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ
7120B
POZOSTAŁE BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE
7022Z
POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
6831Z
POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
6820Z
WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
6810Z
KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
6619Z
POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6612Z
DZIAŁALNOŚĆ MAKLERSKA ZWIĄZANA Z RYNKIEM PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH I TOWARÓW GIEŁDOWYCH
6499Z
POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6492Z
POZOSTAŁE FORMY UDZIELANIA KREDYTÓW
4719Z
POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4690Z
SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA