DOMINO Dominik Jarosz Brzesko - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak DOMINO Dominik Jarosz nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

DOMINO Dominik Jarosz

6

O specjaliście

Firma Dominik Jarosz Domino specjalizuje się w wykonawstwie stanów surowych otwartych budynków mieszkalnych wielorodzinnych, jednorodzinnych, obiektów użyteczności publicznej tj. hale, markety, hotele. Wieloletnie doświadczenie przy prowadzeniu i organizacji robót budowlanych gwarantuje szybkość, solidności i fachowość w wybudowaniu twojego wymarzonego domu.
Zawsze stawiamy na rzetelność i solidność wykonywanych usług, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pasją, a zadowolenie naszego Zleceniodawcy z wykonanych przez nas usług jest naszym celem.
Oferujemy państwu różne warianty wykończenia:
1. stan surowy otwarty
2. stan surowy zamknięty
3. stan deweloperski
Zapewniamy pełny zakres sprzętu niezbędnego do wykonywania prac, zapewniamy zaplecze socjalne, a prace nadzorowane są przez uprawnionego i doświadczonego kierownika budowy.
Gdy już powierzą Państwo prace budowlane naszej firmie, przeanalizujemy projekt budowy bardzo dokładnie. Po przeanalizowaniu, jeśli będzie to oczywiście możliwe, zaproponujemy Państwu dogodne i funkcjonalne rozwiązania. Często się niestety zdarza, że gotowy projekt w jakiejś części może być nie funkcjonalny. I tu bardzo duże znaczenie ma nasze doświadczenie zdobyte przez lata. Możemy sprawić, że rozwiązania, które Państwu zaproponujemy okażą się bardziej funkcjonalne i przystępne niż te w oryginalnym projekcie. Niejednokrotnie pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze.

Branża

Budowa domów, Domy murowane

Obszar działania

Małopolskie, Podkarpackie, Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak DOMINO Dominik Jarosz

Oferta

Budowa Budynków Stan Surowy
Polska
do uzgodnienia

Wykonujemy Stany surowe budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Bucze, ul. Podkowa 2, Brzesko

NIP

6762298811

Telefon

607****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Dominik Jarosz