Całodobowa opieka medyczna wraz z wyżywieniem i rehabilitacją, Toporzysko


Cena do uzgodnienia

Oferta

Zajęcia grupowe – Podstawą zdrowia i dobrego samopoczucia jest aktywność fizyczna oraz nawiązywanie nowych kontaktów interpersonalnych. Jesteśmy w pełni zaangażowani w to aby nasi pensjonariusze w pełni zaspokajali swoją potrzebę ruchu. W skład naszej oferty wchodzą wszelkiego rodzaju zajęcia ruchowe indywidualne jak i grupowe, prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów. W ramach organizacji czasu wolnego prowadzimy:

- terapię zajęciową w formie warsztatów i sekcji zainteresowań,
- spacery,
- gry i zabawy (wieczorki taneczne),
- organizacja Świąt i urodzin wraz z nieograniczonym kontaktem z rodziną,
- zajęcia rekreacyjno-kulturale : wspólne czytanie książek, rozwiązywanie krzyżówek.

Przygotowane posiłki - Niezbędnym elementem w procesie regeneracji organizmu, powrotu do zdrowia i właściwego funkcjonowania jest odpowiednio dobrana i zbilansowana dieta. Nasi specjaliści w zależności od zaleceń lekarskich i indywidualnych preferencji przygotują smaczne posiłki według potrzeb. Nasi kucharze gotują smacznie i zdrowo w nowocześnie wyposażonej kuchni ze świeżych i odpowiednio dobranych produktów dzięki czemu posiłki są zawsze świeże, smaczne i zdrowe.

Codzienna higiena – Dokładne dbanie o higienę pensjonariuszy jest standardem w naszym domu seniora. W zależności od stopnia samodzielności nasz personel zadba o to aby asystować przy drobnych czynnościach pielęgnacyjnych jak i również kompletną pomoc w dbaniu o codzienną higienę. Podopieczni zawsze mogą liczyć na wsparcie naszych życzliwych i wyrozumiałych pracowników. Nasz dom seniora jest odpowiednio przygotowany do potrzeb i wymagań osób starszych jak i tych z różnymi niepełno sprawnościami. Każdy pokój wyposażony został w węzeł sanitarny.

Opieka medyczna – Gwarantujemy naszym pensjonariuszom całodobową pomoc medyczną, na którą składa się opieka lekarza, pielęgniarki oraz zespołu opiekunów medycznych. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna jest opieka długoterminowa jak i również ta w nagłych wypadkach dlatego nasz zespół otacza całodobową troską i opieką wszystkie osoby aby zapewnić im komfortowy i przyjemny pobyt.Pobyty długoterminowe, krótkoterminowe, weekendowe.

W skład naszej oferty wchodzi :

- Pokój 1,2,3-osobowy wyposażony w sprzęt dla osób niepełnosprawnych z węzłem sanitarnym,
- Sala rehabilitacyjna,
- Jadalnia,
- Gabinet lekarski, pielęgniarski,
- Świetlica z kominkiem, TV , fortepianem,
- Pranie odzieży,
- Stała posługa duszpasterska i msze święte w kaplicy,
- Pełne wyżywienie (5 posiłki dziennie)
- Za dodatkową opłatą – usługi fryzjerskie, kosmetyczne, wyjazdy na baseny.

Polska, Toporzysko
 
 


Liczba wyświetleń strony: 126