Powiedz jak możemy Ci pomóc

DHM PROVOLTA

Serock

5

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Specjalizujemy się w instalacjach fotowoltaicznych i systemach przetwarzania energii elektrycznej na ciepłą wodę użytkową oraz do instalacji centralnego ogrzewania z zastosowaniem gruntowej pompy ciepła marki Furion.

Co nas odróżnia od innych?…. na pewno to, że jesteśmy rzemieślnikami, a nie tylko handlowcami. Cały proces ofertowania i wykonawstwa od początku do końca, jest w rękach tych samych osób, z praktycznym zrozumieniem zagadnień związanych z projektowaniem i realizacją instalacji. Nie należymy do dużych firm instalatorskich, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszeni zatrudniać przypadkowych lub sezonowych pracowników. Cały zespól to w większości osoby ze sobą spokrewnione, dbające o własną reputację co ma przełożenie na dobrą jakość naszych usług.

Możecie Państwo polegać na nas również w procesie pozyskiwania środków z aktualnych programów dofinansowujących OZE, jak i wszelkich formalności zgłoszeniowych instalacji.


Zachęcam do kontaktu z nami i do zapoznania się z ofertą.

MH

Branża

Obszar działania

Podlaskie, Lubuskie, Warmińsko-mazurskie, Dolnośląskie, Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

33 opinie

5 5
(33)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Jarek W. 13 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam współpracę - to już druga instalacja u mnie realizowana przez tego wykonawcę - najpierw panele a teraz magazyn energii. Profesjonalne podejście, zrozumienie potrzeb klienta i doradztwo w wyborze najlepszego rozwiązania a do tego fachowa i terminowa usługa.

DHM PROVOLTA, 14 marca 2024

Dziękuję za umożliwienie nam zrealizowania Pańskiej kolejnej inwestycji.

Bozena D. 11 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma solidna, usługa wykonana terminowo, już dwa razy korzystaliśmy z usług firmy Provolta i nie mamy zastrzeżeń. Poza wszystkim zawsze można zadzwonić i dopytać o to, czego się nie wie. Polecam.

DHM PROVOLTA, 11 marca 2024

Dziękuję, że ponownie zaufaliście nam Państwo. W razie potrzeby jesteśmy zawsze do usług.

Stanisław E. 1 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Zacznę od tego, że mam dach prawie płaski, pokryty blachą rheinzink (tytanowo cynkową) kładzioną na rąbek stojący. Oczekiwałem, aby pokrycie dachu nie zostało naruszone, czyli żadnych wkrętów czy wiercenia! Tylko Pan Mariusz zaproponował system mocowania PV który to zapewni. Konfigurację mojego zestawu FV ustalałem z Panem Mariuszem przez rok. Miał cierpliwość i przesyłał mi wyrozumiale kolejne oferty nowych konfiguracji trzykrotnie. Skończyło się na 10kWh PV, falowniku hybrydowym i magazynie energii 15kWh. Instalacja zaczęła się w terminie uzgodnionym w umowie! Pan Mariusz przyjeżdża na miejsce z mobilnym warsztatem na samochodzie, ma własne, profesjonalne rusztowanie, wszystkie niezbędne narzędzia i częstuje czasem świetną angielską herbatą! Pracuje z dwoma synami, którzy są tak samo profesjonalnie przygotowani jak on sam! Nigdy nie miałem wrażenia, żeby sytuacja podczas montażu wymknęła się im spod kontroli lub w jakikolwiek sposób przerosła tę ekipę! Wiedzą co robią, bo są do tego przygotowani i mają praktykę zajmując się tym od dłuższego czasu. Mówię to, bo przez cały czas byłem przy nich, co im nie przeszkadzało, mało tego cierpliwie to znosili odpowiadając na moje pytania i biorąc pod uwagę niektóre moje sugestie (gdy były sensowne). Ekipa pracuje metodycznie wykonując krok po kroku kolejne etapy montażu. Pełna profesja! Reasumując, wykonali instalację jaka była uzgodniona w umowie, niczego nie niszcząc (co nie zawsze jest oczywiste). Uruchomili cały system, który ruszył od pierwszego włączenia, za umówione pieniądze. Czego można więcej oczekiwać? Polecam zatem firmę PROVOLTA z czystym sumieniem!

DHM PROVOLTA, 7 stycznia 2024

Panie Edmundzie dziękuję za zlecenie nam wykonania instalacji oraz bardzo obszerną opinię. Zadowolenie klienta powoduje w nas satysfakcje z rzemiosła, które uprawiamy. Życzę wszystkiego dobrego na progu nowego roku, od całego zespołu.

Piotr S. 8 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Zlecenie na panele fotowoltaiczne, dach do 150m², Borowa Góra
Pozytywna opinia

Inwestycja zrealizowana na bardzo dobrym poziomie. Bardzo dobry kontakt zarówno w fazie planowania, wykonania i po realizacji. Firma realizuje swe usługi terminowo i rzetelnie. Duża elastyczność na propozycje i sugestie inwestora. Gorąco polecam tę firmę. Piotr

Andrzej M. 30 stycznia 2023
opinia niepotwierdzona
Zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne, dach do 150m², Wieliszew
Pozytywna opinia

Firma solidna, uczciwa, instalacja została wykonana profesjonalnie i terminowo. Polecam.

Włodzimierz G. 30 stycznia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Solidność , terminowość , pozytywne rozwiązania instalacyjne i bardzo dobry kontakt z wykonawcą. Bardzo inteligentni i sprawni pracownicy. POLECAM

Marcin Z. 12 stycznia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Instalacja założona sprawnie, uruchomiona i działa. Pełna pomoc przy zgłoszeniu, no i co ważne nie było pytania zostawionego bez odpowiedzi. Polecam.

Anna H. 8 stycznia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jestem zadowolona, wszystko poszło sprawnie bez zbędnej zwłoki, oferta przesłana jeszcze tego samego dnia co oględziny dachu. Pan Mariusz odpowiadał cierpliwie na wszystkie nasze pytania. Montaż trwał dwa dni, a ekipa posprzątała po sobie. Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę jako godną zaufania.

Agnieszka K. 27 grudnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo profesionalne podejście w kontakcie z kilentem, terminowość i pomoc w załatwieniu odpowiednich dokumentów

Imię N. 9 grudnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo podobała mi się współpraca z Panem Mariuszem. Pomógł mi zrealizować moją koncepcję, doradził dobre rozwiązanie. Prace wykonane fachowo i w terminie. Będę nadal korzystał z usług PROVOLTY. Zdecydowanie polecam. Dziękuję i pozdrawiam.

Bogdan Z. 9 grudnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Rzeczowe podejście do klienta. Naświetlenie kosztów jakie wiążą się z panelami fotowoltaicznymi ich wady i zalety. Profesjonalne wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Polecam każdemu tego wykonawcę

Tadeusz K. 17 listopada 2022
opinia niepotwierdzona
Zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne, dach 151-200m², Łacha
Pozytywna opinia

Zgodnie z umową i terminowo, pomoc w zgłoszeniu do PGE.

Mateusz B. 3 listopada 2022
opinia niepotwierdzona
Panele fotowoltaiczne, dach 151-200m², Serock
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam. Pan Mariusz zmienił moje myślenie o zielonych źródłach energii. Rzemieślnik w pełnym znaczeniu tego słowa, których dzisiaj tak trudno spotkać. Posłuchałem i jestem teraz bardzo zadowolony. Profesjonalne doradztwo, montaż i obsługa. Dzięki panu Mariuszowi dzisiaj cieszę się ciepłem w domu dzięki gruntowej pompie ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej, która jest dostosowana do istniejących, nienajlepszych przepisów prawa w tym zakresie. Dziękuję panie Mariuszu;)

DHM PROVOLTA, 7 listopada 2022

Dziękuję Panie Mateuszu. Ciepła dużo życzę.

Tadeusz  9 września 2022
opinia niepotwierdzona
Panele fotowoltaiczne, dach do 150m², Chotomów
Pozytywna opinia

"Krótko i węzłowato", bez straty czasu. Solidność wykonania.

Piotr Z. 25 lipca 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Szybko, sprawnie, dokładnie i czysto. Polecam. Firma jest otwarta na dogadywanie się z klientem a efektem finalnym jest to że działa a kwity są przyjęte przez elektrownię.

Marek G. 30 maja 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam tą firmę, rodzinna firma która szybko działa i równocześnie profesjonalnie wykonuje swoje prace. W moim przypadku instalacja 10kW. Dziękuję Panu Mariuszowi za "dobrą robotę" i przystępną cenę.

Patryk A. 26 maja 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobra współpraca. Profesjonalnie i zgodnie z umówionym terminem. Wszystko działa poprawnie.

Łukasz K. 14 kwietnia 2022
opinia potwierdzona
Zlecenie na panele fotowoltaiczne, dach niezacieniony, dach do 150m², Chotomów
Pozytywna opinia

Bardzo dobry, indywidualny kontakt przy doborze wielkości i komponentów instalacji - pan Mariusz cierpliwie odpowiadał na wiele telefonów dociekliwego klienta :) Terminowe, sprawne wykonanie, wszystko działa jak należy. Oprócz montażu PV, p. Mariusz zainstalował także ładowarkę samochodową. Serdecznie polecam - rodzinna firma godna zaufania.

DHM PROVOLTA, 14 kwietnia 2022

Dziękuję Panu i życzę dalszej satysfakcji z produkcji własnej energii elektrycznej. Pozdrawiam.

Eryk A. 25 października 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Rewelacyjna jakość wykonania, prędkość i solidność ekipy, najlepsze komponenty, doradztwo. Zero prowizorki, konkretna robota. Polecam.

Grzegorz Z. 25 września 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Solidna i profesjonalna firma godna polecenia. Bardzo dobra współpraca. Odbyłem wiele rozmów z przedstawicielami handlowymi z tej branży, ale firma Pana Mariusza to zupełnie inna liga - wyjaśnienie zawiłości technicznych, monitoring instalacji i kultura pracy. Co jest dla mnie bardzo ważne, to pomiar, projekt, wycena i podpisanie umowy odbywa się bezpośrednio z Panem Mariuszem, właścicielem firmy PROVOLTA. Widać bardzo duże poświęcenie zespołu w to co robią. Instalacja pracuje bez zarzutów. Polecam w 100%.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak DHM PROVOLTA
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Ul Pułtuska 53 F, 05-140 Serock

NIP

6131292785

WWW

www.provolta.net

Telefon

601 ••• ••• Pokaż numer

WhatsApp

601 ••• ••• Pokaż numer