DG-INWEST FINANSE S.A. - ODDZIAŁ WARSZAWA II Warszawa - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak DG-INWEST FINANSE S.A. - ODDZIAŁ WARSZAWA II nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

DG-INWEST FINANSE S.A. - ODDZIAŁ WARSZAWA II

O specjaliście

Wieloletnie doświadczenie bo już ponad 20 lat na rynku pozwoliło nam stworzyć firmę która zrzesza 65 instytucji finansowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie znaleźć najtańsze, a za razem najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb rozwiązanie.

Wszystkim naszym klientom stworzyliśmy uproszczone procedury aby nie tracić czasu na zbędne dokumenty, bo czas to pieniądz a my doskonale to wiemy.

Misją naszej firmy jest znalezienie najbardziej optymalnego rozwiązania finansowego pod względem kosztowym oraz podatkowym dla Ciebie lub Twojej firmy. Pracuje nad tym zespół wykształconych, doświadczonych, ambitnych ludzi, których pozyskaliśmy z różnych instytucji powiązanych z finansami min. banków oraz firm leasingowych i prawnych.

Posiadamy sztab analityków, którzy dokładnie zaplanują Twój biznes z wieloletnim wyprzedzeniem abyś nie musiał się martwić o swoje potrzeby finansowe. Do dyspozycji jest również grono doradców, z którymi możesz się spotkać w naszej lub swojej siedzibie.

Do naszych klientów należą spółki giełdowe, spółki prawa handlowego oraz osoby fizyczne które prowadzą własną działalność lub pracują na etacie. Posiadamy szeroki wachlarz usług dla firm oraz klienta indywidualnego.

Możemy poszczycić się bardzo niską windykacją wśród naszych klientów stanowi ona około 1 % co potwierdza że dobór naszych rozwiązań jest w pełni skuteczny. W dalszym ciągu jesteśmy firmą otwartą na klienta gdzie przez cały okres trwania umowy współpracuje ze swoim osobistym doradcą a nie jak większość banków z infolinią. Doświadczenie nauczyło nas, że tylko rozmowa w cztery oczy pozwoli na dokonanie właściwych rozwiązań.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko leasing, kredyt, faktoring ale również profesjonalne biuro rachunkowe z licencją ministra finansów, klienci korzystający z tej usługi nie muszą składać żadnych dokumentów określają tylko swoją potrzebę a my ją realizujemy …

… bez żadnych dodatkowych kosztów

Branża

LeasingLeasing samochodów do 99 tys. złLeasing samochodów do 49 tys. złLeasing samochodów do 299 tys. złLeasing maszyn i urządzeń do 49 tys. złLeasing samochodów do 599 tys. złLeasing maszyn i urządzeń do 299 tys. złLeasing maszyn i urządzeń do 99 tys. złLeasing samochodów do 999 tys. złLeasing samochodów powyżej 1 mln złLeasing maszyn i urządzeń do 599 tys. złLeasing maszyn i urządzeń powyżej 1 mln złLeasing maszyn i urządzeń do 999 tys. zł

Obszar działania

Lubuskie , Małopolskie , Świętokrzyskie , Mazowieckie , Warmińsko-mazurskie , Kujawsko-pomorskie , Opolskie , Podlaskie , Zachodniopomorskie , Łódzkie , Wielkopolskie , Lubelskie , Śląskie , Pomorskie , Dolnośląskie , Podkarpackie

Opinie

Gwiazdki opinii 15 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

31 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Bardzo dobry kontakt i fantastyczna obsługa. Widzę, że Panowie znają się na rzeczy i nie wciskają..... Polecam wszystkim !

18 kwietnia 2018
Szukam leasingu na nowy samochód osobowy, 146.341,46zł, Warszawa
Pozytywna opinia

Super kontakt i świetna oferta. Co więcej, nawet po podpisaniu umowy świetne podejście. Polecam w 100%

Kamienna Góra, 5 kwietnia 2018
Szukam leasingu na samochód osobowy, 46.000zł netto, Kamienna Góra
Pozytywna opinia

Wyjątkowo profesjonalne podejście do klienta. Elastyczna oferta dopasowana do potrzeb klienta i powodująca bezkonkurencyjność na rynku.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Przasnyska 6a lok. 225, Warszawa

Telefon

571****** Pokaż numer

Telefon

571****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Jakub Wyleżyński

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy EGNARO J. WYLEŻYŃSKI, P. OSTAPIUK S.C.
Data rozpoczęcia działalności 2015-04-01
NIP 5252615689
Regon 361292075

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat m. st. Warszawa
Gmina Żoliborz
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01756
Poczta Warszawa
Ulica ul. Przasnyska
Numer nieruchomości 6 A

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 2 - Jednostka organizacyjna niemająca osobowości prawnej
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 019 - Spółki cywilne prowadzące działalność na podstawie umowy zawartej zgodnie z Kodeksem cywilnym
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Rodzaj rejestru lub ewidencji 099 - PODMIOTY NIE PODLEGAJĄCE WPISOM DO REJESTRU LUB EWIDENCJI
Data wpisu do bazy REGON 2015-04-17
Data wpisu do rejestru ewidencji 2015-04-17
Data powstania 2015-04-01
Data rozpoczęcia działalności 2015-04-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6120Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE TELEKOMUNIKACJI BEZPRZEWODOWEJ, Z WYŁĄCZENIEM TELEKOMUNIKACJI SATELITARNEJ
Przeważające PKD
8220Z DZIAŁALNOŚĆ CENTRÓW TELEFONICZNYCH (CALL CENTER)
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
4619Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ TOWARÓW RÓŻNEGO RODZAJU

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.