Detektyw Ostrołęka - Najlepsi w 2021

Najlepsi Detektywi w Ostrołęce, 2021

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Detektyw Ostrołęka
Piotr Z.

Jesteśmy pasjonatami swojej profesji, nasz zespół tworzą wybitni i doświadczeni profesjonaliści, specjaliści szeroko pojętej detektywistyki, praktycy poszczególnych dziedzin prawa, w tym w zakresie stosunków cywilnych, gospodarczych, handlowych, rodzinnych, spadkowych, prawa pracy i prawa karnego, windykacji należności, etc. Świadczone przez nas szerokie spektrum profesjonalnych usług nie jest formą dorabiania sobie do resortowych emerytur czy dodatkowym zajęciem z braku innych pomysłów czy braku umiejętności - nie uczyliśmy się realiów biznesowych z podręczników - od ponad 20 lat jesteśmy czynnymi uczestnikami obrotu gospodarczego – przedsiębiorcami, którzy doskonale znają meandry i brutalność polskiej rzeczywistości gospodarczej. Mieliśmy dużo czasu i okazji nauczyć się lawirować w nieprzyjaznym otoczeniu rynkowym, znamy od wewnątrz mechanizmy podejmowania decyzji w bankach, urzędach, organach ścigania, sądach, etc., gdyż niejednokrotnie to my je tworzyliśmy. Większość z nas posiada uniwersyteckie wykształcenie prawnicze oraz wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług zarówno na rzecz osób prywatnych jaki i podmiotów gospodarczych- jednoosobowych firm jak i międzynarodowych korporacji. Funkcjonowania systemu prawnego uczyliśmy się nie tylko na uniwersytetach ale przede wszystkim na salach sądowych, a także poprzez czynną współpracę z komornikami, syndykami masy upadłości, policjantami, prokuraturami i innymi instytucjami prywatno jaki publiczno prawnymi. Wielu z nas to byli oficerowie operacyjni poszczególnych służb specjalnych, pracownicy sektora finansowego, w tym bankowości, wspólnicy kancelarii prawnych i windykacyjnych, byli urzędnicy wysokiego szczebla, doradcy podatkowi, etc. Jesteśmy doskonale przygotowani do pracy operacyjnej w terenie oraz merytorycznego opracowywania pozyskanego materiału dowodowego na potrzeby naszych Klientów. Nasi Detektywi posiadają licencje wydane przez Komendę Wojewódzką Policji, co świadczy o tym, że oprócz posiadania fachowej wiedzy spełniamy najwyższe standardy etyczne i gwarantujemy pełną poufność i bezpieczeństwo zebranych materiałów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem detektywistycznym. U nas nie ma przypadkowych ludzi gdyż to my wyznaczamy standardy dla konkurencji, a satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Gwarantujemy Państwu, iż oferowany przez nas wachlarz czynności jest bezkonkurencyjny na rynku pod każdym względem.

Więcej profesjonalistów

OBEDIENCJA - Biuro Detektywistyczne Ostrołęka

OBEDIENCJA

 • Ostrołęka

"Szantaż to zjawisko, które może dotknąć każdego i w każdym miejscu – w domu, w pracy czy w przestrzeni publicznej, jaką jest np. Internet. Choć z zasady rzeczy, czynności określane mianem szantażu są niezgodne z prawem, wielu poszkodowanych ma problem z dochodzeniem swoich praw." Przygarnę popsute pieski, kotki, świnki ZWŁASZCZA jak mają problem z głupimi babami, bo usiąść na twarzy to każdy potrafi. Shibari. Jak nie możesz się wyplądać Z kabały. NAMIĘTNIE terapeutuje, rzeźbie w gównie, pozbywam się problemów i zobowiązań - skuteczność 100% Sesje uświadamiające.

S-PAT Biuro Detektywistyczne - Biuro Detektywistyczne Ostrołęka

Planujesz znalezienie biura detektywistycznego z okolic Ostrołęki, ale nie chcesz przepłacać? S-PAT Biuro Detektywistyczne oferuje usługi w najniższej w okolicy cenie. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

FOLER - DETEKTYW - Biuro Detektywistyczne Ostrołęka

Biuro Detektywistyczne

 • Ostrołęka
 • FOLER - DETEKTYW

FOLER - DETEKTYW to dobre biuro detektywistyczne - należy do ścisłej czołówki na terenie Ostrołęki. Przekonaj się sam! Nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

Dobre Biuro Detektywistyczne

 • Pokrzywnica
 • 17 km od Ostrołęka
 • FHU Dan Mar Marcin Czerwiński

Wybranie rewelacyjnej firmy detektywistycznej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci FHU Dan Mar Marcin Czerwiński - to prawdziwi specjaliści działający w rejonie Ostrołęki, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

BRYMA Security - Firma Detektywistyczna Maków Mazowiecki

Rewelacyjna Firma Detektywistyczna

 • Maków Mazowiecki
 • 40 km od Ostrołęka
 • BRYMA Security

To jedna z najlepszych firm detektywistycznych zatrudniających prywatnych detektywów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, działających w miejscowości Ostrołęka i w całym powiecie. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

Dołącz do naszych Detektywów w Ostrołęce

Działasz na rynku jako Detektyw i szukasz nowych Klientów z Ostrołęki lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Wyszkowska Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna Szron - Prywatni Detektywi Wyszków

Uwierz w kompetentną kadrę Wyszkowska Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna Szron. Ta uznana firma detektywistyczna jest rozchwytywana w branży w miejscowości Ostrołęka za szczegółowe realizowanie usług detektywistycznych. Dłużej nie zwlekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

ASSECURITY

 • Wyszków
 • 53 km od Ostrołęka

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie niezrównaną usługę agencji detektywistycznej. Profesjonaliści z ASSECURITY zaplanują i kompleksowo zakończą prace. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Celny wybór doświadczonego biura detektywistycznego jest niełatwy, dlatego warto zainteresować się MBŁ Security Secret Agencja detektywistyczna Detektyw - to prawdziwi specjaliści, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Ważne incydenty wymagające dyskrecji to chleb powszedni dla tego detektywa - pomoże Ci w zakresie sprawdzania przeszłości osób i innych tematów.

ZHU Kompakt Dariusz Roze

 • Pułtusk
 • 54 km od Ostrołęka

To wyjątkowe biuro detektywistyczne z rejonu Ostrołęki to prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają niezbędne doświadczenie w branży. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

Krawieckie usługi - Biuro Detektywistyczne Wyszków

Krawieckie usługi

 • Wyszków
 • 53 km od Ostrołęka

Krawieckie usługi *poprawki krawieckie,szycie na miarę, indywidualne szycie odziezy damskiej/męskiej, zlecę szycie *szybko, sprawnie i z indywidualnym podejściem do każdego klienta!!!

Porównanie cen i kosztów w Ostrołęce

Szukasz cen detektywów, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Ostrołęce? Złóż zapytanie, a specjaliści z Ostrołęki sami prześlą Ci wyceny.

O jakiego rodzaju sprawę chodzi?

Dobra Agencja Detektywistyczna

 • Jadów
 • Cuguar Robert Płochocki

Nie wątp w kompetentną kadrę Cuguar Robert Płochocki. Ta znana firma detektywistyczna jest szanowana w branży w rejonie Ostrołęki za całościowe podejście do usług detektywistycznych. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Vimac Agencja Detektywistyczna - Firma Detektywistyczna Ciechanów

To jedna z najlepszych firm detektywistycznych zatrudniających prywatnych detektywów z tak dużym doświadczeniem, świadczących usługi detektywistyczne w miejscowości Ostrołęka i w okolicy. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Prywatni Detektywi

 • Ciechanów
 • S.C. Bas Brzozowski Andrzej Stanisław Brzeziński Sławomir

Jeżeli szukasz sumiennej agencji detektywistycznej to trafiłeś w dobre miejsce - SC Bas Brzozowski Andrzej Stanisław Brzeziński Sławomir jest do Twoich usług. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Zbigniew Moszczyński - Agencja Detektywistyczna Ciechanów

Perfekcyjny prywatny detektyw proponuje swoje usługi na terenie Ostrołęki i w pobliskim rejonie. Już teraz zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Agencja Detektywistyczna Dowody Zdrady - Prywatni Detektywi Ciechanów

Jeżeli szukasz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Agencja Detektywistyczna Dowody Zdrady są dla Ciebie stworzeni. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Przemysław Garbecki Logy Security Group - Agencja Detektywistyczna Szczytno

Dobra Agencja Detektywistyczna

 • Szczytno
 • Przemysław Garbecki Logy Security Group

Pierwszorzędne biuro detektywistyczne Przemysław Garbecki Logy Security Group jest gotowa pomóc Ci w otrzymaniu najlepiej dopasowej oferty, gdy tylko wyrazisz zainteresowanie ich doskonałą obsługą. Umów się na konkretny termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Pierwszorzędne Biuro Detektywistyczne

 • Sokołów Podlaski
 • Firma Cel Piotr Adamczuk

Nie możesz znaleźć biura detektywistycznego do szybkiej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - Firma Cel Piotr Adamczuk w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania prac. Już teraz określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Kowalska & Jeznach Legal - Biuro Detektywistyczne Izabelin

Dobre Biuro Detektywistyczne

 • Izabelin
 • Kowalska & Jeznach Legal

To biuro detektywistyczne oferuje swoje doświadczenie na terenie Ostrołęki i w przyległych miastach. Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Dobre Biuro Detektywistyczne

 • Dobre
 • Roltronic Zofia Michalska

Roltronic Zofia Michalska zatrudnia dobrych prywatnych detektywów - szczególne zaangażowanie i rzetelność to ich atuty. Ważkie sprawy wymagające dyskrecji to standard dla tego detektywa - pomoże Ci w zakresie obserwacji.

Dobry Prywatny Detektyw

 • Łapy
 • S.C. Omega 2 Wanda Izabela Święcka Pasich Jan Pasich Dariusz

Dlaczego jeszcze nie wybrałeś agencji detektywistycznej? SC Omega 2 Wanda Izabela Święcka Pasich Jan Pasich Dariusz Święcki Jerzy Gąsowski Andrzej to świetny wybór. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Opinie i porady najlepszych detektywów

Jeśli interesują Cię opinie na temat detektywów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Ostrołęki. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Proszę o wycenę

Biuro Usług Detektywistycznych Ireneusz Wodras

 • Legionowo

Działamy w branży od 2014 roku. Nasza specjalność to wszelkie usługi detektywistyczne, udawadnianie zdrad, na terenie Mazowieckie. Kontakt bezpośredni pod numerem 885 011 888 www.detektyw-legionowo.pl

Biuro Detektywistyczne "ALFA" - Prywatny Detektyw Legionowo

Rewelacyjny Prywatny Detektyw

 • Legionowo
 • Biuro Detektywistyczne "ALFA"

Dobra firma detektywistyczna Biuro Detektywistyczne ALFA, która jest gotowa pomóc Ci w otrzymaniu najlepiej dopasowej oferty, gdy tylko wyrazisz zainteresowanie ich doskonałą obsługą. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Biuro Usług Detektywistycznych Ireneusz Wodras

 • Legionowo

Ta najwyższej klasy agencja detektywistyczna z rejonu Ostrołęki to prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają doświadczenie w branży. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Epm Sp. z o.o.

 • Legionowo

Znakomity detektyw proponuje swoje doświadczenie na terenie Ostrołęki oraz w pobliskich miastach. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

To jedna z najlepszych firm detektywistycznych zatrudniających prywatnych detektywów z tak dużym doświadczeniem zawodowym, realizujących prace na terenie miejscowości Ostrołęka i w całym powiecie. Ażeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Najlepszy Prywatny Detektyw

 • Legionowo
 • Wariografia Com Pl Profesjonalne Badabia Wariograficzne

Szukasz biura detektywistycznego z okolic Ostrołęki, ale nie chcesz przepłacać? Wariografia Com Pl Profesjonalne Badabia Wariograficzne Krzysztof Sochacki oferuje wykonanie usług w atrakcyjnej cenie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Perfekcyjne Biuro Detektywistyczne

 • Łajski
 • Patriota Licencjonowana Agencja Detektywistyczna Zbigniew

Usługi detektywistyczne to specjalność tych profesjonalistów - nie mają sobie równych w fachu prywatnego detektywa. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

BMInstal - Prywatni Detektywi Kobyłka

Utalentowani Prywatni Detektywi

 • Kobyłka
 • BMInstal

Ten detektyw z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą gotowym do pracy - BMInstal to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Ważkie problemy wymagające dyskrecji to standard dla tego detektywa - pomoże Ci w zakresie śledztw gospodarczych oraz innych tematów.

Sumienny Detektyw

 • Marki
 • Guard Tech System S.C.

Ten detektyw działa na terenie Ostrołęki i oferuje rozmaite usługi detektywistyczne. Żeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Detektywi-Wołomin - Detektyw Wołomin

Dobry Detektyw

 • Wołomin
 • Detektywi-Wołomin

Zacznij działać z Detektywi-Wołomin jeśli szukasz dobrych prywatnych detektywów działających na terenie Ostrołęki lub w sąsiednich miastach. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Biuro Detektywistyczne Select Team Szymon Kuchniak - Prywatny Detektyw Wołomin

Biuro Detektywistyczne Select Team Szymon Kuchniak

 • Wołomin
Justyna Z.

Pan Szymon i jego pracownicy wg mojej oceny są profesjonalistami w swojej dziedzinie. Firma dba o całokształt efektywnej i rzetelnej realizacji zadania. W mojej sprawie pan Szymon wykazał się przede wszystkim pomysłowością. Doświadczenie Pana Szymona sprawiło, iż bardzo szybko uzyskałam informacje oraz materiały, które mogłam wykorzystać w danej sprawie w sposób pozytywny przed sądem. Polecam tych profesjonalistów.

H. I. I. T. Usługi Detektywistyczne i Wywiadowcze (Cała Polska) - Detektyw Mrągowo

H. I. I. T. Usługi Detektywistyczne i Wywiadowcze (Cała Polska)

 • Mrągowo
Jarek S.

Mogę polecić pracę HIIT zdecydowanie! Jestem też zadowolony z ich podejścia. Cały czas w trakcie "sprawy" miałem poczucie, że poleciłem ją profesjonalistom, aż do rozwiązania moich problemów. Do tego wszystko idzie sprawnie. Informacje dostaje się na bieżąco. Kontakt jest stały, z tym też nie ma z tym problemu. Oceniam ich bardzo pozytywnie.

Dobrzy Prywatni Detektywi

 • Chotomów
 • Magen S.C. Barbara Niemyjska Wojciech Irzyk

Sprawdź fachowość Magen SC Barbara Niemyjska Wojciech Irzyk. Ta renomowana firma detektywistyczna jest szanowana w branży w okolicy Ostrołęki za całościowe wykonywanie usług detektywistycznych. Umów się na konkretny termin!

Odszkodowanie-warszawa - Usługi Detektywistyczne Marki

Perfekcyjne Usługi Detektywistyczne

 • Marki
 • Odszkodowanie-warszawa

Najlepsza agencja detektywistyczna to prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

Kobietadetektyw.com - Agencja Detektywistyczna Warszawa

Najlepsza Agencja Detektywistyczna

 • Warszawa
 • Kobietadetektyw.com

Kobietadetektywcom to perfekcyjna firma detektywistyczna i nie ma sobie równych w okolicy Ostrołęki - sprawdź na własne oczy! Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Perfekcyjna Firma Detektywistyczna

 • Pomiechówek
 • Damian Pałac

Chesz znaleźć wartego zaufania fachowca od solidnych usług detektywistycznych z Twojego rejonu do realizacji zaplanowanych działań? Firma Damian Pałac jest gotowa Ci pomóc. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Consulting Sati Windykacja - Usługi Detektywistyczne Sokołów Podlaski

Solidne Usługi Detektywistyczne

 • Sokołów Podlaski
 • Consulting Sati Windykacja
Michał K.

Nie mam czasu się rozpisywać, ale są godni polecenia. Dokonują rzeczy wydaje się niemożliwych. Mam małą uwagę - drogo, ale skutecznie. Pozdrawiam.

Zacznij działać z Detekyw Ag Ochrony Osób i Mienia Pwz SC Podgórski K jeśli szukasz dobrych detektywów oferujących swoje usługi na terenie Ostrołęki lub w okolicy. Ważkie problemy wymagające subtelności to codzienność dla tego detektywa - pomoże Ci w zakresie oszustw matrymonialnych i innych tematów.

Malinowski & Partners Bogdan Malinowski - Detektyw Zielonka

Detektyw

 • Zielonka
 • Malinowski & Partners Bogdan Malinowski

Są obecni w branży usług detektywistycznych od kilkunastu lat, przede wszystkich na obszarze Ostrołęki, ale także przyległych miast. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Biuro Detektywistyczne Sfora24 Sp. J

 • Warszawa

Trafny wybór dobrej agencji detektywistycznej wymaga ostrożności, dlatego warto zainteresować się Biuro Detektywistyczne Sfora24 Sp J - to prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej pracy. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Dobra Agencja Detektywistyczna

 • Nowy Dwór Mazowiecki
 • PHU Gamex S.C. Edyta Gołębiowska Marek Gołębiowski

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie niezrównaną ofertę biura detektywistycznego. Eksperci z PHU Gamex SC Edyta Gołębiowska Marek Gołębiowski zaplanują i całościowo wykonają zadanie. Jeśli chcesz uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się - naprawdę warto.

Kancelaria Adwokacka Małgorzaty Lewandowskiej - Biuro Detektywistyczne Ząbki

Sumienne Biuro Detektywistyczne

 • Ząbki
 • Kancelaria Adwokacka Małgorzaty Lewandowskiej

Dzięki dbałości o szczegóły usługi detektywistycznej Kancelaria Adwokacka Małgorzaty Lewandowskiej wyróżnia się w swoim rejonie. Reputację oddają recenzje szczęśliwych Klientów. Ważne incydenty wymagające dyskrecji to standard dla tego detektywa - pomoże Ci w zakresie obserwacji i nie tylko.

Usługi Detektywistyczne

 • Płońsk
 • Piotr Jakóbiak Gama Instal

Nie możesz znaleźć agencji detektywistycznej do bezzwłocznej realizacji Twojego zlecenia? Dobrze trafiłeś - Piotr Jakóbiak Gama Instal w ciągu krótkiego czas od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania usługi. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Solidna Agencja Detektywistyczna

 • Warszawa
 • Prywatny detektyw Krzysztof Stokłosa

Usługi detektywistyczne w wykonaniu tej firmy to istny majstersztyk. To kompetentny detektyw. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Protektiv Biuro Detektywistyczne Agencja Ochrony - Detektyw Warszawa

Kompetentny Detektyw

 • Warszawa
 • Protektiv Biuro Detektywistyczne Agencja Ochrony
Plastic Passion S.c

Detektyw konkretny, kontaktowy, korzystając ze swojego doświadczenia i wiedzy stara się dodatkowo pomóc/doradzić. W trakcie akcji komunikuje się informuje o sytuacji i ustala, czy kontynuować akcję. Wartości za usługi są ok (nie zawyżone). Na koniec działań dostałem oprócz nagrań sprawozdanie na papierze z opisem konkretnych sytuacji wraz z odnośnikami do zdjęć czy nagrań. Dobra jakość i profesjonalizm. Polecam.

Nieprzeciętny Prywatny Detektyw

 • Warszawa
 • Usługi Handlowe

Usługi detektywistyczne to specjalność tego biura detektywistycznego - są prawdziwymi ekspertami w fachu prywatnego detektywa. Ważne incydenty wymagające dyskrecji to codzienność dla tego detektywa - pomoże Ci w zakresie sprawdzania przeszłości osób.

Kancelaria Doradczo-Windykacyjna Sp. z o.o. - Firma Detektywistyczna Warszawa

Kancelaria Doradczo-Windykacyjna Sp. z o.o.

 • Warszawa
Ireneusz U.

Kancelaria Doradczo Windykacyjna Sp z o.o. (www.kancelariawindykacyjna.com.pl) od 8 lat specjalizuje się w profesjonalnym odzyskiwaniu należności. Spółka posiada zaplecze kadrowe, na które składa się zespół profesjonalnych prawników (obecnie 2 adwokatów i 3 radców prawnych) oraz dwóch detektywów. Podstawową zasadą Kancelarii jest brak pobierania opłat wstępnych i brak przerzucania na podmioty zlecające kosztów operacyjnych i kosztów obsługi prawnej. Zasadniczym wynagrodzeniem Kancelarii jest ustalony z klientem procent odzyskanej kwoty od dłużnego podmiotu wg zasady 5-10-15. - 5% od kwot w przedziale powyżej 50000zł - 10 % od 5 000 zł - 49999zł - 15% od 1 zł do 4 999 zł Atuty Kancelarii to przede wszystkim: - oparte na doświadczeniu trafne szacowanie skutecznej windykacji, - pełna "gama" wypraktykowanych procedur sądowych, administracyjnych i egzekucyjnych, - wyjątkowa biegłość i znajomość w zakresie prowadzenia twardej windykacji, egzekucji z nieruchomości, w zakresie dochodzenia roszczeń w trybie art 299 KSH , w ramach postępowania upadłościowego i restrukturyzacyjnego, - skuteczność i konsekwencja w prawno - karnym "wspomaganiu " motywacji dłużnika co wynika z ugruntowanej praktyką wiedzy o ściganiu czynów zabronionych, - doświadczenie i zaplecze detektywistyczno-ustaleniowe wypraktykowane przez lata działalności. Zapraszam do współpracy

Detektywi Dowody Zdrady - Biuro Detektywistyczne Warszawa

Doświadczone Biuro Detektywistyczne

 • Warszawa
 • Detektywi Dowody Zdrady
Ewa R.

Pan Krzysztof i Pani Monika to bardzo rzetelni detektywi. Przede wszystkim nie obiecują "złotych gór". Dlatego mogę ich polecać osobom, którym zależy na profesjonalnej usłudze detektywistycznej. Cenię ich także za to, że gdy widzą, że nie uda im się zebrać dobrego materiału to rezygnują z dalszego prowadzenia sprawy.

Świetny Detektyw

 • Sulejówek
 • Skibiński Waldemar

Świetny detektyw z wyjątkową wiedzą z zakresu świetnych usług detektywistycznych śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Już teraz zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

Fenomenalna Firma Detektywistyczna

 • Warszawa
 • Civis Polska

Gdy szukasz fenomenalnej firmy detektywistycznej z Ostrołęki to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Civis Polska. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Security Data Systems Sp. z o.o. - Firma Detektywistyczna Warszawa

Firma Detektywistyczna

 • Warszawa
 • Security Data Systems Sp. z o.o.

Ta profesjonalna firma detektywistyczna z Ostrołęki to prawdziwi zawodowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

Ranking Detektywów obejmuje również takie miejscowości jak: Ostrołęka, Łazy, Dzbenin, Antonie, Tobolice, Zabrodzie, Laskowiec, Korczaki, Goworki, Teodorowo, Ławy, Nowa wieś wschodnia. więcej...
O jakiego rodzaju sprawę chodzi?