Dekoracyjna posadzka żywiczna poliuretanowa do domów jednorodzinnych, Puławy


Cena do uzgodnienia

Zalety posadzki Sika Comfortfloor:

- NIEBYWAŁY KOMFORT PODŁÓG
Poliuretanowa posadzka żywiczna Sika ComfortFloor® daje daje odczucie przyjemnego ciepła dla bosych stóp, w przeciwieństwie do zimnej ceramiki oraz poczucie miękkości dzięki czemu podłoga zapewnia użytkownikowi wygodne chodzenie i stanie nawet przez długi okres czasu. Stopień miękkości zależy od wybranego systemu i może pomóc w redukcji zmęczenia pracowników i zapobiegać urazom spowodowanym przez upadki lub potknięcia.

- NIEOGRANICZONY WYBÓR KOLORÓW
W standardzie dostępnych jest 70 kolorów Sika ComfortFloor® z możliwością odtworzenia niemal każdego koloru z palety RAL Classic lub NCS 1950, w zależności od potrzeb. Szeroka gama kolorów jest nieporównywalna z jakimkolwiek innym rodzajem systemu podłogowego i pozwala na pełną elastyczność w projektowaniu. Możliwe jest odtworzenie kolorów firmowych, a podłogę można dopasować do koloru ścian lub mebli.

- KOMPATYBILNE Z OGRZEWANIEM PODŁOGOWYM
Poliuretanowe systemy Sika ComfortFloor® są kompatybilne z instalacjami ogrzewania podłogowego. Są w pełni monolityczne i z odpowiednim podkładem zapewniają właściwy poziom przewodności cieplnej.

- JEDNOLITE I BEZSPOINOWE PODŁOGI
Dzięki możliwości płynnego nakładania, Sika ComfortFloor® pozwala na zaprojektowanie całościowej i bezspoinowej podłogi - nawet zmiany i przejścia kolorów na ścianach mogą być włączone do projektu bez złączy. Pozwala to na estetyczne wykończenie i zwiększone możliwości czyszczenia bez żadnych pęknięć lub szczelin, gdzie brud i bakterie mogłyby się akumulować.

- BEZPIECZEŃSTWO / WŁAŚCIWOŚCI ANTYPOŚLIZGOWE
Sika ComfortFloor® bazuje na poliuretanie, tak samo jak materiały używane w podeszwach butów, które są mniej podatne na poślizgi niż podeszwy skórzane. Dla wilgotnych pomieszczeń, takich jak toalety i łazienki, systemy Sika ComfortFloor® można zaprojektować z dodatkową powierzchnią antypoślizgową, zwiększającą bezpieczeństwo.

- BEZSPOINOWA POWIERZCHNIA
Systemy Sika ComfortFloor® podsiadają nienasiąkliwą powierzchnię, która jest idealna również do wilgotnych pomieszczeń, takich jak toalety i łazienki. Po zainstalowaniu Sika ComfortFloor® tworzy monolityczną całość z betonem lub jastrychem podłoża. Po utwardzeniu podłoga zapewnia wytrzymałą, bezspoinową barierę przed przenikaniem wody i środków czyszczących.

- ODPORNE NA DZIAŁANIE ŚRODKÓW CHEMICZNYCH
Sika ComfortFloor® jest materiałem poliuretanowym, którego cechami są odporność na chemikalia i łatwość czyszczenia. Firma Sika posiada bogate doświadczenie w systemach podłogowych odpornych chemicznie, które zostało wykorzystane przy opracowywaniu systemu Sika ComfortFloor®.

- DOBRA JAKOŚĆ POWIETRZA W POMIESZCZENIACH / NISKI POZIOM LZO
System Sika ComfortFloor® jest bezzapachowy podczas instalacji i użytkowania oraz spełnia wszystkie przepisy dotyczące jakości powietrza we wnętrzach związane z lotnymi związkami organicznymi (LZO), które mogą być szkodliwe dla zdrowia ludzkiego i środowiska.

- TRWAŁE I WYTRZYMAŁE
Pierwotnie zaprojektowane do zastosowań komercyjnych (centra handlowe, szpitale), systemy Sika ComfortFloor® wytrzymują intensywny ruch pieszy, obciążenia mebli i ciężkie warunki eksploatacyjne przy wejściach i w korytarzach. Metalowe kółka montowane na meblach lub innych urządzeniach mogą generować naprężenia w podłodze, zwłaszcza wokół biurek w pomieszczeniach biurowych. Sika ComfortFloor® to oficjalnie przetestowane rozwiązanie odpowiednie do tego typu zastosowań.

- WYJĄTKOWA AKUSTYKA
Systemy Sika ComfortFloor® PS-65 i PS-66 to miękki elastyczny materiał,
który redukuje pogłosy oraz uciążliwy hałas kroków i spadających przedmiotów.
Systemy Sika ComfortFloor® PS-63 i PS-64 mają dodatkową warstwę akustyczną, która pomaga tłumić hałas.

- HIGIENICZNE I ŁATWE DO CZYSZCZENIA
Tradycyjne systemy posadzkowe montowane są z fugami i szczelinami, które stają się najsłabszą częścią podłogi i mogą stać się siedliskiem brudu i bakterii. Te połączenia są najbardziej widoczne między poszczególnymi składnikami wystroju wnętrz - podłogą i ścianami, wokół kolumn/słupów i wejść. Instalowane na mokro systemy Sika ComfortFloor® są rozwiązaniami higienicznymi, ponieważ nie wymagają żadnych łączeń, zapewniając gładkie podłogi bez pęknięć, szczelin lub fug - nawet tam, gdzie zaprojektowano zmiany kolorów lub w przejściach pomiędzy podłogami a ścianami.

Właściwości Sika ComfortFloor® gwarantują również, że system nie będzie podatny na rozwój bakterii i grzybów, a dzięki bezspoinowości będzie bardzo łatwy do czyszczenia - tym samym pozwoli na utrzymanie wysokiego poziomu higieny w pomieszczeniu.

- EFEKTYWNOŚĆ KOSZTOWA
Systemy Sika ComfortFloor® PS-23 PS-24 i PS-27 są instalowane w procesie trójfazowym, bezpośrednio na przygotowanej powierzchni betonowej. Cała instalacja trwa trzy dni. Jeśli jest to konieczne, w projektach remontowych można najpierw dodać jastrych naprawczy. Systemy akustyczne PS-63 PS-64 PS-65 i PS-66 wymagają dodatkowej fazy obejmującej montaż prefabrykowanej elastycznej maty lub warstwy akustycznej.

Aby odnowić istniejący system Sika ComfortFloor® lub zmienić kolor lub wzór podłogi, najprostszym sposobem jest przemalowanie podłogi dodatkową cienką warstwą. Proces ten jest wygodny i pomaga zachować niskie koszty utrzymania.

Polska, Puławy
50 m2
Tak
CE
Szwajcaria
Sika
 
 


Liczba wyświetleń strony: 320