Poszukujemy firm wykonujących systemy suchej zabudowy, Zielona Góra - Oferta nr155918 - Oferteo.pl
 

Poszukujemy firm wykonujących systemy suchej zabudowy, Zielona Góra


Cena brutto: 0.00 PLN
do uzgodnienia

Cermag Construction Sp. z.o.o - firma z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, zgłasza zapotrzebowanie na podwykonawców z całego kraju, zajmujących się wykonawstwem systemów suchej zabudowy (ściany działowe, sufity podwieszane, sufity systemowe, sufity z płyt z GK) wraz z towarzyszącymi pracami wykończeniowymi: wyrównywanie powierzchni, uzupełnianie ubytków, gruntowanie, szpachlowanie, malowanie itp.

Celem firmy Cermag Construction Sp. z.o.o jest kompleksowe i optymalne zarządzanie procesami budowlanymi zarówno w aspekcie technicznych – co przekłada się na najwyższą jakość, jak również organizacyjnym – nadzór i efektywne zarządzanie przepływami finansowymi. Cermag Construction realizuje prace budowlane i instalacyjne w obiektach takich jak: hale magazynowe, produkcyjne, zaplecza biurowe, budynki usługowo-handlowe na terenie województw: łódzkie, kujawsko-pomorskie, dolnośląskie, lubuskie, opolskie, mazowieckie. Dowiedz się więcej na: http://www.cermagcc.pl/.

Wszystkich zainteresowanych długotrwałą współpracą z jedną z największych firm w Polsce zapraszamy do kontaktu z p. Dariuszem Warias (kierownika działu), pod numerem tel.: +48 607 333 378.

Lubuskie, Zielona Góra
 
 


Liczba wyświetleń strony: 44