Powiedz jak możemy Ci pomóc

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin

Wejherowo

37

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Działam w branży od 2021 roku. Moja specjalność to naturalne terapie uzdrawiające zarówno sferę fizyczną jak i emocjoną:
* Specjalizuję się w szeroko pojętej terapii w hipnozie, która pozwala na uzdrowienie wielu sfer życia m.in. takich jak: nałogi, stres, depresja, relacje międzyludzkie, strach, fobie i wiele innych , z którymi medycyna konwencjonalna nie jest w stanie sobie poradzić. Zazwyczaj kiedy klienci mówią, "byli już wszędzie " i nie ma efektów poprawy, to u mnie tą poprawę zaczynają odczuwać już po pierwszej wizycie, jednak jak sama nazwa wskazuje jest to Hipnoterapia, więc jak każda terapia trwa i jest rozłożona w czasie.
Jest mi niezmiernie miło obserwować niezwykłą przemianę moich klientów, którzy już mieli okazję doświadczyć tego osobiście.
Wspaniałe jest to, ze terapia prowadzona jest tak, że osoba poddana terapii pamięta wszystko i czuje się komfortowo i całkowicie bezpiecznie.
* Wykonuję również dwugodzinny Biomasaż klasyczny całego ciała, który udrażnia układ limfatyczny jak i skupia się na rozluźnieniu napięć mięśni i powięzi, usprawnia ruchomość stawów i więzadeł. Masaż jest całkowicie bezbolesny a jednocześnie sprawiający po zabiegu uczucie niesamowitej lekkości, dodając również sił witalnych i energii. Najbardziej spektakularnym efektem po masażu jest efekt odmłodzenia twarzy.
* Badanie Biorezonansem z kolei pozwala w bezbolesny sposób sprawdzić stan zdrowia naszego organizmu, w porę dostrzec braki witamin oraz minerałów jak również stan naszych narządów wewnętrznych. Kilka dni po badaniu klient otrzymuje wynik swojego badania oraz wskazówki co do odżywiania oraz suplementacji. Bezpośrednio po badaniu szczegółowe omówienie wyników oraz ewentualne pokierowanie również do specjalistów w przypadku potrzeby szczegółowej konsultacji lekarskiej oraz wdrożenia leczenia ze względu na guzy / torbiele itp .
Centrum Terapii Nova Vita ma indywidualne podejście do klienta, godziny przyjęć są elastycznie dopasowane, tak by każdy czuł się komfortowo, terapie wykonywane są na terenie Wejherowo.

Branża

Obszar działania

Pomorskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

41 opinii

5 gwiazdek (41)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Mateusz Z. 20 lutego 2024
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, bardzo skuteczne metody działania. Polecam.

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin, 20 lutego 2024

Dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że mógł Pan poznać wspaniałe działanie hipnoterapii od pierwszej sesji. Dziękuję, że docenia Pan moją pracę, zapraszam do dalszego korzystania z usług. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

Patryk C. 19 lutego 2024
Pozytywna opinia

Polecam z całego serca, moje życie po hipnoterapii odmieniło się nie do poznania.

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin, 20 lutego 2024

Dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że mógł Pan osobiście doświadczyć pozytywnej przemiany swojego życia już od pierwszej sesji hipnoterapii. Dziękuję, że docenia Pan moją pracę, zapraszam do dalszego korzystania z usług. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

Żaneta W. 19 lutego 2024
Pozytywna opinia

Pani Basia zabierze Cię w podróż w głąb samego siebie. Jak nikt inny swoim anielskim głosem poprowadzi i przeprowadzi Cię po najskrytszych zakamarkach Twojej zagubionej duszy byś mógł odrodzić się na nowo i byś mógł znowu zaistnieć w całości.

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin, 20 lutego 2024

Dziękuję za pozytywną opinię i tak miłe słowa, cieszę się, że mogła Pani doświadczyć działania hipnoterapii i odczuć tą niesamowitą przemianę. Dziękuję, że docenia Pani moją pracę - zapraszam do dalszego korzystania z usług. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

Marek S. 19 lutego 2024
Pozytywna opinia

Cudowna atmosfera, mega profesjonalne podejście nastawione na wyeliminowanie problemu z którym przyszedłem. Bardzo gorąco polecam.

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin, 20 lutego 2024

Dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że mógł Pan osobiście doświadczyć niesamowitego działania hipnoterapii już od pierwszej sesji. Dziękuję, że docenia Pan moją pracę, zapraszam do dalszego korzystania z usług. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

Klaudia S. 19 lutego 2024
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam Panią Basie. Kobieta dzięki której wyszłam z gabinetu z szerokim uśmiechem na twarzy. Pełen profesjonalizm oraz pasja, kobieta z cudownym serduszkiem która prowadzi od samego początku do końca nas, wkładając w to całkowite zaangażowanie.

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin, 19 lutego 2024

Dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że mogła Pani osobiście doświadczać dobroczynnego działania hipnoterapii i odczuć tą niesamowitą przemianę już od pierwszej sesji. Dziękuję, że docenia Pani moją pracę, zapraszam do dalszego korzystania z usług. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

Paweł T. 3 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Biomasaż rewelacyjny. Fantastyczna atmosfera, muzyka kojąca zmysły, masaż wykonany przez przemiłą i co najważniejsze mającą dar w dłoniach Panią Barbarę. Polecam i polecać będę. No i na pewno wrócę na kolejną sesję, aby podładować baterie.

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin, 6 grudnia 2023

Dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że miał Pan okazję doświadczać efektu Biomasażu i że docenia Pan moją pracę. 🙂zapraszam do dalszego korzystania z usług. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia. 🙂

Violetta C. 17 listopada 2023
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i niezwykły kontakt, polecam wszystkim, którzy oczekują niezwykłych doznań, wrażeń i spektakularnych efektów. Z pewnością zawitam do pani Barbary ponownie.

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin, 23 listopada 2023

Dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że miała Pani okazję doświadczyć efektu Biomasażu. Dziękuję, że docenia Pani moją pracę, zapraszam do dalszego korzystania z usług. Pozdrawiam serdecznie.

Elzbieta E. 20 lipca 2023
Poszukuję masażu, relaksacyjny, dla 1 osoby, Puck
Pozytywna opinia

Rewelacyjny masaż, super atmosfera i podejście do klienta. Serdecznie polecam

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin, 24 lipca 2023

Dziękuję bardzo za pozytywną opinię i za to, że docenia Pani moją pracę. Cieszę się, że mogła Pani doświadczyć dobroczynnego działania Biomasażu. Zapraszam serdecznie do dalszego korzystania z usług Centrum Terapii Nova Vita.

Evelyn S. 26 maja 2023
Poszukuję masażu, całego ciała, dla 1 osoby, Gdańsk
Pozytywna opinia

Sehr empfehlenswert, ich komme wieder trotz einer langen Anreise. Wenn jemand richtige Entspannung sucht, ist bei Frau Basia gut aufgehoben.

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin, 31 maja 2023

Vielen Dank für Ihr positives Feedback. Schön, dass Sie diese Entspannung persönlich erleben durften. Ich freue mich, dass Sie meine Arbeit schätzen. Ich lade Sie ein, die Dienste weiterhin zu nutzen.Bis später. Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że mogłeś osobiście doświadczyć tego relaksu. Cieszę się, że doceniasz moją pracę. Zapraszam do dalszego korzystania z usług, do zobaczenia.

Agata O. 13 maja 2023
Pozytywna opinia

Dzięki hipnoterapii u Pani Barbary, wspaniałej osoby, a zarazem wysokiej klasy specjalisty, poprawiłam jakość mojego życia, pod każdym względem. Wróciła radość, szczęście i chęć do działania, osiągania coraz to nowych celów, które wydawały mi się nieosiągalne. Po wielu latach poszukiwań trafiłam do gabinetu Pani Basi, który z całego serca polecam wszystkim.

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin, 14 maja 2023

Dziękuję za pozytywną opinię. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani niezwykłej przemiany. Moim celem jest przede wszystkim radość klientów oraz poprawa samopoczucia i jakości ich życia. Cieszę się, że może Pani obserwować szybkie i trwałe efekty hipnoterapii. Dziękuję, że docenia Pani moją pracę, zapraszam do dalszego korzystania z usług. Pozdrawiam serdecznie.

Aldona M. 11 maja 2023
Poszukuję specjalisty od hipnoterapii, wizyta jednorazowa, Ustka
Pozytywna opinia

Witam . Jesteśmy bardzo zadowolone z zabiegu u Pani Basi. Polecamy taką terapię wszystkim zainteresowanym. Pozdrawiamy serdecznie, Aldona i Ula z Ustki

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin, 11 maja 2023

Dziękuję za pozytywną opinię. Moim celem jest przede wszystkim radość klientów oraz ta niezwykła przemiana, której Panie doświadczyły - cieszę się, że doceniają Panie moją pracę. Zapraszam do dalszego korzystania z usług. Pozdrawiam serdecznie.

Karol P. 10 maja 2023
Pozytywna opinia

Dobry, uczciwy terapeuta, hipnoterapeuta, skuteczny.

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin, 11 maja 2023

Dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że może Pan obserwować niezwykłą skuteczność hipnoterapii. Dziękuję, że docenia Pan moją pracę. Zapraszam do dalszego korzystania z usług. Pozdrawiam serdecznie.

Aldona M. 10 maja 2023
Pozytywna opinia

Byłam na masażu u Pani Basi, jestem bardzo zadowolona z wyniku. Zaraz po zabiegu poczułam się świetnie, jestem emerytka i nie tak prosto mnie zadowolić, Pani Basia to ciepła, miła osoba znająca się na swojej pracy. Obiecałam sobie, że za jakiś czas z przyjemnością skorzystam ponownie z masarzu Pani Basi. Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin, 11 maja 2023

Dziękuję za pozytywną opinię. Moim celem jest przede wszystkim radość klientów, poprawa zdrowia oraz samopoczucia. Cieszę się, że mogła Pani osobiście doświadczyć dobroczynnego działania Biomasażu i odczuć niesamowitą siłę witalną. Dziękuję, że docenia Pani moją pracę, zapraszam do dalszego korzystania z usług. Pozdrawiam serdecznie - do zobaczenia

Dariusz G. 9 maja 2023
Pozytywna opinia

Przyjemna atmosfera, fachowa obsługa, bardzo dobre samopoczucie po masażu. Bardzo polecam.

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin, 15 maja 2023

Dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że miał Pan okazję zobaczyć efekty Biomasażu i, że docenia Pan moją pracę, zapraszam do dalszego korzystania z usług. Pozdrawiam serdecznie.

Rafał B. 9 maja 2023
Poszukuję masażu, kręgosłupa, dla 1 osoby, Wejherowo
Pozytywna opinia

Pełne zaangażowanie w wykonywaniu masażu oraz pełen profesionalizm

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin, 9 maja 2023

Dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że miał Pan okazję doświadczyć efektu Biomasażu oraz, że docenia Pan moją pracę, zapraszam do dalszego korzystania z usług. Pozdrawiam serdecznie.

Sebastian W. 8 maja 2023
Pozytywna opinia

Bardzo polecam dla osób, które borykają się z wszelakimi problemami natury emocjonalnej. W trakcie takiej terapii można odnaleźć siebie na nowo i inaczej spojrzeć na świat. Nasza podświadomość chce dla nas dobrze, grunt to pozwolić jej działać w swoim życiu, co dzięki terapii staje się dużo prostsze.

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin, 8 maja 2023

Dziękuję za pozytywną opinię. Moim celem jest przede wszystkim radość klientów, poprawa samopoczucia i powrót do równowagi emocjonalnej. Cieszę się, że może Pan osobiście doświadczać dobroczynnego działania pracy z podświadomością czyli hipnoterapii odczuć tą niesamowitą przemianę z każdą sesją. Dziękuję, że docenia Pan moją pracę, zapraszam do dalszego korzystania z usług. Pozdrawiam serdecznie.

Andrea J. 4 maja 2023
Pozytywna opinia

Bardzo polecam masaż u Pani Barbary - Pani Basia ma sprawę rączki i czyni z nimi cuda, po masażu wyszłam bardzo zrelaksowana i wypoczęta. W gabinecie panuje przyjemna i wesoła atmosfera. Na pewno wrócę nie raz, polecam z całego serca.

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin, 5 maja 2023

Dziękuję za pozytywną opinię. Moim celem jest przede wszystkim radość klientów 🙂. Wspaniale, że czuje Pani jak dobroczynne efekty przyniósł Biomasaż. Cieszę się, że docenia Pani moją pracę. Zapraszam do dalszego korzystania z usług. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia 🙂

Feliks F. 22 kwietnia 2023
Pozytywna opinia

Bardzo miła atmosfera, profesjonalna obsługa. Człowiek wychodzi zadowolony.

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin, 2 maja 2023

Dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że miał Pan okazję doświadczyć efektu Biomasażu i, że docenia Pan moją pracę, zapraszam do dalszego korzystania z usług. Pozdrawiam serdecznie.

Mateusz C. 22 marca 2023
Poszukuję specjalisty od homeopatii, Gdańsk
Pozytywna opinia

Wiele osób może zastanawiać się przed wizytą "czy warto?", "czy mi to pomoże?" i ja również do nich należałem. Po wizycie mogę z ręką na sercu powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji i inwestycji przede wszystkim w swoje zdrowie. Jeśli komuś zależy na swoim zdrowiu, to korzystając z masażu Pani Barbary oddaje je w dobre ręce. :)

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin, 23 marca 2023

Dziękuję za pozytywną opinię. Moim celem jest przede wszystkim radość klientów, poprawa zdrowia oraz samopoczucia. Cieszę się, że mógł Pan odczuć ulgę i doświadczyć tej na prawdę niezwykłej przemiany. Dziękuję, że docenia Pan moją pracę, zapraszam do dalszego korzystania z usług. Pozdrawiam serdecznie 🙂.

Piotr B. 18 marca 2023
Pozytywna opinia

Wszystko na najwyższym poziomie, a tego się teraz oczekuje.

Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin, 23 marca 2023

Dziękuję za pozytywną opinię. Miło mi, że docenia Pan moją pracę, zapraszam do dalszego korzystania z usług. Pozdrawiam serdecznie.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Centrum Terapii Nova Vita mgr Barbara Mielke-Gawin
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Hipnoterapia

Biorezonans

od 250 do 250 zł

Biorezonans diagnostyka plus zalecenia

od 250 do 250 zł

Oferuję badanie diagnostyczne Biorezonansem (skan funkcjonowania organizmu) wraz z zaleceniami ułatwiającymi powrót do zdrowia

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Wejherowo, ul. Św. Jana, 7a/23, 84-200 Wejherowo

NIP

9581312874

Telefon

697 ••• ••• Pokaż numer