Catering :) Toruń - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Catering :) nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Catering :)

O specjaliście

Naszą specjalnością są usługi cateringowe dla firm, instytucji, szkół i innych !!!

Nie chcesz się martwić o realizację cateringu lub o to, czy to co zamówiłeś, będzie smaczne, dużo i na czas i tak jak ustalałeś ? To dobrze trafiłeś !!!

Jesteśmy firmą rodzinną, zrobimy wszystko żebyś był zadowolony z naszych usług, powiedz nam tylko co potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą !!! Zapraszamy do współpracy !!! Naprawdę warto !!! Duże doświadczenie, smaczne jedzenie, niskie ceny, profesjonalna obsługa !!! Wystarczy napisać, zadzwonić lub nas odwiedzić i wszystko stanie się proste !!! Zapraszamy i czekamy na kontakt od Ciebie Szanowny Kliencie !!!

Obsługujemy również catering o mniejszej skali, dlatego też, jeżeli np.: masz imieniny lub inną okoliczność, nie masz czasu, albo chęci żeby przygotowywać wszystko samodzielnie, a potrzebujesz dobrego domowego jedzonka w dobrej cenie. To dobrze trafiłeś Szanowny Kliencie !!! Przygotujemy i dowieziemy na czas i pod podany adres wszystko, co zamówisz np. zakąski, półmiski, obiady, kolacje i inne.

Branża

Catering dla firmCatering świątecznyCatering dietetyczny

Obszar działania

Kujawsko-pomorskie, Mazowieckie, Pomorskie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy Catering :)?

Dodaj swoje referencje

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Catering :)

Powiązane produkty i usługi: UsługiZlecenia przez internet,  Zlecę projekt, Usługi dla firm, Piece do pizzy opalane drewnemUsługi ToruńZlecenia przez internet Toruń,  Zlecę projekt Toruń, Usługi dla firm Toruń, Piece do pizzy opalane drewnem Toruń

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Toruń, legionow, Toruń

Telefon

731****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Paweł Komorowski