Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Catering :)

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Naszą specjalnością są usługi cateringowe dla firm, instytucji, szkół i innych !!!

Nie chcesz się martwić o realizację cateringu lub o to, czy to co zamówiłeś, będzie smaczne, dużo i na czas i tak jak ustalałeś ? To dobrze trafiłeś !!!

Jesteśmy firmą rodzinną, zrobimy wszystko żebyś był zadowolony z naszych usług, powiedz nam tylko co potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą !!! Zapraszamy do współpracy !!! Naprawdę warto !!! Duże doświadczenie, smaczne jedzenie, niskie ceny, profesjonalna obsługa !!! Wystarczy napisać, zadzwonić lub nas odwiedzić i wszystko stanie się proste !!! Zapraszamy i czekamy na kontakt od Ciebie Szanowny Kliencie !!!

Obsługujemy również catering o mniejszej skali, dlatego też, jeżeli np.: masz imieniny lub inną okoliczność, nie masz czasu, albo chęci żeby przygotowywać wszystko samodzielnie, a potrzebujesz dobrego domowego jedzonka w dobrej cenie. To dobrze trafiłeś Szanowny Kliencie !!! Przygotujemy i dowieziemy na czas i pod podany adres wszystko, co zamówisz np. zakąski, półmiski, obiady, kolacje i inne.

Branża

Catering dla firm, Catering świąteczny, Catering dietetyczny

Obszar działania

Mazowieckie, Kujawsko-pomorskie, Pomorskie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Catering :)

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Toruń, legionow, Toruń

Telefon

731 ••• ••• Pokaż numer
Skontaktuj się