BTtalk Szkoła Językowa

Wrocław

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

W BTtalk chcemy przede wszystkim nauczyć Cię mówić... bo oto w tym wszystkim chodzi.

Idea BTtalk zrodziła się z obserwacji i z buntu...

Z obserwacji jak ludzie radzą sobie z językiem angielskim w praktyce. Nakreśliliśmy w ten sposób pewien wspólny zbiór problemów z jakimi się wszyscy borykają. Zauważyliśmy, że większość z nas zmaga się z tymi samymi trudnościami, które dotyczą głównie wypowiedzi ustnej po angielsku. Dlatego w naszej szkole chcemy przede wszystkim nauczyć Cię płynnie mówić i szybko myśleć… po angielsku.

Z buntu wobec nauczania języka obcego, które polega przede wszystkim na analizowaniu zawartości książki oraz zeszytu ćwiczeń, gdzie większość czasu wszyscy spędzają …..w smętnej ciszy. Dlatego w BTtalk zgodnie z jedną z naszych zasad „silence is not golden” staramy tak wykorzystać czas na zajęciach, aby pobudzić słuchaczy do jak najbardziej aktywnego uczestnictwa.

Branża

Obszar działania

Dolnośląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

1 opinia

5 5
(1)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Sylwia  16 lutego 2024
opinia potwierdzona
Język angielski, p.początkujący, wiek 26-33 lat, Wrocław
Pozytywna opinia

Bardzo szybki kontakt i rozpoczęcie współpracy, pełen profesjonalizm.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak BTtalk Szkoła Językowa
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Miechowity 1, 51-162 Wrocław

NIP

7551674028

WWW

http://www.bttalk.pl

Telefon

605 ••• ••• Pokaż numer