BrukDom

Grodzisk Mazowiecki

18

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Układanie kostki brukowej i granitowej na posesjach chodnikach podjazdach drogach placach! Posiadamy Wykwalifikowanych Pracowników i Profesjonalny Sprzęt.
Działamy na obszarze Grodzisk Mazowiecki i okolice
Posiadamy kilkuletnie doświadczenie, rok założenia 2015

Branża

Obszar działania

Mazowieckie

Opinie

4.76 / 5
Gwiazdki opinii

17 opinii

5 5
(16)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(1)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Tomasz  1 lipca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo polecam współprace z tą firmą. Pan Igorem i Pan Paweł do doskonali fachowcy, o wszystko dopytają, poradzą jeśli coś można zrobić inaczej lub lepiej. Każdego dnia na zakończenie prac robione były porządki. Bardzo terminowi i pracowici, jak była potrzeba również w weekend przyjechali by sobie przyszykować front robót na kolejny tydzień i w taki sposób by nikomu nie przeszkadzać. Bardzo, bardzo polecam, tą również bardzo konkurencyjną cenowo firmę.

Sebastian K. Oferteo, Grodzisk Mazowiecki, 11 kwietnia 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Igor i jego współpracownicy to najlepsi specjaliści na jakich mogłem trafić! Zlecenie to wykonanie kołnierza budynku, tarasu, podjazdu i wejście do domu - razem do położenia ok 110 m2 kostki brukowej. Praca wykonana niezwykle profesjonalnie, przed wyznaczonym terminem, a co najważniejsze zgodnie z naszymi uzgodnieniami. I to bez potrzeby dokonywania jakichkolwiek poprawek. Warto też wspomnieć, że wycena również była atrakcyjna. Życzę sobie i wszystkim innym, aby takich fachowców było więcej i tylko z takimi fachowcami współpracować! Z całą odpowiedzialnością polecam współpracę z firmą BrukDom i z p. Igorem.

Joanna S. 6 grudnia 2023
opinia potwierdzona
Zlecę wykonanie prac brukarskich, 51-100m², Milanówek
Pozytywna opinia

Pan Igor to fachowiec, którego mogę polecić z czystym sumieniem! Zlecenie (80 m kostki) wykonane w uzgodnionym terminie, ze wszystkimi niespodziewanymi robotami, które wyniknęły w trakcie realizacji. Doradza, szuka rozwiązań, pomaga podjąć decyzje. Bardzo polecam!

Roman P. 23 sierpnia 2023
opinia potwierdzona
Zlecę układanie kostki brukowej, 250m², Osowiec
Pozytywna opinia

Świetni fachowcy. Wysoka jakość wykonania usługi i co bardzo rzadko spotykane w branży budowlanej niesamowita rzetelność i terminowość. Gorąco polecam współpracę. Roman

Marta K. 17 czerwca 2023
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Jesteśmy zadowoleni. Szybko, sprawnie bez zastrzeżeń. Polecam.

Karol J. 24 maja 2023
opinia potwierdzona
Zlecenie na brukowanie kostką brukową, 51-100m², Milanówek
Pozytywna opinia

Igor i Paweł to profesjonaliści. Mimo trudnych warunków terenowych kostkę położyli znacznie lepiej niż to sobie wyobrażaliśmy. Efekt końcowy nas bardzo pozytywnie zaskoczył. Wszystko zrobione zgodnie ze sztuką brukarstwa. Panowie odmienili wizerunek naszego domu i działki. :-) DZIĘKUJEMY!!! Z&K.

Wojciech D. 6 maja 2023
opinia potwierdzona
Szukam ekipy do układania kostki brukowej, 51-100m², Stara Wieś
Pozytywna opinia

Polecam rzetelny ,terminowy ,punktualny ,pomocy i z wyobraźnią Najlepsza ekipa z jaką miałem do czynieni

Łukasz J. 22 kwietnia 2023
opinia potwierdzona
Zapotrzebowanie na układanie kostki brukowej, 51-100m², Grodzisk Mazowiecki
Pozytywna opinia

Serdecznie mogę polecić tą firmę, punktualni, rzetelni, dbający by klient był zadowolony. Praca wykonana tak jak się umawialiśmy w 100% mimo ciężkich warunków plus zawsze Pan Igor pod telefonem w razie problemów. Z mojej strony 10/10

Norbert G. 5 kwietnia 2023
opinia niepotwierdzona
Dam zlecenie na układanie kostki brukowej, do 10m², Warszawa
Negatywna opinia

Najpierw Pan umawia się na dany termin i godzinę, a następnie po wyznaczonym terminie dzwonie z pytanie co się dzieje. Pan nie potrafi nawet odebrać telefonu tylko woli napisać sms’a, że go nie będzie. Najwidoczniej ma bardzo zajęty grafik żeby nie pojawiać się na ustalonych spotkaniach.

Leszek D. 3 kwietnia 2023
opinia potwierdzona
Zlecę układanie kostki brukowej, 51-100m², Wojcieszyn
Pozytywna opinia

Praca polegała na uzupełnieniu istniejącej nawierzchni w nową kostkę, rozbiórka i ułożenie na nowo starej kostki, wykonanie bardzo dużej ilości cięcia kostki. Pozytywne nastawienie do klienta, który nie posiada projektu, udzielanie pomocy w wyborze rozwiązania sposobu ułożenia kostki, ukształtowania stopni na różnicy poziomów. Staranne przygotowanie podłoża, ułożenia kostki, połączenia różnych typów kostki, dokładne docięcia na skosach.

Adam C. 26 marca 2023
opinia potwierdzona
Szukam ekipy do układania kostki brukowej, do 10m², Owczarnia
Pozytywna opinia

Chłopaki przyszli, zobaczyli, zrobili, bez szemrania jak musieli poprawić kawałek. Polecam!

Arkadiusz D. 2 marca 2023
opinia potwierdzona
Zapotrzebowanie na układanie kostki brukowej, 11-25m², Jastrzębnik
Pozytywna opinia

Gorąco Polecam Pana Igora - słowny, terminowy, odpowiadający na telefony i smsy. Bardzo pracowity, dokładny i pilnujący porządku. Od pierwszej rozmowy do realizacji minęło 5 dni. Bardzo rzadko to mówię - ale bardzo polecam tego wykonawcę!

Przemysław P. 8 lutego 2023
opinia potwierdzona
Do wykonania brukowanie kostką brukową, 151-200m², Grodzisk Mazowiecki
Pozytywna opinia

Polecam firmę Pana Igora, mega profesjonalne podejście do klienta, Panowie wykonali całość na wysokim poziomie, bardzo uprzejmi i pomocni, wielkie zaangażowanie, wykonanie na wysokim poziomie. Polecam w 100%.

Irena M. 26 grudnia 2022
opinia potwierdzona
Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki,, do 50m², Grodzisk Mazowiecki
Pozytywna opinia

Bardzo solidne wykonanie. Wysoka kultura osobista, uczciwość. Szczerze polecam!!

Katarzyna O. 1 listopada 2022
opinia potwierdzona
Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki,, 151-200m², Milanówek
Pozytywna opinia

Bardzo polecamy, Panowie świetnie wykonali wszystkie prace, a kontakt i ustalenia przed rozpocznieciem prac przebiegły bardzo sprawnie . Układali u nas m.in. kostkę granitową z płytami betonowymi i nietypową dobudówkę tarasu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów!

BrukDom, 1 listopada 2022

Dziękuję bardzo! Miło nam!

Karolina P. 12 września 2022
opinia potwierdzona
Do wykonania brukowanie kostką brukową, około 70m², Grodzisk Mazowiecki
Pozytywna opinia

Super wykonanie i sprawna współpraca, polecam !!!

Karolina G. 8 września 2022
opinia niepotwierdzona
Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Grodzisk Mazowiecki
Pozytywna opinia

Szczerze polecam Pana Igora! Razem ze swoim pracownikiem Panem Pawłem rozumieją się chyba bez słów. Obaj bardzo starannie ułożyli kostkę wokół domu, doradzili w wyborze materiałów i modyfikacji projektu, tak by efekt końcowy był najlepszy z możliwych i ekonomiczny. Pan Igor bardzo dokładnie wyliczył ilości towaru, tak żeby nic się nie zmarnowało. Obaj Panowie bardzo starannie posprzątali teren po zakończeniu prac. Bez problemu brali pod uwagę nasze sugestie i pracowali od świtu do nocy. Co bardzo ważne, komunikacja przebiegała bardzo sprawnie – Pan Igor cierpliwie tłumaczył, służył pomocą i zawsze odbierał telefony. Bardzo uczciwe podejście do Klienta. W tych czasach taki Wykonawca to wielka wartość! Wraz z mężem życzymy mu samych sukcesów! Profesjonalne podejście do pracy, projekt oddany w terminie, wysoka jakość wykonania, wszystko szybko, sprawnie i sympatycznie. Szczerze polecam!

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak BrukDom
Co chcesz zlecić lub kupić?

Powiązane produkty i usługi: BrukarzMontaż ogrodzeńOgrodzeniaWyburzanie ścian

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Sienkiewicza 49, 05-827 Grodzisk Mazowiecki

Telefon

886 ••• ••• Pokaż numer