BLA-BUD

Świdwin

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Remontujemy od A do Z a Ty nie musisz się o nic martwić, dobór, zakup i dowóz potrzebnych materiałów zostaw mi, wycena i kosztorys jest gratis, pracuje czysto, dokładnie i szybko. Zadzwoń lub napisz a po pierwszej rozmowie już będziesz wiedzieć że caly remont będzie przebiegał bezstresowo i bezproblemowo :)
Każdą cenę możemy ustalić tak żeby obie strony były zadowolone i żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony, bo dla mnie praca dla Ciebie to nie tylko zarobek, współpraca musi przebiegać pomyślnie, z uśmiechem i bez stresu, wtedy Ty jesteś zadowolona/ny a i mi, pracuje się lepiej ;)

Branża

Obszar działania

Zachodniopomorskie

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

2 opinie

5 5
(2)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Karolina D. 29 maja 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Łukasz spełnił moje oczekiwania. Jeśli chciałam coś zmienić lub dochodziła jakaś dodatkowa praca, nie było problemu(oczywiście za dopłatą) polecam. Wszystko sprawnie poszło

Robert W. 27 maja 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Super łatwa współpraca i pełne zrozumienie. Polecam

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak BLA-BUD
Co chcesz zlecić lub kupić?

Powiązane produkty i usługi: MalowanieRemontyWykończenia łazienek

Oferta

Kompleksowe remonty mieszkań pod klucz

Polska - Świdwin

Od gołej cegły zrobimy przytulne mieszkanie gdzie wszyscy będą się dobrze czuć

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Bartoszcze 8/21, 78-300 Świdwin

Telefon

530 ••• ••• Pokaż numer