Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Biuro Rachunkowe EAS

O specjaliście

Biuro Rachunkowe "EAS" to solidny i rzetelny partner w zakresie doradztwa i prowadzenia księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej. Posiadamy Licencję Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Usługi naszego biura rachunkowego oferujemy od 2010 r. głównie na terenie Warszawy i okolic, zdalnie lub w siedzibie Klienta. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom firm o różnym profilu działalności i formie prawnej. Wsłuchując się w indywidualne potrzeby, dopasowujemy optymalną ofertę. Nasi Klienci mogą skorzystać z platformy online z darmowym programem do fakturowania oraz usług szkoleniowca BHP, kancelarii prawnej czy agencji reklamowej. Będąc członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce uzupełniamy na bieżąco wiedzę rachunkowo-podatkową. Biznes Klienta jest dla nas priorytetem dlatego pracujemy FACHOWO a NIE MASOWO. Cechuje nas zaangażowanie, dociekliwość, dokładność i chęć pomagania. Nie widzimy przeszkód tylko szukamy rozwiązań. Każdy Klient może liczyć na nasze WSPARCIE i to nie tylko księgowe.

Branża

Biuro rachunkowe, Porady księgowe, Kadry, Biznes plan, Usługi podatkowe, Doradca podatkowy, BHP, ppoż, bezpieczeństwo, Firma konsultingowa

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

13 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
House Roll  11 marca 2020
Pozytywna opinia

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy Biuro Rachunkowe EAS godne polecenia. Wszystko jest rozliczane na czas i dokładnie. Perfekcja pod każdym względem.

Biuro Rachunkowe EAS, 13 marca 2020

Dziękujemy za wybranie naszych usług i te miłe słowa. Cieszymy się, że jesteście Państwo z nami. Serdecznie pozdrawiamy!

Ewa K. 14 listopada 2019
Pozytywna opinia

Współpraca z tym biurem rachunkowym jest na bardzo wysokim poziomie. Pani księgowa rzetelnie i bardzo dokładnie prowadzi księgi rachunkowe oraz dokumentację kadrową. Zawsze służy pomocą, nie ma problemu z kontaktem i spotkaniami. Polecam każdej firmie która chce mieć prowadzone dokumenty rachunkowe zgodnie z obowiązującymi przepisami i profesjonalnie.

Biuro Rachunkowe EAS, 14 listopada 2019

Jest mi bardzo miło, że jest Pani zadowolona z usług mojego biura i docenia Pani rzetelność, która jest dla mnie nadrzędnym elementem współpracy z Klientem. Z pozdrowieniami.

Marcin J. Warszawa, 21 października 2018
Zlecenie na sporządzanie deklaracji podatkowych, prowadzenie księgowości, Warszawa
Pozytywna opinia

Aleksandra K. 20 lipca 2018
Pozytywna opinia

Biuro Rachunkowe EAS prowadzi nasze księgi rachunkowe od 2010 r. Współpraca przebiega bez zastrzeżeń. Właścicielka Biura jest osobą kompetentną, rzetelną i komunikatywną. Wielokrotnie dowiodła, że pozostaje na bieżąco z nieustannie zmieniającymi się regulacjami prawa podatkowego i rachunkowości. A przy tym bardzo sympatyczny kontakt. Polecam.

Edyta D. Warszawa, 17 lipca 2018
Zapytanie o doradztwo podatkowe, prowadzenie księgowości, Warszawa
Pozytywna opinia

Marek S. Warszawa, 26 stycznia 2018
Zlecenie na sporządzanie deklaracji podatkowych, prowadzenie księgowości, Warszawa
Pozytywna opinia

Robert J. 8 stycznia 2018
Pozytywna opinia

Z prawdziwą przyjemnością rekomenduję usługi Biura Rachunkowego EAS. Współpracujemy jako firma od roku 2010. Usługi księgowe na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, wzorowy porządek w dokumentacji, autentyczne zaangażowanie w prowadzeniu działalności, celne rady oraz imponująca wiedza nie tylko z dziedziny finansów. Przesympatyczny i bezproblemowy kontakt. Polecam serdecznie! :-)

Anna K. 3 stycznia 2018
Pozytywna opinia

Współpracuję z Biurem Rachunkowym EAS od kilku lat i jestem bardzo zadowolona ze świadczonych usług. Zawsze dostaję rzetelne i wyczerpujące odpowiedzi na pytania oraz pomoc w załatwianiu spraw urzędowych w zakresie większym niż bym oczekiwała. Wiem, że moje dokumenty są w należytym porządku, a ja nie muszę się obawiać problemów. Właścicielka biura jest osobą nie tylko kompetentną, ale również szalenie kontaktową, co sprawia, że na spotkania w Biurze Rachunkowym EAS biegnę co miesiąc z przyjemnością. Anna Krawczyk

Milena A. 24 grudnia 2017
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam Biuro Rachunkowe EAS, współpraca na naprawdę najwyższym poziomie. Pani Dorota jest osobą nad wyraz profesjonalną, co przekłada się na naszą już kilkuletnią owocną współpracę.

Małgorzata E. 24 grudnia 2017
Pozytywna opinia

Polecam biuro EAS, jestem jego klientką od wielu lat. Cenię ich za profesjonalizm, rzetelność, aktualizację wiedzy, wspaniały i przyjazny personel.

Andrzej M. 21 grudnia 2017
Pozytywna opinia

Współpracuję z tym Biurem Rachunkowym od 7 lat i jestem pełen uznania dla profesjonalizmu, zarówno w prowadzeniu całej obsługi rachunkowej firmy w realiach nieprzerwanego pasma zmian przepisów prawnych jak i klarownej pomocy doradczej w sprawach podatków. Polecam to biuro poszukującym obsługi księgowej, którzy pragną mieć spokojny sen!

Hubert M. 21 grudnia 2017
Pozytywna opinia

Moja firma współpracuje z biurem rachunkowym EAS już ponad 2 lata i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Rzetelność, sumienność i duża wiedza to główne atuty tego biura. Polecam wszystkim wymagającym klientom.

Marcin M. 21 grudnia 2017
Pozytywna opinia

Profesjonalnie, rzetelnie i szybko. Bardzo dobry kontakt z klientem.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Biuro Rachunkowe EAS

Powiązane produkty i usługi: KsięgowyRachunkowośćFaktoringVenture capitalZlecenia dla księgowychKsięgowy Warszawa,  Rachunkowość Warszawa, Faktoring WarszawaVenture capital WarszawaZlecenia dla księgowych Warszawa,  Usługi księgowe, Prowadzenie ksiąg handlowych, Prowadzenie uproszczonej księgowości kpir, Ryczałt ewidencjonowany, Prowadzenie rejestrów vat, Jpk, Usługi kadrowopłacowe, Sporządzanie sprawozdań finansowych, Doradztwo podatkoweUsługi bhpUsługi windykacyjneUsługi reklamowe

Oferta

Usługi Kadrowo-Płacowe
Polska
do uzgodnienia

Biuro Rachunkowe EAS świadczy usługi z zakresu kadr, płac, rozliczeń ZUS oraz umów cywilno-prawnych.

Księgi Podatkowe
Polska
do uzgodnienia

Biuro Rachunkowe EAS poprowadzi uproszczoną księgowość - księgi podatkowe (KPiR, ryczałt ewidencjonowany, kartę podatkową) rzetelnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi.

Księgi Handlowe
Polska
do uzgodnienia

Biuro Rachunkowe EAS poprowadzi Księgi Rachunkowe z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Modlińska 6 lok. 126 A, Warszawa

WWW

eas.biz.pl

Telefon

783 ••• ••• Pokaż numer

Fax

22 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

270978536406802

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy BIURO RACHUNKOWE "EAS" DOROTA MENICH-MICHALIK
Imię (pierwsze) DOROTA
Drugie imię IWONA
Nazwisko MENICH-MICHALIK
Data rozpoczęcia działalności 2010-01-01
NIP 1180772353
Regon 142131918

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Warszawa
Gmina Białołęka
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03188
Poczta Warszawa
Ulica ul. Śreniawitów
Numer nieruchomości 12
Numer lokalu 18

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2009-12-18
Data powstania 2009-12-04
Data rozpoczęcia działalności 2010-01-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6920Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE
Przeważające PKD
7022Z POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
7490Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
7810Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSZUKIWANIEM MIEJSC PRACY I POZYSKIWANIEM PRACOWNIKÓW
8211Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA
8230Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ORGANIZACJĄ TARGÓW, WYSTAW I KONGRESÓW
8299Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
9609Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się