Biuro Rachunkowe CONSULTING AA s.c. Katowice - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Biuro Rachunkowe CONSULTING AA s.c. nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Biuro Rachunkowe CONSULTING AA s.c.

40

O specjaliście

Biuro Usług Finansowo-Księgowych „CONSULTING AA” s.c. mieści się w Katowicach przy ul. Chorzowskiej 73a. (obok centrum handlowego Silesia City Center).
DZIAŁAMY OD ROKU 1994 i jesteśmy nie tylko księgowymi, ale przede wszystkim partnerami biznesowymi naszych Klientów. Doradzamy, informujemy na bieżąco o planowanych i wchodzących zmianach w przepisach, przypominamy o terminach. Każdy Klient ma dedykowanego pracownika naszego biura do kontaktów.
Obecnie obsługujemy około 100 podmiotów z całego kraju, różnorodnych branż, w tym połowa to spółki prawa handlowego. Stosujemy nowoczesne usługi jak importowanie dokumentów z systemów bankowych, sprzedażowych, magazynowych naszych Klientów, dostęp on-line do dokumentów, obsługa księgowa on-line w programach Klienta. Współpraca na odległość nie stanowi dla nas żadnego problemu. Dokumenty mogą być dostarczane elektronicznie, bezpłatnym dla Państwa kurierem lub pocztą.
Dysponujemy dużą praktyką w obsłudze firm krajowych i zagranicznych, o różnorodnych profilach działalności: usługi (m.in.budowlane, projektowe, ochrona zdrowia, SPZOZ, informatyczne, finansowe), handel, obrót kryptowalutami i wiele innych. Realizujemy nietypowe zlecenia (m.in. audyt księgowości, wyprowadzanie zaległości, wdrażanie oprogramowania, nadzór w siedzibie klienta).
Chętnie udzielimy szczegółowych informacji o naszej ofercie w trakcie osobistego spotkania. ZAPRASZAMY

Branża

Biuro rachunkowe

Obszar działania

Pomorskie, Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

14 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Michał T. 9 września 2019
Pozytywna opinia

Z usług biura korzystam od ponad roku i muszę przyznać że księgowość teraz to przyjemność. Szefowa oraz pracownicy są bardzo kompetentni i chętnie doradzą nawet w najtrudniejszych sprawach. O wysłaniu rozliczenia przypominają odpowiednio wcześnie, dzięki czemu unikniemy kłopotów. Pozdrawiam i gorąco polecam ich usługi!

Szymon J. 19 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Polecam w 100% jak chcecie mieć spokojną głowę i porządek w papierach.

Andrzej W. 19 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Polecam biuro. Jedno z najlepszych biur na Śląsku.

Grzegorz Z. 19 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Bardzo sympatyczna i merytoryczna szefowa. Polecam.

BARBARA W. 18 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Rzetelna i profesjonalna obsługa. Polecam gorąco!!!

Jacek S. 18 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Czas szybko leci to pewnie już 20 lat współpracy z biurem! Zawsze na czas, zawsze solidnie. Cóż więcej można powiedzieć polecam.

Dorota S. 18 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Ponad 20 lat współpracy bez żadnych problemów i konfliktów. Wspaniali, profesjonalni ludzie, którym można zaufać i powierzyć każdą sprawę. Polecam każdemu kto nie chce mieć kłopotów z finansami. Ja jestem szczęśliwa, że trafiłam na to biuro.

Krzysztof M. IT-SAVE Krzysztof Malara, 17 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Współpracuję z biurem rachunkowym CONSULTING AA s.c, od 12 lat i jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu i indywidualnym podejściem do klienta. Polecam i zachęcam do współpracy.

Mariola G. 17 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Bardzo fachowa, profesjonalna i kompetentna załoga, służąca pomocą, wiedzą, a przy tym miła, sympatyczna obsługa. Gorąco polecam !!!!

Cezary M. 16 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Profesjonalny zespół z świetną znajomością przepisów księgowych i zaawansowanym poziomem obsługi systemów informatycznych. Polecam.

Krzysztof P. 16 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, wszystko przygotowane najczęściej przed czasem, jasne zasady współpracy, duża otwartość na potrzeby klienta, zdrowy rozsądek na pierwszym miejscu. Polecam!

Marcin B. 16 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Fachowa i miła obsługa za rozsądną cenę. Współpraca przy rozwiązywaniu problemów również poza standardowymi godzinami pracy.

Mateusz B. 14 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Zero zastrzeżeń, pełny profesjonalizm oraz przyjemna atmosfera. Dokumentacja prowadzona sprawnie oraz bardzo dokładnie. Polecam każdemu to już 11 rok współpracy z tą firmą.

Renata L. 13 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Polecam serdecznie, fachowość, solidność, terminowość i bardzo mila obsługa.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Biuro Rachunkowe CONSULTING AA s.c.
Jakie usługi Cię interesują?

Powiązane produkty i usługi: Finansowanie startupówSzybki faktoringProwadzenie kadr i płacKsięgowanie przychodów i rozchodówFinansowanie startupów KatowiceSzybki faktoring Katowice,  Prowadzenie kadr i płac Katowice, Księgowanie przychodów i rozchodów Katowice,  Księgi handlowe pełna księgowość, Podatkowa księga przychodów i rozchodów, Płace, Zus, Reprezentacja w urzędach, Audyt księgowości, Wyprowadzanie zaległości, Zaszłości, Wdrażanie oprogramowania

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Chorzowska 73a lokal 206, Katowice

WWW

www.consulting.slask.pl

Telefon

601****** Pokaż numer

Telefon

322****** Pokaż numer

Fax

322****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/BiuroRachunkoweConsultingAA/

Osoba kontaktowa

Anna Bochenek

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy BIURO USŁUG FINANSOWO-KSIĘGOWYCH "CONSULTING AA" S. C. BOCHENEK ANNA, BOCHENEK NATALIA
Data rozpoczęcia działalności 1994-12-21
NIP 9540016920
Regon 272397966

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat Katowice
Gmina Katowice
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40101
Poczta Katowice
Ulica ul. Chorzowska
Numer nieruchomości 73 A

Kontakt

Telefon kontaktowy 327771502
Fax 322010600
Email BIURO@CONSULTING.SLASK.PL
Strona www WWW.CONSULTING.SLASK.PL

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 2 - Jednostka organizacyjna niemająca osobowości prawnej
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 019 - Spółki cywilne prowadzące działalność na podstawie umowy zawartej zgodnie z Kodeksem cywilnym
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Rodzaj rejestru lub ewidencji 099 - PODMIOTY NIE PODLEGAJĄCE WPISOM DO REJESTRU LUB EWIDENCJI
Data powstania 1994-12-21
Data rozpoczęcia działalności 1994-12-21

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
6920Z DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.