Biuro Detektywistyczne White Fox 24 Katowice - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak Biuro Detektywistyczne White Fox 24 nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

Biuro Detektywistyczne White Fox 24

O specjaliście

Oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie kraju jak i Europy, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru województwa śląskiego, jak również miasta Kraków i jego okolic.

Biuro Detektywistyczne Withe Fox świadczy dla Państwa wszelkie usługi wynikające z zapisów ustawy o usługach detektywistycznych stawiając na pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdej Państwa sprawy. Działamy na podstawie zezwolenia MSWiA nr RD-140/2016 oraz posiadamy wymagane ustawą o usługach detektywistycznych ubezpieczenie OC. Każdy detektyw zatrudniany u nas w biurze posiada wymaganą licencę.
Wyróżniającym atutem naszej firmy jest doświadczenie oraz zaplecze osobowe i sprzętowe. Posługujemy się nowoczesną techniką i współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku. W trudnych życiowych sytuacjach czy to w biznesie, czy w życiu osobistym każdy z nas chce się czuć stabilizację, komfort i bezpieczeństwo. Dlatego warto skorzystać z usług prywatnego detektywa, który uzyska i zabezpieczy dla nas informacje pozwalające eliminować zagrożenie i poczuć się bezpiecznie.

Satysfakcja klientów jest dla nas priorytetem. Świadectwem tego niech będą opinie naszych klientów, którym pomogliśmy dostępne na niezależnych portalach.

Branża

DetektywWindykacjaAgencja ochrony

Obszar działania

Śląskie

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Biuro Detektywistyczne White Fox 24

Powiązane produkty i usługi: Pracownik ochronyAgencja detektywistyczna,  Pracownik ochrony Katowice, Agencja detektywistyczna Katowice

Oferta

Legalna współpraca z policją
Polska - Katowice
0.00 złdo uzgodnienia

Poszukiwanie osób zaginionych, we współpracy z funkcjonariuszami policji.

Weryfikacja stanu prawnego zarządzania lub dysponowania majątkiem
Polska - Katowice
0.00 złdo uzgodnienia

Sprawdzanie nabytego mienia/majątku pod kątem obciążeń prawnych oraz sposobu w jaki był on zarządzany w przeszłości

Sprawdzenie otoczenia dziecka
Polska - Katowice
0.00 złdo uzgodnienia

Badanie otoczenia, środowiska i kręgu znajomych dziecka pod kątem potencjalnych uzależnień, szkodliwych znajomości i wszelkich innych spraw mających bezpośredni wpływ na dziecko

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Roździeńskiego 188 c, Katowice

Telefon

577****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Patrycja Kajdana